HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 15 pro 2017, 4:39. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaša
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
bananko

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 30 tra 2008, 5:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sve dobro sve stoji, ali laž da volim čitati ljudiam poruke...ispalo ej kao da čitam svakom čijeg se mobitela dočepam...LAŽ Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

...ako te nije, pronašla ljubav potraži me
bit ću ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit ću od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
coldplayer

Spol: muško
PostanoPostano: sri 30 tra 2008, 7:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bananko napisa:
sve dobro sve stoji, ali laž da volim čitati ljudiam poruke...ispalo ej kao da čitam svakom čijeg se mobitela dočepam...LAŽ Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

hehe. tak ti treba. belji se kosarka nomgomet stolni tenis

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 01 svi 2008, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon svih naših obaveza zbog SHKM nadam se da bumo se sad moj duelček i ja napokon uhvatili....
5rich...pusa...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 03 svi 2008, 6:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

25.04. je prošao, ali vidim da su tek poneki priveli kraju duelanje,
i o tome napisali izvješća.
no dobro, ipak je bio Susret u Varaždinu,
pa je možda bila malo stiska s vremenom...
stoga molim sve vas koji još niste stigli da požurite
s pisanjem izvještaja, kako bi otvorilili novi krug duelanja! Wink
a dužnici za predaju izvješća su:

- lusy8,
- Lux,
- little_angel,
- anchi_zg,
- tanja,
- ancha,
- 5rich,
- magali,
- Bubica,
- annabell,
- Tomi,
- MARIJA,
- vicky

p.s. pohvale za gogo6ak & ..ana.. što su sami održali duel. opaa
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 03 svi 2008, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost, zbog nedostatka vremena nisam uspjela pochatati sa svojim duelom tuzan tuzan tuzan ,ali sam saznala neke lijepe stvarčice o njoj,i isguirna sam da ćemo nakon ovog izvješća još mi pričati.. veseo veseo

Daklem,moj već-ne-znam-koji-po-redu ženski duel(nemam ništ protiv cura,ali molim šeficu jednog dečka Laughing Laughing ) sad je bila MAGALI, pravim imenom Tihana, a zovu je još i Tiny. Taj nick je odabrala,jer joj je to,ako se ne varam,najljepše žensko ime,starohrvatsko,koje potječe od imena Margita,ai ako će ikad imati kćerkicu,nazvat će je tako.
Daklem Magali je rođena i živi u Zagrebu,a rođena je 16.11.
Magali nam je prava umjetnica,pa se tako bavi pisanjem(na njenom blogu imate prekrasnih pjesama),crtanjem i svime onime za kaj sam ja prirodni antitalent.
Taskođer,aktivna je u savoj župi gdi je animator..
I još želim reći da je Magali divnaaa osoba,pravi prijatelj i nadam se da ćemo pochatati kak treba i nakon ovog izvješća...
veseo veseo

P.S....evo ,počinjem listu za idući krug...

