HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 lip 2018, 9:18. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaša
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sub 16 vel 2008, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A eto, kad me već dugo ni bilo na duelima, bar da ne kasnim s izvješćem, pa kolkovidim čak sam i prvi! jako sretan

Moj duel bila je tanja.
tanja ili pravim imenom (gle čuda) Tanja, prezimenom Radman (nije u rodu s akademikom iako ju to svi pitaju, pa i moja malenkost Mr. Green) rođena je 26.11.1990. u Novoj Gradišci, a zadnje tri godine prebivalište je našla u našoj metropoli gdje pohađa Žensku opću gimnaziju. Na originalno pitanje "Reci mi nešto o sebi" odgovara još originalnijim i nevjerojatnijim odgovorom "Zbilja ne znam što da kažem!" But wait, there's more! Ipak sam uspio neke stvari ispitat. Wink Prvo da počnemo od tri životno važna i na forumaškim upoznavanjima obavezna pitanja (koja mi se čini da su polako pala u zaborav Wink):

Broj cipela: 39
Imaš vreću za spavanje: da
I ono najbitnije: pečeš li ti ili netko u bližoj obitelji kolače: peku svi, pa i ona ponekad. Iako smo se složili da je ipak bolji posao degustacija. Mr. Green

Kad smo prošli životno važna pitanja, možemo još reći da je Tanja ujedno i framašica i "guli" već drugu godinu na zagrebačkoj Frami Kaptol. Uz to vezano i vrlo bitno je da voli putovati, a kao šećer na kraju, uči svirat gitaru i voli pjevati! jako sretan Istina, kaže da preferira pjevat uz radio, al i to bu se već s vremenom sredilo. Mr. Green
Al nismo ni tu s glazbom gotovi, Tanja je u mlađim danima (nije da ovi nisu mladi, al oni su ipak bili još mlađi Mr. Green) plesala u KUD-u u Gornjim Bogićevcima i bavila se latino plesovima. Za kraj ovog poglavlja možemo reći da od glazbe voli Gibonija i Olivera te posebice duhovne šansone za koje još uvijek često mora objašnjavat da to ipak NIJE nekaj za jest kolko god mnogi drugačije mislili! Mr. Green

Obožava čokoladu, sama kaže čak i previše, a stvarno voli i hodanje/šetanje kroz parkove, drvorede i ine gradske zelene površine. E da, informacija za određenu populaciju, tanja nije FRIZBI tak da još imate šanse! (e sad ak se tko tu još uopće sjeća kaj to znači, davno je to bilo... Rolling Eyes Mr. Green).

Iiiiii to bi bilo to zasad, ostavil bum materijala još i sljedećim duelima. jako sretan

P.S. Mislim da je očito da jaaaako volim ovaj zeleni mrgreen smajlić! Mr. Green

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
magivek

PostanoPostano: sub 16 vel 2008, 20:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nastavljamo...
Moj duelčić ovaj puta opet iz južnih krajeva i opet jedno zanimljivo i drago Božje stvorenje... veseo
Kaže za sebe, da je ovisnik o urednosti, i da bi Jerry kod nje i bez Toma mogao ostati gladan, jer duelčić voli sve od sira... slasno ...uz to voli bakinu domaću piletinu. slasno
Voli smsiće (baš kao i ja...) i, iako za sebe kaže, da je malo povučena, ipak je na mene ostavila dojam društvene i vesele osobe veseo . Voli se smijati (tu nas je dvoje) hehe i zato smo komunikaciju iskoristili i za dobru vježbicu trbušnih mišića. Moj duelčić se nekada bavio sportom, ali sad kao i ja... jedini sport, koji prakticiramo profesionalno, je dotipkavanje ja sam kompjuteras .
O mom duelčiću je vrijedno znati i to, da je vrsna pjevačica... pjeva i framašica... Cool Satima možemo pričati i baš nam uvijek bude super... juhuu duelčić ima sposobnost, nasmijati a u isto vrijeme je i ozbiljna cura, koja zna, što hoće... na jesen ju čeka pmf... biologija...
diplomiro Životinjski svijet joj je blizak, voli pse (tu posebno retrivere i huskije, wuff!) dragi moj , ali zato ne voli, baš kao i ja male zzzzzujave komarce i zmije... luda baba majko mila
Ne voli velike svatove i cajke, ali pite su joj zato zakon... njam a i s juhicama je na ti... slasno Kolačići spadaju u ugroženu vrstu, ako im se moj duelčić približi... Laughing ali zato voli ljude i Isusa veseo molitva . Od glazbe sluša kršćanski rock i modernije duhovne... sve u svemu... jedno jaaako drago stvorenje... Very Happy
Ako dodamo ovome, da je moj duelčić iz Metkovića, krug sretnih dobitnika se osjetno smanjuje... ali oscar je samo jedan... i doniran je blagoslovom i prijateljskim zagrljajem... a dobila ga je moja imenjakinja... veseo
Na forumu Ivanu znamo kao mala_ive21 a sada sam upoznao, da se iza tog nicka krije draga osoba.. Wink . kojoj želim od srca obilje Božjeg blagoslova a prijateljski zagrljaj leti do Metkovića...
Drago mi je, da sam te upoznao, Ivana, i šaljem veeeliki pozdrav a mi se smsamo i tipkamo... veseo
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
mala_ive21

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 17 vel 2008, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

EVo ja se napokon sama sa sobom sastavila pa da napišem izvještaj.Vidim da je moj duelčić već bio vrijedan pa mene opisao pa da i ja budem vrijedna veseo
On je već pola toga otkrio šta sam ja htjela napisat pa se neću puno ponavljati....
On nam dolazi iz Austrije(Beča) ,zove se Ivo(na forumu MAgivek) iako meni nije bilo jasno Laughing kako zna hrvatski tako dobro kad nikada nije živio ovamo ,otkrio mi je da je rodom iz bosne i da je tako naučio hrvatski,iako se vrsno služi i lepotama srpskog jezika i ćirilicom Laughing Laughing
On tvrdi da nezna tako dobro pisati hrv,al meni se čini da dobro vlada s njim,...
Inače ide na doškolovanje za prevodioca(jako ga zanimaju jezici,za razliku od mene)
Završio je studij teologije,inače je u FSR-u gdje ću i ja jednog dana bit cvijetak
nadam se,ako Bog da
Jako voli sms-ati ,rano ujutro da se zagrije ....
voli se smijeti,pričati viceve....jako puno ih zna i ima...
svaka čast

On vam ljudi moji nema šta nema od duhovnih pjesama,to čudo još nisam vidila, woohoo pravi kolekcionar nema šta.Čak mi je poslao pjesmu koju sam duuugo tražila
Jako puno mi je pomogao kod mojih nekih pitanja i dvoumica, HVALA TI!!
jako puno smo se dopisivali i chatali tako da nema tema koje nismo prevnuli ,a ja se baš nemogu svega sjetiti da ovdje to pišem.
Ugl,jako mi je drago da sam ga upoznala ,i naravno da ćemo se i nakon ovih službenih duelanja čuti.

