HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:50. Pogledaj neodgovorene postove
DUELI - upoznavanje forumaša
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MAGALI napisa:
valentina napisa:

Sretna sam što sam upoznala tko dragog dečka, nadam se da ćemo se jednom i uživo upoznati!

Ej...Valentinči...pa mislim da i jesi kad smo bili u Varaždinu...To je onaj dečko koji je došel sa mnom...

Ja opet kasnim...hodočašće me malo fizički izmorilo...
ali duh je jak...
Stoga će riječi o 5rich samo kliziti...

Istina, doduše samo nakratko, al sjećam se da smo se i službeno upoznali. jako sretan

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
valentina

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 19:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sorry, ja se ne sijećam, svi ste mi bili nepoznati, sorry

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
draganče

PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ovako moj duel je bila Lusy8, eto kako sam imala nekih obaveza ali vjerujem i ona malo kasnim s izvješćem,ali evo ga.....

Zove se punim imenom i prezimenom Lucija Ćurković.
Živiu Solinu i ima 16 godina. Pohađa drugi razred opće gimnazije u Splitu, a dalje namjerava i nada se ,a ja ću moliti da upiše glumu.

Članica jeGradskog kazališta mladih i uživa provoditi vrijeme sa svojom ekipom s
dramske.
Nedavno su imali i svoju predstavu.
Voli slušati glazbu raznih vrsta ali cajke ne. Ali zato njena top lista se sastoji od izvođaća koji slijede: Eros Ramazzotti, Daleka Obala, Toše Proeski, Antonija Šola i mnogi
drugi, a od duhovne glazbe sluša bend Jeshua.
Njena obitelj broji 4 člana, mamu, tatu, seku i sečer na kraju Luciju.
Sestra je od nje starija 10 godina. Trenutno studira u Zagrebu, pjeva i također je
članica
Frame.
Lucija jedva čeka 20.6.,odnosno kraj škole...i onda... nastavlja punom parom uživanje u ljetu... Namjerava
otputovati na
Korčulu kod bake i rodbine te se družiti sa rođacima kao i svako prethodno ljeto.
A eto ja joj želim puno lijepih trenutaka u daljnjem životu, te da ju Božja ruka uvijek prati.

BLAŽENI KOJI VJERUJU, A NE VIDJEŠE.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
lusy8

PostanoPostano: čet 12 lip 2008, 18:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

veseo
Moj duelčić je ovoga puta bila draganče ili Dragana Sabljak.
Živi u Ogulinu. Ove je godine maturantica ekonomske škole u Zagrebu. Željela bi upisti Katehetiku na Kbf-u, nadam se da će joj se ta želja i ostvariti. molitva
Ima 18 i pol godina i kako ona kaže, bavi se svim i svačim. U župi je animatorica, trenutno vodi ministrante, Framu i pomaže svom župniku u raznim župnim aktivnostima tako da mu je desna ruka. Smile
Voli putovati, ništa joj nije teško i uvijek je puna energije. Ima obitelj koja broji pet članova, tata, mama, stariji i mlađi brat i ona. Do svoje trinaeste godine živjela je u Italiji, tamo išla u školu i tako dalje...
Tu i tamo izlazi van... bend Sluša svašta: Olivera, Gibonnia, dalmatinske pjesme, laganice, tu i tamo klape, nešto domaćih i stranih pjesmica sve do duhovnih. Ono što nikako ne sluša su cajke, ne odgovaraju joj.
Crkva je jako djelovala na nju. U svemu tome je dobila mnogo, a sebe je izgradila u čvrstu osobu. mali andjeo
p.s. Iako smo se kratko dopisivale, što se može i zaključiti iz dužine mog izvještaja, drago mi je da sam upoznala Draganu.
BVB
andjelcic

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za nešto drugo,
uvijek će se prevariti."
vicky

PostanoPostano: čet 12 lip 2008, 19:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj je duel bio gogo6ak. veseo

on je jedan dragi dečko, pravim imenom Goran.
ima 21 godinu i živi u Međimurju u mjestu Donji Vidovec sa roditeljima i mlađim bratom.

