HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 17 pro 2017, 15:33. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaša
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
magivek

Spol: muško
PostanoPostano: pet 14 ruj 2007, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe... da krenemo... ja opet naletih na otočanku Laughing Laughing (nešto su mi zapale za dušu te primorke... Laughing Laughing Laughing ), ovaj puta sa sjevera... Kako je relativno blizu i hrvatskom glavnom gradu, moj duelčić često i tamo navrati a kaže, da se tamo i rodila...). Ima pesicu, koja je specifična po tome, da uvijek i to baš uvijek lopticu vraća...zna se kome...mom duelčiću!!!
Moj duelčić inače voli kupanje (ali ne baš previše....) i na svom otoku ima čak katedralu i biskupa... Laughing
Ja i moj duelčić smo se susreli puno prije nego nas je "teta modelatolisa" izvukla i otkrili smo još nešto zajedničko...
Moj duelčić voli i "lijepe powerpointove" (ali prima i moje smsiće...hehehe...) i bila je nedavno u Taizeu, što ju je jako oduševilo....
Uz to je i framašica, a sad se ja mislim, dali da vam ili otkrijem nick ili da vas malo pošaljem u razgledanje teme "rođendani - imendani"...
Ali prvo ću vam prišapnuti još štogod... s mojim duelčićem je jako zabavno chatati i voli se glupirati i zafrkavati ali zna biti i ozbiljna...
Kaže, da je frizbi ali ima netko na vidiku... zaljubljeni
Sad se pokušavam sjetiti još koje sitnice... ne voli baš rano ustajati, ali zato je čisto nemoguće to drago stvorenje vidjeti bez smješka na licu i vedrine u srcu pljesak i da.. zna obradovati u pravi trenutak...
A sad... slijedi... izvlačenje pobjednice... ...ima isti dan rođendan kao i ja (zato nas čuvaju dvojica apostola...hehehehe...), tek je koja godinica razlike...hehe... and the winner is.... KIKA!
Neka te dobri Bog uvijek čuva, duelčiću moj...BTB!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 16:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelček bio je minores! Nick mu znači najmanji što otkriva njegovu veliku skromnost, ali iza tog nicka skriva se jedna vejika i draga dušica Wink Minores se zove Dražen, a rođen je 15.10.1989. u Tuzli. Završio je 3.r. elektrotehničke škole u Tuzli. Ima jednog brata koji radi u inozemstvu, a stariji je od Dražena 2 godine. Za sebe kaže da mu se obraćenje dogodilo prije 5-6 godina od kada ide redovno na sv. Misu. Jako je sretan zbog toga Very Happy Nekada, dok je bio mlad belji se Wink , redovito se bavio i sportom. Trenirao je karate 8 godina, a bavio se i košarkom 2 godine.

Dražen je inače jedan miran dečko, disciplina mu je jedna od jačih strana i u školi Cool Voli puno razmišljati o različitim stvarima, osobito o vjeri i sebi kao osobi. Smatra da treba imati volje, ljubavi i strpljenja kako bi nekoga mogao obratiti, i da ništa nije nemoguće. Puno očekuje od života, razmišljajući o dobrim stvarima, o svemu što bi on mogao učiniti za druge. Za sada Dražen ne razmišlja o curama, smatra da bi mu trenutno bile neka vrsta tereta, jer želi ostvariti neka svoja razmišljanja, želi ih pretvoriti u dobra djela. Kaže da je situacija kod njih u Bosni dosta drugačija te nema toliko katolkinja što je također jedan od problema. Rekao mi je dosta lijepih stvari o braku, vrlo zrela razmišljanja za jednog ovako mladog dečka Wink

U ljubavi mu je najveći uzor Isus Krist jer u njemu vidimo savršenu ljubav. Dražen to doista i uspjeva, nastoji voljeti i osobe koje mu možda i nisu tako simpatične. Odbija sve loše navike, ne puši, ne pije... Shvaća da ljudi nisu idealni - "Bolje se Jahvi uteći, nego se uzdati u čovjeka." Ipak, uvijek ima vjere u čovjeka, jer shvaća da drugačije ne bismo mogli živjeti. Ali sve ima svoju granicu. Trudi se uvijek govoriti istinu i ona ga jedina zanima. Dragi citat kojeg se nastoji držati i u životu mu je: "Po tome će vas ljudi poznati ako budete imali ljubavi jedni za druge." ne moram ništa objašnjavati Jako bitan njegova života je i molitva koju gleda kao na osobni susret sa Gospodinom. Kaže da je to nešto najljepše što možemo zamisliti - "Kucajte i otvorit će ... molite i bit će te uslišeni."

