HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 23 kol 2019, 5:07. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
magivek

Spol: muško
PostanoPostano: pet 14 ruj 2007, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe... da krenemo... ja opet naletih na otoĆØanku Laughing Laughing (neÅ”to su mi zapale za duÅ”u te primorke... Laughing Laughing Laughing ), ovaj puta sa sjevera... Kako je relativno blizu i hrvatskom glavnom gradu, moj duelĆØiƦ ĆØesto i tamo navrati a kaže, da se tamo i rodila...). Ima pesicu, koja je specifiĆØna po tome, da uvijek i to baÅ” uvijek lopticu vraƦa...zna se kome...mom duelĆØiƦu!!!
Moj duelĆØiƦ inaĆØe voli kupanje (ali ne baÅ” previÅ”e....) i na svom otoku ima ĆØak katedralu i biskupa... Laughing
Ja i moj duelĆØiƦ smo se susreli puno prije nego nas je "teta modelatolisa" izvukla i otkrili smo joÅ” neÅ”to zajedniĆØko...
Moj duelĆØiƦ voli i "lijepe powerpointove" (ali prima i moje smsiƦe...hehehe...) i bila je nedavno u Taizeu, Å”to ju je jako oduÅ”evilo....
Uz to je i framaÅ”ica, a sad se ja mislim, dali da vam ili otkrijem nick ili da vas malo poÅ”aljem u razgledanje teme "roĆ°endani - imendani"...
Ali prvo Ʀu vam priÅ”apnuti joÅ” Å”togod... s mojim duelĆØiƦem je jako zabavno chatati i voli se glupirati i zafrkavati ali zna biti i ozbiljna...
Kaže, da je frizbi ali ima netko na vidiku... zaljubljeni
Sad se pokuÅ”avam sjetiti joÅ” koje sitnice... ne voli baÅ” rano ustajati, ali zato je ĆØisto nemoguƦe to drago stvorenje vidjeti bez smjeÅ”ka na licu i vedrine u srcu pljesak i da.. zna obradovati u pravi trenutak...
A sad... slijedi... izvlaĆØenje pobjednice... ...ima isti dan roĆ°endan kao i ja (zato nas ĆØuvaju dvojica apostola...hehehehe...), tek je koja godinica razlike...hehe... and the winner is.... KIKA!
Neka te dobri Bog uvijek ĆØuva, duelĆØiƦu moj...BTB!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 16:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelĆØek bio je minores! Nick mu znaĆØi najmanji Å”to otkriva njegovu veliku skromnost, ali iza tog nicka skriva se jedna vejika i draga duÅ”ica Wink Minores se zove Dražen, a roĆ°en je 15.10.1989. u Tuzli. ZavrÅ”io je 3.r. elektrotehniĆØke Å”kole u Tuzli. Ima jednog brata koji radi u inozemstvu, a stariji je od Dražena 2 godine. Za sebe kaže da mu se obraƦenje dogodilo prije 5-6 godina od kada ide redovno na sv. Misu. Jako je sretan zbog toga Very Happy Nekada, dok je bio mlad belji se Wink , redovito se bavio i sportom. Trenirao je karate 8 godina, a bavio se i koÅ”arkom 2 godine.

Dražen je inaĆØe jedan miran deĆØko, disciplina mu je jedna od jaĆØih strana i u Å”koli Cool Voli puno razmiÅ”ljati o razliĆØitim stvarima, osobito o vjeri i sebi kao osobi. Smatra da treba imati volje, ljubavi i strpljenja kako bi nekoga mogao obratiti, i da niÅ”ta nije nemoguƦe. Puno oĆØekuje od života, razmiÅ”ljajuƦi o dobrim stvarima, o svemu Å”to bi on mogao uĆØiniti za druge. Za sada Dražen ne razmiÅ”lja o curama, smatra da bi mu trenutno bile neka vrsta tereta, jer želi ostvariti neka svoja razmiÅ”ljanja, želi ih pretvoriti u dobra djela. Kaže da je situacija kod njih u Bosni dosta drugaĆØija te nema toliko katolkinja Å”to je takoĆ°er jedan od problema. Rekao mi je dosta lijepih stvari o braku, vrlo zrela razmiÅ”ljanja za jednog ovako mladog deĆØka Wink

U ljubavi mu je najveƦi uzor Isus Krist jer u njemu vidimo savrÅ”enu ljubav. Dražen to doista i uspjeva, nastoji voljeti i osobe koje mu možda i nisu tako simpatiĆØne. Odbija sve loÅ”e navike, ne puÅ”i, ne pije... ShvaƦa da ljudi nisu idealni - "Bolje se Jahvi uteƦi, nego se uzdati u ĆØovjeka." Ipak, uvijek ima vjere u ĆØovjeka, jer shvaƦa da drugaĆØije ne bismo mogli živjeti. Ali sve ima svoju granicu. Trudi se uvijek govoriti istinu i ona ga jedina zanima. Dragi citat kojeg se nastoji držati i u životu mu je: "Po tome Ʀe vas ljudi poznati ako budete imali ljubavi jedni za druge." ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati Jako bitan njegova života je i molitva koju gleda kao na osobni susret sa Gospodinom. Kaže da je to neÅ”to najljepÅ”e Å”to možemo zamisliti - "Kucajte i otvorit Ʀe ... molite i bit Ʀe te usliÅ”eni."