jedna od dražih stvari mu je vrijeme provedeno s dobrim društvom uz klopu i piće

slobodno vrijeme voli provoditi u šetnjama prirodom, pogotovo u planinama.

također uvijek nađe vremena za pogledati dobar film ili seriju.

kako smo oboje u strci s vremenom kratko smo se dopisivali, ali mogu reći da je Goran drag dečko i nadam se da ćemo se imati priliku bolje upoznati

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
minnie

PostanoPostano: sub 14 lip 2008, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, ovo je izvještaj s mog prvog duela.
Moj duelčić je bila 5rich. Pravo ime joj je Petra Ciganek . Ona je jedna vrlo vedra i vesela srednjoškolka, koja upravo završava 3. razred srednje škole. Ona živi u Koprivnici (najljepšem gradu srednje Europe... i šire) u obiteljskoj kućici s predivnim vrtom. Ima 2 brata (koji su stari koliko i moja braća – pa si vi sad mislite;) i ima zlatnog labradora Caspera kojeg obožava.
Inače, 5 rich je vrlo svestrana osoba, bavi se svim i svačim..
Evo za početak, pjeva u 3 zbora od koji su 2 u njenoj župi a jedan je zbor Varaždinske nadbiskupije, pjeva naravno alta i jedna je od najglasnijih članova. Inače je aktivna u župi, čuva jednu malu bebicu Evu koju obožava i to joj je najdraži posao koji obavlja, inače radi još u gradskom vijeću i u jenoj firmi u kojoj obavlja razne poslove.
Za budućnost ima lijepe planove, planira upisati fakultet političkih znanosti i napokon se maknuti od matematike i sličnih predmeta i učiti ono što voli i što ju zanima.
U slobodno vrijeme kojeg ima vrlo malo voli plesati, pjevati, shoppingirati, čitati, rolati se...Voli pogledati dobar film, a najdraži su joj komedije i romantični filmići, ali nikako ne voli horore...
Razz
Još sam svasta saznala o 5rich, ali to ću zadržati za sebe. Jako mi je drago da samo se upoznale u budućnosti joj želim puno sreće i božjeg blagoslova .

Pusaaa 5rich

Stalno padam na ispitima, proklete stolice.. jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 20:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj duelčić je bila vicky pod pravim imenom Petra koja vam živi u okolici Dugog Sela.
Živi sa roditteljima i braćom. Ona vam radi u tiskari, pa ako netko napiše neku knjigu, javite se njoj pa možda jeftinije prođete s tiskom Smile. Pošto cure nevole govoriti koliko imaju godina, ja vam neću reći koliko ih ima ona iza sebe.

Ako nađe slobodno vrijeme onda ga provodi s prijateljima na kavi ili šeta gradom ili pak gleda filmiće u kinu.

Ona vam doma kemija s hranom i na kraju sve ispadne super. A usput kako kuha, ona vam i pleše jer je nedavno upisala tečaj plesa.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: pon 16 lip 2008, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iako su prijave za novi krug duelanja otvorene,
(a da se nije kontaktiralo nijednu od moderatorica Wink),
upisati se mogu oni koji su predali svoja ranija izvješća i novi,
jer se ovako samo povećava lista dužnika i vrtimo se u krug.
Molim vas da imate razumjevanja.
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 06 srp 2008, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