I na kraju - meni je neizmjerno drago što sam minoresa dobila za duela. Hvala Bogu što je u moj život ušla jedna ovako posebna osoba. Svaka njegova riječ odiše posebnom ljubavlju, smirenošću, prijateljstvom... Najmanji, ali ustinu velik da može mijenjati ovaj svijet na bolje in love
Hvala ti, dragi Dražene, na svemu! cvjetic

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Kika

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 18:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel ostvaruje sve od toga...ima puno hrabrosti ne predaje se čak i kad mu doktori govore suprotno, a za to je isto tako potrebno odricanje ali isto tako i borba, no sve mu je to vraćeno Snagom koja ga vodi kroz život koja mu pomaže pri padovima, darovima koje ima, a možda ni nije svjestan da ih posjeduje, ali ostvario je i puno životnih pobjeda koje će mu krasiti život. No isto tako ni oni porazi koje je imao nisu ga obeshrabrili već samo potakli na još veću borbu, još više rada, još više lijepših stvari.

Od darova koje posjeduje moj duel, navesti ću samo neke koje sam otkrila, ali vjerujem da ih ima još, koje možda ni on sam još nije otkrio, no ima vremena...dakle ovako: lijepo pjeva, voli pisati pjesme, ako se ne varam objavio je knjigu ili je na putu da je objavi, zna njemački savršeno, ali moram nadodati da zna i hrvatski savršeno iako to ne želi priznati Wink obožava slati sms-iće i ne ljuti se kad mu se ne odgovori svaki puta...što znači da je pun razumijevanja i strpljenja Smile

Inače što se tiče "fizičkih" stvari mogu reći da živi u Beču, završio je teologiju, bio je na susretu framaša u Zagrebu prije ljeta, da je bio i preko ljeta u Zagrebu, bio je i kod svojih rođaka te imao simpin broj na mobitelu jedno vrijeme Wink
U posjet njegovom gradu nedavno je bio papa što ga je jako radovalo i napunilo snagom za dalje
A osim svega toga veoma je aktivan u župi i framaš je Smile

Njegovo ime je Ivo a nickname vjerujem da već znate....

Mali
Anđeo
Glasnik
Isusa
Voli
Evanđelje
Kristovo

Smile

eto toliko za sada o mom duelu, ostatak saznajte direktno od njega Smile

p.s.
mali ispravak nisam framašica Wink

When GOD leads you to the edge of the cliff, trust Him fully! Only one of the two things will happen; either He will catch you when you fall or He will teach you how to fly!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
minores

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 23:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sta reci za svog duelcica, vecina vas vise zna o njoj nego ja tako da ja ne trebamn nista ni pisati Laughing .
Naime, ja i moj duelcic smo se upoznali kroz, nazalost nekoliko komentara. Bili smo sprijeceni, ali smo dali sve od sebe.
Rođena je u Zagrebu, gdje i živi ovih 20 i nešto godina kolko je stara
Studira geografiju na Prirodoslovno matematičkom fakultetu tu u Zagrebu...
voli jako slušati glazbu ... trenutno istražuje preko jednog glazbenog site-a nove (Rock) bendove...
Iako je mislila da su jedino stari dobri, skužila je da ima i puno novih koji su sasvim oke,
Samo nisu tako poznati i iskomercijalizirani...
voli pisati i tako... to je nekako ispunjava, a i nekad potakne i drugoga na razmišljanje, što je posebno veseli. Inace kad mi je pisala mogla se puno puno veseliti jer sam ja razmisljao o tome.

Živi sa roditeljima i mlađom sestrom u stanu na zagrebačkom moru.
Ima dosta dobru dusu, ja bih rekao i mnogo dobrih prijatelja. Voli one prave vrijednosti, zna gdje ide, ima svoj cilj.

