HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 22 srp 2019, 16:24. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba] Okrugli stol 'Uskrs-fest
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Da li bi volio/la sudjelovati na okruglom stolu u vezi Uskrs-festa?

DA 
63%
 63%  [ 12 ]
NE 
10%
 10%  [ 2 ]
NE ZNAM 
26%
 26%  [ 5 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
bubimir miner

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 14:20
PostNaslov : [glazba] Okrugli stol 'Uskrs-fest
Citiraj i odgovori

Ovo je anketa u vezi orgarniziranja okruglog stola u vezi Uskrs-festa.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Vlatka

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 19:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam za! Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Tomislav

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 15:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MoraÅ” malo konkretizirati o kakvom je konkretno okruglom stolu rijeĆØ,

... ali to je svakako puno bolje nego da se neke stvari priĆØaju na kavama bez prisutva ljudi koji su najĆØeÅ”Ć¦e bezrazložno optuženi. Ja Ʀu doƦi

Tomislav UroiƦ

Glavni urednik stranica:
www.duhovna-scena.com
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 19:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haj! moje skromno misljenje je da je anketa trebala biti postavljena: "mislite li da je potrebno organizirati okrugli stol...?"

Jer, moje je misljenje da treba, ali ipak ne bih sudjelovao jer nemam neke velike veze sa festivalima duhovne glazbe (jos)... Wink

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Edmond_Dantes

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 6:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Okrugli stol treba, ali i sa organizatorima UF ... JoÅ” jedna stvar: mislim da bi se mi izvoĆ°aĆØi trebali udružiti. Napraviti anketu meĆ°u ovogodiÅ”njim natjecateljima tko je za a tko protiv natjecateljskog karaktera festivala i tako zajedno doƦi pred organizatore jer bi se lako moglo desiti da dobijemo odbijenicu sadržaja npr. 'Kaj vi znate - our way, or high-way'. Zajedno Ʀemo biti uvjerljiviji i to Ʀe neÅ”to pokazati svijetu ... jel tako?! Cool

'Evo ... sve ĆØinim novo ...'
zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 10:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma mislim da ce se glas izvodjaca svakako uvazavati!!! No, Edmonde, dotakao si se bitne stvari - udruzenja!!!

Naravno da ce organizatorima biti mnogo lakse ako se i vi ukljucite u definiranje odrednica buducih festivala...

A time ce se, hvala Bogu, sprijeciti onakva zalosna prepucavanja...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Apolon

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam isto za!

Samo neznam di se tu klikne da glasam sa anketu?

Ha? Laughing Laughing
Apolon

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 10:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OK, sve u redu, nasao sam.. Smile
Edmond_Dantes

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole, mislim da Ʀe rasprava na tom okruglom stolu biti konstruktivnija ako Ʀe se veƦina izvoĆ°aĆØa složiti oko bitnih detalja o kojima bi se raspravljalo na tom ok.stolu. Tako bi izbjegli ono ĆØega se bojimo ... recimo onog foruma o UF Wink Ne bi bilo loÅ”e da se sastavi neka izjava ovogodiÅ”njih izvoĆ°aĆØa koju bi svi potpisali ... svojevrsna peticija ... Kaj velite na to?

zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa, ja mislim da bi to bilo sasvim ok! Doduse, to bi trebalo napraviti negdje gdje nije ovako javno kao na ovom forumu.
Kada bi svi izvodjaci donijeli zajednicke naputke o tome sto je bilo u redu, a sto nije i sa takvim (imenom i prezimenom, a ne kojekakvim nadinkom potpisanim) dokumentom dosli pred organizatore, uvjeren sam da bi iduci UF bio kvalitetniji. No, s druge strane, oni vjeciti nezadovoljnici (ne mislim na nikog izravno, nego opcenito na skupinu vjecito nezadovoljnih ljudi) onda nece moci udarati iskljucivo po organizatorima, jer ce se i izvodjaci jednim dijelom ukljuciti u organizaciju.
A mislim da bi time UF dobio na kvaliteti!

Edmond_Dantes

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno da se podrazumijeva da to ne bude na ovom forumu nego negdje, recimo, ne znam, na janjetini Wink Prije toga bi vi trebali napisati svoje prijedloge koje bi pretoĆØili u jednu izjavu koju bi, potom svi i potpisali. Onaj koji neƦe, ne mora ... sloboda prije svega ... znam daje ovo sa skupljanjem potpisa teže izvedivo zbog izvoĆ°aĆØa iz razliĆØitih gradova, ali niÅ”ta nije nemoguƦe ... 'VeƦ Ʀe Bog providjeti ...' Cool

zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Prije toga bi vi trebali napisati svoje prijedloge koje bi pretoĆØili u jednu izjavu"
Uf, ne kuzim koji "mi"... Confused Confused
Al, janjetina odgovara, hahaha

Edmond_Dantes

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma mislio sam 'mi' ... tipfeler ... sorry ... Ne mislim se izvuƦi tako olako iz ovoga Wink Nema predajeeeeeee Cool

zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo!!! Tak i treba!!! hehe

bubimir miner

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim da ima interesa za oktugli stol.
Realizacija kako sam veƦ ranije naveo kreƦe iza Å ibenika.
Danas ili sutra napravit Ʀu poseban mail gdje Ʀete moƦi napisati i poslati sve vaÅ”e prijedloge i ostalo i sa kojeg Ʀete dobivati sve informacije na mail.
Å to se tiƦe dvorane, nadam se da Ʀe 200 mjesta biti dovoljno. Nadam se da vam 6 mjesec odgovora.
Hvala.
sike