1.valentina
2.5rich

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
ancha

PostanoPostano: ned 04 svi 2008, 8:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da ne budem zadnja s predavanjem izvjestaja... Moj duelcek je bila tanja Smile
Tanja i ja smo se u pocetku malo mimoilazile, pa smo dogovorile upoznavanje na forumaskom susretu u Varazdinu na kojem opet nismo bile ni jedna ni druga... Laughing na kraju smo se uspjele poprilicno dobro upoznati preko pp-a... Koliko, vidjet cete u izvjestaju! Wink
Tanja zivi u malom mjestu kraj Nove Gradiske i ima jednu sestru. Inace je treci razred Zenske opce gimnazije (jos jedna ZOGica medju mojim poznanicama Laughing ) u Zagrebu, a kad zavrsi skolu voljela bi upisati nesto tipa psihologije, Edukacijsko-rehabilitacijskog ili Uciteljsku... iako se pribojava da ce u zadnji tren odluciti... Wink
Tanja i ja smo se nasle po pitanju putovanja, i ona voli putovati, na krace i dulje relacije... Od mjesta koje je posjetila u nasoj domovini najljepsi joj je Zadar, gdje ljetuje svake godine sa svojom obitelji, i sjeverna Hrvatska, zbog toga joj je bilo jako drago da je susret mladih u Varazdinu, a mladi Varazdinske biskupije su je odusevili pa kaze da joj je u Varazdinu i Cakovcu drugi dan bilo prekrasno...
Od glazbe najvise voli poslusati duhovnu glazbu, a koliko je muzikalna govori to da je prije svirala sintić, a sad pokusava svladati gitaru. svira Kaze da joj gitara ide koliko moze ici s obzirom na obveze u skoli (iako voli imati puno obaveza jer onda vise planira svoj dan pa vise toga i stigne – hehe, kao da cujem sebe kako branim svoj prenatrpan raspored Wink), ali decko koji ih uci svirati ima puuuuuuuuno strpljenja.
Nasa Tanja je inace FRAMAsica, a od zivotnih uzora uz sv. Franju navodi i Majku Tereziju, te jednu osobu koju je nedavno upoznala a koja joj je svojim rijecima pomogla da otvori srce i oci... Smile
Tanju veseli vidjeti nekog kog dugo nije vidjela, vesele ju cokoladne stvarcice (ali ne bas one preslatke), odlazak doma nakon dugog boravka u Zagrebu, ali i povratak u Zagreb gdje je upoznala puno prekrasnih ljudi koji joj doma jako fale... Odusevljava ju osmijeh na licu osobe koju zna ili ne, to ju odmah usreci.. Smile
Sve u svemu, Tanja je jedna vedra, otvorena osoba, iskrena i jednostavna, jedna od onih ljudi koji vas obogate kad ih upoznate, i ja joj zelim da sve sa skolom i upisom na faks bude onako kako si zeli pa da moze malo uzivati u studentskim danima jer ona to stvarno zasluzuje. Smile Drago mi je da smo se upoznale, Tanjice, i nadam se da cemo se nekom prigodom upoznati i uzivo. Smile BTB

...pamte me mnoge provincijske pruge...
davorseljan

PostanoPostano: ned 04 svi 2008, 13:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se sa svojim nikako da se dogovorim.
Ovaj tjedan čemo svakako to napravit tako da nas čekajte.
Bit će još izvještaja i prijava za slijedeči krug. Smile

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
tanja

PostanoPostano: pon 05 svi 2008, 16:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon dugog vremena (koliko je trebalo meni I mom duelu da se upoznamo) I nakon još dužeg vremena (koliko je meni trebalo da napišem izvještaj) evo mene sa postom Very Happy

Moj duelchich je bila ancha ili pravim imenom Ana…rođena je prije 23 godine tj. na samom početku 1985. (1. siječanj)…malo je uranila,ali to je bio novogodišnji dar za mamu (zar nije divna – od malih nogu počela je razveseljavati ljude veseo veseo )…

Živi u našem glavnom gradu – Zagrebu (kvart Stenjevac)…

Ima dvije sestre I jednog brata beba Smile

Apsolventica je geografije na PMF-u , ali to nije ono o čemu je cijeli život razmišljala…u ranoj mladosti bila je uvjerena da će ići na novinarstvo,ali godinu dana prije upisa shvatila je da to nije ono čime bi se htjela baviti u budućnosti…nakon dugog razmišljanja odlučila se za geografiju jer ona objedinjuje sve što ju zanima Smile , a naravno uz to se vežu I mnoga putovanja place …obišla je cijelu E UROPU…trenutno piše diplomski o Žumberku cvjetic – njoj najljepšem mjestu na svijetu…
iako prije nije vdjela školu kao svoje radno mjesto, sada joj se to čini kao pravi izazov diplomiro

Voli
- čkoladu,ali je više za slana jela alaj sam kuharica …ne peče kolače,ali voli kuhati (kuhinja nakon njenog kuhanja ostane u velikom neredu...ali vjerujem da ona to pospremi...)
- prirodu (veseli ju odlazak u brada s drustvom) sunce moje malo
- raspravljati s ljudima o raznim temama zivio
- pjevati (pjava u župnom zboru)
- svirati (4 godine je svirala violinu u glazbenoj školi,a trenutno je samouka sviračica gitare )
- čitati
- ići s prijateljicama u kino

Od ovog proljeća postala je jednim od članova zajednice Emanuel...