Imam ja još pitanja Magivek zeleni

Laughing Laughing

.. kako bismo mogli uživati u nekoj stvari, ako je ne bismo ljubili? Ljubav prethodi i nadi. Jer nadamo se samo onome što ljubimo. Ljubav prethodi i mržnji. Jer mi mrzimo zlo samo za volju ljubavi koju gajimo prema dobru. (Franjo Saleški, Teotim)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
bananko

PostanoPostano: pon 18 vel 2008, 9:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo najavljujem da sam, poznata po tipkarskim greškama tipa jjo ujesto joj i tak to pardon ...valjda bute shvatili o čem sam htjela reći....Pošto sam saznala da je moj duel 5rich odmah sam krenula u napad da dobro obavim svoju dužnot. Vidjeh da ona ima msn pa sam ju odmah dodala k sebi i krenula u akciju stolni tenis
Petra me prvo blijedo gledala ko sam ja, ali je tek kad ej otišla na forum shvatila da sam ja bananko – njen duel s foruma.
Kao što ej veće prije pisano ima 17 godina, kaže da je dže na forumu, a da je bila samo aktivna na glazbi(možete skužiti odmah da joj glazba nešto znači u životu). I onda ju je u 9 mjesecu neš puklo i počela je više visiti na forumu.
Sad će ići na školu animatora varaždinske nadbiskupije jer animatori tamo izumiru, a pošro ej ona brbljava kreće u oživljavanje animatora 
Prijatelj njen eto dolazi u sjemenište kod mojih salezijanaca(ja sam eto veoma aktivna u sl župi).
Složili smo se da podnosimo sve tipove glazbe violina gitarist (to ej ukratko). Eto ide na maturalac u grčku, i nije presretna. Pokušat će upisat pravo ili politologiju u mom zagrebu ili zadru. Čuva inače sedmomjesečne blizance. Fora
Naravno cure ko cure malo smo pričale i o ljubavi zaljubljeni ...i imale smo sličnih situaciji, ali o tome ne budem javno....
Komentirali smo kako su moje cimerice na jednom susretu pričale u snu, pa ej ona rekla da je i njen buraz takav...
Eto to su enek zanimljivosti, neću u široko....ja sam možda krivo jer me nije bilo baš puno na internetu radi obavezica ....eto
cvijetak cvijetak cvijetak

p.s.imala sam neke prevelike greke pa sam morala popraviti Rolling Eyes

Zadnja promjena: bananko; pon 18 vel 2008, 15:21; ukupno mijenjano 1 put.

...ako te nije, pronašla ljubav potraži me
bit ću ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit ću od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
tanja

PostanoPostano: pon 18 vel 2008, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da i ja napišem nešto o svom duelu ja sam kompjuteras

Ycteris ili Luka Drobilo bio je moj PRVI duel Smile ...Kako je on već sudjelovao na duelima ja ću neke stvari vjerojatno ponoviti ja sam kompjuteras ja sam kompjuteras ,ali to će vam dobro doći da se prisjetite Rolling Eyes ...

Luka živi Stupniku...u ranoj mladosti se bavio plesom, a i sada ima želju da upiše neki tečaj...

Voli jesti kolače, alaj sam kuharica ali isto tako mu je fora i planinarenje pa kolači ne mogu škoditi njegovoj liniji...

Ima dva brata,straijeg i mlađeg,tako je Luka u "zlatnoj sredini" Laughing Laughing

Srednja škola koju je pohađao je slavni Ruđer,a sada je student strojarstva diplomiro ...studij mu je trenutno zaleđen ,ali drugu godinu planira upisati na jesen...

Svira gitaru gitarist ,a prije nekoliko godina je svoje umijeće podijelio sa još nekoliko ljudi bend , te je organizirao tečaj sviranja gitare...

Dugogodišnji je framaš,neko vrijeme je uređivao TAU (samo je jednom svoju sliku stavio na naslovnu stranicu Laughing - kako je skroman Very Happy )....

Ljubav prema sv. Franji ga je dovela i do samostana crkva ...Osjetio se pozvanim da postane franjevac, biskup pa je od ljeta prošle godine bio u Samoboru u samostanu(za ovo sam sigurna da nije pisalo na prošlim izvješćima Laughing Wink )...Tako je Luka pola godine živio uz braću franjevce...to mu je pomoglo da se odluči i vidi da li je takav način življenja za njega...Kako je Bog ipak za njega pripremio nešto drugo (što Question - to ćemo vidjeti) Luka se odlučio vratiti kući place ...
Sada se prilagođava starom načinu života,ali ne žali zbog toga što je bio u samostanu jer mu je to bilo lijepo iskustvo Smile - kaže Luka.

Iako se vratio tek prije dva tjedna (sada možda već i tri) Luka već ima pune ruke posla jer je i prije aktivno sudjelovao u svojoj župi, ali i na FRAMI,a to sada treba nastaviti radovi ...

Drago mi je što sam upoznala ovako dragu osobu Smile Smile ....

Luka BTB zuji zuji

...Brate moj, Krist i tebe zove, dođi slijedi me...
vicky

PostanoPostano: pon 18 vel 2008, 20:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cvjetic u ovom krugu duela moj duelčić je bila lucija ili pravim imenom tereza veseo

ona je vrlo draga i vesela djevojka. navijacica ima 18 godina. inače je iz okolice splita, a trenutačno boravi u rijeci gdje studira psihologiju diplomiro

voli volontirati, posebno u domovima za nezbrinutu djecu mali mišek

ima 2 sestre i brata i ponosna je teta nećaka i nećakinje, a i treće je na putu beba

bend od muzike sluša pop i rock. zanimljiva joj je irska glazba (a također i irska kao takva).
cajke ne podnosi majko mila

slobodno vrijeme voli provoditi sa prijateljima na kavi kavendisanje, a također voli čitati.