Trenirala je košarku, ali nikad u nekom većem klubu,
Većinom je to bilo za školu...
Kao sto kaze, prvo i najvaznije je oprostiti covjeku. Kada sam joj pisao bio sam prepun samopouzdanja. To ona radi sa lakocom. Evo sta kaze, sta izmedju ostalog voli:
«Volim prirodu, osobito more, zalaske sunca, oblake na modrom nebu, volim gledati kako snijeg pada, volim životinjice, volim peseke, mačkice, zekice, i majmunčeke...
Volim geografiju, volim učiti o drugim zemljama, drugim kulturama, o stanovništvu drugih zemalja, volim upoznavati geografiju drugih zemalja... Volim ovu kuglu zemaljsku... ”

Zaista predivno. I nije ni cudo sto je sa razlogom mozemo porediti sa “Pcelicom Majom”, onoj koja ne ujeda, ona samo donosi plod.
Imamo dosta istih pogleda na svijet i dosta slicnih rijesenja. Moj duelcic je sebi trebao birati sa kim ce da bude, ali nije. Bila je na godisnjem.
I sta vi mislite ko je moj duelcic?
Ma naravno to je little_angel, imenom Maja ili Pcelica Maja. Very Happy
Ima i sansi da se upoznamo ovako oci u oci, za cak 20tak dana.

Ako jos sta znate o mom duelu recite meni, jer ona ne zna dovoljno o sebi, ona ocekuje od drugih misljenja. Smile Very Happy

Moje je zadovljstvo biti sa njom u duelu.
Hvala ti od srca.

p.s. Moje ime nije Dražen, nego Dražan. Nije da mi smeta, nego nije pravilno Wink
Da ti se ravanširam, zato kasnim 2 sata. Smile

"Sve što želite da ljudi čine vama, činite i vi njima!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
ja

PostanoPostano: pon 17 ruj 2007, 7:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, da i ja kežem nešto o svome duelu. Moj duel u ovome krugu je bio 6ak. Ime mu je Goran, a živi u Donjem Vidovcu u Međimurju. Animator je župnih susreta mladih. Između ostalog, pričali smo i o glazbi pa kaže da voli slušati domaći i strani stari rock i domaći pop, dok cajke ne podnosi. Također voli gledati filmove.
kako se duleiranje protezalo kroz ljetne mjesece, pričali smo i o ljetovanju. Goran je bio u Modravama i kaže da mu je bilo super. Inače, u Modrave odlazi svako ljeto otkad je čuo za njih jer mu je svako ljetovanje tamo mu je bio lijepo iskustvo.
Nedavno je išao u Loretto u Italiju. Išla je delegacija iz cijele Hrvatske, a on je bio delegat Varaždinske biskupije. Papa je prošao na dva metra od njega. Kaže da mu je boravak u Lorretu bio nezaboravno i predivno iskustvo.
Toliko od mene. Smile

Ljubiti nekog čovjeka znači vidjeti ga onakvim kakvim ga je Bog zamislio. (F. M. Dostojevski)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 17 ruj 2007, 13:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i mog izvješća Laughing

Daklem, u ovom krugu moj duelčić je bila djevojka iz grada u kojem Zvonko Bogdan često održava koncerte,narafski Šida. Kao što ste mogli zaključiti govorim o jednom nevjeroatno dobrom, dragom i zmotanom stvorenju, Majče.
Daklem, Majče je trenutno u slatkim mukama (mislim da ser tak veli dok je neko trudan,ali nemojte misliti da je trudna), naime, ona je maturant i muči je izbor faksa(narafski i maturalne haljine, i sveg ostalog). Inače je učenica gimnazije u šidu i jako je aktivna u svojoj župi...Obožava gledati romantične komedije i sve druge romantične filmove i kao dvi teenageri,pa i stariji voli gledati One tree hill(cure znaju zakaj) zaljubljen
Također voli "putovati" i istraživati svijet putem Google eartha
I da...navija za AC MIlan i Bsrcelonu,ali nemože odlučit između dinama i hajduka...