I na kraju - meni je neizmjerno drago Å”to sam minoresa dobila za duela. Hvala Bogu Å”to je u moj život uÅ”la jedna ovako posebna osoba. Svaka njegova rijeĆØ odiÅ”e posebnom ljubavlju, smirenoÅ”Ć¦u, prijateljstvom... Najmanji, ali ustinu velik da može mijenjati ovaj svijet na bolje in love
Hvala ti, dragi Dražene, na svemu! cvjetic

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Kika

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 18:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel ostvaruje sve od toga...ima puno hrabrosti ne predaje se ĆØak i kad mu doktori govore suprotno, a za to je isto tako potrebno odricanje ali isto tako i borba, no sve mu je to vraƦeno Snagom koja ga vodi kroz život koja mu pomaže pri padovima, darovima koje ima, a možda ni nije svjestan da ih posjeduje, ali ostvario je i puno životnih pobjeda koje Ʀe mu krasiti život. No isto tako ni oni porazi koje je imao nisu ga obeshrabrili veƦ samo potakli na joÅ” veƦu borbu, joÅ” viÅ”e rada, joÅ” viÅ”e lijepÅ”ih stvari.

Od darova koje posjeduje moj duel, navesti Ʀu samo neke koje sam otkrila, ali vjerujem da ih ima joÅ”, koje možda ni on sam joÅ” nije otkrio, no ima vremena...dakle ovako: lijepo pjeva, voli pisati pjesme, ako se ne varam objavio je knjigu ili je na putu da je objavi, zna njemaĆØki savrÅ”eno, ali moram nadodati da zna i hrvatski savrÅ”eno iako to ne želi priznati Wink obožava slati sms-iƦe i ne ljuti se kad mu se ne odgovori svaki puta...Å”to znaĆØi da je pun razumijevanja i strpljenja Smile

InaĆØe Å”to se tiĆØe "fiziĆØkih" stvari mogu reƦi da živi u BeĆØu, zavrÅ”io je teologiju, bio je na susretu framaÅ”a u Zagrebu prije ljeta, da je bio i preko ljeta u Zagrebu, bio je i kod svojih roĆ°aka te imao simpin broj na mobitelu jedno vrijeme Wink
U posjet njegovom gradu nedavno je bio papa Ŕto ga je jako radovalo i napunilo snagom za dalje
A osim svega toga veoma je aktivan u župi i framaŔ je Smile

Njegovo ime je Ivo a nickname vjerujem da veƦ znate....

Mali
AnĆ°eo
Glasnik
Isusa
Voli
EvanĆ°elje
Kristovo

Smile

eto toliko za sada o mom duelu, ostatak saznajte direktno od njega Smile

p.s.
mali ispravak nisam framaŔica Wink

When GOD leads you to the edge of the cliff, trust Him fully! Only one of the two things will happen; either He will catch you when you fall or He will teach you how to fly!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
minores

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 23:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sta reci za svog duelcica, vecina vas vise zna o njoj nego ja tako da ja ne trebamn nista ni pisati Laughing .
Naime, ja i moj duelcic smo se upoznali kroz, nazalost nekoliko komentara. Bili smo sprijeceni, ali smo dali sve od sebe.
RoĆ°ena je u Zagrebu, gdje i živi ovih 20 i neÅ”to godina kolko je stara
Studira geografiju na Prirodoslovno matematiĆØkom fakultetu tu u Zagrebu...
voli jako sluŔati glazbu ... trenutno istražuje preko jednog glazbenog site-a nove (Rock) bendove...
Iako je mislila da su jedino stari dobri, skužila je da ima i puno novih koji su sasvim oke,
Samo nisu tako poznati i iskomercijalizirani...
voli pisati i tako... to je nekako ispunjava, a i nekad potakne i drugoga na razmiŔljanje, Ŕto je posebno veseli. Inace kad mi je pisala mogla se puno puno veseliti jer sam ja razmisljao o tome.

Živi sa roditeljima i mlaĆ°om sestrom u stanu na zagrebaĆØkom moru.
Ima dosta dobru dusu, ja bih rekao i mnogo dobrih prijatelja. Voli one prave vrijednosti, zna gdje ide, ima svoj cilj.

