HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 19:09. Pogledaj neodgovorene postove
Susret mladih Mariazell
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Tko je za sudjelovanje na Susretu mladih Mariazell?

Kao hodočasnik 
75%
 75%  [ 3 ]
Kao volonter 
25%
 25%  [ 1 ]

Ukupno glasova : 4

Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 13 svi 2007, 19:22
PostNaslov : Susret mladih Mariazell
Citiraj i odgovori

Na sluzbenoj stranici - Ureda za mlade su objavljene informacije o ovogodišnjem susretu mladih u Mariazellu od 12.-15.08.

Pitam Vas imate li namjeru ići...mislim da nam je ovo "malo" bliže i realnije za ostvariti...a vjerovatno će biti puno više zainteresiranih...

1. Magali (kao hodočasnik 95% a kao volonter ovisno o obavezama)
2 ...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 13 svi 2007, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh..ja bi rado išla..da mogu....ali ne mogu...nažalost

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sub 09 lip 2007, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel ide tko????

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 04 srp 2007, 6:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemrem vjerovat da nitko nije zainteresiran????!!!!

Pa dajte ljudi....

Ako želite ići javite se meni na pm radi daljnjeg dogovora sa organizatorima.

Novi podaci su da se ide organizirano sa mladima iz BIH-a.

Ako želite još dodatnih detalja, javite se...

Mislim da će biti fenomenalno...
Nešto kao Taize u malom, ali puno bliže nama katolicima....

Molim da mi se javite što prije....

Srdačan pozdrav,
Tiny

Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: pon 09 srp 2007, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MAGALI napisa:

Što se tiče Mariazella, mislim da je za neodaziv kriva loša promocija tog susreta... Al da stvar bude žalosnija, i općenito je tako - glas o mnogim lijepim i korisnim stvarima ne dopire do ljudi jer su rijetki oni koji žele preuzeti organizaciju svega toga, od same promocije pa na dalje... Rolling Eyes U svijetu ekonomije, što ti znači dobar proizvod ako je reklama ubitačno loša Rolling Eyes Ispada da su promotori aktivniji i kreativniji na strani loših proizvoda koji ispadaju dobrom reklamom nešto što mora imat svaki čovjek Rolling Eyes No dobro, da ne filozofiram, bit sam rekao... Ja sam osobno o Mariazellu čuo tek preko vijesti na web stranici Ureda, nigdje drugdje, ništa drugo, nitko drugi nemam blage

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 10 srp 2007, 13:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
MAGALI napisa:

Što se tiče Mariazella, mislim da je za neodaziv kriva loša promocija tog susreta... Al da stvar bude žalosnija, i općenito je tako - glas o mnogim lijepim i korisnim stvarima ne dopire do ljudi jer su rijetki oni koji žele preuzeti organizaciju svega toga, od same promocije pa na dalje... Rolling Eyes U svijetu ekonomije, što ti znači dobar proizvod ako je reklama ubitačno loša Rolling Eyes Ispada da su promotori aktivniji i kreativniji na strani loših proizvoda koji ispadaju dobrom reklamom nešto što mora imat svaki čovjek Rolling Eyes No dobro, da ne filozofiram, bit sam rekao... Ja sam osobno o Mariazellu čuo tek preko vijesti na web stranici Ureda, nigdje drugdje, ništa drugo, nitko drugi nemam blage

Slažem se.
Trebala je bolja promocija.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 13 srp 2007, 19:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da znam da je kriva promocija...
Ali možete li presumirati koliko ljudi ide iz Hrvatske?

Od ljudi na forumu (osim mene) nitko bar ja ne znam...
A di su ostali mladi vjernici katolici????

Šteta stvarno šteta...

