HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 06 pro 2019, 11:41. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
bananko

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 30 tra 2008, 5:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sve dobro sve stoji, ali laž da volim ĆØitati ljudiam poruke...ispalo ej kao da ĆØitam svakom ĆØijeg se mobitela doĆØepam...LAŽ Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

...ako te nije, pronaŔla ljubav potraži me
bit Ʀu ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit Ʀu od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
coldplayer

Spol: muško
PostanoPostano: sri 30 tra 2008, 7:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bananko napisa:
sve dobro sve stoji, ali laž da volim ĆØitati ljudiam poruke...ispalo ej kao da ĆØitam svakom ĆØijeg se mobitela doĆØepam...LAŽ Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

hehe. tak ti treba. belji se kosarka nomgomet stolni tenis

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 01 svi 2008, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon svih naÅ”ih obaveza zbog SHKM nadam se da bumo se sad moj duelĆØek i ja napokon uhvatili....
5rich...pusa...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 03 svi 2008, 6:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

25.04. je proŔao, ali vidim da su tek poneki priveli kraju duelanje,
i o tome napisali izvjeÅ”Ć¦a.
no dobro, ipak je bio Susret u Varaždinu,
pa je možda bila malo stiska s vremenom...
stoga molim sve vas koji joŔ niste stigli da požurite
s pisanjem izvjeŔtaja, kako bi otvorilili novi krug duelanja! Wink
a dužnici za predaju izvjeÅ”Ć¦a su:

- lusy8,
- Lux,
- little_angel,
- anchi_zg,
- tanja,
- ancha,
- 5rich,
- magali,
- Bubica,
- annabell,
- Tomi,
- MARIJA,
- vicky

p.s. pohvale za gogo6ak & ..ana.. Ŕto su sami održali duel. opaa
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 03 svi 2008, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost, zbog nedostatka vremena nisam uspjela pochatati sa svojim duelom tuzan tuzan tuzan ,ali sam saznala neke lijepe stvarĆØice o njoj,i isguirna sam da Ʀemo nakon ovog izvjeÅ”Ć¦a joÅ” mi priĆØati.. veseo veseo

Daklem,moj veƦ-ne-znam-koji-po-redu ženski duel(nemam niÅ”t protiv cura,ali molim Å”eficu jednog deĆØka Laughing Laughing ) sad je bila MAGALI, pravim imenom Tihana, a zovu je joÅ” i Tiny. Taj nick je odabrala,jer joj je to,ako se ne varam,najljepÅ”e žensko ime,starohrvatsko,koje potjeĆØe od imena Margita,ai ako Ʀe ikad imati kƦerkicu,nazvat Ʀe je tako.
Daklem Magali je roĆ°ena i živi u Zagrebu,a roĆ°ena je 16.11.
Magali nam je prava umjetnica,pa se tako bavi pisanjem(na njenom blogu imate prekrasnih pjesama),crtanjem i svime onime za kaj sam ja prirodni antitalent.
TaskoĆ°er,aktivna je u savoj župi gdi je animator..
I joÅ” želim reƦi da je Magali divnaaa osoba,pravi prijatelj i nadam se da Ʀemo pochatati kak treba i nakon ovog izvjeÅ”Ć¦a...
veseo veseo

P.S....evo ,poĆØinjem listu za iduƦi krug...