drago mi je da sam upoznala našu luciju jupi

draga moja, sretno s ispitima i nadam se da se čujemo... juhuu

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
Ficko

PostanoPostano: pon 18 vel 2008, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moja draga duelčica je MARIJA!!!veseo MARIJA vam je jedna super, stvarno super curka!!!bas sam cool Iza nicka MARIJA, vjerovali ili ne krije se ime Marija Mihić!
Ona vam ima puniiih 22 gooodine!!! Čovječe! Laughing
Živi u Gradićima a to vam se nalazi kraj Velike Gorice!
Inače studira socijalni rad!Laughing diplomiro mislioc Dakle ako imate socijalnih problema javite se njoj!! Osim što vrijedno i marljivo studira ona vam se bavi sviranjem mandole gitarist u jednom orkestru je mandola, mandolina i gitara!
Sa svojim milozvučnim sviranjem:gitara svirucka gitarist je jako daleko dogurala , pa je tako na europskom natjecanju orkestara u Pragu osvojila 1. mjesto!! Mašala!!! Laughing veseo hej eeehaa Još je u srednjoj školi svirala brač a sada ga nekad zasvira!! Dakle općenito moja duelčica voli žice!!! Laughing Wink Inače je strastvena (nije pušačica, ne brinite se!) nego strastvena framašica! Na framu Siget kod slavnoga nam Beje ide već pune 4. godine!!! miiir
I mogu reći da stvarno živi duh franjevaštva u radovanju životu i našem spasitelju!!!! molitva
Dobra je ona jako pa zato i volontira sa napuštenom djecom!!! Trenutačno se druži i posjećuje malenoga Dinu koji ima dvi godine!!!
beba dragi moj lepi bil! Našoj Mariji dan ne prođe bez molitve molitva molitva molitva ! Moli ona i za sve vas!!!
Marija vam voli suncokrete cvjetic sunce moje malo i ima psa Neru!!Ona vam uči i jezik za gluhonjeme da može širiti radosnu vijesti i onima koji nas ne čuju!!!Ona voli jesti (umjereno)njam , pjevati (često),pjeva smijati se (non-stop)!! Laughing Very Happy Laughing Ona vam dosta često ''visi'' na netu!! Kao što se primjetili!!! Laughing ja sam kompjuteras Prava netvisibaba!!!
U slobodno vrijeme često ide u kazalište, a i sama se baci glumom!! sherlock Dva puta je pobjedila na SKAZ-u (studentsko kazalište)
Voli čitati dobre knjige!!! kavendisanje Redovito plaća zakasnine u knižnicama!
Laughing Bavi se trbušnim plesom! Otud i avatar za sve koji se zanimate
!!! hej
Inače tokom dopisivanja ona me je pitala da li mi je dala zeleni tau na MARŠU (franjevačkom hodu), i tako smo otkrili da se mi zapravo poznajemo, sjedili smo blizu u busu na putu za Asiz, i neprestano smo zbijali šale, pjevali stare pjesme, umirali od smijeha, zaustavljali poplavu u busu, ma stvarnoo svašta!!! Kako je svit malen!!!!
Ajd da skratim!!! MARIJA je jako dobra, lijepa i pametna, i Bog ju voli i ja ju volim i vi ju volite-zar ne!!!
Molim Pljesak za MARIJU!!! pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak Laughing Wink

Sve je ispraznost, samo ispraznost, živite u dobroti i jednostavnosti, budite dobri ako možete,jer sve drugo je ispraznost!
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 19 vel 2008, 18:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

maj trn now....

Tijekom proteklih tjedana imala sam rpilike upoznati novopečenu forumašicu koja je,kao oja,prilično zatrpana obvazama,ali uvijek nađe vjremena za ono kaj voli....
Važno je reći da je ta osoba salezijanski animator, i jakoooo je aktivna u svoojoj župi ...a od ove godine i animator zagrebačke nadbiskupije...
Idelana je za animatora,jer kao i ja, puuuuno brblja(u najpozitivnijem smislu) i vooli brbljati...
Studira za tetu u vrtiću i voooli klince...moram napisat nekaj kaj joj je klinac rekao na praski(nadam se da neće zamjreri): joj teta,kak ti mene danas živciraš Laughing Laughing medeno...
Zaključile smo da obje poznamo osobe koje vole pričati u snu..
isto tako imamo slične ljubavne ruče(o kojima nećemo) Embarassed Embarassed
ai i volimo sličnu glazbu veseo veseo

a sad..nekoliko vrrrrlloooo važnih stvari:
više voli crnu čokoladu od bijele
voli plesati
a hobiu joj je prepisivanje slatkijh poruka s moba u bilježnicu,pa ak imate kaj, mislim da se neće protiviti sda joj pošaljete....
pogađate????
moj duelček je friška forumašica BANANKO Laughing

btw..prijavljujem se za slijedeći krug odmah

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
bananko

PostanoPostano: uto 19 vel 2008, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

2 ispravke . klinac je rekao - joj teta kak ti mene nerviraš danas....točno ovako....
a nisi me skužial dobro s porukama, valjda si bila u gužvi pa si čula samo što si htjela čut...heh veseo
ne prepisujem samo slatek poruke nego sve poruke koje dobijem, zanči to su dopisivanja s nekim i tak to...praktički sve poruke, ako ću imati priliku nekome to i vizualno predočiti....

pingi

PostanoPostano: sub 23 vel 2008, 9:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vrijeme je da i ja ispravim svoj dug iz prethodnog duela, kada je moj par bila MAGALI!

OSNOVNE CRTICE O MAGALI:

imenom i prezimenom: Tihana Krajačić
rođena: 16.11.1981. u Zagrebu
prebivalište: Hrvatski Leskovac, Zagreb
obrazovanje: VŠS - upravni pravnik, daljnje usavršavanje u tijeku, Društveno veleučilište u ZG grafički dizajner (Algebra)
aktivna je u: udruzi Upravni student - udruga studenata na faksu,
zajednici Zrno nade - zajednica mladih u župi,
HKZ "Mi-tamburica" - zbor u župi
i Udruzi građana – gdje pokušavaju učiniti neke promjene

MAGALI VOLI:
- Boga i svoju vjeru,
- život i ljude,
- iskrenost, strpljivost, marljivost, odgovornost, osjećajnost, ustrajnost, hrabrost i odvažnost (za 2. posljednje kaže da su njene karakteristike),
- sladoled Amadeus kojeg više nema za kupit, ali i bijeli Dove s kokosom i općenito sve od kokosa,
- čitati knjige, šetnje i ples,
- zelena brda, doline, šume, planine (ovo nam je zajedničko),
- sve vrste tjestenine i općenito tjesteninu (i ovo nam je zajedničko), ,
- voli se smijati, posebno u društvu najdražih prijatelja,
- svoju baku, koja ju je praktično odgojila i svoje prijatelje koje smatra svojom obitelji,
- cvijeće (posebno su joj drage ljubice, đurđice, magnolija, zumbul),
- Irsku, irsku glazbu & sve što ima veze s tim,
- plišane mede

MAGALI NE VOLI:
- kašnjenje, dvoličnost, egoizam, lakomjernost, pohlepnost, lijenost i neodgovornost, pesimizam,
- kad ne može reći ne i kad se nađe u situaciji da ne može pomoći drugima,
- svađe i galamu, psovke,
- nepravdu

MAGALI IMA HOBBYJE:
- pisanje, crtanje,
- rad na kompjuteru, grafičko uređivanje,
- književnost-kultura i novinarstvo,
- hodanje/planinarenje, putovanja...