Trenirala je koÅ”arku, ali nikad u nekom veƦem klubu,
VeƦinom je to bilo za Å”kolu...
Kao sto kaze, prvo i najvaznije je oprostiti covjeku. Kada sam joj pisao bio sam prepun samopouzdanja. To ona radi sa lakocom. Evo sta kaze, sta izmedju ostalog voli:
Ā«Volim prirodu, osobito more, zalaske sunca, oblake na modrom nebu, volim gledati kako snijeg pada, volim životinjice, volim peseke, maĆØkice, zekice, i majmunĆØeke...
Volim geografiju, volim uĆØiti o drugim zemljama, drugim kulturama, o stanovniÅ”tvu drugih zemalja, volim upoznavati geografiju drugih zemalja... Volim ovu kuglu zemaljsku... ā€

Zaista predivno. I nije ni cudo sto je sa razlogom mozemo porediti sa ā€œPcelicom Majomā€, onoj koja ne ujeda, ona samo donosi plod.
Imamo dosta istih pogleda na svijet i dosta slicnih rijesenja. Moj duelcic je sebi trebao birati sa kim ce da bude, ali nije. Bila je na godisnjem.
I sta vi mislite ko je moj duelcic?
Ma naravno to je little_angel, imenom Maja ili Pcelica Maja. Very Happy
Ima i sansi da se upoznamo ovako oci u oci, za cak 20tak dana.

Ako jos sta znate o mom duelu recite meni, jer ona ne zna dovoljno o sebi, ona ocekuje od drugih misljenja. Smile Very Happy

Moje je zadovljstvo biti sa njom u duelu.
Hvala ti od srca.

p.s. Moje ime nije Dražen, nego Dražan. Nije da mi smeta, nego nije pravilno Wink
Da ti se ravanŔiram, zato kasnim 2 sata. Smile

"Sve Å”to želite da ljudi ĆØine vama, ĆØinite i vi njima!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
ja

PostanoPostano: pon 17 ruj 2007, 7:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, da i ja kežem neÅ”to o svome duelu. Moj duel u ovome krugu je bio 6ak. Ime mu je Goran, a živi u Donjem Vidovcu u MeĆ°imurju. Animator je župnih susreta mladih. IzmeĆ°u ostalog, priĆØali smo i o glazbi pa kaže da voli sluÅ”ati domaƦi i strani stari rock i domaƦi pop, dok cajke ne podnosi. TakoĆ°er voli gledati filmove.
kako se duleiranje protezalo kroz ljetne mjesece, priĆØali smo i o ljetovanju. Goran je bio u Modravama i kaže da mu je bilo super. InaĆØe, u Modrave odlazi svako ljeto otkad je ĆØuo za njih jer mu je svako ljetovanje tamo mu je bio lijepo iskustvo.
Nedavno je iŔao u Loretto u Italiju. IŔla je delegacija iz cijele Hrvatske, a on je bio delegat Varaždinske biskupije. Papa je proŔao na dva metra od njega. Kaže da mu je boravak u Lorretu bio nezaboravno i predivno iskustvo.
Toliko od mene. Smile

Ljubiti nekog ĆØovjeka znaĆØi vidjeti ga onakvim kakvim ga je Bog zamislio. (F. M. Dostojevski)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 17 ruj 2007, 13:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i mog izvjeÅ”Ć¦a Laughing

Daklem, u ovom krugu moj duelĆØiƦ je bila djevojka iz grada u kojem Zvonko Bogdan ĆØesto održava koncerte,narafski Å ida. Kao Å”to ste mogli zakljuĆØiti govorim o jednom nevjeroatno dobrom, dragom i zmotanom stvorenju, MajĆØe.
Daklem, MajĆØe je trenutno u slatkim mukama (mislim da ser tak veli dok je neko trudan,ali nemojte misliti da je trudna), naime, ona je maturant i muĆØi je izbor faksa(narafski i maturalne haljine, i sveg ostalog). InaĆØe je uĆØenica gimnazije u Å”idu i jako je aktivna u svojoj župi...Obožava gledati romantiĆØne komedije i sve druge romantiĆØne filmove i kao dvi teenageri,pa i stariji voli gledati One tree hill(cure znaju zakaj) zaljubljen
TakoĆ°er voli "putovati" i istraživati svijet putem Google eartha
I da...navija za AC MIlan i Bsrcelonu,ali nemože odluĆØit izmeĆ°u dinama i hajduka...