1.valentina
2.5rich

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
ancha

PostanoPostano: ned 04 svi 2008, 8:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da ne budem zadnja s predavanjem izvjestaja... Moj duelcek je bila tanja Smile
Tanja i ja smo se u pocetku malo mimoilazile, pa smo dogovorile upoznavanje na forumaskom susretu u Varazdinu na kojem opet nismo bile ni jedna ni druga... Laughing na kraju smo se uspjele poprilicno dobro upoznati preko pp-a... Koliko, vidjet cete u izvjestaju! Wink
Tanja zivi u malom mjestu kraj Nove Gradiske i ima jednu sestru. Inace je treci razred Zenske opce gimnazije (jos jedna ZOGica medju mojim poznanicama Laughing ) u Zagrebu, a kad zavrsi skolu voljela bi upisati nesto tipa psihologije, Edukacijsko-rehabilitacijskog ili Uciteljsku... iako se pribojava da ce u zadnji tren odluciti... Wink
Tanja i ja smo se nasle po pitanju putovanja, i ona voli putovati, na krace i dulje relacije... Od mjesta koje je posjetila u nasoj domovini najljepsi joj je Zadar, gdje ljetuje svake godine sa svojom obitelji, i sjeverna Hrvatska, zbog toga joj je bilo jako drago da je susret mladih u Varazdinu, a mladi Varazdinske biskupije su je odusevili pa kaze da joj je u Varazdinu i Cakovcu drugi dan bilo prekrasno...
Od glazbe najvise voli poslusati duhovnu glazbu, a koliko je muzikalna govori to da je prije svirala sintiƦ, a sad pokusava svladati gitaru. svira Kaze da joj gitara ide koliko moze ici s obzirom na obveze u skoli (iako voli imati puno obaveza jer onda vise planira svoj dan pa vise toga i stigne ā€“ hehe, kao da cujem sebe kako branim svoj prenatrpan raspored Wink), ali decko koji ih uci svirati ima puuuuuuuuno strpljenja.
Nasa Tanja je inace FRAMAsica, a od zivotnih uzora uz sv. Franju navodi i Majku Tereziju, te jednu osobu koju je nedavno upoznala a koja joj je svojim rijecima pomogla da otvori srce i oci... Smile
Tanju veseli vidjeti nekog kog dugo nije vidjela, vesele ju cokoladne stvarcice (ali ne bas one preslatke), odlazak doma nakon dugog boravka u Zagrebu, ali i povratak u Zagreb gdje je upoznala puno prekrasnih ljudi koji joj doma jako fale... Odusevljava ju osmijeh na licu osobe koju zna ili ne, to ju odmah usreci.. Smile
Sve u svemu, Tanja je jedna vedra, otvorena osoba, iskrena i jednostavna, jedna od onih ljudi koji vas obogate kad ih upoznate, i ja joj zelim da sve sa skolom i upisom na faks bude onako kako si zeli pa da moze malo uzivati u studentskim danima jer ona to stvarno zasluzuje. Smile Drago mi je da smo se upoznale, Tanjice, i nadam se da cemo se nekom prigodom upoznati i uzivo. Smile BTB

...pamte me mnoge provincijske pruge...
davorseljan

PostanoPostano: ned 04 svi 2008, 13:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se sa svojim nikako da se dogovorim.
Ovaj tjedan ĆØemo svakako to napravit tako da nas ĆØekajte.
Bit Ʀe joÅ” izvjeÅ”taja i prijava za slijedeĆØi krug. Smile

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
tanja

PostanoPostano: pon 05 svi 2008, 16:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon dugog vremena (koliko je trebalo meni I mom duelu da se upoznamo) I nakon joÅ” dužeg vremena (koliko je meni trebalo da napiÅ”em izvjeÅ”taj) evo mene sa postom Very Happy ā€¦

Moj duelchich je bila ancha ili pravim imenom Anaā€¦roĆ°ena je prije 23 godine tj. na samom poĆØetku 1985. (1. sijeĆØanj)ā€¦malo je uranila,ali to je bio novogodiÅ”nji dar za mamu (zar nije divna ā€“ od malih nogu poĆØela je razveseljavati ljude veseo veseo )ā€¦