SANJA O TOME:
- da proputuje svijet i hodočasti koliko može,
- da upiše magisterij i završi ono što najviše voli (baviti se ljudskim pravima, raditi u struci, razvijati se, usavršavati i obrazovati dalje),
- da objavi svoju knjigu pjesama,
- da jednog dana zasnuje svoju obitelj i ima puno dječice

NJENA NAJDRAŽA:
- knjiga: Biblija, Peta Gora - P.Coelho (i sve od njega),
- film: Dnevnik košarkaša,
- osoba: jedna prijateljica koja jako utječe na nju i toliko je uči životu,
- boja: zelena i ljubičasta,
- zabava: idealna - kava, dobra knjiga i topli krevetac ili neko mjesto sa dobrom živom muzikom i ples

Btw, da ne bi bilo da baš ništa nisam napisala o Magali, svemu navedenom dodajem da mi se kroz naš razgovor čini kao simpa i iskrena cura (još k tome i slobodna, koliko sam shvatila), stoga momci – što čekate?
MARIJA

PostanoPostano: sub 23 vel 2008, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj dragi duel je bio Ficko Very Happy Ficko se punim imenom zove Filip Đurđević. Otkrio mi je da njegov nadimak, tj.nick znači frajer Cool na mađarskom-he he i taj mu je nadimak dao Ycteris. Hm...pametno, Yc-jer Ficko zaista i je frajer bas sam cool . Ficko ima 19 godina života i rodom je iz Virovitice i završio je jezičnu gimnaziju diplomiro slasno . Ficko ima i 2 starije seke dosadnooo majko mila dosadnooo
Često je išao na natjecanja( FACO!!) pljesak u gimnaziji iz povijesti, geografije, a najbolje je prošao na natjecanju iz vjeronauka, biskup gdje je na međubiskupijskom tj. državnom ekipnom natjecanju osvojio 2. Mjesto ( ČESTITKA!!). On zna puuuuno o Bibliji-to mu je naime,bila tema natjecanja. diplomiro

Ficko je zaista svestran, pa se bavio i plivanjem utapa se
Jako aktivan bio u životu svoje župe (franjevačka župa Sv. Roka),bio je ministrant, čitač, FRAMAŠ skace Mr. Green
OVE GODINE, tj. prošle FICKO I JA UPOZNALI SMO SE NA MARŠU. juhuu
Snimao je oglase za radio, pjevao u zboru mladih i sudjelovao u na gotovo svim susretima u župi.... WOU-Ficko!!! alelujaa crkva

E sad, pitate se zašto ja pišem većinu stvari koje Ficko radi u -prošlom vremenu, ček,pa nije Ficko tak star mudrost ,ok.možda malo stariji čovjek hehehe ne,ne,ne... Ficko je ove godine odlučio stupiti u franjevački red i sad je već 5 i pol mjeseci u franjevačkoj postolaturi u Samoboru! baj baj
Većina vremena mu je ispunjena smijehom i ljubavlju jupi ah, tako je super naš Ficko cvjetic
4 mjeseca učim svirati orgulje!! svira
Voli slikati , izrađuje male oltare od drveta, i općenito bavi se umjetnošću!!! Jako voli barok !!! cvjetic slika i voli putovati... vozi se vozi se sport

Ja sam Ficka upoznala na maršu prošle godine, zajedno smo se vozili u busu buhahahaha Mogu vam reći da je to jedan prekrasan dečko koji ima smisla za lijepo, za šalu, za druženje. Ficko je jednom riječju superfenomenalan i bit će supersuperfenomenalan fratar jednoga dana.
sunce moje malo

thank you

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: sub 23 vel 2008, 20:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MARIJA napisa:
Moj dragi duel je bio Ficko Very Happy Ficko se punim imenom zove Filip Đurđević. Otkrio mi je da njegov nadimak, tj.nick znači frajer Cool na mađarskom-he he i taj mu je nadimak dao Ycteris. Hm...pametno, Yc-jer Ficko zaista i je frajer bas sam cool

Ne kažem ja niš protiv Ficka, al moram ispravit pokoji netočan navod. Cool Nisam ga ja prozval Ficko, tak smo ga uglavnom kolektivno počeli zvat kad smo čuli da ga njegov "matični gcardijan" tak zove. I kak nam je Peter prevel (koji je mađar, a riječ je mađarska) to ne bilo frajer (iako Ficko to konstantno govori, a drgi ga ispravljaju Mr. Green) nego više nešto ala "od brda odvaljen" ilitiga ljudina. Daleko od toga da Ficko ne bi bil frajer, on je šminker sve u šesnaest i cure jako bi vam se dopal, al šteta za vas kaj hoće bit, tj. kaj svakim danom pomalo postaje fratar. Mr. Green

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Lux

PostanoPostano: pon 25 vel 2008, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moja isprika što kasnim s izvještajem.

Ja sam imao veliku sreću da sam u dueliranju dobio Magali.Very Happy

Magali inače ima jedno lijepo ime, a to je Tihana. Živi u Hrvatskom Leskovcu, koji pripada župi Sv. Ivana Nepomuka, Stupnik Lučko. crkva
Kaže da nažalost ima samo jednu seku (Alison), ali puno druge rodbine. Prilično je aktivna u svojoj župi. Nastoji pomoći gdje god stigne. Tajnica je Udruge mladih Zrno Nade koju su osnovali u župi. Zanima ju novinarstvo (tu smo se našli jer je to moja struka), i uređuje župni list, a i na još par mjesta piskara. Pjeva u tamburaškom bendu. alelujaa
Poslije Uskrsa želi organizirati aktivnosti za djecu u župi i voli raditi s djecom i mladima (i tu smo se našli).

Završila je Upravno pravo, ali ima namjeru i dalje se obrazovati. Inače radi u jednoj farmaceutskoj tvrtki i jako je zadovoljna poslom (to je teško naći). Kaže da ima super šeficu (e to je još teže naći). Proputovala je stvarno puno zemalja, ali najviše su dojam na nju ostavili Assiz, Padova, Mariazzell, a od hrvatskih mjesta Vukovar, Đakovo, Solin, Zadar...
U Sydney neće ići, ali možda ode u Lourdes ili talijanske Alpe.