Nadam se da Ʀemo se upoznat uživo na SHKM-u u VAraždinu jer mi je ovaj stvor zbilja drag..ko seka veseo

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
majĆØe

PostanoPostano: čet 04 lis 2007, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i evo sad izveÅ”taj sa proteklog dueliranja... moj duelĆØek je bila 5rich veƦina zna da se pod tim zanimljivim nickom krije zanimljiva Petra iz Koprivnice, grada vegete, rukometa i parkova.... Wink
Petra je roĆ°ena 07. 09. 1990. i na njen roĆ°oÅ” papa Benedikt XVI je bio u poseti u BeĆØu, u Magivekovoj župi Smile meĆ°utim, ja sam mom duelĆØiƦu zaboravila ĆØestitati roĆ°endan Embarassed i joÅ” jednom joj se ispriĆØavam!
Petra ima joÅ” dva brata Dinu i Ivana, a jako je vezana i za svoje dve sestriĆØne Anu i Zvonkicu.
5rich ide u treƦi razred koprivniĆØke gimnazije, dobar je Ć°ak, al ne voli kemiju Laughing Ali zato nju vole svi profesori, za Å”to se ona sama izborila.
Htela bi da upiÅ”e politiĆØke znanosti, i joÅ” jedan faks, vi si mislite koji... Laughing ima veze sa relgijom belji se
Petra kao i ja voli jako da putuje... voli od sportova jahanje, nogomet, plivanje, tenis, klizanje; od glazbe sluÅ”a sve osim metala, tehna i turbo folka... navija za hajduk i milano; ima kuƦnog ljubica Caspera, bijelog labradora...
Jako mi je drago da sm ju mogla upoznati, jer Petra je simpatiĆØna, optimistiĆØna cura koja vas i kad vam stvarno nije do niĆØeg oraspoloži Very Happy
Najbolja stvar na koju vas Petra podseti je da "ƈudesni su putovi Božji!"
Draga Petrice, Btb!

VoliÅ” li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 9:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

parovi 19. kruga duela:

ja ā€“ Vicky
lusy8 ā€“ Biser
minores - .bubamara.
magivek ā€“ M-o-S
majĆØe ā€“ BiliƦeva
nina2 ā€“ 5rich

dužnici za predaju izvjeÅ”Ć¦a iz prethodnih duela:

davorseljan
inka
6ak
JeLeNkO
banana
pingi
MAGALI

Molim stoga sve forumaŔe koji su dobili svoje parove u ovom krugu,
(ali i sve vas koji ste ostali dužni izvjeÅ”Ć¦a od prijaÅ”njih dueliranja)
da svoja izvjeÅ”Ć¦a predate do 25.11.
kada zavrŔava ovaj krug duela.
vicky

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo je bilo moje prvo dueliranje. veseo

moj duel je bila ja , pravim imenom martina. andjeo studentica je teologije i živi u zagrebu. veƦ je dugo vremena framaÅ”ica.

obožava ĆØitati (pogotovo zagorku).

slobodno vrijeme voli provoditi sa prijateljima kavendisanje , uz omiljeni nescafe.

od sportova se bavila tae kwon do-om i fitnessom, a takoĆ°er je iÅ”la i na teĆØaj plesa. plesi plesi

od muzike voli pop i rock

najdraže jelo joj je pizza alaj sam kuharica , a od slatkoga sve Å”to se može naƦi od kokosa.

obožava putovati, a najviŔe joj se svidio prag.

jupi thank you od svoje duelice sam dobila nekoliko lijepih priĆØa thank you jupi

drago mi je da sam imala ovako divnog duela veseo
ja

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel u ovom krugu bila je vicky, odnosno Petra. navijacica
Živi u okolici Dugog sela, nedaleko Božjakovine.

Voli pouĆØne priĆØe i duhovne misli pa smo si ih razmjenjivali. veseo Jako su mi se svijele priĆØe koja mi je poslala. thank you

Svoje slobodno vrijeme provodi najĆØeÅ”Ć¦e na kavi s prijateljima. Upisala je teĆØaj engleskog, a namjerava upisati i knjigovodstvo.

Zaposlena je u tiskari.

Voli ĆØitati, plesati (pohaĆ°ala je teĆØaj salse). Od muzike najviÅ”e voli latino glazbu.

Od jela najviŔe voli sarmu.

Ima dva kuƦna ljubimca: psa i maĆØku.

Voli putovati. NajviÅ”e je se dojmio Lourdes. A voljela bi joÅ” posjetiti GrĆØku, Egipat, Veliku Britaniju.