Živi u naÅ”em glavnom gradu ā€“ Zagrebu (kvart Stenjevac)ā€¦

Ima dvije sestre I jednog brata beba Smile

Apsolventica je geografije na PMF-u , ali to nije ono o ĆØemu je cijeli život razmiÅ”ljalaā€¦u ranoj mladosti bila je uvjerena da Ʀe iƦi na novinarstvo,ali godinu dana prije upisa shvatila je da to nije ono ĆØime bi se htjela baviti u buduƦnostiā€¦nakon dugog razmiÅ”ljanja odluĆØila se za geografiju jer ona objedinjuje sve Å”to ju zanima Smile , a naravno uz to se vežu I mnoga putovanja place ā€¦obiÅ”la je cijelu E UROPUā€¦trenutno piÅ”e diplomski o Žumberku cvjetic ā€“ njoj najljepÅ”em mjestu na svijetuā€¦
iako prije nije vdjela Å”kolu kao svoje radno mjesto, sada joj se to ĆØini kao pravi izazov diplomiro ā€¦

Voli
- ĆØkoladu,ali je viÅ”e za slana jela alaj sam kuharica ā€¦ne peĆØe kolaĆØe,ali voli kuhati (kuhinja nakon njenog kuhanja ostane u velikom neredu...ali vjerujem da ona to pospremi...)
- prirodu (veseli ju odlazak u brada s drustvom) sunce moje malo
- raspravljati s ljudima o raznim temama zivio
- pjevati (pjava u župnom zboru)
- svirati (4 godine je svirala violinu u glazbenoj Å”koli,a trenutno je samouka sviraĆØica gitare )
- ĆØitati
- iƦi s prijateljicama u kino

Od ovog proljeƦa postala je jednim od ĆØlanova zajednice Emanuel...

Trenutno radi na promociji Foruma mladih u Paray le Monialu (to je jedan od razloga zaŔto je dospjela na ovaj forum) i jako se veseli putu u Francusku... vozi se

Majku Terezu i jednog Skota koji je sve ostavio kako bi pomagao siromasni ljudima smatra pravim svjedocima Božje ljubavi... lepi bil

To je sve o anchi...joÅ” Ʀete saznati od njenih buducih duelchica Smile ...

Meni je jako drago da sam upznala joÅ” jedno divno stvorenje koje mi je Bog poslao pozdrav ...ancha BTB zuji

...Brate moj, Krist i tebe zove, doĆ°i slijedi me...
Lux

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovaj put sam imao priliĆØno problema s dueliranjem, prvo Lusy je imala problema s mailom, a onda sam ja imao kroniĆØan nedostatak vremena i joÅ” nisam bio u Hrvatskoj. Pa eto neÅ”to malo Å”to sam skupio o Lusy koja se zove Lucija Ʀu iznijeti u par redaka.
Lucija živi u Solinu s mamom i tatom, a ima i stariju sestru koja studira u Zagrebu.
Ide u opƦu gimnaziju u Splitu. Ona je krizmanik (vjerujem da ovih dana ima ili je imala krizmu pa joj želim da bude ispunjena Duhom Svetim) i neÅ”to je aktivnija od ove godine u svojoj župi u koju se doselila prije dvije godine. InaĆØe je u prijaÅ”njoj župi bila u zboru, a pomagala je i ĆØasnoj sestri ureĆ°ivati crkvu za vjenĆØanja i druge sveĆØanosti i to ju je baÅ” uveseljavalo. I bila je ĆØlan jedne molitvene zajednice od koje se teÅ”ko rastala.
Eh da i mene je silno zanimalo zaŔto ona piŔe književno kada je iz Dalmacije i odmah se ona prebacila na svoj dijalekt.
Nažalost to je sve Å”to znam o Luciji, ali ĆØini mi se da je ona osoba koja je sposobna za velike stvari i nadam se da Ʀe biti aktivnija u crkvi.
Lucija želim ti obilje Božjeg blagoslova i da budeŔ Ŕto veselija!

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
pingi

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 16:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po broju prijavljenih ĆØini se da veƦ možemo izvuƦi parove,
ali ima joŔ dosta dužnika:

- lucy8,
- little_angel,
- anghi_zg,
- magali,
- Bubica,
- annabell,
- Tomi,
- MARIJA,
- vicky.