Nadam se da ćemo se upoznat uživo na SHKM-u u VAraždinu jer mi je ovaj stvor zbilja drag..ko seka veseo

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
majče

PostanoPostano: čet 04 lis 2007, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i evo sad izveštaj sa proteklog dueliranja... moj duelček je bila 5rich većina zna da se pod tim zanimljivim nickom krije zanimljiva Petra iz Koprivnice, grada vegete, rukometa i parkova.... Wink
Petra je rođena 07. 09. 1990. i na njen rođoš papa Benedikt XVI je bio u poseti u Beču, u Magivekovoj župi Smile međutim, ja sam mom duelčiću zaboravila čestitati rođendan Embarassed i još jednom joj se ispričavam!
Petra ima još dva brata Dinu i Ivana, a jako je vezana i za svoje dve sestrične Anu i Zvonkicu.
5rich ide u treći razred koprivničke gimnazije, dobar je đak, al ne voli kemiju Laughing Ali zato nju vole svi profesori, za što se ona sama izborila.
Htela bi da upiše političke znanosti, i još jedan faks, vi si mislite koji... Laughing ima veze sa relgijom belji se
Petra kao i ja voli jako da putuje... voli od sportova jahanje, nogomet, plivanje, tenis, klizanje; od glazbe sluša sve osim metala, tehna i turbo folka... navija za hajduk i milano; ima kućnog ljubica Caspera, bijelog labradora...
Jako mi je drago da sm ju mogla upoznati, jer Petra je simpatična, optimistična cura koja vas i kad vam stvarno nije do ničeg oraspoloži Very Happy
Najbolja stvar na koju vas Petra podseti je da "Čudesni su putovi Božji!"
Draga Petrice, Btb!

Voliš li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 20 lis 2007, 9:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

parovi 19. kruga duela:

ja – Vicky
lusy8 – Biser
minores - .bubamara.
magivek – M-o-S
majče – Bilićeva
nina2 – 5rich

dužnici za predaju izvješća iz prethodnih duela:

davorseljan
inka
6ak
JeLeNkO
banana
pingi
MAGALI

Molim stoga sve forumaše koji su dobili svoje parove u ovom krugu,
(ali i sve vas koji ste ostali dužni izvješća od prijašnjih dueliranja)
da svoja izvješća predate do 25.11.
kada završava ovaj krug duela.
vicky

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo je bilo moje prvo dueliranje. veseo

moj duel je bila ja , pravim imenom martina. andjeo studentica je teologije i živi u zagrebu. već je dugo vremena framašica.

obožava čitati (pogotovo zagorku).

slobodno vrijeme voli provoditi sa prijateljima kavendisanje , uz omiljeni nescafe.

od sportova se bavila tae kwon do-om i fitnessom, a također je išla i na tečaj plesa. plesi plesi

od muzike voli pop i rock

najdraže jelo joj je pizza alaj sam kuharica , a od slatkoga sve što se može naći od kokosa.

obožava putovati, a najviše joj se svidio prag.

jupi thank you od svoje duelice sam dobila nekoliko lijepih priča thank you jupi

drago mi je da sam imala ovako divnog duela veseo
ja

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel u ovom krugu bila je vicky, odnosno Petra. navijacica
Živi u okolici Dugog sela, nedaleko Božjakovine.

Voli poučne priče i duhovne misli pa smo si ih razmjenjivali. veseo Jako su mi se svijele priče koja mi je poslala. thank you

Svoje slobodno vrijeme provodi najčešće na kavi s prijateljima. Upisala je tečaj engleskog, a namjerava upisati i knjigovodstvo.

Zaposlena je u tiskari.

Voli čitati, plesati (pohađala je tečaj salse). Od muzike najviše voli latino glazbu.

Od jela najviše voli sarmu.

Ima dva kućna ljubimca: psa i mačku.

Voli putovati. Najviše je se dojmio Lourdes. A voljela bi još posjetiti Grčku, Egipat, Veliku Britaniju.