Vicky je jedna simpatiĆØna djevojka i drago mi je Å”to sam je upoznala. veseo

Ljubiti nekog ĆØovjeka znaĆØi vidjeti ga onakvim kakvim ga je Bog zamislio. (F. M. Dostojevski)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
magivek

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe... buduƦi, da je ovaj krug po mnogoĆØemu bio novi, bit Ʀe i po mom kratkom izvjeÅ”Ć¦u, jer se ja i moj duel nismo stigli previÅ”e uloviti...
Moj duel se bavi tehnikom (student raĆØunarstva) i sad znam, kog Ʀu zvati, kad mi komp bude radio gluposti. InaĆØe je Slavonac iz grada na Dravi... (budem ti mahao, kad opet budem prolazio kroz Osijek...hihi...).
Obitelj mu je brojna, ima ih ĆØitavih 7 djece... jedino od glazbe ne voli cajke (to je mogao i od mene prepisati...).
Voli nogomet i sport, zato se igra i na svom raĆØunalu...
InaĆØe smo se obojica malo iznenadili ovim izvlaĆØenjem...
Na krŔtenju je dobio ime Marin... i dosta je aktivan i veseo forumaŔ... uz to ima velike kvalitete (jest, da sam ja otkrio tek neke od njih, ali zato postoje dueli, da i vama ostavimo neŔto...hihi...)
A tko je sretnik? Odgovor na ovo pitanje je teži, nego Ŕto mislite, jer me i ovaj duel ugodno iznenadio... no ako mislite na "pobjednika"...
M-o-S! Živio i neka te u životu prati Božji blagoslov!
nina2

PostanoPostano: pet 30 stu 2007, 11:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj duelĆØiƦ je bila naÅ”a 5rich, koja se zapravo zove Petra.

Ona je marljiva uĆØenica 3. razreda gimnazije u Koprivnici. puna je Å”kolskih obaveza, a uz to se naĆ°e i pokoji izvanredni projekt Very Happy.

petra je djevojka koja voli sve Å”to voli i veƦina mladih- tu spadaju kave s frendicama, kupovanje,ĆØitanje, feÅ”te.... veseo

sada se dosta ĆØesto bavi babysittanjem i kako kaže bavi se najboljim djetetom na svijetu Laughing beba

kao ni meni kuhinja joj baÅ” i nije jaca strana... alaj sam kuharica
....od sportova tu je jahanje jase

voli politiku i teologiju i u tim pravcima želi nastaviti svoje obrazovanje nakon srednje Ŕkole

da se zakljuĆØiti da je Petra vesela, svestrana i odgovorna mlada osoba! drago mi je Å”to sam upoznala baÅ” to mladu osobu kojoj u naravno želim sve najbolje Laughing

iÅ”tite i dat Ʀe vam se!
tražite i naƦi Ʀete!
kucajte i otvorit Ʀe vam se! (Lk 11:9)
M-o-S

PostanoPostano: pet 30 stu 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo da i ja ispunim svoj dio... Laughing

dakle, ja i moj duel nismo znali odakle krenuti,al eto on je prvi probio led. Smile i to neŔto govori o njemu, zar ne?? Rolling Eyes

moj dojam je bio da je Magivek jako pozitivna osoba, voli pomagati i drago mi je da smo se upoznali.

voli glazbu, uglavnom sluÅ”a duhovnu, al i drugo može proƦ. reĆØe mi da je malo stariji od mene(Å”to se njega tiĆØe) belji se hehe

zavrÅ”io je teologiju,živi i radi u beĆØu, kaže da mu teÅ”ko ide hrvatski al ja nebi reko. ide tebi hrvatski Wink
voli duhovitost i voli se družiti.

puno radi,a puno i spava..(vrijedan ĆØovjek) ako se uzme prosjek slobodnog vremena koje iskoristi za neÅ”to drugo.

sve u svemu, nemam rijeĆØi.. jako dobro.samo da smo se joÅ” malo bolje uspjeli upoznat.al ima vremena.

Ivo, ATƈ(anĆ°eli te ĆØuvali:lol:)!!!

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
biser

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i moga malo zakaÅ”njelog izvjeÅ”Ć¦a o mom duelĆØiƦu
Pa ovakoā€¦neznam od kud bih krenuo jer nismo imali baÅ” previÅ”e vremena da se neÅ”to upoznamoā€¦.al krenimo iz poĆØetka veseo

Laughing lusy8ā€¦ Ime joj je Lucija, al voli kad ju se zove Luce(naravno kad je sa južnih krajeva:P Wink Živi u Solinu, ima nekih 15 godina i ide u 2. razred opƦe gimnazije. A na forumu se naÅ”la da piÅ”e postove ,ā€¦ voli sluÅ”ati sve po malo, al ne konzumira baÅ” narodnjakeā€¦ SviĆ°aju joj se posebno pjesme od ToÅ”e: Igre bez granica i Veži me za sebe. Ima jednu stariju seku. Svirala je klavir nekih 6-7 godina, al je nažalost odustala zbog vremena i prebacila se na dramsku jer se vidi u tome u buduƦnosti , pa zato i ide u gradsko kazaliÅ”te mladih. Ima doma dvije male zlatne ribice za koje se brine svaki dan. Voli crtat, družit se sa prijateljima, obitelji, voli Å”etatā€¦ Voli otiĆØ u slobodno vrijeme u kino al i jednako jako i u kazaliÅ”te ĆØak i malo viÅ”e, pa ipak se bavi glumom U Å”koli joj je najdraži predmet likovni, pa zato voli i crtati. Naj film joj je Titanicā€¦.i ima veliku želju da otiĆ°e u Genevu na susret mladih ali je premlada...voli papati njoke Wink