minnie napisa:
Evo, ovo je izvještaj s mog prvog duela.
Moj duelčić je bila 5rich. Pravo ime joj je Petra Ciganek . Ona je jedna vrlo vedra i vesela srednjoškolka, koja upravo završava 3. razred srednje škole. Ona živi u Koprivnici (najljepšem gradu srednje Europe... i šire) u obiteljskoj kućici s predivnim vrtom. Ima 2 brata (koji su stari koliko i moja braća – pa si vi sad mislite;) i ima zlatnog labradora Caspera kojeg obožava.
Inače, 5 rich je vrlo svestrana osoba, bavi se svim i svačim..
Evo za početak, pjeva u 3 zbora od koji su 2 u njenoj župi a jedan je zbor Varaždinske nadbiskupije, pjeva naravno alta i jedna je od najglasnijih članova. Inače je aktivna u župi, čuva jednu malu bebicu Evu koju obožava i to joj je najdraži posao koji obavlja, inače radi još u gradskom vijeću i u jenoj firmi u kojoj obavlja razne poslove.
Za budućnost ima lijepe planove, planira upisati fakultet političkih znanosti i napokon se maknuti od matematike i sličnih predmeta i učiti ono što voli i što ju zanima.
U slobodno vrijeme kojeg ima vrlo malo voli plesati, pjevati, shoppingirati, čitati, rolati se...Voli pogledati dobar film, a najdraži su joj komedije i romantični filmići, ali nikako ne voli horore...
Razz
Još sam svasta saznala o 5rich, ali to ću zadržati za sebe. Jako mi je drago da samo se upoznale u budućnosti joj želim puno sreće i božjeg blagoslova .

Pusaaa 5rich

Evo Minnie me malo prestigla, ali nema problema...
Što reći o 5rich...Ona je jedna od osoba na ovom forumu koja stvarno diže ljude. Toliko je prekrasnog duha, požrtvovna, stalno juri kako bi bila što više aktivna i pomogla drugima, uvijek je spremna za pomoći.
Voljela bi se baviti sa mnogo stvari...imamo slične afinitete...
Kao što svi već znaju...voli pjevati i to joj više nego dobro ide...aktivna je na mnogo područja, a jedan od stvari koji joj najbolje idu je i širiti vjeru...i ljepotu duha...Ona je jedan mali anđeo na zemlji, koji ima svoj veliki cilj...i mnogo je stvari još pred njom...
Eto toliko za sada...neka još ostane drugima da još više otkriju detalje o dragoj nam 5rich...
Pusa i od mene...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pet 18 srp 2008, 13:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo parova 23. kruga duela!

nike92 - Brat Luka
    spocky - valentina
    minnie -gogo6ak
    vicky - lusy8
    5rich - ant_zg

sretno svima!

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: ant_zg
osjecanka

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 19:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam duznik od proslog kruga! Embarassed Izvinjavam se, napravit cu to ovih dana!

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
ant_zg

PostanoPostano: pon 21 srp 2008, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osjecanka napisa:
Ja sam duznik od proslog kruga! Embarassed Izvinjavam se, napravit cu to ovih dana!

hehehehe...izvinjavas se!!!! na koju stranu.....hehehehe...lol.sala....
kako bi rekla moja profa iz hrv: *Zeljezo se moze izviniti!!!!!*

SALA:NE MOJ SE LJUTITI!!!!!POZZZZZ!!!!!!!

Vjerujem da si uvijek uz mene
Vjerujem da me ljubiš, Isuse
I kada lutam, kad se u tami izgubim
Ti me pronađeš, sve mi oprostiš
davorseljan

PostanoPostano: pon 28 srp 2008, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam dužnik ali nikako da orgarniziram duel.
Nadam se da ću napravit to do kraja kolovoza.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 02 ruj 2008, 12:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad će novi krug duela...
ja bi se prijavila...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: sri 03 ruj 2008, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo dragi duelisti, mislim da ste imali zaista dosta vremena za upoznavanje vaših duela,
stoga je rok za predaju izvješća 10. rujan Wink

zatim ćemo tog 10. rujna krenuti sa listom za novi krug duela,
dotad se vi koji ste predali sva izvješća malo još strpite... Very Happy

pišite! ja sam kompjuteras miiir kosarka

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
vicky

PostanoPostano: pon 08 ruj 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel u ovome krugu je bila Lusy8 – pravim imenom Lucija. veseo

Lucija ima 16 godina i živi u Solinu. Učenica je opće gimnazije u Splitu.

Ima 10 godina stariju sestru s kojom se super slaže.

Slobodno vrijeme provodi s prijateljima u gradu. topli caj

Ovo ljeto je provela kod bake. Uživala je u kupanju i druženju sa rođacima

Također se bavi raznim aktivnostima, a najviše uživa u Gradskom kazalištu mladih u Splitu gdje se bavi svojim hobijem – glumom i ima super ekipu.