Vicky je jedna simpatična djevojka i drago mi je što sam je upoznala. veseo

Ljubiti nekog čovjeka znači vidjeti ga onakvim kakvim ga je Bog zamislio. (F. M. Dostojevski)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
magivek

PostanoPostano: čet 29 stu 2007, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe... budući, da je ovaj krug po mnogočemu bio novi, bit će i po mom kratkom izvješću, jer se ja i moj duel nismo stigli previše uloviti...
Moj duel se bavi tehnikom (student računarstva) i sad znam, kog ću zvati, kad mi komp bude radio gluposti. Inače je Slavonac iz grada na Dravi... (budem ti mahao, kad opet budem prolazio kroz Osijek...hihi...).
Obitelj mu je brojna, ima ih čitavih 7 djece... jedino od glazbe ne voli cajke (to je mogao i od mene prepisati...).
Voli nogomet i sport, zato se igra i na svom računalu...
Inače smo se obojica malo iznenadili ovim izvlačenjem...
Na krštenju je dobio ime Marin... i dosta je aktivan i veseo forumaš... uz to ima velike kvalitete (jest, da sam ja otkrio tek neke od njih, ali zato postoje dueli, da i vama ostavimo nešto...hihi...)
A tko je sretnik? Odgovor na ovo pitanje je teži, nego što mislite, jer me i ovaj duel ugodno iznenadio... no ako mislite na "pobjednika"...
M-o-S! Živio i neka te u životu prati Božji blagoslov!
nina2

PostanoPostano: pet 30 stu 2007, 11:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj duelčić je bila naša 5rich, koja se zapravo zove Petra.

Ona je marljiva učenica 3. razreda gimnazije u Koprivnici. puna je školskih obaveza, a uz to se nađe i pokoji izvanredni projekt Very Happy.

petra je djevojka koja voli sve što voli i većina mladih- tu spadaju kave s frendicama, kupovanje,čitanje, fešte.... veseo

sada se dosta često bavi babysittanjem i kako kaže bavi se najboljim djetetom na svijetu Laughing beba

kao ni meni kuhinja joj baš i nije jaca strana... alaj sam kuharica
....od sportova tu je jahanje jase

voli politiku i teologiju i u tim pravcima želi nastaviti svoje obrazovanje nakon srednje škole

da se zaključiti da je Petra vesela, svestrana i odgovorna mlada osoba! drago mi je što sam upoznala baš to mladu osobu kojoj u naravno želim sve najbolje Laughing

ištite i dat će vam se!
tražite i naći ćete!
kucajte i otvorit će vam se! (Lk 11:9)
M-o-S

PostanoPostano: pet 30 stu 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo da i ja ispunim svoj dio... Laughing

dakle, ja i moj duel nismo znali odakle krenuti,al eto on je prvi probio led. Smile i to nešto govori o njemu, zar ne?? Rolling Eyes

moj dojam je bio da je Magivek jako pozitivna osoba, voli pomagati i drago mi je da smo se upoznali.

voli glazbu, uglavnom sluša duhovnu, al i drugo može proć. reče mi da je malo stariji od mene(što se njega tiče) belji se hehe

završio je teologiju,živi i radi u beču, kaže da mu teško ide hrvatski al ja nebi reko. ide tebi hrvatski Wink
voli duhovitost i voli se družiti.

puno radi,a puno i spava..(vrijedan čovjek) ako se uzme prosjek slobodnog vremena koje iskoristi za nešto drugo.

sve u svemu, nemam riječi.. jako dobro.samo da smo se još malo bolje uspjeli upoznat.al ima vremena.

Ivo, ATČ(anđeli te čuvali:lol:)!!!

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
biser

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i moga malo zakašnjelog izvješća o mom duelčiću
Pa ovako…neznam od kud bih krenuo jer nismo imali baš previše vremena da se nešto upoznamo….al krenimo iz početka veseo

