HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 15 pro 2019, 14:27. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba] Kakvu glazbu volite?
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 8:18
PostNaslov : [glazba] Kakvu glazbu volite?
Citiraj i odgovori

Evo mene zanima kakvu glazbu inaĆØe sluÅ”ate, koje su vam najdraže pjesme, najdraži izvoĆ°aĆØi? BaÅ” me zanima sunce moje malo

Valentina
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
cvjetkus

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 18:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako sretan jako sretan prvo da pohvalim temu jako sretan jako sretan

hop hop

kao prvo meni se svasta svida i svasta volim slusati i stvarno gustam glazbu...ja nebrem zamisliti dan bez pjesme... jako sretan jako sretan

od strane volim chillije, U2, REM,pink,...ima ih...

od domaƦih hladno pivo, edo maajka, gibboni, prljavci, ...i njih ima

u zadnje vrijeme uzivam na koncertima mladih i nepoznatih bandova; odlicni su iz slovenije elvisi jacksoni, te cakovecki seekersi,... da ne na brajam dalje...

al znate sta je najveƦi gust hop kad se skupimo navecer u parku pa uz gitaru pustimo glas hop hop sva sreca pa nam je opet doslo lijepo vrijeme hop hop
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 23:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam vec negdje piso sto slusam pa se necu ponavljati. Ukratko: sve i svasta, OSIM rapa i rocka.

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Vlatka

PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cvjetkus napisa:
... cakovecki seekersi..

Ako su to oni na koje mislim (The Seekers), zbilja su odliĆØni! PraÅ”e SKA ko veliki! Laughing Mislim da su baptisti, jel da?

Ja najviŔe volim popularnu duhovnu glazbu!!!! Laughing Laughing Laughing
A opƦenito: sve osim narodnjaka (pritom ne mislim na folklor) i ravea, najviÅ”e mi paÅ”e ska, rock, funcky, disco, reggae....
PjevaĆØki uzor: Sarah Brightman Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i ja onda da svoje napiÅ”em, ja najviÅ”e volim crnaĆØku glazbu - rap, r`n`b, soul.., ali i druge vrste glazbe volim! Najdraži izvoĆ°aĆØi - Alicia Keys, Puff Daddy, Sean Paul, Norah Jones, 50 Cent... Ne mogu ih se sada sviju sjetiti, evo trenutaĆØno sluÅ”am "I know what you want" Bhusta Rhymes feat. Mariah Carey... A od domaƦih Divasice, Oliver, Nina, Josipa Lisac, Edo Maajka, Prljavci, stari rock.. I da, u zadnje vrijeme me pukla Janis Joplin! Ma sve živo sluÅ”am, osim narodnjaka - fuuuj! Pusa vam!

Valentina
vasha

PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"od strane volim chillije"

Cvjetkus i meni su odliĆØni, koja ti je njihova pjesma najbolja? Meni "Under the bridge", podsjeƦa me na moju najdražu osobu i predivne trenutke provedene s tom osobom... jako sretan

Valentina
cvjetkus

PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 12:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

seekersi stvarno prase ska... jako sretan ...drago mi je da ti se svidaju...ne znam ak si bila na kojem njihovom koncertu, al stvarno znaju napravit zabavu u doslovnom smislu te rijeĆØi jako sretan jesu, oni su ti baptisti, a jedan od njih je kao tzv. simpatizer frame i stvarno je super decko... jako sretan

meni jedino kaj ne pase, kaj me "ubija" jest techno...
jeronim
iskljuĆØen

PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈedo mi je najbolji, uvjerljivo. Kod njega sam uvijek iznova zaĆØuĆ°en s kojom lakoƦom stvara novo. Ne da reciklira staro nego stvara novo.

Volim Nebeski Grad, Kume, Poklon, ... ima tu raznih dobrih zborova. Samo Fidese ne mogu nikako svariti ...

Od neduhovne glazbe No1 je Bob Marley, zatim Radiohead, Lou Reed, David Bowie, ... tako ...

Ma ne treba potpisa Smile
Srki

PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja evo sluÅ”am samo pop jer mi ostalo nema smisla osim klasiĆØne glazbe,latinoameriĆØke koju isto jako volim. Sve ove ameriĆØke moderne laganice su prebezveze da bi se u njih uživio. Najbolja naÅ”a pjevaĆØica mi je Danijela,a pjevaĆØ Karan.Volim joÅ” Vannu,Gibbonija,Olivera,Vesnu ...,ali nikad neƦu zaboravit kako je pjevala Sanja Doležal,inaĆØe moja prva ljubav. I ne sramim se toga. A od strane glazbe,veƦ sam napomenuo da volim latinoameriĆØku i neku ameriĆØku i britansku,ali onih pjevaĆØa velikog raspona glasa.Volim i euro glazbu. Laughing Laughing Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Vlatka

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 0:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cvjetkus napisa:
seekersi stvarno prase ska... jako sretan ...drago mi je da ti se svidaju...ne znam ak si bila na kojem njihovom koncertu, al stvarno znaju napravit zabavu u doslovnom smislu te rijeĆØi jako sretan jesu, oni su ti baptisti, a jedan od njih je kao tzv. simpatizer frame i stvarno je super decko... jako sretan

meni jedino kaj ne pase, kaj me "ubija" jest techno...