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 13:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja mislim da treba prvo cuti ljude iz ureda(Didi,Jo..)pa tek onda donijeti neke konkretne datume i dr.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 17:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da! Sto se tice dogovora izvodjaci-ured. Ali kako sam ja skonto, zelja je izvodjaca da se prvo sami nadju i donesu svoje vlastite zakljucke koje ce potpisati svojim imenom i prezimenom. Nakon toga ce izaci pred Ured... tako sam ja skonto... Ali definitivno se ne treba (i ne smije) raditi nista bez Ureda...

bubimir miner

PostanoPostano: pet 23 tra 2004, 8:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez brige. Bit Ʀe ukljuƦeni svi od ureda za mlade HBK, HKR-a do izvoưaƦa i svih koji su nastupali i koji su radili ovaj festival.
Cilj i je da se sve nesuglasice oko ovog festivala rijeŔe.
JoÅ” jednom piÅ”em u realizaciju kreƦe se iza Å ibenika u ponedjeljak.
Dokle možete razmiÅ”ljati o ovome. Davati sve vaÅ”e prijedloge, Å”to vam smeta, Å”to bi vi mjenjali, i sve ostalo. Naravno da su dobro doÅ”le i kritike. Mislim da Ʀe okrugli stol konaĆØno rijeÅ”iti sve zavrzlame i da Ʀe mnogi konaĆØno skinuti maske i reƦi istinu t.j. demantirati sve Å”to je krivo reƦeno.
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 23 tra 2004, 18:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ED reĆØe: "Okrugli stol treba, ali i sa organizatorima UF ... JoÅ” jedna stvar: mislim da bi se mi izvoĆ°aĆØi trebali udružiti. Napraviti anketu meĆ°u ovogodiÅ”njim natjecateljima tko je za a tko protiv natjecateljskog karaktera festivala i tako zajedno doƦi pred organizatore...." , slažem se sa ovime , nisam niti mislila da bi organizirali stol bez organizatora, svi trebaju biti prisutni i treba doƦi sa konkretnim pitanjima , idejama, a može i sa tom anketom, ali ne možemo pozvati ljude i biti nespremni, ispast Ʀemo nezrelo i sve Ʀe se svesti na ona smjeÅ”kanja i rijeÅ”it Ʀemo jedno veliko NIÅ TA! Možemo ideje napisati i na papir, to sad i nije toliko presudno, ali ljudi vole egzaktno, pa Ʀemo im to i dati, Å”to vi mislite? Mislim da imamo jako puno posla!!!! Rolling Eyes

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

davorseljan

PostanoPostano: ned 01 kol 2004, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Okrugli stol na temu Uskrs-fest.
Svima je stalo da se ovaj festival razvije u neÅ”to Å”to Ʀe biti prepoznatljiv. Boli me to Å”to se nakon svakog Uskrs-festa izbija neka afera. Kad se vratim sa odmora kreƦem u realizaciju ovog okruglog stola.
Svatko tko se želi ukljuĆØiti u orgarnizaciju ovog okruglog stola slobodno može i bit Ʀe mi drago. Posla Ʀe biti dosta i to svi znaju ako su bilo Å”to orgarnizirali.
ToĆØan ternim znat Ʀu kad se vratim sa odmora.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: čet 19 kol 2004, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zanimljivo je to, iako mislim da nam tako nesto nece puno dobra donijeti, i to samo zato sto sam vec vidio neke slicne sastanke, gdje bi se manjina usudjivala suprotstaviti organizatoru i iznijeti nove i konstruktivne prijedloge, a ostali se povladljivo smjeskali i cinili neku vecinu za sve ono sto organizatori s visoka predloze.

No, ako doista mislite to radit, evo par stvari za koje mislim da bi se trebale uzeti u obzir:
-Live nastupi
-ili nenatjecateljski karakter ili korektan ziri
-transparentnost u odabiru pjesama za festival

Znas sta...
igor

PostanoPostano: čet 19 kol 2004, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da li korektan ziri podrazumijeva da cedo antolic mora pobijediti bez obzira na to kakvu pjesmu ima/??

cvrsto stojim iza toga da je ziri veoma dobro odradio svoj posao ove godine...
(ako izuzmemo ivu separovica)
Gandalf

PostanoPostano: sri 25 kol 2004, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez izuzimanja, Igore, zaŔto bismo morali neŔto izuzimati?!

Ja nikad nisam tvrdio da je ƈedo trebao pobjediti ove godine, jedino mi nije jasno da nije ni u prvih 6, po meni je zaslužio! No, pustimo ƈedu, živio Rafael!!!

Znas sta...
igor

PostanoPostano: sri 25 kol 2004, 21:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

to je drugo... pusti prosle godine... na greskama se uci... mislim da je ove godine dosta korektan posao odradio strucni ziri...

to je dobro ako su se naucili na proslim godinama..

ali bilo bi i lose da se sada ispricavaju nekima koji proslih godina nista nisu dobili, jer bi i to bilo nepravedno prema ostalima onda...
Gandalf

PostanoPostano: pon 30 kol 2004, 7:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se, samo kažem da meni nije korektno zamijeniti ƈedu i Å eparoviƦa! To ne može biti korektan žiri. O tome ti govorim.

Samo da joÅ” jednom pojasnim, jasno je da se ova glazba ne izvodi zbog nagrada, no one ipak daju neku draž i zanimljivost, pa i napetost (koja ne mora biti negativna), stoga je po meni poÅ”teno i krÅ”Ć¦anski da se pravedno podjele nagrade, u suprotnom, tu je korjen grijeha i svih nesuglasica. Ako to nismo sposobni, kao sto se pokazalo, onda je bolje bez tih nagrada i svega Å”to one nose...

Znas sta...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.