HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 19 stu 2017, 21:15. Pogledaj neodgovorene postove
Kad srce ispuni zahvalnost
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
klara

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 stu 2008, 6:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala Ti što si nam ju darovao u život ...
hvala Ti za sve trenutke koje smo proveli zajedno,
hvala Ti za sve blagoslove koje si nam slao preko nje ...

hvala Ti za sve Šimune i Veronike koje nam šalješ
u ovim preteškim danima ...
hvala Ti što nam daješ snagu...

hvala Ti, Gospodine ...

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 14 stu 2008, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki....
hvala Vam na molitvi za mene...sve one su uslisane...
Gospodine, hvala Ti na takvim prijateljima...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich, Jopica
Jopica

PostanoPostano: sub 15 stu 2008, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i od mene puuuno zagrljaja svima. također kao i magali Bogu fala dobila divna pitanja i zahvaljujući svašim molitvama imala snage ustrajati!!!

BVB

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 25 stu 2008, 6:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bože hvala ti na našoj kućnoj, molitve su toliko plodonosne, stvarno se počinjemo nadopunjavati.
Bože, hvala ti na Duhu Svetom koji nam daje mnogostruke darove, koje se ne bojimo iskoristiti...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 26 stu 2008, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti što si sa mnom danas polagao vozački Smile
baš smo bili super veseo veseo veseo

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, klara
lucija

Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraća u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: čet 08 sij 2009, 12:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti za prijatelje i za sve predivne ljude s kojima san se družial ovih praznika Very Happy

Nemojmo zaboraviti: ispunjajući Volju Božju prolazi se iznad poteškoća... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
fratar

Spol: muško
PostanoPostano: čet 08 sij 2009, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sinoć sam dosta kasno izmolio Forumašku Zajedničku molitvu i baš me nekak oduševilo, dugo se nisam tako osjećao nakon molitve, Hvala Bogu i svima koji mole, nevjerojatno je koliko zajednička molitva ljudi koji su daleko jedni od drugih može biti snažna!! Very Happy veseo Very Happy andjelcic

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: teta Jeja, Jopica
Jopica

PostanoPostano: čet 08 sij 2009, 17:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
Sinoć sam dosta kasno izmolio Forumašku Zajedničku molitvu i baš me nekak oduševilo, dugo se nisam tako osjećao nakon molitve, Hvala Bogu i svima koji mole, nevjerojatno je koliko zajednička molitva ljudi koji su daleko jedni od drugih može biti snažna!! Very Happy veseo Very Happy andjelcic

je baš sam i ja neki dan počela moliti našu zajedničku molitvu i po prvi puta i forumašku molitvu: ona je tako snažna, puna našeg duha i Duha Svetoga i baš je nadahnuta...nevjerojatna je.

svaki se dan veselim moltvi u 22 (dobro nekad i kasnije... Embarassed ) kao da je najljepši dio dana, kao šlag na torti, veselim se dubini osjećaja koju ću proživljavati svaki puta sve jače i jače.
već sam zaboravila što je to molitva i prepuštanje potpuno, zadnji puta sam tako molila kao djevojčica.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, fratar, Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 21 sij 2009, 19:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine,
hvala ti na današnjem danu...kiši, ukradenom kišobranu, čekanju, stresu, živciranju, ali ponajviše...hvala ti na onome što si mi dobro dao nakon svega tog...sve to loše se isplatilo..velika je bila Tvoja nagrada...

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica
antea

PostanoPostano: sub 24 sij 2009, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti Bože na svim mojim pravim prijateljima koji me toliko vole!
Lux

PostanoPostano: ned 01 vel 2009, 9:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zahvaljujem Gospodinu što me prije točno 10 godina stavio u svoje dvorište i načinio da vidim koliko me voli.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica, Magali, Božja ovčica
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 01 vel 2009, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine hvala ti na novoj braći i sestrama...i na ovom prekrasnom danu života...

terezija.tere

PostanoPostano: uto 10 vel 2009, 19:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine hvala ti što si ovdje uz mene
što me ćuvaš i paziš
hvala ti što si moj ljubljeni Otac
hvala ti što me voliš molitva
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 15 vel 2009, 19:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine,
hvala ti na prekrasnoj misi i klanjanju jučer na Valentinovo...
Toliko smo svi bili prepuni snage i radosti koje si nam pružio svojom Ljubavi...
hvala Ti...neizmjerno...

Magali
mod team

PostanoPostano: čet 19 vel 2009, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine,
hvala ti na molitvama dragih prijatelja...
Gospodine,
hvala ti na razumijevanju, na milosti, na ljubavi, na vjeri...
Hvala ti....

Magali
mod team

PostanoPostano: ned 01 ožu 2009, 18:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine,,,
HVALA TI NA MILOSTI!!!