Ljudeki, znam da ste sada zauzeti možda nekim drugim stvarima,
mnogi od vas ispitima na faxovima i u Ŕkolama,
ali bih vas zamolila (za one koji nisu stigli ĆØuti se sa svojim duelom,
neka napiŔu i dovrŔe ga u drugom krugu)

da dovrÅ”ite svoja duelanja iz prethodnog kruga i predate izvjeÅ”Ć¦a. Wink
Tomi

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 19:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj prvi duelĆØiƦ bila je mala_ive21 tj Ivana. Nažalost nisam se s njom uspjela viÅ”e upoznati jer nismo pronalazile zajedniĆØko vrijeme za dopisivanje tuzan
Ipak imam par informacija o njoj ! veseo
Ivana dolazi iz jednog lijepog grada u Dalmaciji--iz Splita-- Laughing
Ima 21 god...iii pol.. Planira upisati kemiju ili biologiju.lepi bil JoÅ” nije odluĆØila ali se nadam da Ʀe upisati ono Å”to joj se sviĆ°a. miiir
Ona je takoĆ°er framaÅ”ica veƦ 3 godine i to u Frami Gospe od zdravlja crkva u Splitu. cvjetic
Eto ga...ovo je bio moj kratak izvjeÅ”taj. Žao mi je Å”to se nismo bolje upoznali ali se nadam da Ʀu jednog dana saznati viÅ”e od nje od drugih forumaÅ”a ili od nje osobno. pljesak
Mir i dobro veseo

Život svakog ĆØovjeka bajka je koju je napisala Božja ruka.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNMICQ [Vrh]
Bubica

PostanoPostano: čet 08 svi 2008, 9:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žao mi je Å”to svoj premijerni izvjeÅ”taj duelanja moram zapoĆØeti isprikom zbog debelog zakaÅ”njenja, prvenstveno dragom mi duelĆØiƦu, a onda i svima koji željno iÅ”ĆØekuju sljedeƦi krug...

Ime joj je Ana RadoÅ”eviƦ. 21 joj je godina tek. StudoÅ”ica je druge godine organizacije,planiranja i upravljanja u zdravstvu na Medicinskom fakultetu u Rijeci. Iz njezinih rijeĆØi isijava zahvalnost na daru vlastite obitelji, Å”to mi se posebno urezalo u pamƦenje i odmah na poĆØetku upoznavanja stvorilo joÅ” ljepÅ”u sliku njezine osobe. Ima mlaĆ°eg brata kojeg obožava.

VeƦ 5 godina je framaÅ”ica FRAME Trsat i kaže kako joj je to vrijeme ful brzo proÅ”lo. Voli pjevati, i bila je dugo ukljuĆØena u sve moguƦe zborove, dok sada pjeva s framaÅ”ima na nedjeljnim misama.
Svirala je i sintiƦ neko vrijeme, a priliku za ples ne propusta... Zaista imamo hrpetinu zajedniĆØkih interesa, a tako je malo vremena da ih podijelimo...

Eto, vjerujem da je ovo poĆØetak jednog lijepog prijateljstva i iskreno se nadam da Ʀemo u buduƦnosti imati obje viÅ”e vremena za njegovanje i razvijanje istoga...ali takoĆ°er se nadam da je Ana u ovih tjedan dana spavala viÅ”e od onih prosjeĆØnih 10 sati tjedno!
ObeƦajem editirati svoj izvjeÅ”taj ĆØim uhvatimo malĆØice viÅ”e vremena jedna za drugu. Wink

Do tada, draga Ana, u mojim si mislima i molitvama! molitva
Btb

"Neka te blagoslovi Gospodin i neka te ĆØuva!
Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv neka ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!" (Br 6, 24-26)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
lusy8

