HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:34. Pogledaj neodgovorene postove
Trsat
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 20 pro 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Woohoo! jako sretan

pljesak pljesak pljesak

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sri 20 pro 2006, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jooooj,
ja san friški framaš, i ježin se od uzbuđenja kad nešto ovako lipo pročitan.
Iako uvik iman nekih obaveza kad su ovakvi cool susreti u điru al nadan se da cu ipak doc na taj Trsat, velika mi je želja!

Primit ćete snagu,
Duh Sveti sići ce na vas
i bit ćete mi svjedoci,
sve do na kraj svijeta!
Dj 1, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
mrvica85

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 18 ožu 2007, 22:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gorane,uvatit ću te za uho i osobno dovuć na Trsat ! Samo probaj ne doć. Jasno ? Ić ćeš i ne zanima me,stalno nešto propuštaš.

Ništa ne vuče tako snažno i ne povezuje tako čvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Korny

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I? Tko dolazi??? Smile Wink

Kakva su vaša očekivanja? Jeste li već bili na kojem framaškom nacionalnom susretu i kako je bilo??

Pišite........ Wink

Evo, meni je ovo prvi put da ću sudjelovati i jedva čekam!! Takvi 'masovni' susreti su mi najbolji, vjerujem da će ovaj biti i više nego dobar! Smile
mrvica85

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mi iz Splita dolazimo...jedva čekam,već sam bila na ovakvim susretima...ukratko nezaboravno je. Redovito se nebo zacrni na misi i onda kad dođe pričest, samo vidiš zlatne zrake sunca kako izlaze iz tog crnila, razmiču oblake...u roku 5 min. više nema ni mrvice oblaka i svima koji su pokušali to slikat slika je ostala mutna. A da ne pričam kako je dojmljivo kad slušaš i gledaš tisuće mladih kako plešu i pjevaju zajedno,dok se moli Oče naš svi se uhvate za ruke... jako sretan sunce moje malo hop

mrvica85

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pretpostavljam da će se neki od vas naježit dok budu ovo čitali. A ljudi jel ide ko u Osijek na koncert duhovne glazbe,dolaze pjevači,grupe iz cijeloga svijeta,i pjevaju sve moguće vrste glazbe...ako idete vidimo se jako sretan

Korny

PostanoPostano: čet 24 svi 2007, 9:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudiiiii, vidimo se sutraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Cool Cool

jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej

jupiiiiiii hop hop hop hop hop hop hop hop

khm, ne pitajte me niš, već me euforija zahvatila Laughing Laughing Laughing
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 7:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A evo i prvog dojma sa Trsata jako sretan Moglo bi se tu puno toga napisati, ali jednostavno ne želim ni započinjati duži post, ipak želim da bar netko pročita ovo Laughing Šalim se Wink

Bilo je preprepredivno... Doista ne znam što bih izdvojila. Svaka sv. Misa, molitva, zabavni dio, pjesma, pa odlični framaški bendovi koji su svirali u subotu navečer Cool pa predstavljanje područnih bratstava, pa zastave svih frama na pozornici, pa moje prvo animatorsko iskustvo na jednom ovak vejikom susretu, pa radionice, pa plenum... (poredak nije po važnosti Wink ) Jednostavno je sve to na neki svoj način ostavilo u meni trag, neku novu snagu, ljepotu... neopisivo in love Bilo mi je tako drago što sam dio svega toga, kad baš onako jako osjetiš kakav si veliki dar dobio od Boga...

A sada najvažniji dio: HVALA svim organizatorima, Riječani bili ste posebni, i naravno HVALA dragom Bogu što je ovaj susret bio takav kakav je bio... ma nezaboravan...