Laughing lusy8… Ime joj je Lucija, al voli kad ju se zove Luce(naravno kad je sa južnih krajeva:P Wink Živi u Solinu, ima nekih 15 godina i ide u 2. razred opće gimnazije. A na forumu se našla da piše postove ,… voli slušati sve po malo, al ne konzumira baš narodnjake… Sviđaju joj se posebno pjesme od Toše: Igre bez granica i Veži me za sebe. Ima jednu stariju seku. Svirala je klavir nekih 6-7 godina, al je nažalost odustala zbog vremena i prebacila se na dramsku jer se vidi u tome u budućnosti , pa zato i ide u gradsko kazalište mladih. Ima doma dvije male zlatne ribice za koje se brine svaki dan. Voli crtat, družit se sa prijateljima, obitelji, voli šetat… Voli otič u slobodno vrijeme u kino al i jednako jako i u kazalište čak i malo više, pa ipak se bavi glumom U školi joj je najdraži predmet likovni, pa zato voli i crtati. Naj film joj je Titanic….i ima veliku želju da otiđe u Genevu na susret mladih ali je premlada...voli papati njoke Wink

…nije mi baš neki redoslijed, i nadam se da nisam nešto krivo napisao ili izostavio…(ipak smo se malo razgovarali…)

I to je moj prvi izvještaj prvog duela… veseo Cool Embarassed

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
lusy8

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Forumaši i forumašice! veseo
pljesak Čast mi je otkriti Vam što se sve krije iza riječi Biser, naravno, mog prvog duelčića,...onoliko koliko sam uspjela sastaviti.
Učenik je trećeg razreda srednje šlole (računalni tehničar za strojarstvo). Od školskih predmeta najdraži mu je tjelesni. sport
cvijetak Živi u Gornjoj Stubici. Ima dva brata i sestru i svi su stariji od njega. Upravo je preko brata, koji je administrator na forumu, doznao za forum.
Voli svirati i biti za računalom što i ispunja njegovo slobodno vrijeme kad svira, sluša glazbu, piše note, stječe nove prijatelje, odlazi na igralište i igra nogomet. Zaključila sam da je pravi mali glazbenik i virtuoz. Svira tambure, harmoniku (na feštama) i gitaru. Aktivan je član tamburaškog orkestra, zbora mladih.....Kad se priča o glazbenim ukusima, ne voli slušati narodnjake i metal. Noć na sv. Katu je pjevao curama imenom Katarina pod prozor. Zato, cure brzo mjenjajte ime u Katarina i očekujte mog duelčića pod prozorom. Teško mi je bilo izvući iz njega pjesmu koju najviše voli ali sam ipak uspjela, naj pjesma mu je Molitva od Parnog valjka. bend
Bio je na susretu mladih u Puli. Između kina i kazališta izabrao bi kino. Favoriti među filmovima su mu «Lord of the rings» i «Titanic» koji ga svaki puta dirne. Najviše bi volio otputovati do Australije i Novog Zelanda.
kuhar(ica) Još je mlad, ali ipak zna ispeći jaja, skuhati hrenovke, napraviti kokice i sl. Sva jela su mu fina, kako on kaže, neka manje a neka više.
Naš Biser je glavom i bradom Marko. fora
Tako je prošao moj prvi krug dueliranja.
P.S. Biseru, hvala ti što si mi priuštio da te upoznam. thank you Nadam se da ćemo ostati u kontaktu i dalje jer sam u tebi pronašla prijatelja. Oprosti ako sam nešto izostavila ili pogriješila. cvjetic
«Bez prijatelja život je ništa.» srce

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za nešto drugo,
uvijek će se prevariti."
biser

PostanoPostano: pet 07 pro 2007, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve si super rekla, kolko smo malo bili u kontaktu super Wink ...al kako sam ti rekao za pjesme da kad čujem sebi neku dobru pjesmu da mi je naj...tak da mi više Molitva od Parnog valjka nije naj al je dobra Laughing Wink

...jako mi je drago kaj smo se upoznali...

«Bez prijatelja život je ništa.» Wink

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
pingi

PostanoPostano: sub 08 pro 2007, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, 25.11. je odavno prošao,
a mi smo već lagano ušli u mjesec prosinac.
Podsjeća sve one koji nisu predali svoja izvješća
iz ovog kruga duela da ih napišu.
Izvješća trebaju predati:

minores
.bubamara.
majče
Bilićeva
5rich

Dužnici izvješća iz prethodnog kruga su:

davorseljan
inka
6ak
JeLeNkO
banana
pingi
MAGALI
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 08 pro 2007, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a sad da ja nešto kažem o svom trećem duelčiću