Trenutno radi na promociji Foruma mladih u Paray le Monialu (to je jedan od razloga zašto je dospjela na ovaj forum) i jako se veseli putu u Francusku... vozi se

Majku Terezu i jednog Skota koji je sve ostavio kako bi pomagao siromasni ljudima smatra pravim svjedocima Božje ljubavi... lepi bil

To je sve o anchi...još ćete saznati od njenih buducih duelchica Smile ...

Meni je jako drago da sam upznala još jedno divno stvorenje koje mi je Bog poslao pozdrav ...ancha BTB zuji

...Brate moj, Krist i tebe zove, dođi slijedi me...
Lux

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovaj put sam imao prilično problema s dueliranjem, prvo Lusy je imala problema s mailom, a onda sam ja imao kroničan nedostatak vremena i još nisam bio u Hrvatskoj. Pa eto nešto malo što sam skupio o Lusy koja se zove Lucija ću iznijeti u par redaka.
Lucija živi u Solinu s mamom i tatom, a ima i stariju sestru koja studira u Zagrebu.
Ide u opću gimnaziju u Splitu. Ona je krizmanik (vjerujem da ovih dana ima ili je imala krizmu pa joj želim da bude ispunjena Duhom Svetim) i nešto je aktivnija od ove godine u svojoj župi u koju se doselila prije dvije godine. Inače je u prijašnjoj župi bila u zboru, a pomagala je i časnoj sestri uređivati crkvu za vjenčanja i druge svečanosti i to ju je baš uveseljavalo. I bila je član jedne molitvene zajednice od koje se teško rastala.
Eh da i mene je silno zanimalo zašto ona piše književno kada je iz Dalmacije i odmah se ona prebacila na svoj dijalekt.
Nažalost to je sve što znam o Luciji, ali čini mi se da je ona osoba koja je sposobna za velike stvari i nadam se da će biti aktivnija u crkvi.
Lucija želim ti obilje Božjeg blagoslova i da budeš što veselija!

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
pingi

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 16:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po broju prijavljenih čini se da već možemo izvući parove,
ali ima još dosta dužnika:

- lucy8,
- little_angel,
- anghi_zg,
- magali,
- Bubica,
- annabell,
- Tomi,
- MARIJA,
- vicky.

Ljudeki, znam da ste sada zauzeti možda nekim drugim stvarima,
mnogi od vas ispitima na faxovima i u školama,
ali bih vas zamolila (za one koji nisu stigli čuti se sa svojim duelom,
neka napišu i dovrše ga u drugom krugu)

da dovršite svoja duelanja iz prethodnog kruga i predate izvješća. Wink
Tomi

PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 19:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj prvi duelčić bila je mala_ive21 tj Ivana. Nažalost nisam se s njom uspjela više upoznati jer nismo pronalazile zajedničko vrijeme za dopisivanje tuzan
Ipak imam par informacija o njoj ! veseo
Ivana dolazi iz jednog lijepog grada u Dalmaciji--iz Splita-- Laughing
Ima 21 god...iii pol.. Planira upisati kemiju ili biologiju.lepi bil Još nije odlučila ali se nadam da će upisati ono što joj se sviđa. miiir
Ona je također framašica već 3 godine i to u Frami Gospe od zdravlja crkva u Splitu. cvjetic
Eto ga...ovo je bio moj kratak izvještaj. Žao mi je što se nismo bolje upoznali ali se nadam da ću jednog dana saznati više od nje od drugih forumaša ili od nje osobno. pljesak
Mir i dobro veseo

Život svakog čovjeka bajka je koju je napisala Božja ruka.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNMICQ [Vrh]
Bubica

PostanoPostano: čet 08 svi 2008, 9:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žao mi je što svoj premijerni izvještaj duelanja moram započeti isprikom zbog debelog zakašnjenja, prvenstveno dragom mi duelčiću, a onda i svima koji željno iščekuju sljedeći krug...