A ipak je ovo Forum mladih HBK, pa bi mogla izdvojiti i koje sam forumaše uspjela vidjeti, ako nekog zaboravim, neka mi oprosti Smile Paaa... bili su: banana, Domac, Žan, Korny, Ycteris, MARIJA, sike, fratar, magivek, Marinica-Ri, Tonkić, Dara, Srki, Sanders, zole, Metalac, File, Anđelina, Fantom, Andelic... Sigurno je bilo još forumaša, ali ili ih ja nisam vidjela, ili ih ne poznajem pa ne znam da li sam ih vidjela Wink

P.S. otkad sam došla stalno pjevam ono - Trsatskoj Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Trsatskoj Majci Laughing Laughing Laughing

Potpis: mali andjeo

zeleni zeleni zeleni

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

L.A. napisa:
Paaa... bili su: banana, Domac, Žan, Korny, Ycteris, MARIJA, sike, fratar, magivek, Marinica-Ri, Tonkić, Dara, Srki, Sanders, zole, Metalac, File, Anđelina, Fantom, Andelic... Sigurno je bilo još forumaša, ali ili ih ja nisam vidjela, ili ih ne poznajem pa ne znam da li sam ih vidjela Wink

Paaa među svim ostalima navedenim i nenavedenim pojavila su se još tri forumaša, legendi ovog foruma o kojima se naduboko i naširoko razglabalo, a svi utjelovljeni u obliku svog jedinog stvoritelja - Zvonca! Tak smo imali i Tweetyja i Faktora x i Papučara za kojeg smo pomislili da je već i otišao u vječna lovišta budući ga nismo viđali već neko vrijeme a i onda je bio stariji nego Metuzalem! Mr. Green

Hvala Riječanima kaj su se tollko brinuli za nas i mazili nas i pazili nas i kaj su sve tak lijepo organizirali. Jedino kaj mi je žal kaj dobar dio njih većinu vremena nisam ni vidio jer su oni morali pospremat i pripremat sve okolo dok smo mi radili druge stvari..

A među spomenutim framaškim bendovima pojavio se i jedan najmlađi framaški bend iz Rijeke, Pax, koji je u manje od pola minute dobio svoj vlastiti fan klub i hrpu framaša željnih da im se što više približe i makar ih dotaknu! Mr. Green

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
mrvica85

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 12:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Trsatu je bilo odlično,misa,molitva,koncerti, naučili smo i nove plesne korake,zastave svih frama navijacica ,predstavljanje frama,bila sam i animator i moram pohvalit svoju grupu,bili su odlični,Domac je bio sa mnom u grupi. Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuć majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaša sa FF-a.
HVALA svim Riječanima što su nas tako lijepo ugostili,i pobrinuli se da nam ništa ne fali. pljesak miiir

Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 15:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Trsatu je ovaj vikend bilo FENOMENTASTIČNO jako sretan juhuu eeehaa

Doživio sam predivne trenutke zajedništva, prijateljstva, osjetio franjevačku toplinu i ljubav ne moram ništa objašnjavati i to najviše zahvaljujući framašima iz Rijeke - gledajući njihove živote, tu zauzetost za dobro, iskrenost, jednostavnost, oduševljenost Kristom, vidim ono što želim i ja živjeti jako sretan
Istaknuo bih posebno rad po malim grupama Smile u jednoj od njih i ja bijah animator i stvarno sam sretan što sam dobio upravo te ljude koje sam dobio jako sretan A posebno zahvaljujem Bogu na Leu iz Splita koji je tako radosno i oduševljeno svjedočio prisutnost Božju u njegovom životu jako sretan
Preko ovog susreta Bog je dotaknuo i potaknuo mnoga srca, i neizmjerno Mu hvala što sam i ja mogao biti dio toga jako sretan jako sretan jako sretan

I još jedan detalj jako sretan U nedjelju, na svetkovinu Duhova, ujutro kad je bila jutarnja molitva, L.A. i ja vidjesmo kako je iznad nas, iznad perivoja, dva puta preletio galeb, i to mi je bilo tako posebno te je moje srce to protumačilo - Duh Sveti zaista je bio s nama tada jako sretan neopisiv osjećaj...

I da, L.A., banana, Korny - volim vas jako sretan zahvaljujući vama ovaj mi je susret bio baš poseban jako sretan

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuć majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaša sa FF-a.