na ovom je forumu znamo kao ninu2 i za sebe kaže da je relativno friška forumašica...
Ime joj je Nikolina ( nedavno joj je bio imendan, pa joj čestitam..), ima 20 godina i živi u Zagorju..
Nina2 nam je nostalgična,i iako je pred koju godinu tek izašla iz srednje, već joj fali...
kao i ja,u kuhinji se ne snalazi previše, ali za razliku od moje,njoj njena mama nije zabranila pristup kuhinji,pa pokoj put zna ispeć koji kolač koji dobro sipadne nakraju
Omiljeno godišnje doba joj je ljeto. .ali nije da ne voli zimu...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
davorseljan

PostanoPostano: čet 20 pro 2007, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Budući da sam u bolnici ja i moj duelček kasni pa se ovim putem ispričavam.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U želji da sudjelujem u idućem krugu duelanja ( pa kad god on bio ) rješavam se starih dugova Laughing

Zadnji moj duel je bila JeLeNkO ili pravim imenom i prezimenom - Jelena Štimac. Studentica je to prehrambene tehnologije, a rodom je iz Trenkova kraj Požege.
Animatorica je u svojoj župi i to joj se jaakoo sviđa. Ako se ikad poželite dobro napapati, znajte da ju slobodno možete nazvati, jer JeLeNkO iako se ne želi hvaliti time zna napraviti podosta specijaliteta. Ono, za prste lizati Wink !!
Ne voli biti sama, zato je zahvalna Bogu na svim prijateljima koji su uvijek tu kada treba. Želja joj je doći na jedan od naših forumaških susreta.

Kako je naš duel započeo za vrijeme onih ljetnih vrućina kad smo svi pa tako JeLeNkO i ja jurili na more, nešto je kraće trajao..
Ali i u to m alo vremena dobih dojam da je Jelena jedna jako draga, skromna cura!
Ovime naše duelanje ne prestaje... veseo

Bog moj i sve moje!
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 20:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji,
Moja duelašica I ja nikak se nismo uspjele ulovit…
Možda je za to kriv drugačiji raspored, poslovne prilike ili nešto drugo…
Ali eto šaljem vam neke kratke stvarčice o Pingi… Rolling Eyes
Vjerovatno i vrapčići na granama znaju da se Pingi zove Darja. juhuu
Moja je vršnjakinja, što mi je super jer mi to potvrđuje da nismo još prestare… mudrost I da je ovo baš super prilika za upoznati nove ljude.
Pingi nam dolazi iz jednog mjesta u dalmatinskoj zagori, grada koji je bio simbol hrvatstva i gdje se spremno na tvrđi viori hrvatska zastava nakon mnogo mnogo buke, iz dragog joj Knina. srce
Inače radi kao novinar na radiu, i mislim da to dosta okupira njezin privatan život (radi vikendima). radovi
Aktivna je u župi gdje je i animatorica. crkva
I dalje je aktivna u frami kao volonter jer to je ono što ona voli – pomagati prijateljima. lepi bil
Voli nessicu, voli slatko, čokolino, kolače, voli I crtiće…to ju valjda sve podsjeća na djetinjstvo…
vozi se
No najviše – voli Boga…prema svemu što vidjeh vidim da joj On stvarno mnogo znači…I to mi je drago… molitva crkva
Eto Pingi…ja sam napisala par stvarčica…nadam se da ćemo se jednom stvarno moći I čuti, I upoznati I u živo… topli caj
A sad još jedna mala stvar…
Tvoj nick mi je baš super te sam po njemu dala ime svom novom dlakavom mekanom ljubimcu – plišanoj igrački – krokodilčeku – kojeg dobih za ročkas…I sad se zove Kroky Pingi…
anđeo
Nadam se da se ne ljutiš…
BTB draga Pingi…
jupi

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 26 sij 2008, 9:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dragi moji, znam da ste malo predugo čekali, ali evo nas opet tu!
Vaše prijave za duelanje primamo zaključno do 02.02.,
stoga budite vrijedni i zapišite svoja imena
ako želite sudjelovati u novom krugu! Wink

Zadnja promjena: pingi; ned 27 sij 2008, 10:23; ukupno mijenjano 3 put/a.
minores