Thlaspi

PostanoPostano: čet 02 kol 2007, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sudjelovala sam u organizaciji mariazella 2004 pa mogu nešto reći iz osobnog iskustva...

naime, zašto se zadnjih godina mariazell više ne forsa toliko?
zbog loše organizacije, odnosno neorganizacije... tu ne mislim na dio s naše strane (hbk) nego sa strane austrijanaca ili koga već tamo... činimise da oni samo forsaju svoj program a nisu se baš iskazali kao neki domaćini... zato se više taj susret "ne reklamira" toliko kod nas jer nema smisla ...

naravno, ovo je moje mišljenje a ako želiš nešto službeno saznati, lijepo nazoveš ured za mlade i pitaš

inače, ljepši su mi naš, nacionalni susreti... sadržajniji, bolje organizirani, bliže doma i nekako miliji srcu srce srce srce

a možda ljudi nisu zainteresirani jer su bili prvi puta pa su se razočarali??? belji se

Seigneur, tu gardes mon âme;
Ô Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'éternité,
conduismoi sur le chemin d'éternité.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: pet 03 kol 2007, 8:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam također bio u mariazellu... ne znam točno koje godine... mislim da je također bila 2004.... al nisam ziher... možda i nije... samo iskustvo hodočašća na jednom takvom mjestu u planinama je bilo super, ali što se organizacije tiče..... katastrofa....

puna tri dana je padala kiša tako da je pola mariazella bilo pod blatom.... livada na kojoj su bili smješteni hodočasnici u šatorima bila je skroz u blatu--- logično, s obzirom da je prošlo nekoliko tisuća ljudi, ali svejedno da se nekaj nije moglo učiniti....

da nisam bio u nekoj teniskoj dvorani na suhom (kao dio HR tima za predstavljanje, slovo I Wink ), mislim da bi to bilo najgore hodočasničko iskustvo ikada....
jedino mi je bilo žao onih ljudi na livadi, u blatu....

sve u svemu, mogli su se austrijanci i više potruditi....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Thlaspi

PostanoPostano: pet 03 kol 2007, 8:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hey, Rainy!

znači ti si bio slovo I !!!! samo kaj se sad ne mogu sjetiti ko je bio slovo I Embarassed
ja sam isto spavala na suhom i bila dio te predgrupe, samo ne kao slovo nego sam imala neke druge dužnosti...

da, to je bilo 2004... organizacija im nije jača strana....

Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slovo I... he, he... ma nije važno...
ti si plesala u onoj koreografiji kaj je predstavljala more? ili?

baš je bilo blatnjavo... blatnjavo hodočašće... Very Happy
Thlaspi

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne, ja sam tražila hrvatske volontere i "budila" nošnje za procesiju Smile

Fil 4,13
Rainy

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 7:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aha.... ajde lijepo.... nije da se baš sjećam, bilo nas je puno...

kako si bila obučena? Very Happy šala, ofkors....
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 15:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Thlaspi napisa:
sudjelovala sam u organizaciji mariazella 2004 pa mogu nešto reći iz osobnog iskustva...

naime, zašto se zadnjih godina mariazell više ne forsa toliko?
zbog loše organizacije, odnosno neorganizacije... tu ne mislim na dio s naše strane (hbk) nego sa strane austrijanaca ili koga već tamo... činimise da oni samo forsaju svoj program a nisu se baš iskazali kao neki domaćini... zato se više taj susret "ne reklamira" toliko kod nas jer nema smisla ...
...
a možda ljudi nisu zainteresirani jer su bili prvi puta pa su se razočarali??? belji se

Pa možda se promjenilo nešto na bolje u organizaciji od 2004. do danas... Ja recimo nisam nikad bio u Mariazellu i nemam se u što razočarati, osim što se ne reklamira kako bi možda trebao... Vjerujem da organizatori iz godine u godinu vide greške te da se trude popravit ih... Loše iskustvo iz 2004. ne bi smjelo rezultirati dizanjem ruku naših organizatora... Ko zna, možda će ove godine bit fenomenalno, a mnogi to neće doživjet jer neki od nas misle da su austrijanci nesposobni napredovat...

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 18:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se sa Žanom...eto nažalost nisam sada uspjela biti u Mariazellu...nešto se promijenilo na moju žalost u mom rasporedu i obavezama te nekim drugim stvarima ali to ne znači da je bilo loše...ono što doživih u zadnja 2 tjedna upravo je onako kako je trebalo biti...
Možda ću neke druge godine ići na Srednjo europski katolički dan...nadam se da će se tada mladi više odazvati...

a ovim sada koji su sada tamo nadam se da će se vratiti osnaženi Duhom Svetim i u Božjoj milosti...

BVB

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.