Od glazbe pjeva voli slušati Tošu, Antoniju Šolu, Erosa Ramazzotia, latino glazbu (tu smo se našle) i još mnogo toga, osim cajki

Što se tiče budućnosti htjela bi biti glumica ili vjeroučiteljica.

Voli eksperimentirati u kuhinji, pogotovo sa kolačima alaj sam kuharica

Najdraža godišnja doba su joj ljeto (jer nema škole i ima puno vremena za odmor i uživanje) i zima (Božić i snijeg)

Dugo vremena je svirala klavir svira , ali je prestala.

I još nekoliko brzo poteznih:

Naj boja: ljubičasta
Naj Internet stranica: google
Naj grad: Split, Zagreb i Karlsruhe, a za odmor Blato na Korčuli
Naj jelo: njoke s pašticadom kuhar(ica)
Naj piće: cola i cedevita zivio
Naj tv emisija/serija: Veliki odmor/Ružna ljepotica
Naj knjiga: Šalabahter za život
Naj film: Titanic
Naj glumac: Tarik Filipović
Naj glumica: Bojana Gregorić – Vejzović
Naj sport: odbojka
Naj životinja: koala i polarni medvjed

Drago mi je da sam upoznala Lusy8 anđeo . Želim ti sve najbolje jupi

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: lusy8
lusy8

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 9:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelčić u ovom krugu bila je ni manje ni više nego vicky ili Petra stolni tenis .
Ima 25 godina.Živi u okolici Dugog sela s roditeljima i bratom. Radi u tiskari. Završila je opću gimnaziju u Zagrebu. Svoje slobodno vrijeme kojeg nema previše najradije provodi s prijateljima uživajući u kavici kavendisanje , kinu. Povremeno svarti u kuhinju alaj sam kuharica i voli isprovati sve i svašta. Voli čitat a najradije čita krimiće. veseo Voli odnosno bolje rečeno obožava plesati, nekoliko godina je išla na tečaj salse a trenutno je na standardnim i latino plesovima plesi plesi . Također voli razne priče i duhovne misli pa sam od nje dobila priču «Čavli u ogradi» miiir .
Ima brata Miroslava koji radi u Zagrebu u tiskari cvijetak . Kao mali stalno su se svađali i tukli luda baba ali ta ih je faza davno prošla (barem ona tako kaže).
naj internet stranica: yahoo cvjetic (zato što tamo ima mail, pa se uvijek razveseli kad joj netko piše); osim toga dosta visi na googlu jer uvijek nešto treba, traži sve i svašta

naj grad: Zagreb - za zivjeti i raditi, a za odmor Veli lošinj mudrost

naj jelo : sarma (zimi) i varivo od buće (ljeti)

naj piće: cola zivio

naj tv emisija/serija: iskreno nije da baš previše gleda tv, tako da i ne prati neku određenu seriju. Pretežno ako ga upali gleda što je trenutno na programu ili si pusti neki film na dvd-u. Što se tiče serija voli pogledati popodne kad su na rtl-u humoristične serije (pogotovo «Dadilju»), alI kad stigne.

naj knjiga: Presuda u kamenu od Ruth Rendall

naj film: nije se mogla odlučiti između "Anna i kralj" i "Ja u ljubav vjerujem" jupi

naj glumac: Gerard Depardieu

naj glumica: Julia Roberts

naj sport: pa jedino na što se nju može natjerati je plivanje i ples, a htjela bi naučiti jahati jase . a na tv- u voli pogledat umjetničko klizanje

najživotinja joj je konj jase , a što se tiče kućnih ljubimaca - pas

naj cvijeće: ruže, jorgovani i petunije cvjetic
naj godišnje doba: proljeće

dan ili noć: dan (iako baš nije jutarnji tip, počinje doživljavat stvari oko sebe tek oko podneva )