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 1:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najprije jedno veliko izvinjenje svim forumasima sto moj izvjestaj kasni ne znam ni ja koliko dugo. Nije bas toliko ni do mene, tako da vam ne mogu obecati da se to nece ponoviti. Dakle, postoje i drugi faktori Wink
Za ovaj podavno zavrseni duel, ja sam imao jednu zanimljivo osobu i svakako posebnu. Radi se o Luciji, koja se na forumu zove bubamara. Odmah smo nasli zajednicku, vec na pocetku upoznavanja. Naime, moj duel studara matematiku na PMF-u u Zagrebu, dakle nastavlja svoje znanje prosirivatio o matematici koje je stekla u prirodoslovno matematičkoj gimnaziji. Vec tu samo imali nesto zajednicko, a to je ljubav prema matematici, koja je onako dosta slobodna, ali smo se i slozili oko toga da nam razmisljanje bolje ide od štrebetanja. Prije otprilike mjesec je usla u trecu deceniju svog zivota, mada tako mala i sicusna, kako sebe naziva. Za razliku od mnogih, ona fakultel gleda kao nesto pozitivno i po mom misljenju da se nije uplasila i da ce to ona sve zavrsiti u roku. Wink
Njeno ime na ovo forumu govori puno o njoj i njenim pogledima u buducnost. Kao sto u prevodu znaci bubamara-božja ovčica, tako bi i ona htjela da bude. Ja joj zaista zavidim na tome.
Djevojka koja nikoga ne mrzi, djevojka koja se ponosi na svoje ime i na svoju svetu zastitnicu. Ona ce vam od tuznog kisnog dana napraviti ugodan dan. Ona jednostavno kaze: «Volim taj pozitivni pogled na sve oko sebe jer me samo sve više i više pokreće i daje više snage za sve prilike i neprilike koje me čekaju.» U svemu sto mi je pisala, zaista je bilo dirljivo i od srca, ali me posebno pogodila recenica koju i ja manje vise primjenljujem: «Ja sam NETKO tko želi ovaj svijet učini barem malo boljim nego što je.» Ona ne zeli da okolina utice na nju, jer je jos i otprije igradila svoj stav kojeg je tesko uzdrmati i kojeg se uvijek drzi. Samo naprijed. Very Happy
Nju zanima kako ce ovaj moj kratak osvrt na nju, izgledati, mada nije bila u mogucnosti da pise, i da se upoznamo, i da mi odgovori na jos neka pitanja koja sam ja postavio, ali bit ce bolje. Mozda jednog dana kad se vidimo da cemo sve jedno drugome reci u lice, a ne ovako mukotrpno... Rolling Eyes
I ja se takoder nadam da ce i ona o meni sta napisati, a kad ce to biti ni ona sama ne zna. Question

Nadam se da nisam dobio nikakvu «diskvalifikaciju» i da mogu da ucestvujem u sljedecem krugu, a koliko mi je do njega stalo, govori i vrijeme kad sam napisao ovaj izvjestaj...

Dakle, ako sam zadovoljio kriterije, prijavljujem se za sljedeci krug. Wink
(Ja sam ta dobra dusica koju trazite Very Happy )

"Sve što želite da ljudi čine vama, činite i vi njima!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Zita

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 17:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bubnja bubnja bubnja
Parovi 20. kruga duela su:

lusy8 - minores
ja - Anđeo
MAGALI - Lux
MARIJA - Ficko
banana - angelous
mala_ive21 - magivek
tanja - ycteris
vicky - lucija
bananko - 5rich

Sada brzo na duelanje, jer imate samo dva tjedna!
Izvještaje morate predati do 17.02. navečer. I uživajte!!!
veseo

Dužnici iz prethodnih krugova:
davorseljan
inka
6ak
JELENKO
pingi
.bubamara.
majče
Bilićeva

Samo se srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.
Zita

PostanoPostano: pet 15 vel 2008, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki moji dragi samo podsjetnik, rok za predaju izvještaja se opasno približio, pa molim da počnete polako tipkati svoje izvještaje! ja sam kompjuteras

Samo se srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.