Voli palačinke(i ja, i ja, i ja... Volim ih jako puno, previše, do bola...), a voli ih i peći (ja ne) alaj sam kuharica woohoo

Ali ono najbitnije sada pišem. Magali je prije pola godine slomila nogu i to prilično gadno. Još uvijek se oporavlja. Bilo joj je jako teško, ali velika vjera u Boga i pomoć bližnjih su pomogli da lakše prođe kroz sve to.
No moram priznati da joj se divim koliko se ona predala Bogu i koliko je duhovno jaka. Mislim da je vrlo hrabra osoba. Rekao bih da je vrlo osjećajna i voli usrećivati druge ljude.
Poslala mi je jedan predivan tekst koji me jako dirnuo. molitva

Vjerujem i nadam se da ću je uskoro vidjeti na nekom forumaškom susretu ili nekom drugom prilikom, i nadam se da neće imati štake i da će biti kao nova. A do tada se i dalje čitamo...
I molim za Magali.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
lusy8

PostanoPostano: sri 27 vel 2008, 15:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za početak veeeeeellllliiiiika isprika što kasnim svima, najviše mom duelčiću....fora

Uvijek mi je najteže napisati prvu rečenicu ali pokušavam što bolje... sve je moguće
Moj drugi duelčić bio je minores alelujaa ...ili glavom i bradom nitko drugi nego Dražan. Iza tog imena zaista se krije mnogo zanimljivih stvari...ali, idem od početka... mudrost
Rođen je 15.10.1989. Živi u Bosni i Hercegovini točnije na Kiseljaku, blizu najvećeg vještačkog jezera u južnoj Europi, Modrac.Zivi na preriferiji, a ta preriferija je izmedju brdovitog i ravnicarskog predjela. Za vrijeme Osmanlija,ljudi su prelazili masovno na islam, samo su oni pravi vjernici ostali pri svome. A takvi vjernicima nije bilo mjesta u gradu, jer nisu ni smjeli biti tu, niti su imali kakvog objekta sa molitvu. Ti ljudi su bjezali iz gradova i nastanjivali se po «brdima», a dokaz za to je gotovo svako rimokatolicko groblje koje se nalazi na brdu... Gdje živi, većina je katoličkog stanovništva, doseljavaju mnogi. U školi ima oko stotinjak katolika od 1000 učenika. Unatoč svemu, on ne gleda kad nekom pomaže, svima jednako nastoji dati svoju pomoć koliko može i ne traži ništa za uzvrat jer zna da ima Netko tko to vidi. mali andjeo
Ima starijeg brata od kojeg je osjetio ljubav odmah čim se rodio. On je od minoresa stariji 2,5 godine. Trenutno je u inozemstvu i mom duelčiću jako nedostaje, smatra ga inteligentnim i velikim borcem za život. stolni tenis
Učenik je četvrtog razreda Elektrotehničke škole u Tuzli(Inace je Tuzla poznata po soli od cega je i dobila ime(od turske rijeci «tuz» sto znaci sol))., znači da je ove godine maturant. woohoo
Prošle je godine bio na ekskurziji u Hrvatskoj. U Puli je proveo četiri noći i kaže kako mu je more bilo hladno ali ih to nije moglo zaustaviti da se kupaju. Svako mu je putovanje na svoj način interesantno, ne bi otputovao negdje gdje bi u pitanje došla njegova sigurnost a rado bi otputovao u Rim jer je bio u Italiji i svidjelo mu se. place
Prošlo je sedam godina otkako redovno ide na svetu misu, kada je i počelo njegovo obraćenje. Jedan je od rijetkih njegovih godina a da ide na misu. Vrlo je odgovoran i miran lepi bil , kako bi neki rekli, ima taj unutrasnji ,ali i vanjski mir. Može po nekoliko sati sjediti što smatra da mnogima nedostaje. Pokusava biti smiren,stalozen, ali je pred zlom jako ostar i zato mu je jedan prijatelj rekao da on ne bi mogao sa njim slaviti novu godinu jer bih ga on svojim argumentima ubjedio da ne pije. Moli Boga da ljudi u njemu prepoznaju Njega, a samim tim i dozive obracenje. Jednostavan je i ne mari za svoj izgled. Nije jedan od onih koji provode sate pred ogledalom jer ne misli da je vanjština važnija od nutrine. Kad vidi sređene djevojke ima kontra efekt, one ga dosta odbijaju, ne privlace mu pogled uopce diplomiro . Voli ono sto je prirodno i vrlo je nezadovoljan trenutnom "modom" i golim leđima kod djevojaka jer smatra da će to imati posljedice.
Svaku vecer čita Bibliju, doduse pomalo, ali dovoljno za razmisljanje cvijetak . A sto se glazbe tice, može slušati sve, osim hard rocka i hard metala. Ta vrsta ga stvarno ubija, kad nesto pusti od toga, buduci da imaosjetljivu glavu, odmah ga zaboli, i vidi se da mu ne odgovara, dok mu sasvim suprotno djeluje klasika, duhovna(koja jako malo ima) bend ... a oslalo, slusa sve sto mu se nađe pri ruci i uhu, i ono sto mu ne odgovara, preskace... Sto se tice Tose, slusa i njega kao i ja. miiir
Knjigu smatra najboljim prijateljem čovjeku,
Voli ih citati, ali ne svakakve. Kad vidi da mu nije zanimljiva, ne cita je.
Broj cipela mu je 48 i teško mu je naći obuću.
Dok je bio mali, vrlo je volio matematiku, sto se vidjelo i u skoli. Uciteljicu je ispravljao, nastavnike, a sad i profesore. Zanimljiva mu je i fizika ali je ne uči već dvije godine. Misli nastaviti u istom smjeru u kojem je i sada u školi. zuji
Kao mali trenirao je karate sport , od 7 do 15 godine i imao je zapazene rezultate, i kad mu je karijera trebala ici uzlaznom putanjom, kad je trebao biti u reprezentaciji i Europskim prvenstvima, napustio je, radi izvoljenja i nekih manjih povreda i manjka vremena. Paralelno sa karateom, trenirao je i kosarku kosarka dvije godine i ista prica, izgubio brzo volju i manjak vremena, tako da sad trenutno osim nekih aktivnosti u skoli, nikakvih drugih dodatnih obaveza nema.
Moj duelčić me očarao u ovo malo vremena svojom sposobnošću da iz malo teksta kojeg sam mu napisala pročita više nego što ima.

Nadam se da nisam nesto izostavila ili krivo napisala....Hvala mom duelu jer sam u njemu pronašla novog prijatelja.... thank you

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za nešto drugo,
uvijek će se prevariti."
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 28 vel 2008, 19:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Što reći o Lux-u…SVE NAJBOLJE!!! veseo veseo

Ali krenuti ću od početka...makar je njegov život još nedovršena knjiga i nenacrtana slika... slika

Lux...ima nick kao moj kolega sa faksa na jednom drugom forumu...
Lux...ima ime kao taj isti moj kolega sa faksa...
i smiješno je da sam mislila da su jedna te ista osoba... mislioc
Ali Luka Hudincec je osoba koja se nadam da će postati moj novi prijatelj... dragi moj