ā€¦nije mi baÅ” neki redoslijed, i nadam se da nisam neÅ”to krivo napisao ili izostavioā€¦(ipak smo se malo razgovaraliā€¦)

I to je moj prvi izvjeÅ”taj prvog duelaā€¦ veseo Cool Embarassed

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
lusy8

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ForumaŔi i forumaŔice! veseo
pljesak ƈast mi je otkriti Vam Å”to se sve krije iza rijeĆØi Biser, naravno, mog prvog duelĆØiƦa,...onoliko koliko sam uspjela sastaviti.
UĆØenik je treƦeg razreda srednje Å”lole (raĆØunalni tehniĆØar za strojarstvo). Od Å”kolskih predmeta najdraži mu je tjelesni. sport
cvijetak Živi u Gornjoj Stubici. Ima dva brata i sestru i svi su stariji od njega. Upravo je preko brata, koji je administrator na forumu, doznao za forum.
Voli svirati i biti za raĆØunalom Å”to i ispunja njegovo slobodno vrijeme kad svira, sluÅ”a glazbu, piÅ”e note, stjeĆØe nove prijatelje, odlazi na igraliÅ”te i igra nogomet. ZakljuĆØila sam da je pravi mali glazbenik i virtuoz. Svira tambure, harmoniku (na feÅ”tama) i gitaru. Aktivan je ĆØlan tamburaÅ”kog orkestra, zbora mladih.....Kad se priĆØa o glazbenim ukusima, ne voli sluÅ”ati narodnjake i metal. NoƦ na sv. Katu je pjevao curama imenom Katarina pod prozor. Zato, cure brzo mjenjajte ime u Katarina i oĆØekujte mog duelĆØiƦa pod prozorom. TeÅ”ko mi je bilo izvuƦi iz njega pjesmu koju najviÅ”e voli ali sam ipak uspjela, naj pjesma mu je Molitva od Parnog valjka. bend
Bio je na susretu mladih u Puli. IzmeĆ°u kina i kazaliÅ”ta izabrao bi kino. Favoriti meĆ°u filmovima su mu Ā«Lord of the ringsĀ» i Ā«TitanicĀ» koji ga svaki puta dirne. NajviÅ”e bi volio otputovati do Australije i Novog Zelanda.
kuhar(ica) JoÅ” je mlad, ali ipak zna ispeƦi jaja, skuhati hrenovke, napraviti kokice i sl. Sva jela su mu fina, kako on kaže, neka manje a neka viÅ”e.
NaÅ” Biser je glavom i bradom Marko. fora
Tako je proŔao moj prvi krug dueliranja.
P.S. Biseru, hvala ti Å”to si mi priuÅ”tio da te upoznam. thank you Nadam se da Ʀemo ostati u kontaktu i dalje jer sam u tebi pronaÅ”la prijatelja. Oprosti ako sam neÅ”to izostavila ili pogrijeÅ”ila. cvjetic
Ā«Bez prijatelja život je niÅ”ta.Ā» srce

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za neŔto drugo,
uvijek Ʀe se prevariti."
biser

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve si super rekla, kolko smo malo bili u kontaktu super Wink ...al kako sam ti rekao za pjesme da kad ĆØujem sebi neku dobru pjesmu da mi je naj...tak da mi viÅ”e Molitva od Parnog valjka nije naj al je dobra Laughing Wink

...jako mi je drago kaj smo se upoznali...