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 20:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam da je za isprike malo kasno, ali veliko oprosti mom duelĆØiƦu Lux-u...Kao Å”to je i on rekao da ne zna puno o meni, nisam puno ni ja doznala o njemu...ali Ʀu vam pokuÅ”ati predoĆØiti ono koliko sam ga upoznala...
Lux ima 27 godina uskoro Ʀe diplomirati novinarstvo i voli.. Smile
NAJ FILM ā€“ E.T.
NAJ KNJIGA ā€“ ...težak odabir...
NAJ PISAC ā€“ Tolkien (kakva maÅ”ta!)
NAJ SPORTAÅ  - trenutno Ivan KlasniƦ i Steven Gerrard
NAJ SPORTAÅ ICA ā€“ Janica KosteliƦ, a od aktivnih Julia Mancuso i Resi Stiegler
NAJ KLUB ā€“ Don Bosco Zagreb (to je klub u kojem igram, treniram djecu i radim, a taj klub je iz naÅ”e crkve i mi radimo na jedan poseban naĆØin), a od svjetski poznatih Liverpool
NAJ GLUMAC ā€“ Mel Gibson
NAJ GLUMICA ā€“ Jodie Foster
NAJ INTERNET STRANICA ā€“ www.salezijanska-mladez.com
NAJ GRAD - Zagreb
NAJ DRŽAVA - Hrvatska
NAJ SERIJA ā€“ Mr. Bean
NAJ KVIZ ā€“ ne znam
NAJ BOJA ā€“ trenutno plava, sutra veƦ crvena...
NAJ ODJEƆA ā€“ HlaĆØe do ispod koljena i gore kratka majca
TVOJ HOBI ā€“ uveseljavati druge
Za sebe kaže...Ā» Uglavnom vrijeme provodim u svojoj župi (Župa Marije PomoƦnice), koju vode salezijanci, sveƦenici kojima je karizma i poslanje rad s mladima i djecom. Tako da i ja radim puno s mladima i djecom i to jako volim. Treniram djecu mali nogomet u naÅ”oj župi i organiziram razne druge stvari. InaĆØe u župi imamo i odbojkaÅ”ki klub i ja sam tajnik..Svima njima nastojimo ponuditi neke sadržaje koji ih zanimaju pa eto na taj naĆØin da ih približimo Crkvi. U slobodno vrijeme se uglavnom družim s prijateljima, volim igrati mali nogomet, pa igram u KatoliĆØkoj ligi.Ā»

Drago mi je bilo da sam upoznala novu osobu poput Lux-a premda smo se kratko dopisivali....
veseo

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za neŔto drugo,
uvijek Ʀe se prevariti."
pingi

PostanoPostano: sub 17 svi 2008, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, popis za novi krug duela priveli smo kraju
i meĆ°u vama prijavljenima izvukli nove duele! Very Happy

Parovi 22. kruga duela:

valentina ā€“ Ycteris
5rich - minnie
gogo6ak - vicky
..ana.. ā€“ tanja
osjecanka ā€“ Bubica
lusy8 - draganĆØe
ja - biser
bananko - ancha

Rok za predaju izvjeÅ”Ć¦a iz ovog kruga duela je 07. lipnja ,
no i dalje ima dužnika iz prethodnih dueliranja,
pa ih molim da ĆØim prije ispune svoje obveze:

- little_angel,
- anchi_zg,
- magali,
- annabell,
- MARIJA,
- vicky.
biser

PostanoPostano: ned 18 svi 2008, 10:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ehej.., baÅ” malo gledam neÅ”to u vezi mog novog duelĆØiƦa i vidjeh da od tri puta kad si bila u duelima, niti davorseljan, niti 6ak, niti anĆ°eo nije predao izvjeÅ”taj duela o tebi Laughing .., ne znam dal se trebam brinuti ili Smile ... ili te je tak teÅ”ko uhvatiti... ĆØujemo se duelĆØiƦu... veseo Cool Wink

. . . Jer velik si, ĆØiniÅ” djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo podsjeƦam da imate joÅ” punih tjedan dana za predaju izvjeÅ”Ć¦a
iz ovog kruga duela, a molim vas i da podmirite i svoje
stare obveze (tko ima) iz proŔlih krugova.
ant_zg

PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 19:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bih se prijavio. Embarassed . Embarassed . Embarassed .!!!!!mogu????