najdraža boja: roza

idealno putovanje: pa kad bi imala vremena i love to bi izgledalo otprilike ovako: prvo nekoliko dana kupanja na nekoj osamljenoj sunčanoj plaži (po mogućnosti daleko od doma i posla tak da je nitko ne smeta), onda odlazak do grada Petre u Jordanu, nakon toga bi otišla u neki veliki grad (npr. Paris, Rim, Atenu, London ili sl.), a zadnjih par dana bi provela negdje u planinama, uglavnom puno putovanja. Htjela bi puno toga obići ali za to treba vremena i love - kojih valjda bude jednog dana imala.... baj baj

kazališna predstava ili film u kinu diplomiro u zadnje se vrijeme nekako drži kina, ali unatoč tome ipak više voli kazalište, ekran ipak ne može nadmašiti glumce na pozornici, zadnja predstava u kazalištu koju je gledala je bila "Magic act show" sa Tarikom Filipovićem i Reneom Bitorajcem, nasmijala se do suza. hehehe

Nedavno je bila na godišnjem u Lici. Bilo joj je super. Svaki put kad dođe kod frendice u mjestu je neka fešta. Ovaj put je bio dan općine tako da je bilo opće narodno veselje. svirucka
Osim toga bila je u rodnom mjestu Nikole Tesle. mislioc U njegovoj rodnoj kući napravili su memorijalni centar, bilo joj je jako zanimljivo.

Svega je vidjela. Bila je po Velebitu, i u Zadru, malo po Lici,pa je za zaključiti da je imala aktivan i zanimljiv godišnji. Sada je u Zagrebu i vratila se svom poslu. robijas
Drago mi je da sam upoznala novu duelicu, a još mi je draže jer je to bila vicky.... mali andjeo

"LJUBAV JE CILJ ŽIVOTA.

Tko živi za nešto drugo,
uvijek će se prevariti."
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vicky
emma

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 7:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mogu se ja prijaviti za dueliranje?

"Bog je tako velik da mu se isplati darovati čitav jedan život." Sv. Terezija Avilska
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
pingi

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 15:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno!
valentina

PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 9:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel u ovom krugu je bila spocky, tj. Lidija Korenić. Lidija živi u povećem selu kraj Varaždina, Knegincu. Ima 19 godina. Završila je prvu godinu na studiju za socijalan rad, ali je prekinula i upisati će građevinu u Varaždinu. Ima jednu dobru tj. u slučaju njenog posla lošu manu veže se veoma za ljude . Ima brata Nikolu i sestru Martinu, oboje su mlađi od nje. Živi u kući kraj šume i ribnjaka. Obožava prirodu tj. životinje. Često doma donese napušteno mače, što se nimalo ne sviđa njenim ukućanima. Pošto voli životinje, tj. njoj nikad dosta ljubimaca, želi imati samojeda. Veoma je aktivna u svojoj župi. Vodi dramsku skupinu i radionice za djecu, a pjevala je i u crkvenom zboru. Obožava dječicu, voli provoditi s njima vrijeme. Željela bi posjetiti Grand canyon. Voli čitati knjige . U zadnje vrijeme čita SF i poeziju. Najdraža knjiga joj je Svi me vole samo tata ne, čak je i igrokaz po toj knjizi napravila. Osim duhovne glazbe koju dosta sluša, sluša Balaševića, domaći i srpski rap, Stinga. Ponekad igra kompjuterske igrice, ljetos je igrala Rome total war i Fifu 2008. Voli strategije. Volontirala je u domovima za napuštenu djecu i javnim kuhinjama. Željela bi upoznati Fidel Castra, fasciniran je njime, njegovim govorom, osobnošću i upornosti u stvaranju svojih vizija. Najdraži evanđelist joj je Ivan. Trenirala je savate box 2 godine. Najdraže boje su joj plava i crna. Najdraži svetac joj je Ivan Bosco, zbog rada da mladima i upornosti u izvršavanju Božje volje.
Lidija je veoma svestrana, mnogo toga ju zanima, što nam je zajedničko. Složile smo se oko nekih teza. Ima veoma malo slobodnog vremena, pa smo jedva uhvatile malo vremena za bolje upoznavanje. Veoma mi je drago što sam ju upoznala! veseo veseo