Kristijan

PostanoPostano: ned 01 ožu 2009, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala, Bože na duhovnoj obnovi s koje sam se upravo vratio, hvala Ti na čovjeku kojeg si nam dao da nas vodi... Bilo mi je savršeno, bio sam s dragim ljudima i najboljim prijateljem, otkrio nove dubine vjere u Tebe, skoro se rasplakao kada sam se po prvi put u životu pričestio pod obje prilike... Hvala Ti na Lasinji. Bilo je predivno boraviti s 15 ljudi u istoj kući, zajednički moliti krunicu šetajući brdima, pjevati i falšati tu i tamo, dijeliti kućanske poslove, odštopavati wc Wink , čuti svjedočanstva dviju redovnica reda Kćeri Srca Isusova... Ma, hvala Ti za protekla tri dana, jedva čekam da primjenim u svom životu sve tamo naučeno! Smile

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica, Magali
Jopica

PostanoPostano: ned 01 ožu 2009, 20:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine, Srce moga srca!!
Gospodine dragi, hvala ti za sve što mi je bilo prvi puta ovaj vikend!!!
Hvala ti na tolikim otkrivanjima, na tolikim znakovima, na čudima kojima si se osvjedočio ovaj vikend svima nama.
Hvala za tvoj poziv na ovu duhovnu obnovu! Hvala što si mi na put stavio te ljude iako ih nisam tražila niti sam se vidjela blizu njih! Hvala za zajednicu Emanuel.
Hvala na onoj koja mi je sobom i svojom brigom za mene stavila zajednicu na put (ona zna tko je Wink )
Toliko sam se trudila doći do nekih drugih ljudi, do druge zajednice, do drugih duhovnika, ali nije išlo.
A ovo mi je palo na put pred noge, i tako je dobro i lijepo.

Prvo čitanje, prva spontana molitva, prvo svjedočenje, prva pričest pod obje prilike.
svašta je toga prvo.
Molitva ide u Francusku, sestri Helen, jer nas je došla izmijeniti i pomoći nam da ugledamo neke stvari.

Divno mi je biti uz Tebe, kada ne patim, kada te ne trebam, kada ti nemam više što dati ili zahvaliti, divno mi je biti
kraj Tebe, s tobom svom svakodnevnom životu.

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Jopica

PostanoPostano: pet 06 ožu 2009, 9:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala ti iz dubine duše, hvala ti.
Hvala ti što sada mogu odavde iz ovog momenta zahvaljivati i što se mogu
osvrnuti oko sebe, vidjeti drage ljude, kako gledaju baš mene, a svi mi stojimo
pred Tobom i Tebe ljubimo.
Hvala Ti što si me primio u svoje krilo, što si me zagrlio i očistio, nema riječi i dana u ovome
životu da Ti zahvalim i da Te dostojno ljubim Oče moj.
Hvala Ti što napokon bez srama govorim: "Evo me!" i što si mi dao radost i želju da je širim
svoj braći i sestrama.
Ljubim te i kada ovaj osjećaj prestane, kada dođe težina, kada život opet dođe po mene da
nosim težak križ, budi mi na pomoć da vjerujem i da te ljubim.
Ja sam samo sluga i ne mogu znati da li ću te zatajiti ili ne, ali budi mi na pomoć da uvijek vjerujem.

Sv. Josemaria Escriva
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 30 ožu 2009, 6:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine hvala ti na prekrasnom 43. PKP-u i svim novim prijateljima i ljudima dobre volje koje sam upoznala...BVB

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: biser, Jopica
lucija

PostanoPostano: uto 31 ožu 2009, 19:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala ti što sam prošla praktikum Smile

I hvaaalaa ti što sam došla u kontakt s prijateljicom koju nisam čula ni vidjela 10godina Very Happy Very Happy Very Happy

Nemojmo zaboraviti: ispunjajući Volju Božju prolazi se iznad poteškoća... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 12 tra 2009, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine,
hvala ti na:

milosti,
hrabrosti,
snazi,
prijateljima koji su molili,
borbi,
novoj šansi...
spasenju...
Uskrsu
...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan, biser, tanja, teta Jeja, 5rich, Jopica, spocky
Bepo

PostanoPostano: sri 15 tra 2009, 6:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Večer donese suze, a jutro klicanje.
Kličem Ti Isuse Želim biti Sav samo Tvoj, po majci tvojoj, a Kraljici mojoj.
Hvala ti za ranu Srca Tvoga Presvetoga, Hvala ti za Krv Tvoju s križa poteklu, Hvala ti za svaki tvoj pad i za svako tvoje ponovno dizanje. Hvala ti što sam stvoren tako čudesno.
Hvala ti što sam sposoban zahvaljivati.

Veliča duša moja Gospodina
i kliče duh moju u Bogu Spasitelju mome
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Jopica, fratar, davorseljan
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 04 svi 2009, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine, hvala Ti kaj ipak nemam upalu pluća!

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Kika, teta Jeja, Pancho, Jopica
lucija

PostanoPostano: sri 20 svi 2009, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti na tvojoj Ljubavi, hvala ti što me podsjećaš na to opet i opet, hvala ti što sam sretna veseo Laughing ... i hvala ti što mi daješ divne ljude Very Happy veseo Very Happy veseo

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.