Ime joj je Ana Radošević. 21 joj je godina tek. Studošica je druge godine organizacije,planiranja i upravljanja u zdravstvu na Medicinskom fakultetu u Rijeci. Iz njezinih riječi isijava zahvalnost na daru vlastite obitelji, što mi se posebno urezalo u pamćenje i odmah na početku upoznavanja stvorilo još ljepšu sliku njezine osobe. Ima mlađeg brata kojeg obožava.

Već 5 godina je framašica FRAME Trsat i kaže kako joj je to vrijeme ful brzo prošlo. Voli pjevati, i bila je dugo uključena u sve moguće zborove, dok sada pjeva s framašima na nedjeljnim misama.
Svirala je i sintić neko vrijeme, a priliku za ples ne propusta... Zaista imamo hrpetinu zajedničkih interesa, a tako je malo vremena da ih podijelimo...

Eto, vjerujem da je ovo početak jednog lijepog prijateljstva i iskreno se nadam da ćemo u budućnosti imati obje više vremena za njegovanje i razvijanje istoga...ali također se nadam da je Ana u ovih tjedan dana spavala više od onih prosječnih 10 sati tjedno!
Obećajem editirati svoj izvještaj čim uhvatimo malčice više vremena jedna za drugu. Wink

Do tada, draga Ana, u mojim si mislima i molitvama! molitva
Btb

"Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva!
Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv neka ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!" (Br 6, 24-26)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
lusy8

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 20:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam da je za isprike malo kasno, ali veliko oprosti mom duelčiću Lux-u...Kao što je i on rekao da ne zna puno o meni, nisam puno ni ja doznala o njemu...ali ću vam pokušati predočiti ono koliko sam ga upoznala...
Lux ima 27 godina uskoro će diplomirati novinarstvo i voli.. Smile
NAJ FILM – E.T.
NAJ KNJIGA – ...težak odabir...
NAJ PISAC – Tolkien (kakva mašta!)
NAJ SPORTAŠ - trenutno Ivan Klasnić i Steven Gerrard
NAJ SPORTAŠICA – Janica Kostelić, a od aktivnih Julia Mancuso i Resi Stiegler
NAJ KLUB – Don Bosco Zagreb (to je klub u kojem igram, treniram djecu i radim, a taj klub je iz naše crkve i mi radimo na jedan poseban način), a od svjetski poznatih Liverpool
NAJ GLUMAC – Mel Gibson
NAJ GLUMICA – Jodie Foster
NAJ INTERNET STRANICA – www.salezijanska-mladez.com
NAJ GRAD - Zagreb
NAJ DRŽAVA - Hrvatska
NAJ SERIJA – Mr. Bean
NAJ KVIZ – ne znam
NAJ BOJA – trenutno plava, sutra već crvena...
NAJ ODJEĆA – Hlače do ispod koljena i gore kratka majca
TVOJ HOBI – uveseljavati druge
Za sebe kaže...» Uglavnom vrijeme provodim u svojoj župi (Župa Marije Pomoćnice), koju vode salezijanci, svećenici kojima je karizma i poslanje rad s mladima i djecom. Tako da i ja radim puno s mladima i djecom i to jako volim. Treniram djecu mali nogomet u našoj župi i organiziram razne druge stvari. Inače u župi imamo i odbojkaški klub i ja sam tajnik..Svima njima nastojimo ponuditi neke sadržaje koji ih zanimaju pa eto na taj način da ih približimo Crkvi. U slobodno vrijeme se uglavnom družim s prijateljima, volim igrati mali nogomet, pa igram u Katoličkoj ligi.»