Vjerujem da si uvijek uz mene
Vjerujem da me ljubiÅ”, Isuse
I kada lutam, kad se u tami izgubim
Ti me pronaĆ°eÅ”, sve mi oprostiÅ”
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 01 lip 2008, 9:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ant_zg napisa:
ja bih se prijavio. Embarassed . Embarassed . Embarassed .!!!!!mogu????

u iduƦemmkrugu narafno da možeÅ”

Magali
mod team

PostanoPostano: pon 02 lip 2008, 19:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iako kasnim dosta...obeƦajem da Ʀu svoj izvjeÅ”tajĆØiƦ predati do kraja tjedna...
hvala na razumijevanju...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 6:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proĆ°e i 07. lipnja, a nigdje ni jednog izvjeÅ”Ć¦a... tuzan
valentina

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 12:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, nakon prvog sudjelovanja u duelima i ja predajem svoje prvo izvjeÅ”Ć¦e. Kada sam vidjela parove, malo sam se zaĆØudila pa tko je to, ali sad mi je baÅ” drago da sam imala priliku saznati neÅ”to malo viÅ”e o ovomu, tako dragom deĆØku.
DakleYcteris!
Na forumu poznat kao Ycteris
. U svijetu poznat kao Luka Dobrilo. RoĆ°en 30.10.1987.godine. Živi u Stupniku, to je malo selo s južne strane Zagreba. Visok je 182 cm. Luka je frizbi. Živi s roditeljima, dva brata, dva psa, dvije maĆØki, kak On kaže sve po dva. Njegov stariji brat ima 22 godine, studira ekonomiju, na 4. godini je trenutno. MlaĆ°i brat mu ima 16 godina i ide u drugi razred gimnazije. Luka je zavrÅ”io TehniĆØku Å”kolu RuĆ°er BoÅ”koviƦ, pa je po toj struci tehniĆØar za raĆØunalstvo. To mu nije bilo dovoljno, pa studira na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu. ƈlan je Frame veƦ 4. godine. Do sad se u životu bavio s mnoÅ”tvom toga, ali poziv u samostan ga je Ā«kopkaoĀ» u duÅ”i, pa je ljetos poÅ”ao put samostana. U samostanu je proveo pola godine. Kroz pola godine je shvatio da to ipak nije za njega. Na moje pitanje, kako to da je odabrao franjevaĆØki red, Luka odgovara, franjevaĆØki red manje braƦe, Provincija sv. Ɔirila i Metoda, kaptolski fratri, su me oduÅ”evljavali, mislio je da je to njegov život. Luka super govori engleski, uĆØio je i talijanski!

Sretna sam Å”to sam upoznala tko dragog deĆØka, nadam se da Ʀemo se jednom i uživo upoznati!

"O, kada bih od svojega života mogao uĆØiniti neÅ”to priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro da me Valentina podsjetila na duel, ja bi inaĆØe skroz zaboravil... Mr. Green InaĆØe, mala ispravka, nisam Dobrilo neg Drobilo, nisam baÅ” tak nježan pa drobim... a i priĆØam dosta... Mr. Green