...Luka...živi na Knežiji...i jako je aktivan u župi, ali ponajviše u sklopu Salezijanske mladeži gdje je tajnik...no on je tajnik na još mnogo područja... kavendisanje
...Luka...ima 27 godina...rođendan mu je 29.10. (pa taj dan zapamtite) bubnja
...Luka...animira ljude, mlade, djecu na području...nadbiskupije, župe...ali i na svom poslu koliko mi se čini... sudac
...Luka...slučajno je završio na Forumu...ali super je da je postao naš redovni član... woohoo
...Luka...još malo pa će diplomirati novinarstvo...i to me oduševilo... diplomiro
...Luka...jer radio u struci svuda po malo...ali sad samo piše za vjerske listove...i trenutno radi u Hrvatskoj Salezijanskoj provinciji... ja sam kompjuteras
...Luka...trenira klince mali nogač...a i odbojka mu nije strana, kao ni drugi sportovi...voli raditi sa kikačima...to ga oduševljava i diže...i najviše fascinira...jer vidi ljepotu i snagu u stvarnim ljudima...koji ga okružuju... lepi bil
...Luka....voli mjuzu...voli putovati (yeees...)...voli more... vozi se
...Luka...stvarno ne voli sebičnost...boji se da će se nešto dogoditi ljudima koje voli...ali se ne boji smrti...da još nekaj možda se malo boji i klizaljki jer ima loša iskustva s njima... pljesak
...Luka...želi biti bliže Bogu...i imati uvijek Njega kao stvarnu podlogu na kojoj će rasti i pomagati drugima...da isto vide Ljepotu, Ljubav... molitva

Luka me se dojmio kao vedra, uvijek spreman osoba za pomoć, pogotovo onima koje može poučiti mnogo toga...daje mnogo sebe što se vidi iz njegovih aktivnosti... skace juhuu
Nadam se da će Luka nastavit svoj put po Njemu, da će uvijek imati ovu vedrinu, snagu i hrabrost da ide dalje...da nastavi činiti dobro...andjeo

Lukic...BTB

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Ficko

PostanoPostano: pet 29 vel 2008, 19:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
MARIJA napisa:
Moj dragi duel je bio Ficko Very Happy Ficko se punim imenom zove Filip Đurđević. Otkrio mi je da njegov nadimak, tj.nick znači frajer Cool na mađarskom-he he i taj mu je nadimak dao Ycteris. Hm...pametno, Yc-jer Ficko zaista i je frajer bas sam cool

Ne kažem ja niš protiv Ficka, al moram ispravit pokoji netočan navod. Cool Nisam ga ja prozval Ficko, tak smo ga uglavnom kolektivno počeli zvat kad smo čuli da ga njegov "matični gcardijan" tak zove. I kak nam je Peter prevel (koji je mađar, a riječ je mađarska) to ne bilo frajer (iako Ficko to konstantno govori, a drgi ga ispravljaju Mr. Green) nego više nešto ala "od brda odvaljen" ilitiga ljudina. Daleko od toga da Ficko ne bi bil frajer, on je šminker sve u šesnaest i cure jako bi vam se dopal, al šteta za vas kaj hoće bit, tj. kaj svakim danom pomalo postaje fratar. Mr. Green

Ycteris nisi u pravu! Ficko doista zanči frajer na mađarskom, pitaj kojeg god mađara hoćeš ili provjeri u riječniku! Istina nisi me ti tako prozvao i prije su me tako zvali ali, rijetko dok si ti aktualizirao taj nadimak, tj. ti si me tak najčešće zvao!
Hvala! Nemoj zamjeriti! Laughing Wink Very Happy

Sve je ispraznost, samo ispraznost, živite u dobroti i jednostavnosti, budite dobri ako možete,jer sve drugo je ispraznost!
lucija

Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraća u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: sri 05 ožu 2008, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo jedna veelika. velikaa isprika mom dueličiću i svima što kasnim Embarassed Rolling Eyes Shocked .... lijepo vas molim molitva Wink ... Mene je izludija faks, ispiti, novi semestar; pa nisan bila sposobna za sastavit ni jednu smislenu rečenicu Laughing

Dakle... moj duel je bila vicky..Ona je jako zanimljiva osoba i ful je super dopisivat se s njom juhuu

(Neke sitnice o njoj znate iz prošlog kruga, al da ponovite Mr. Green):
sunce moje malo * zove se Petra
*ima 25 god
*živi u okolici Dugog sela
**radi u tiskari....

sunce moje malo ...a nešto šta ne znate ću vam ja otkrit, al neću sve Wink Laughing

*kako ima mnogo hobija i slobodnih aktivnosti:sunce ,
nema baš puno slobodnog vrimena...
* ali uvijek nađe vrijeme za kavice s frendicama i frendovima kavendisanje (više voli to, nego msn i slične komunikacije ja sam kompjuteras ... naravno da voli forum jako, iako je slučajno čula da postoji Wink)...
*ponekad ode i do kina...
*voli čitati, najviše krimiće sherlock ...

sunce moje malo *u zadnje vrijeme se primila i kuhanja alaj sam kuharica .. dosad nikog nije otrovala Laughing ... jednom će nas počastit na forumu, pa ćemo vidjeti (okusiti Very Happy ) kako joj ide belji se

*gotovo najviše od svega na svijetu voli ples opaa najviše salsu plesi plesi

*obožava latino glazbu. osim toga sluša skoro sve (osim heavy metala i sličnog) pjeva

sunce moje malo Osim hobijima, bavi se i volontiranjem. Već je volontirala pomažući sestrama od majke tereze s beskućnicima;a također i u udruzi gluhoslijepih osoba... Sad, nažalost, ne može jer nije tako često u Zg, a u njenoj okolici nema takvih mogućnosti.

sunce moje malo Već je poznata po tome da "skuplja" duhovne misli i pričice; pa sam i ja dobile neke lijepe thank you jupi

Za kraj jedna slatka misao:
ljubav je jedini strani jezik,
koji svi ljudi razumiju!
(Josef Freinademetz)
zaljubljeni

Nemojmo zaboraviti: ispunjajući Volju Božju prolazi se iznad poteškoća... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Parovi 21. kruga duela su:

lusy8 - Lux
bananko - coldplayer
suncee - Ycteris
little_angel - anchi_zg
tanja - ancha
5rich - magali
Bubica - annabell
mala_ive21 - Tomi
MARIJA - vicky