Drago mi je bilo da sam upoznala novu osobu poput Lux-a premda smo se kratko dopisivali....
veseo

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za nešto drugo,
uvijek će se prevariti."
pingi

PostanoPostano: sub 17 svi 2008, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, popis za novi krug duela priveli smo kraju
i među vama prijavljenima izvukli nove duele! Very Happy

Parovi 22. kruga duela:

valentina – Ycteris
5rich - minnie
gogo6ak - vicky
..ana.. – tanja
osjecanka – Bubica
lusy8 - draganče
ja - biser
bananko - ancha

Rok za predaju izvješća iz ovog kruga duela je 07. lipnja ,
no i dalje ima dužnika iz prethodnih dueliranja,
pa ih molim da čim prije ispune svoje obveze:

- little_angel,
- anchi_zg,
- magali,
- annabell,
- MARIJA,
- vicky.
biser

PostanoPostano: ned 18 svi 2008, 10:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ehej.., baš malo gledam nešto u vezi mog novog duelčića i vidjeh da od tri puta kad si bila u duelima, niti davorseljan, niti 6ak, niti anđeo nije predao izvještaj duela o tebi Laughing .., ne znam dal se trebam brinuti ili Smile ... ili te je tak teško uhvatiti... čujemo se duelčiću... veseo Cool Wink

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo podsjećam da imate još punih tjedan dana za predaju izvješća
iz ovog kruga duela, a molim vas i da podmirite i svoje
stare obveze (tko ima) iz prošlih krugova.
ant_zg

PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 19:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bih se prijavio. Embarassed . Embarassed . Embarassed .!!!!!mogu????

Vjerujem da si uvijek uz mene
Vjerujem da me ljubiš, Isuse
I kada lutam, kad se u tami izgubim
Ti me pronađeš, sve mi oprostiš
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 01 lip 2008, 9:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ant_zg napisa:
ja bih se prijavio. Embarassed . Embarassed . Embarassed .!!!!!mogu????

u idućemmkrugu narafno da možeš

Magali
mod team

PostanoPostano: pon 02 lip 2008, 19:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iako kasnim dosta...obećajem da ću svoj izvještajčić predati do kraja tjedna...
hvala na razumijevanju...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 6:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prođe i 07. lipnja, a nigdje ni jednog izvješća... tuzan
valentina

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 12:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, nakon prvog sudjelovanja u duelima i ja predajem svoje prvo izvješće. Kada sam vidjela parove, malo sam se začudila pa tko je to, ali sad mi je baš drago da sam imala priliku saznati nešto malo više o ovomu, tako dragom dečku.
DakleYcteris!
Na forumu poznat kao Ycteris
. U svijetu poznat kao Luka Dobrilo. Rođen 30.10.1987.godine. Živi u Stupniku, to je malo selo s južne strane Zagreba. Visok je 182 cm. Luka je frizbi. Živi s roditeljima, dva brata, dva psa, dvije mački, kak On kaže sve po dva. Njegov stariji brat ima 22 godine, studira ekonomiju, na 4. godini je trenutno. Mlađi brat mu ima 16 godina i ide u drugi razred gimnazije. Luka je završio Tehničku školu Ruđer Bošković, pa je po toj struci tehničar za računalstvo. To mu nije bilo dovoljno, pa studira na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu. Član je Frame već 4. godine. Do sad se u životu bavio s mnoštvom toga, ali poziv u samostan ga je «kopkao» u duši, pa je ljetos pošao put samostana. U samostanu je proveo pola godine. Kroz pola godine je shvatio da to ipak nije za njega. Na moje pitanje, kako to da je odabrao franjevački red, Luka odgovara, franjevački red manje braće, Provincija sv. Ćirila i Metoda, kaptolski fratri, su me oduševljavali, mislio je da je to njegov život. Luka super govori engleski, učio je i talijanski!

Sretna sam što sam upoznala tko dragog dečka, nadam se da ćemo se jednom i uživo upoznati!