Nisam bila na koncertu, ali sam ĆØula dosta o njima i ĆØula sam nekoliko pjesama sa njihovog novog albuma i priliĆØno me se dojmilo! Vjerujem da uživo zvuĆØi joÅ” bolje! VeƦ neko vrijeme razmiÅ”ljam da bi mogli ostvariti neku suradnju s njima, u smislu koncerta, buduƦi da imamo sliĆØne glazbene afinitete... a i da se malo viÅ”e povežu katiloci i protestanti - zajedno smo jaĆØi! Laughing Papa stalno poziva na ekumenizam, ali imam osjeƦaj da nam to joÅ” nije "sjelo".... Recimo na proÅ”lom Uskrs festu s nama su nastupale 2 cure i 1 deĆØko iz BaptistiĆØke crkve koji su pjevali back vocale, i ĆØula sam razna predbacivanja po pitanju toga... tipa "ovo je katoliĆØki festival" Rolling Eyes itd... Bilo mi je baÅ” žao zbog toga.... place jer njih troje su bili stvarno divni, odazvali su se odmah da nam pomognu jer nam je falilo backova. Fakat su si dali truda, dolazili redovito na probe, strpljivo uĆØili pjesmu, koreografiju, niÅ”ta im nije bilo teÅ”ko! Wink
spavanko

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 6:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

najnovije otkrice mi je trenutno jamie collum, interesantni prepjevi starih hitova

make love, no war
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 9:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U2 ... zakon ... jedini koji su uspjeli duhovne tekstove i pjesme dovesti na vrhove top-lista ... Da mi je jednom otiƦi na njihov koncert i ĆØuti u živo 'Where the streets have no name' .... Mrak Cool ... opet sam se naježio Wink
U zadnjih nekoliko mjeseci sluÅ”am i sviram blues, ĆØisti i nerezani Cool

'Evo ... sve ĆØinim novo ...'
cvjetkus

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i meni je jedna od najveƦih zelja otici na njihov koncert (U2 ili chili)- to bi mi bilo nest jako sretan

vasha- meni ti je tesko kod njih odrediti najbolju pjesmu jer su oni rijetki od grupa kod kojih mi je vecina wow...Under the bridge je odlicna jako sretan a s njom rame uz rame stravljam i "I Could Have Lied", "Otherside", "Scar Tissue",... jako sretan bas mi je super da ih i ti volis.... jako sretan ...ne poznam bas puno ljudi kojima bi se oni svidali, al ima i nas buhahahaha
Chiara

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sluŔam gotovo sve, ovisi o prilici i mom trenutmom raspoloženju. Nemogu smisliti reve, tehno i tako to, a od limene glazbe dobijem svbež Laughing
NajviŔe sluŔam BalaŔa.
OpƦeniti sam tip za neki rock, soul i sliĆØno, a kad hoƦu bit neumjerene u piƦu mogu i narodnjaci Laughing

NajĆØeÅ”Ć¦e mi svira "sve i svaÅ”ta" MP3.

Pjema je život, pjesma mi je sve.

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam Balas fan..Informacioja za fanove:28.ili 29.5.(Ljubljana)-predstavljanje novog albuma

da se ne ponavljam ostalima, strava su mi Genrosso. to je band fokolarina,sacinjen od glazbenika iz cjelog svijeta.Prije 2 godine imali su koncert u Asizu(mjuzikl) i gledajuci njih,pomisdlio sdam na raznorazne madone i sl.ma oni su najjaci po tom pitanju!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 17:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cvjetkus, ja volim pepperse (poĆØela sam ih sluÅ”ati od albuma californication, tako da baÅ” nisam jako upuƦena u stare pjesme, osim bridgea), ali NIKAD NIKAD ne bih otiÅ”la na njihov koncert, pa makar mi pred kuƦom svirali! ZnaÅ” zaÅ”to? Zato Å”to sam ih na MTVU-u sluÅ”ala kako uživo pjevaju i to je živi užas, nemaju pojma s notama! BaÅ” sam se bila razoĆØarala, grozno uživo pjevaju, to ni na Å”ta ne sliĆØi! Jedino Å”to bi me eventualno moglo natjerati da odem bio bi pjevaĆØ, baÅ” je cjadak hm hm! Embarassed

Valentina
nata

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 17:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otkad sam 'otkrila' duhovnu glazbu, ostala mi je izgubila veci dio svoje ljepote. Slusam sve duhovno do cega mogu doci - domace, gospele starih crnaca, posebno volim zborove. Od bandova su mi najdrazi Fides, doduse prve sam ih pocela slusati mozda je to razlog, a mozda i nije, jednako su dobri.
Od ostalog - u 'zenskoj' sam fazi - Joan Armatrading, Aretha Franklin, Rebba McCantry (tako nekako)...zenske imaju glas!!!