Sretno, dobro se upoznajte, pa pišite izvještaje! Very Happy cvjetic

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
suncee

PostanoPostano: pon 28 tra 2008, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne volim puno vremena provoditi sjedeci za kompjuterom, no, ovaj put sam ipak odlucila ostati malo duze iz razloga sto moj novi prijatelj svakako zasluzuje da ga se dostojno predstavi. Prije svega zato sto je to jedna vrlo mlada i vrlo zanimljiva osoba ajmeee .
On je Luka Drobilo (Ycteris), roden 30.10.1987. Luka pred sobom uvijek ima neke nove vizije, tj. uvijek ima osjecaj da mora krenuti "na neki novi put" i sto mi je najbolje , on i krene palac gore !
Tako je prije 3-4 godine nakon sto se je upoznao s franjevastvom, ciji ga je nacin zivota odusevio rekao sebi: "To je ono sto ja zelim zivjeti" Smile . I tako si je odredio rok kad ce otici u samostan, te je proslo ljeto krenuo tim putem juhuu . Iako je imao samo najbolje namjere, ipak je shvatio da to nije to, tj. osjecao je da muci sebe ali i ljude oko sebe. Bilo je tu dosta teskih trenutaka za njega place .
Nakon puno prispitivanja odlucio je izaci i zivjeti svjetovno franjevastvo. I eto, Luka se ponovo nasao na novom putu Razz ...
Trenutno studira na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu i sudent je 1.g. Zivi u Stupniku s roditeljima i 2 brata. Luka je osoba koja je uvijek aktivna na svim poljima vozi se . Clan je franjevacke mladezi u bratstvu u Sigetu, takoder pomaze zupniku u zupi...svira gitaru svira ...no, trenutno mu veci dio vremena oduzimaju fakultetske obaveze. Uvijek je otvoren za sva pitanja..pa ako nesto nisam navela, a zelite znati..pitajte Luku..vrlo rado ce vam odgovoriti i pomno objasniti okice .
Da..Luka voli svoje zadatke rjesavati u roku Confused ..no, ipak je najefikasniji kad je u stisci s vremenom, pogotov sto se ispita na fax-u tice.
Jucer je bio u Varazdinu i kaze: "Bilo mi je stvarno lijepo" alelujaa ...sto jos reci...Luka je jedna otvorena, hrabra i vrlo jednostavna osoba pljesak!

Lijep pozdravcek svima vama sunce moje malo ....bye bye cvjetic !

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
bananko

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm...znači moj dualist..prvo isprika što kasnim...razlozi su sigurno opravdani Rolling Eyes
Znači moj dualist je coldpayer. Pa bila sam sretna što je moj dualist muško, još plus što mu se nick sastoji od naziva grupe koju ja poprilično volim. I ja odmah krenula u napad, i poslala pm...on je prvo pomislio da sam muško,ali...prevarila sam ga
Prve stvari koje sam o njemu saznal su da se zove tomislav, i da je po godinama težak 21 godinu, u slobodno vrijeme igra košarku, inače studira ekonomiju i ostalo mu je ispita koliko je dana u tjednu. Želja mu je biti guverner HNB-a,

Ne voli hugh granta. majko mila Silno je htio dobiti kartu za europsko, te je prijavio sebe, braću, sestru, starog, staru, psa kojeg nema no međutim sreća nije bila na njegovoj strani. Kaže za sebe kako, nije da je totalni antitalent u pjevanju,pjeva ali eto nije u sastavu koji animira nedjeljne mise.
Na forumu hbk ga je oduševilo što ima, on kaže, stvarno puno pametnih ljudi.
Ni on ni ja nismo sudjelovali ni na jednom susretu forumaša, valjda budemo jednom. zivio
Nakon moje predpostavke da mu se sviđaju plavuše kao i većini muškaraca poštovani dualist je izjavio - dečke očaravaju zgodne cure, a ne boja njihove kose. belji se- te u varaždin nije išao jer je iz njegovo župe išlo previše zgodnih plavuša belji se
I on kao i ja je jedno dijete od 4, i to najmlađi kao i ja. Samo je kod njega obrnuta situacija što se tiče broja muške i ženske djece. U njega 3 muška i jedna ženska, a kod mene 3 ženske i jedan muški.
Inače na kraju opći dojam je odličan....fino smo senatipkali, a i nasmijali .
pozdrav

Ycteris

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da se i ja javim. jako sretan

Moj duel bila je suncee! sunce moje malo Pravim imenom Sanja Turner, ima 25 godina i novopečena je prošlogodišnja diplomirana ekonomistica. suncee je rođena Zagorka iz Juma na Sutli, no s trenutačnim prebivalištem u Engleskoj gdje je otišla živjeti na godinu dnaa kako bi učila jezike.
Sanja je veoma aktivna osoba, uvijek se s nečim bavi i nađe načina da joj život ne bude dosadan. Voli sport, voli prirodu, voli putovati i upoznavati nove ljude, jako cijeni prijateljstvo i zato joj unatoč mnogim različitim ljudima koje je u Engleskoj upoznala ipak jako fale njezini prijatelji iz Hrvatske.
Jako voli proljeće i ljeto, a posebno uživa navečer kad se svijetla dana ugase i kad odmara u svojoj maloj sobici. Ne voli pretjerano TV, a filmove voli gledat samo u društvu. Kažu da je uporna osoba i sve što zamisli mora ostvariti, što je vrlo dobro, iako nekad previše traži od sebe. Otkad je ovdje s nama na forumu shbatila je da je ujedno i veoma osjećajna osoba. Smile
Inače mene je fascinirao njezin doživljaj života u Engleskoj i kako joj je tamo. Tamo živi kod jedne obitelji kojoj pomaže oko djece, a oni joj pružaju smještaj, hranu, auto i još joj i plaćaju tu pomoć. Nije uopće loše, da znam s klincima i ja bi odma odletil. Mr. Green Već se navikla na sve, upoznala dosta ljudi, ali kaže kako je teško to zapravo objasniti, kako je to jedan posve drugačiji mentalitet ljudi od nas i kako žive totalno drugačije. Ali eto uz učenje jezika, život u jednoj novoj okolini daje joj priliku i da upoznaje samu sebe... a ujedno i da nauči voziti na lijevoj strani ceste. jako sretan

I tako, to bi bilo ukratko o Sanji, više u sljedećem nastavku putopisne serije "Zagorka upoznaje svijet" jako sretan

mala_ive21

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 11:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moje drugo dueliranje nemogu nazvati baš uspješnim ,no eto.
MOj Duelić je bila forumaški nam znana Tomi,punog imena Tomislava ...
Ona ide u 3. razred ŽOG(ženske opće gimnazije) u Zg-u.
Inače je iz Đurđevca.
Zajedničko nam je to što smo i jedna i druga aktivne framašice cvijetak
ona je naime u zagrebačkoj Frami Kaptol.
Što će studirati nije još odlučila,ali voli prirodu....tako da možda budemo skupa biologiju studirale jupi

Msn joj nije bio u funkciji,a ni na forumu nije baš bila,rekla je da će doć na forumaški u Varaždinu da se i upoznamo ali ja je nisam vidila
(jeli tko od vas???)
Jako malo pp-ova smo razmijenile i nemam baš puno podataka o njoj....

no ja se nadam da ćemo se mi vidjeti i upoznati,..
ako ništa na nekakvom Framaškom susretu
sunce moje malo