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro da me Valentina podsjetila na duel, ja bi inače skroz zaboravil... Mr. Green Inače, mala ispravka, nisam Dobrilo neg Drobilo, nisam baš tak nježan pa drobim... a i pričam dosta... Mr. Green

Moj duel bila je valentina, pravim imenom čudnog li čuda Valentina Gogić. Valentina moram priznat stvarno misli na sve tak da sam dobil tolko informacija o njoj da bi mogel prilično detaljnu bazu podataka o njoj napravit, ali ja ću prenijeti samo jedan dio toga. Rođena je 13.7.1992., što će reći da će za koji mjesec dana navršit 16 godina, trenira odbojku već 10 godina i uči talijanski jezik u privatnoj školi već 4 godine. Živi u Bjelovaru s roditeljima i mlađim bratom Jakovom (11). Osim ljubavi prema stranim jezicima, nešto zajedničko našli smo i u ljubavi prema putovanju. Najdraže zemlje su joj Italija i rodna joj Bosna i Hercegovina. Voli čitati, skijati, cvijeće, prirodu, ići na duhovne obnove, voli Klanjateljice Krvi Isusove i još puno toga. Ali među svime time izdvojio bih da su joj super kalifornijske tropske kornjače koje ima za ljubimce koje su svim članovima obitelji pobjegle već preko nekoliko puta. I da malo preokrenemo redoslijed i umijesto na početak na kraj bacim neka od standardnih forumaških pitanja za upoznavanje koje ja volim vadit iz zaborava:

1. Koji broj cipela nosiš => 40
2. Imaš li vreću za spavanje => ne
3. Da li ti ili netko u obitelji peče kolače => da
4. Jesi li frizbi => da (znam što znači Smile)

Sve u svemu jedna izrazito zanimljiva i svestrana mlada dama za koju vjerujem da će vam svima biti drago kad ju jednoga dana upoznate! jako sretan

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a moj duelček je bila jedna mlada flautistica i studentica građevine(3.godina) na ovim prostorima poznata pod nickom Minnie...inaće se zove Ana,rođena je 20. 02. 1987. u našem glavnom gradu...inače je najstarije dijete u obitelji,a ima još i tri mlađa brata..
bavi se dirigiranjem u svom zboru,zajednicom Emanuel,te promoviranjem međunarodnog susreta mladih u Paray-le-Monialu(valjda sam dobro napisala,heh=)..
minnie voli čokoloda, te joj nije jasno zaštro kvare čokoladu sušenim voćem(kao ni meni),a najdraža čokolada joj je milka nougat..
našle smo sličnosti i u najdražim bojama..naime ona,kao i ja,jakoo voli roznu,ali i zelenu,jer je to boja prirode u kojoj malo boravi,a htjela bi..
također,još jedna podudrnost,i ona je iz župe sv nikole biskupa..

kao prava glazbenica(spomenuh da svira flauztu) minnie voli glazbu,i to domaću(osim severine),a na klasičnu se navukla ui glazbenoj školi..voli i talijanski kancone..a od duhovnih najvipše voli:prinosimo kruh, boig je moj spasitelj,brate moj, rijeke žive vode, tvoja krv,itd..
voi sve papoati osim svježih krastavaca i mahuna...

mogla bih ja još toga napisati,ali nek nekaj ostane i za buduće duele..sve u svemu,jako mi je drago kaj sam upoznala minnie,i nadams e da ćemo i dalje "duelirati" veseo veseo veseo

davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam i dalje dužnik.
Nikako da se dogovorim sa svojim dualisticom.
Sada ću imati više vremena pa se nadam da ću do kraja tjedna i ispunit svoju dužnost.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

valentina napisa:

Sretna sam što sam upoznala tko dragog dečka, nadam se da ćemo se jednom i uživo upoznati!

Ej...Valentinči...pa mislim da i jesi kad smo bili u Varaždinu...To je onaj dečko koji je došel sa mnom...

Ja opet kasnim...hodočašće me malo fizički izmorilo...
ali duh je jak...
Stoga će riječi o 5rich samo kliziti...

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.