Ā«Bez prijatelja život je niÅ”ta.Ā» Wink

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
pingi

PostanoPostano: sub 08 pro 2007, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, 25.11. je odavno proŔao,
a mi smo veƦ lagano uÅ”li u mjesec prosinac.
PodsjeƦa sve one koji nisu predali svoja izvjeÅ”Ć¦a
iz ovog kruga duela da ih napiŔu.
IzvjeÅ”Ć¦a trebaju predati:

minores
.bubamara.
majĆØe
BiliƦeva
5rich

Dužnici izvjeÅ”Ć¦a iz prethodnog kruga su:

davorseljan
inka
6ak
JeLeNkO
banana
pingi
MAGALI
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 08 pro 2007, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a sad da ja neÅ”to kažem o svom treƦem duelĆØiƦu

na ovom je forumu znamo kao ninu2 i za sebe kaže da je relativno friŔka forumaŔica...
Ime joj je Nikolina ( nedavno joj je bio imendan, pa joj ĆØestitam..), ima 20 godina i živi u Zagorju..
Nina2 nam je nostalgiĆØna,i iako je pred koju godinu tek izaÅ”la iz srednje, veƦ joj fali...
kao i ja,u kuhinji se ne snalazi previÅ”e, ali za razliku od moje,njoj njena mama nije zabranila pristup kuhinji,pa pokoj put zna ispeƦ koji kolaĆØ koji dobro sipadne nakraju
Omiljeno godiŔnje doba joj je ljeto. .ali nije da ne voli zimu...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
davorseljan

PostanoPostano: čet 20 pro 2007, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BuduƦi da sam u bolnici ja i moj duelĆØek kasni pa se ovim putem ispriĆØavam.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U želji da sudjelujem u iduƦem krugu duelanja ( pa kad god on bio ) rjeÅ”avam se starih dugova Laughing

Zadnji moj duel je bila JeLeNkO ili pravim imenom i prezimenom - Jelena Štimac. Studentica je to prehrambene tehnologije, a rodom je iz Trenkova kraj Požege.
Animatorica je u svojoj župi i to joj se jaakoo sviĆ°a. Ako se ikad poželite dobro napapati, znajte da ju slobodno možete nazvati, jer JeLeNkO iako se ne želi hvaliti time zna napraviti podosta specijaliteta. Ono, za prste lizati Wink !!
Ne voli biti sama, zato je zahvalna Bogu na svim prijateljima koji su uvijek tu kada treba. Želja joj je doƦi na jedan od naÅ”ih forumaÅ”kih susreta.

Kako je naÅ” duel zapoĆØeo za vrijeme onih ljetnih vruƦina kad smo svi pa tako JeLeNkO i ja jurili na more, neÅ”to je kraƦe trajao..
Ali i u to m alo vremena dobih dojam da je Jelena jedna jako draga, skromna cura!
Ovime naŔe duelanje ne prestaje... veseo

Bog moj i sve moje!
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 20:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji,
Moja duelaÅ”ica I ja nikak se nismo uspjele ulovitā€¦
Možda je za to kriv drugaĆØiji raspored, poslovne prilike ili neÅ”to drugoā€¦
Ali eto Å”aljem vam neke kratke stvarĆØice o Pingiā€¦ Rolling Eyes
Vjerovatno i vrapĆØiƦi na granama znaju da se Pingi zove Darja. juhuu
Moja je vrÅ”njakinja, Å”to mi je super jer mi to potvrĆ°uje da nismo joÅ” prestareā€¦ mudrost I da je ovo baÅ” super prilika za upoznati nove ljude.
Pingi nam dolazi iz jednog mjesta u dalmatinskoj zagori, grada koji je bio simbol hrvatstva i gdje se spremno na tvrĆ°i viori hrvatska zastava nakon mnogo mnogo buke, iz dragog joj Knina. srce
InaĆØe radi kao novinar na radiu, i mislim da to dosta okupira njezin privatan život (radi vikendima). radovi
Aktivna je u župi gdje je i animatorica. crkva
I dalje je aktivna u frami kao volonter jer to je ono Å”to ona voli ā€“ pomagati prijateljima. lepi bil
Voli nessicu, voli slatko, ĆØokolino, kolaĆØe, voli I crtiƦeā€¦to ju valjda sve podsjeƦa na djetinjstvoā€¦
vozi se
No najviÅ”e ā€“ voli Bogaā€¦prema svemu Å”to vidjeh vidim da joj On stvarno mnogo znaĆØiā€¦I to mi je dragoā€¦ molitva crkva
Eto Pingiā€¦ja sam napisala par stvarĆØicaā€¦nadam se da Ʀemo se jednom stvarno moƦi I ĆØuti, I upoznati I u živoā€¦ topli caj
A sad joÅ” jedna mala stvarā€¦
Tvoj nick mi je baÅ” super te sam po njemu dala ime svom novom dlakavom mekanom ljubimcu ā€“ pliÅ”anoj igraĆØki ā€“ krokodilĆØeku ā€“ kojeg dobih za roĆØkasā€¦I sad se zove Kroky Pingiā€¦
anĆ°eo
Nadam se da se ne ljutiÅ”ā€¦
BTB draga Pingiā€¦
jupi