Moj duel bila je valentina, pravim imenom ĆØudnog li ĆØuda Valentina GogiƦ. Valentina moram priznat stvarno misli na sve tak da sam dobil tolko informacija o njoj da bi mogel priliĆØno detaljnu bazu podataka o njoj napravit, ali ja Ʀu prenijeti samo jedan dio toga. RoĆ°ena je 13.7.1992., Å”to Ʀe reƦi da Ʀe za koji mjesec dana navrÅ”it 16 godina, trenira odbojku veƦ 10 godina i uĆØi talijanski jezik u privatnoj Å”koli veƦ 4 godine. Živi u Bjelovaru s roditeljima i mlaĆ°im bratom Jakovom (11). Osim ljubavi prema stranim jezicima, neÅ”to zajedniĆØko naÅ”li smo i u ljubavi prema putovanju. Najdraže zemlje su joj Italija i rodna joj Bosna i Hercegovina. Voli ĆØitati, skijati, cvijeƦe, prirodu, iƦi na duhovne obnove, voli Klanjateljice Krvi Isusove i joÅ” puno toga. Ali meĆ°u svime time izdvojio bih da su joj super kalifornijske tropske kornjaĆØe koje ima za ljubimce koje su svim ĆØlanovima obitelji pobjegle veƦ preko nekoliko puta. I da malo preokrenemo redoslijed i umijesto na poĆØetak na kraj bacim neka od standardnih forumaÅ”kih pitanja za upoznavanje koje ja volim vadit iz zaborava:

1. Koji broj cipela nosiÅ” => 40
2. ImaÅ” li vreƦu za spavanje => ne
3. Da li ti ili netko u obitelji peĆØe kolaĆØe => da
4. Jesi li frizbi => da (znam Å”to znaĆØi Smile)

Sve u svemu jedna izrazito zanimljiva i svestrana mlada dama za koju vjerujem da Ʀe vam svima biti drago kad ju jednoga dana upoznate! jako sretan

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a moj duelĆØek je bila jedna mlada flautistica i studentica graĆ°evine(3.godina) na ovim prostorima poznata pod nickom Minnie...inaƦe se zove Ana,roĆ°ena je 20. 02. 1987. u naÅ”em glavnom gradu...inaĆØe je najstarije dijete u obitelji,a ima joÅ” i tri mlaĆ°a brata..
bavi se dirigiranjem u svom zboru,zajednicom Emanuel,te promoviranjem meĆ°unarodnog susreta mladih u Paray-le-Monialu(valjda sam dobro napisala,heh=)..
minnie voli ĆØokoloda, te joj nije jasno zaÅ”tro kvare ĆØokoladu suÅ”enim voƦem(kao ni meni),a najdraža ĆØokolada joj je milka nougat..
naÅ”le smo sliĆØnosti i u najdražim bojama..naime ona,kao i ja,jakoo voli roznu,ali i zelenu,jer je to boja prirode u kojoj malo boravi,a htjela bi..
takoĆ°er,joÅ” jedna podudrnost,i ona je iz župe sv nikole biskupa..

kao prava glazbenica(spomenuh da svira flauztu) minnie voli glazbu,i to domaƦu(osim severine),a na klasiĆØnu se navukla ui glazbenoj Å”koli..voli i talijanski kancone..a od duhovnih najvipÅ”e voli:prinosimo kruh, boig je moj spasitelj,brate moj, rijeke žive vode, tvoja krv,itd..
voi sve papoati osim svježih krastavaca i mahuna...

mogla bih ja joÅ” toga napisati,ali nek nekaj ostane i za buduƦe duele..sve u svemu,jako mi je drago kaj sam upoznala minnie,i nadams e da Ʀemo i dalje "duelirati" veseo veseo veseo

davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam i dalje dužnik.
Nikako da se dogovorim sa svojim dualisticom.
Sada Ʀu imati viÅ”e vremena pa se nadam da Ʀu do kraja tjedna i ispunit svoju dužnost.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

valentina napisa:

Sretna sam Å”to sam upoznala tko dragog deĆØka, nadam se da Ʀemo se jednom i uživo upoznati!

Ej...ValentinĆØi...pa mislim da i jesi kad smo bili u Varaždinu...To je onaj deĆØko koji je doÅ”el sa mnom...

Ja opet kasnim...hodoĆØaÅ”Ć¦e me malo fiziĆØki izmorilo...
ali duh je jak...
Stoga Ʀe rijeĆØi o 5rich samo kliziti...

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.