Ma nemoj tak, sad bum te još moral i špotat, kaj je tak tško bilo javit nam se? Wink

Žan napisa:
I još jedan detalj jako sretan U nedjelju, na svetkovinu Duhova, ujutro kad je bila jutarnja molitva, L.A. i ja vidjesmo kako je iznad nas, iznad perivoja, dva puta preletio galeb, i to mi je bilo tako posebno te je moje srce to protumačilo - Duh Sveti zaista je bio s nama tada jako sretan neopisiv osjećaj...

Heheh, al meni su još bolje bile one lastavice kaj su bile iznad nas dok smo svirali tam na onom lijevom dijelu natkrivenog prostora, cijelo vrijeme su stajale gore, malo slušale pa malo pjevale. Jedino kaj su najčešće pjevale dok je netko govoril pa nismo niš čuli Mr. Green Al Zvonac je zgleda pravi autoriter, njega su slušal kad im je lepo rekel da se stišaju! jako sretan

banana

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 16:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A evo i mog malog izvještaja... Wink
Bio mi je ovo prvi nacionalni susret i to još na Trsatu pa ga naravno budem posebno pamtila..
Biti domaćin je bio poseban gušt Wink . Onak, ljudi te zaustavljaju, povlače za rukav i malo gnjavuckaju.. Od pitanja vezanih za ručak, večeru, odlazak na more pa do potrage za wc-om, trgovinom...

Aj, budem počela sa forumašima...
Od Kornić i Marinice-Ri sa kojima sam uz ostale curke djelila učionicu tj. one sitne noćne sate, male radosti oko priprave doručka, rađenja reda u odlascima na WC, tuširanje...
Pa Tanje koja me jakoo iznenadila zazvavši me i prepoznavši me kao bananu i u onom mraku te njezine prijeteljice koju uskoro očekujemo na ovim prostorima...
Bilo mi vas je takoo žao ujutro buditi al eto..
Bili su tu Metalac i Andelic kojima uz ostale žutokljunce čestitam na organizaciji..
Onda naš File u ulozi sv. Franje u skeču.
Pa Dara, Srki, ToNkiĆ, MARIJA, Zole,Ycteris...
Onda Domac koji je sa onim svojim prijateljem ipak bio bolji u nogometu od L.A i mene..
Kretao se onim prostorima tih dana i Sike..
A naš Magivek je uvijek bio spreman za dozu smjeha Laughing !! Upoznah i mac neforumaša ali dragih mi framaša Laughing !!

Ma bilo je SUUPEEERRR pjeva hej !!!
Od rada u skupinama, plesa, pjevanja, misa, bdjenja.. jako sretan
Lijep mi je bio i odlazak na Potok kod nezbrinute dječice jako sretan
Vrijeme nas je stvarno poslužilo.. Da samo vidite koji je danas pljusak i bura u Rijeci Wink !!
Osjetilo se ono zajedništo, zajedništvo nas framaša jednih sa drugima, zajedništvo nas svih sa Gospodinom.. jako sretan

Da, i meni je bilo jaakoo drago dio nezaboravnog vremena provesti sa Žanom, L.A i Korny jako sretan
Faaalaaa vam na tome, voljim vas svee srce hej !!

HVALA i dragom Bogu što je sve prošlo u redu, što je svatko mogao nešto ponesti sa susreta...
Pa eto, što na kraju reći nego ponoviti geslo našeg susreta " Usudimo se živjeti Evanđelje !! "
Vjerujem da hoćemo, i to nakon ovog susreta više i sa većim žarom jako sretan !!

Juhuuu plesi plesi juhuu eeehaa !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Korny

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj, ja cijeli dan čitam izvještaje i tu i na frama forumu i cijeli dan si mislim kako moram i ja pisati, a ne znam odakle da počnem..... razmislja

Ma susret je bio predivan...kao i banani, i meni je to bio prvi framaški nacionalni susret...pa još i na domaćem terenu...poseban doživljaj...zato što vidiš i pozadinu svega toga...sudjeluješ u apsolutno svemu...i to je cijelom susretu dalo još veći čar...