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 26 sij 2008, 9:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dragi moji, znam da ste malo predugo ĆØekali, ali evo nas opet tu!
VaÅ”e prijave za duelanje primamo zakljuĆØno do 02.02.,
stoga budite vrijedni i zapiŔite svoja imena
ako želite sudjelovati u novom krugu! Wink

Zadnja promjena: pingi; ned 27 sij 2008, 10:23; ukupno mijenjano 3 put/a.
minores

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 1:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najprije jedno veliko izvinjenje svim forumasima sto moj izvjestaj kasni ne znam ni ja koliko dugo. Nije bas toliko ni do mene, tako da vam ne mogu obecati da se to nece ponoviti. Dakle, postoje i drugi faktori Wink
Za ovaj podavno zavrseni duel, ja sam imao jednu zanimljivo osobu i svakako posebnu. Radi se o Luciji, koja se na forumu zove bubamara. Odmah smo nasli zajednicku, vec na pocetku upoznavanja. Naime, moj duel studara matematiku na PMF-u u Zagrebu, dakle nastavlja svoje znanje prosirivatio o matematici koje je stekla u prirodoslovno matematiĆØkoj gimnaziji. Vec tu samo imali nesto zajednicko, a to je ljubav prema matematici, koja je onako dosta slobodna, ali smo se i slozili oko toga da nam razmisljanje bolje ide od Å”trebetanja. Prije otprilike mjesec je usla u trecu deceniju svog zivota, mada tako mala i sicusna, kako sebe naziva. Za razliku od mnogih, ona fakultel gleda kao nesto pozitivno i po mom misljenju da se nije uplasila i da ce to ona sve zavrsiti u roku. Wink
Njeno ime na ovo forumu govori puno o njoj i njenim pogledima u buducnost. Kao sto u prevodu znaci bubamara-božja ovĆØica, tako bi i ona htjela da bude. Ja joj zaista zavidim na tome.
Djevojka koja nikoga ne mrzi, djevojka koja se ponosi na svoje ime i na svoju svetu zastitnicu. Ona ce vam od tuznog kisnog dana napraviti ugodan dan. Ona jednostavno kaze: Ā«Volim taj pozitivni pogled na sve oko sebe jer me samo sve viÅ”e i viÅ”e pokreƦe i daje viÅ”e snage za sve prilike i neprilike koje me ĆØekaju.Ā» U svemu sto mi je pisala, zaista je bilo dirljivo i od srca, ali me posebno pogodila recenica koju i ja manje vise primjenljujem: Ā«Ja sam NETKO tko želi ovaj svijet uĆØini barem malo boljim nego Å”to je.Ā» Ona ne zeli da okolina utice na nju, jer je jos i otprije igradila svoj stav kojeg je tesko uzdrmati i kojeg se uvijek drzi. Samo naprijed. Very Happy
Nju zanima kako ce ovaj moj kratak osvrt na nju, izgledati, mada nije bila u mogucnosti da pise, i da se upoznamo, i da mi odgovori na jos neka pitanja koja sam ja postavio, ali bit ce bolje. Mozda jednog dana kad se vidimo da cemo sve jedno drugome reci u lice, a ne ovako mukotrpno... Rolling Eyes
I ja se takoder nadam da ce i ona o meni sta napisati, a kad ce to biti ni ona sama ne zna. Question

Nadam se da nisam dobio nikakvu Ā«diskvalifikacijuĀ» i da mogu da ucestvujem u sljedecem krugu, a koliko mi je do njega stalo, govori i vrijeme kad sam napisao ovaj izvjestaj...

Dakle, ako sam zadovoljio kriterije, prijavljujem se za sljedeci krug. Wink
(Ja sam ta dobra dusica koju trazite Very Happy )

"Sve Å”to želite da ljudi ĆØine vama, ĆØinite i vi njima!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Zita

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 17:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bubnja bubnja bubnja
Parovi 20. kruga duela su:

lusy8 - minores
ja - AnĆ°eo
MAGALI - Lux
MARIJA - Ficko
banana - angelous
mala_ive21 - magivek
tanja - ycteris
vicky - lucija
bananko - 5rich

Sada brzo na duelanje, jer imate samo dva tjedna!
IzvjeÅ”taje morate predati do 17.02. naveĆØer. I uživajte!!!
veseo

Dužnici iz prethodnih krugova:
davorseljan
inka
6ak
JELENKO
pingi
.bubamara.
majĆØe
BiliƦeva

Samo se srcem dobro vidi. Bitno je oĆØima nevidljivo.
Zita

PostanoPostano: pet 15 vel 2008, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki moji dragi samo podsjetnik, rok za predaju izvjeÅ”taja se opasno približio, pa molim da poĆØnete polako tipkati svoje izvjeÅ”taje! ja sam kompjuteras

Samo se srcem dobro vidi. Bitno je oĆØima nevidljivo.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.