Ja sam s vama u sve dane - do svrŔetka svijeta!!!
Ariadne

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 19:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni se jako jako sviĆ°a jovanotti. cini mi se da on u svojim pjesmama redovito spominje boga i razne motive vezane uz crkvu. kazem da mi se cini jer nisam bas predobro upucena u njegov zivotopis,pa ako netko nesto vise o njemu zna, pogotovo od istrijana koji ga vjerojatno vise slusaju, nek me slobodno izvijesti!

tili bi,tili bi mo-ru...
heartsong

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej, netko je spomenuo Seekerse, i moguƦu suradnju s njima, pa ak vam treba kontakt osoba, dobrovoljno se javljam, jer deĆØke znam jako dobro, izmeĆ°u ostalog idemo u istu Å”kolu, a basist mi je i "poslovni partner", zajedno nastupamo u duetu...

Ispraznost cijelog svijeta
je kao snijeg usred ljeta,
a dijete po njem trĆØi boso.
Zar svejedno je?

Samo u Bogu je mir, duŔo moja,
Samo u njemu je sva nada srca mog.
Samo On je moja stijena, ufanje.
Bog mi je utjeha, hridina silna,
UtoĆØiÅ”te.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Vlatka

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heartsong napisa:
Hej, netko je spomenuo Seekerse, i moguƦu suradnju s njima, pa ak vam treba kontakt osoba, dobrovoljno se javljam, jer deĆØke znam jako dobro, izmeĆ°u ostalog idemo u istu Å”kolu, a basist mi je i "poslovni partner", zajedno nastupamo u duetu...

Ja sam spomenula! Super!! ImaÅ” naÅ” kontak na www.sblj.com
Tomislav

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 16:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vlatka napisa:
Papa stalno poziva na ekumenizam, ali imam osjeƦaj da nam to joÅ” nije "sjelo".... Recimo na proÅ”lom Uskrs festu s nama su nastupale 2 cure i 1 deĆØko iz BaptistiĆØke crkve koji su pjevali back vocale, i ĆØula sam razna predbacivanja po pitanju toga... tipa "ovo je katoliĆØki festival" Rolling Eyes itd... Bilo mi je baÅ” žao zbog toga.... place jer njih troje su bili stvarno divni, odazvali su se odmah da nam pomognu jer nam je falilo backova. Fakat su si dali truda, dolazili redovito na probe, strpljivo uĆØili pjesmu, koreografiju, niÅ”ta im nije bilo teÅ”ko! Wink

Seekersi su ĆØlanovi Duhovne scene, no i ja sam imao iskustva da su mi ljudi (preciznije neki sveƦenici) straÅ”no prigovarali ... zar sam ja normalan da stavljam baptistiĆØku grupu na katolike stranice!
Å to se tiƦe ekumenizma mislim da to sa "nije sjelo" prvenstveno ide naÅ”e crkvene oce koji ne razumiju baÅ” najbolje svojeg vrhovnog poglavara! Meni je ĆØovjek prvo brat, a tek onda baptis ili katolik!

..sorry na skretanuju s teme... Å”to se mene tiƦe i mojeg sluÅ”anja - ja sluÅ”am sve vas! belji se

Tomislav UroiƦ

Glavni urednik stranica:
www.duhovna-scena.com
spavanko

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 21:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jaime collum moram ponoviti pogotovo next year. a sad malo otkrivenja: da ja sam jedan od onih koji slusa Justina Timberlake-a

make love, no war
Sanders

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 0:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

RHCP, Beatles, rock opcenito..Od starijih takodjer ABBA, domaci Prljavci, Lvky, Oliver, Nina, Tedi Spalato, Gibonni, Klapa Cambi i klape opcenito...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da,da, i ja volim ABBU!
megica

PostanoPostano: pet 23 tra 2004, 18:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sluÅ”am sve & svaÅ”ta... ovisno o raspoloženju... nekako najviÅ”e volim r 'n' b, latino ritmove i sliĆØno, a od naÅ”ih su to : oliver Embarassed, gibo, prljavci, parni valjak, nina, itd... jedino ne volim narodnjake, al ko voli nek izvoli! Wink

.. tvoja sam, Bože moj, ĆØuvam te u sebi, nikada viÅ”e nisam sama jer živim u tebi, hvala ti Bože Å”to tako me ljubiÅ”, i dajeÅ” sebe cijeloga, zauvijek tvoja ostajem, sama viÅ”e nikada ..
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.