Lijeganje u krevet (tj., u vreću Laughing ) u ranim jutarnjim satima i buđenje u još ranijim... Laughing Pripremanje obroka pa i naša 'sanitarna inspekcija' Laughing

Sve je bilo prekrasno...

Svaka čast našim organizatorima...znam koliko su živaca izgubili i u pripremi, ali i u provođenju svega toga u djelo ovaj vikend...cure i dečki - čestitam vam, jer je program uspio u potpunosti...Sve je bilo nekako...posebno...

mise...
jutarnje molitve...
pjevanje...
plesanje...
predstavljanje svih područja...
duhovno bdijenje...

...ja sam jednostavno prezadovoljna...imala sam prekrasnu grupicu, čak smo i bez animatora bili, al možda nam je baš zato bilo tako dobro Laughing Mi smo se sami animirali Cool I bilo nam je preodlično jako sretan
Radionica u subotu popodne također...moja grupica je posjetila dječicu u dječjoj bolnici Kantrida...

ma sve je bilo posebno i prekrasno i ostati će mi urezano u sjećanju...

pa i upoznavanje bossa ovog foruma, mislim, to mi je bio vrhunac cijelog susreta Laughing Laughing belji se

šalu na stranu Wink , stvarno mi je bilo drago vidjeti puno poznatih forumaša, a i upoznati neke koje još nisam upoznala Wink

Uh, trebali bi mi malo češće ovakve susrete organizirati (ali u drugim područjima Laughing )

L.A, Žan - stvarno ste posebne osobe srce
Kao i fratrić kojeg sam vidjela prvi puta nakon 5 mjeseci jako sretan , Ycteris koji nam je svirao cijeli vikend, a i Domac isto tako Wink svira dečki - rasturate! Eh, da, i zoleta upoznah....

Al zato sam tek sad pročitala da je MARIJA bila...a ja je nisam upoznala tuzan

Svi vi koji ubuduće tak budete dolazili - pa daj se malo javite Laughing Wink

A što da vam više kažem...

Dojmova je puuuuuno i trebati će puuuuno vremena da se to sve slegne...

ali jedva čekam idući masovni susret! Gdjegod bio!!! hop hej miiir andjelcic Wink
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala vam dragi moji, na svakoj lijepoj riječi... I ja moram reći da ste upravo vi bili najveći dar od Boga na ovom susretu. Bananice, Kornić, iako ste bile i zaposlene, odvojile ste vremena i za popričati s nama svima... što me doista tako ugodno iznenadilo Wink Sad znam da sam doista upoznala posebne osobe, i ne mogu vam reći koliko mi je drago zbog toga. Svakome je ovaj susret donio brojne darove, a meni je među njima donio i vas jako sretan jako sretan jako sretan ne moram ništa objašnjavati A također ne mogu opisati koliko mi je drago što sam vidjela i druge forumaše koje baš ne mogu često vidjeti - fratreka, siketa, Marinicu, Daru, Srkija, magiveka, zoleta...
Ma hvala vam svima cvjetic

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
Na Trsatu je bilo odlično,misa,molitva,koncerti, naučili smo i nove plesne korake,zastave svih frama navijacica ,predstavljanje frama,bila sam i animator i moram pohvalit svoju grupu,bili su odlični,Domac je bio sa mnom u grupi. Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuć majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaša sa FF-a.
HVALA svim Riječanima što su nas tako lijepo ugostili,i pobrinuli se da nam ništa ne fali. pljesak miiir

Evo,znao sam da će mi zbog nečega biti žao! Nisam te upoznao,mrvica,kao ni magiveka,kojeg sam ,mislim,vidio,ali nisam bio sihuran je li to on,a zaboravio sam pitati bananu da me upozna. Bad! place
Nisam ni MARIJU skužio. Naime,upoznali smo se u Puli u mraku,pa je nisam prepoznao. A tko je fantom? Neki Sigećan?

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
A tko je fantom? Neki Sigećan?