.. kako bismo mogli uživati u nekoj stvari, ako je ne bismo ljubili? Ljubav prethodi i nadi. Jer nadamo se samo onome što ljubimo. Ljubav prethodi i mržnji. Jer mi mrzimo zlo samo za volju ljubavi koju gajimo prema dobru. (Franjo Saleški, Teotim)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 14:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad si svi sigurno mislite što, ovaj 6estak tu piše, a on nije sudjelovao u duelima. Evo, ja i ..ana.. smo se dogovorili da, pošto smo se prekasno prijavili za duele, da budemo nas dvoje par za duel, pa da vas na neki naćin s time iznenadimo..
Kao što naslučujete, ..ana.. na ovom forumu ima identično ime kao i nick samo što nema točkica .. i prvo slovo je veliko . Njezini roditelji su joj na krštenju dali ime Ana Marija, a ona je u svoje mladenaćke dane, žalila što su joj roditelji „oduzeli“ ime Marija, te je na papiru ostalo amo Ana. Ona je smještena u jednom gradiću pored Zagreba, a do zagreba joj je potrebno oko 30-ak minuta. I vozi se autobusom broj 268 ili 330. Neki možda već naslućuju da je taj gradi Velika Gorica. Njezina župa je župa Navještenja Blažene Djevice Marije. Obožava pjevati, pjevala je i 5 godina u zboru Navještenje, te svim srcem išćekuje trenutak kada će im se opet vratiti i svojim glasićem pomoći u pjevanju. Ona voli Isusa, a isto kao što voli Isusa voli i susrete mladih mada nije bila na susretu u Varaždinu. Voli izlete prirodom i sve što je vezano uz prirodu (to je ono štao nam je zajedničko ) Ana vam zna jezik za gluhonjeme osobe jer je završila tećaj za taj znakovni jezik. Isto tako završila je tećaj plesa (P.S. ako netko treba instrukcije neka joj se javi. Btw. Ja sam prvi na popisu).

To bi vam bilo ukratko to, u tom kratkom vremenu koliko sam imao prilike upoznati se s Anom preko privatnih poruka.

Bog je blagoslovio.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
..ana..

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznati da je i mene 6ak iznenadio, pardon, Goran Smile , nismo se baš dogovorili kad ćemo objaviti izvješća o upoznavanju, ali Bog je providio, pa eto i mene toga (istoga) dana.

Punim simpatičnim imenom, Goran Šestak dolazi nam iz Varaždinske biskupije... točnije, Međimurja... točnije, župe sv. Vid u Donjem Vidovcu, mjesta u kojem živi cca 1600 duša, te kroz koji smo jednom “davno” (ako se ne varam) išli po postajama Planinarskog križnog puta za mlade, pa je vrlo lako moguće da se odnekud i znamo, a da to ni ne znamo, možda iz Žumberačkog gorja. A ako se varam, onda mi je taj sv. Vid odnekud jako jako poznat i jos u uhu ugodno zvuči.
Ambiciozan mladić, koji sam sebe nikada jos nije zvao imenom, a tek ga godina dana mladosti dijeli od mojih godina starosti, živi u kući s roditeljima, 2 godine mlađim bratom i bakom, što je prelijepo imati na okupu tri generacije i na tome mu čak pomalo i zavidim. Aktivan je u župi i šire, u Varaždinu izvanredno studira elektrotehniku, a isto tako dobro mu ide studij Wink , ide na CISCO akademiju za mrežne tehnologije, te radi kao programer u tvrtki, iliti hrvatski – firmi, što se bavi proizvodnjom i izvozom transform. kotlova, spomenute su još kojekakve druge više i manje poznate firme, što upućuje na visok značaj posla koji obavlja. Izdvajam i hobije, raznoliki i zanimljivi: uređuje web stranice (obavezno posjetite www.mladi-vz.com, odnedavno moj česti link koji znam posjetiti), voli fotografirati i pritom uživa u zvuku digitalca dok bilježi sliku, što upućuje da je glazbeno "osjetljiv", pa se moze čuti kako u slobodno vrijeme prebire po gitari, bilo bi lijepo to čuti i uz to zapjevati, a za svoju dušu zna se tu uklopiti i afrički bongos (wow!).
Ovaj kreativan momak od prirode, ako ga povedete sa sobom u omiljenu djelatnost, planinarenje, (zapisujem se za sljedeći put u Velebit, meni još neostvarena želja), rado će vam pokazati svoju zbirku drvenih, ručno rađenih predmeta.
Isus, priroda, glazba, kreativnost, humor (op.ur ), iznenađenja, sklonost zaboravljanju da smo koga novoga upoznali (nedostatak činjenice da previše ljudi znamo) ...kao što neke sam reče, imamo zajedničkoga. Eto, puno toga sadržano u relativno malo riječi. Ali to nije sve! Ako nazovete odmah, uz ovu jedinstvenu ponudu, dobit ćete .... Wink

Gorane, Bog neka te čuva, a za 1.svibnja neka ti je lijepo vrijeme i pričat ćeš nam kako je na Velebitu, dok ću se ja u to vrijeme skromno gostiti roštiljem negdje pod suncem u zelenilu.

I am too blessed to be stressed.
coldplayer

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad sam vidio da me zapao bananko za DUEL, rek'o sam "o ne, šta sam ja jedini izvukao muškog" hehe

naravno, s vremenom je zabluda o bananku razotkrivena i ispalo je da razgovaram s djevojkom čije ime rijetko gdje imamo čuti - Marija. Very Happy

Pripadnica je to ljepšeg spola koja ima 19 ljeta iza sebe i svoj život je odlučila posvetit vrlo plemenitoj stvari - odgoju predškolske djece, za razliku od mene kapitalističkog zlog gada ekonomista koji samo iskorištavam i činim svijet još gorim nego što jest. Mr. Green
Mjesto na kojem obavlja svoju temeljnu duhovnu djelatnost je Rudeš, ali kak je riječ o izuzetno aktivnoj salezijanskoj animatorici hercegovačke krvi i širokih interesa, često je možete naći i na Knežiji gdje se zabavlja plešući folklor.

Inače, dotična je i medijska zvijezda i možete ju vidjet po bosanskohercegovačkim novinama Mr. Green A i sa svojim bendom ANimA nastupa po festivalima među kojima je i naravno tradicionalni Don Bosco (za neke i Bon Dosco) fest.

U crkvi je aktivna od ranih dana, a priča je krenula primjerenim poslovima svom uzrastu - mijenjanjem folija. lepi bil belji se kasnije su Rudešani shvatili da u maloj ipak ima potencijala i za neš više pa su joj počeli davat sve veće odgovornosti, i evo je danas s 19 godina među animatorima. woohoo

inače, shvatili smo da smo bili u istom busu za Ženevu, koji je nju koštao zdravlja jer joj je bilo prehladno dok smo se mi ostali iza kuhali i molili Boga i šofera da upali klimu. Cool

kaj još... da, usprkos mojim razuvjeravanjima, planira doći na hepicentar u rolama i vratit ugođaj Studia 54. tak da se uzdam u vas ostale da je pokušate urazumit Smile

toliko za sad.

bananko rulez. zivio

e jooj, skoro sam zaboravio. bananko voli čitat poruke s tuđih mobitela. Mr. Green belji se

p.s. ovo tamo što ona piše o meni i nekakvim plavušama uzmite s rezervom Mr. Green

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.