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: spocky
spocky

PostanoPostano: pon 22 ruj 2008, 17:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel bila je „valentina“ prezimenom Gogić.
Valentina ima 16 godina, ide u drugi razred prirodoslovno- matematičke gimnazije u Bjelovaru.
Ima mlađeg brata Jakova
obožava putovati a najdraža zemlja joj je Italija i Bosna i Hercegovina gdje je rodom, najljepši gradić u kojem je bila je Taormina (sad znam di je to, čini mi se prekrasno mjesto)
Najdraža svetica joj je sv. Marija De Mattias
voli Klanjateljice Krvi Kristove koje su joj uljepšale neke trenutke života.
trenira odbojku deset godina i uči talijanski već četiri godine.
Voli zimu jer je velik ljubitelj skijanja.
Voli cvijeće, prirodu, a najdraže životinje su joj ljame i kalifornijske tropske kornjače.
Najdraži predmeti su joj fizika, geografija, latinski
Svaki slobodan trenutak posvećuje dobroj knjizi, uglavnom čita duhovno štivo te mi je preporučila neke knjige koje ću prvom prilikom pročitati. veseo
Od glazbe sluša duhovnu, zabavnu samo kad izlazi

i to je sve...
veoma mi je drago da sam upoznala Valentinu jer je jedna pozitivna i jako zanimljiva osoba Very Happy
jedva čekam sljedeći duel veseo

live long and prosper!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: valentina
Čarapa

PostanoPostano: čet 09 lis 2008, 15:05
PostNaslov : malo pomoći ne bi škodilo...........:)
Citiraj i odgovori

hihih
ali ja ne kužim kako se prijavljuje,rado bih se pridružila ovim kako vi već to zovete duelićičićima Laughing sviđa mi se ideja,zanimljiva je i puno više od tog Laughing Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 09 lis 2008, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh..mogla bih i aj predat izvješće...
daklem..nakooon duuugooo vremnea dobih i ja muškog duela...i to ant_zg-a...iz nicka možete prerpostaviti(ili ne) da mu je ime Antun i da dolazi iz Zagreba..ima brata blizanca, i ove godineje upisivao fakultet ali ne znam kaj je upisal...Htio je upisati klavir u glazbenoj školi,ali tui ima jedna zgoda naime na uspid je došao prehlađen i kad siu ga pitali koji insturment hoće svirati on je rekao klavir..svi pristali osim jedne profesorice,pa rekao iolinu kao i njegov brat blizanac,iako niti jedan niti drugi danas ne sviraju violinu,nego on svira flautu..rođendan mu je na samo valentinovo,tj 14.2.,i kao i ja ima veeeliku obitelj,ima plavo-zelene oči,a na maturalnom je bio u Španjolskoj..sve u svemu,jedan jakooo dragi dečko i drago mi je kaj sam ga upoznala

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 27 pro 2008, 17:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo,prijave za ovaj (ženski) krug duela su završile...Laughing Laughing
Uskoro ćete saznati s kim "duelirate" veseo veseo veseo

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 31 pro 2008, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi forumaši evo novosti!
Izvučeni su novi dueli! Prilika za upoznavanje, zafrkanciju i zbližavanje!

1. pingi protiv magali
2. 5rich protiv Anny
3. nike92 i emma
4. valentina nasuprot teta Jeja
5. Gita sa spocky

good luck Wink

Nova pravila!
*Neobaveznost izvještaja - sama bit duela je međusobno upoznavanje i zbližavanje forumaša, tko želi - može podnijeti izvještaj javno, al ne mora.
*Pojedini forumaš može dobiti novi duel mjesec dana nakon svog zadnjeg izvlačenja - službeno krug duelanja traje mjesec dana, al nitko nije obavezan duelati toliko ako ne želi
*Dva izvlačenja mjesečno, početkom i sredinom mjeseca - tako da oni koji se nisu "uspjeli" prijaviti za duelanje do početka mjeseca, upadaju u idući krug koji će početi sredinom mjeseca. Wink

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.