Aha, Sigećan... Wink Budemo vidli, možda i on koju napiše na ovim prostorima napokon Cool

prvi znaci su pobjedi
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda ga znam. Pa kako se zove?

little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Miro B. se zove... pretpostavljam da ga znaš.

prvi znaci su pobjedi
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda po faci. Od starijih forumaša bili su i majuška i cvjetkus sva 3 dana,a nakratko i Marin-Trsat i zlatna ribica.

magivek

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trsat...hehe... što napisati, da da ne prepišem nešto, što netko nije već napisao?
Bilo je super! Jest, da smo jučer bili mokri do kostiju, ali ionako je busu trebalo nekoliko sati, da dođe do kuće...
Petak smo propustili place place , ali zato smo se u subotu uključili u akciju i bez nas nije više ničega bilo.
Ja sam uživao u nesvakidašnjem društvu forumaša i ostalih dragih ljudi, koje inače ne vidim.
Hvala vam na tome!
Što se organizacije tiče... ...sve mi je bilo super!
Naučio sam mnoge stvari, koje dosad nisam znao...
L.A. me je cijeli petak tražila Laughing Laughing , ali njezino traženje bilo je uslišano tek u subotu ujutro. Ali zato sam ju malko gnjavio... i baš sam uživao u tom druženju u kojem su nam se pridružili i big boss ovog foruma i banana...
Nisam znao ni to, da je Korny stvarno vrsna pjevačica pljesak pljesak !
Bend je bio za deset i ja sam uživao u misama i pjesmi.
A rad po grupama mi je bio super!
Jedino ćemo morati malo vidjeti sa šefom zbog vremena u nedjelju (bilo bi poželjno, kada bi umjesto utapa se bilo sunce moje malo
Program mi je bio zanimljiv... jest, da Trsatsku majku nisam pjevao cijeli put do kuće, ali ipak sam se vratio obogaćen i sretan.
Hvala svima, koji su tome doprinjeli!

A oni, koji nisu išli... hehe... njih ide...
belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

magivek napisa:
L.A. me je cijeli petak tražila Laughing Laughing

Shocked Magivek se jako voli šaliti, i ne biste vjerovali koliko je neozbiljno biće Laughing belji se belji se

Ali bilo je svakako ugodno druženje... jako sretan

A zaboravih spomenut igrokaz, onaj sa televizijama buhahahaha
Ma presuper! Laughing

prvi znaci su pobjedi
magivek

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imaš ti pravo, L.A., ali nije ni fora, biti ozbiljan, kad se to ne mora... zar ne?
Meni je bio super i onaj igrokaz... a onaj zvuk bi mom mobitelu stvarno dobro došao... Laughing Laughing
banana

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je isto žao što ne vidjeh mrvicu85, a ne upoznah ni Fantoma.. Wink
Al skužih da sam u gornjem postu zaboravila spomenuti našeg fratra i njegovog plišanog prijatelja koji se dobro skompao sa mojom kornjačicom Laughing

Ma meni je bilo tak lijeeeepooo jako sretan !!
Predstavaljanja su mi isto bila fooora jako sretan !! A ono nošenje zastava isto skroz prekrašno. Hih, iako su meni uvalili da nosim onu od Frame Trsat Mr. Green ( L.A i Žan to dobro znaju.. Rolling Eyes )
Korny nam je solirala, a posljedice osjeća još i dan danas Laughing Ma svaka ti čast Wink !!
A Siketov ( i Filetov ) Trsatskoj Majci... Laughing Laughing

Jooj, meni već faleee svi ljudovi.. Wink
Ma bilooooo je suuuuuupppeeerrr juhuu !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sljedeći put svi nosimo majice sa nadimcima,ok ?ma u biti vidili ste me,ako ste bili na predstavljanju frama,ja sam ona mala kratke kose šta je stavljala stolice i stolove za našu predstavu,u kojoj Mara traži penziju.
Ne mogu virovat Žan da si dobia mog Lea,njega nikad nije dosadno slušat,on nama stalno priča o tom obraćenju.... jako sretan

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.