HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 15 ruj 2019, 10:15. Pogledaj neodgovorene postove
ForumaŔke majice
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
heartsong

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a da izmislimo neki duhovit slogan? Nekak mi se samo logo, stranica i nick ĆØine predosadnim... Slogan nije teÅ”ko izmisliti!!!

Probajte! Ja Ʀu isto razmislit, mozak mi ne radi ovako kasno baÅ” koliko bi mogel!

Ispraznost cijelog svijeta
je kao snijeg usred ljeta,
a dijete po njem trĆØi boso.
Zar svejedno je?

Samo u Bogu je mir, duŔo moja,
Samo u njemu je sva nada srca mog.
Samo On je moja stijena, ufanje.
Bog mi je utjeha, hridina silna,
UtoĆØiÅ”te.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa pisat Ʀe potpis od svakoga od nas ispod nicka! Kaj to nije zanimljivo? Wink

Ali mogli bi i slogan... Bude cijela majica ispisana Laughing

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Al slogan nek onda bude ispred! Nek bude u stilu - "službeni" dio, dakle - logo, naziv, slogan - ispred, a "personalizirani" dio - nadimak, potpis, i, dobro, adresa - iza!

Zadnja promjena: Korny; pon 04 lip 2007, 8:42; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 10:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj prije dlog:

ljubiĆØasta majica,sitnim slovima stranica foruma na prednjoj strani (kod srca ) in love

iza: nick,ispod nicka logo

e da i na prednjoj strani jedan smajliƦ jako sretan

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 10:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi bilo najbolje da majice budu plave, možda ĆØak malo svjetlije buduƦi je to ipak boja foruma. jako sretan

A Å”to se tiĆØe Marijinog prijedloga, ja bi to malo promijenil. Ja bi stavil neÅ”to sliĆØno kao kak smo radili i za FF jer mislim da bi tak najbolje ispalo. Ja bi napred stavio logo ili nekakav stilizirani natpis koji bi mogli staviti kao svoj zaÅ”titni znak, a straga bi stavio velikim fontom nockove, kao da su nam imena na dresovima a ispod toga dosta veliki natpis s linkom foruma tak da se dobro vidi. Jer je ovak veƦa vjerojatnost da Ʀe netko vidjeti link i možda ĆØisto iz znatiželje navratit. A Å”to se tiĆØe prednje strane tu treba pstit maÅ”ti na volju.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bi napred dela logo ..onak na srce,ne preveliki jer se bu to scufalo(znam da se bu scufalo jer mi je tak na majci od Å”kole i nakon 3 pranja nikak ne zgleda)iza nick i potpis i adresu iznad nicka...onak u polukrug...a nick bi stavila najveƦim slovima, malo manjim natpis, a potpis onak ne presitnim,ali malim...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja se u svemu slazem sa ycterisom...

5rich napisa:
onak na srce,ne preveliki jer se bu to scufalo(znam da se bu scufalo jer mi je tak na majci od Ŕkole i nakon 3 pranja nikak ne zgleda)

5rich, ne nuzno...recimo,majice Frama foruma su stare vec nekih(ako se ne varam) godinu dana, prosle su puno puta kroz ves-masinu i dalje se sve super vidi, a logo foruma je prek cijele majice naprijed...tako da
naravno,ovisi o izradi...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 20:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Mislim da bi bilo najbolje da majice budu plave, možda ĆØak malo svjetlije buduƦi je to ipak boja foruma. jako sretan

A Å”to se tiĆØe Marijinog prijedloga, ja bi to malo promijenil. Ja bi stavil neÅ”to sliĆØno kao kak smo radili i za FF jer mislim da bi tak najbolje ispalo. Ja bi napred stavio logo ili nekakav stilizirani natpis koji bi mogli staviti kao svoj zaÅ”titni znak, a straga bi stavio velikim fontom nockove, kao da su nam imena na dresovima a ispod toga dosta veliki natpis s linkom foruma tak da se dobro vidi. Jer je ovak veƦa vjerojatnost da Ʀe netko vidjeti link i možda ĆØisto iz znatiželje navratit. A Å”to se tiĆØe prednje strane tu treba pstit maÅ”ti na volju.

E pa tako neÅ”to smo i mi pisale neku veĆØer....

uopƦe niste originalni Laughing

i ja mislim da bi to bila najbolja varijanta...
davorseljan

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
Ycteris napisa:

E pa tako neÅ”to smo i mi pisale neku veĆØer....

uopƦe niste originalni Laughing

i ja mislim da bi to bila najbolja varijanta...

Slažem se.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 6:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

glede boje: ne baÅ” tamno plava, jer onda slova moraju bit dovoljno svijetla ili debela ili neÅ”to veƦ - da se vidi. moj opinjn (kako veli LA Smile): svijetlo plava tj. boja koja prevladava na forumu (a, kako mi se ĆØini da je to obiljena boss-ova boja, pretpostavljam da Ʀe se i on složit) ili obiĆØna (prava) plava. al ne dinamo-plava !!!!

kako ste ono rekli: naprijed logo i link, iza veelko ime, i neÅ”to manji potpis? ĆØini mi se da je netko predložio link na stražnjoj strani dole - to se meni ne sviĆ°a...

i joÅ” neÅ”t, kako bismo i banana i ja (a vjerojatno bi nas se skupilo joÅ”) dvije majice jako sretan, možda (samo prijedlog !) da u slijedeƦoj turi izrade napravimo opƦenite. samo forum, bez imena.

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 11:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hop NEKA BUDE SVIJETLOPLAVA MAJICA!!

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 11:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedino Ŕto nipoŔto ne želim jest da majica bude zelena... Cool Cool Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 11:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

možda bi baŔ bilo cool da majice budu u boji foruma... belji se
logica

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s idejom za svijetloplavu boju, i ne bih stavljala link.

Ti me rukom svojom nosiŔ, o Bože moj.
Gledam, ime moje piŔe na dlanu tvom.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

logica napisa:
Slažem se s idejom za svijetloplavu boju, i ne bih stavljala link.

Adresa foruma Ʀe svakako biti (forummladi.hbk.hr) i stvarno ne vidim razloga zaÅ”to se ne bi stavila Wink Majice imaju funkciju i promocije Wink A neƦe te svi potezat za rukav i pitat te "a di je taj forum"... Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
.bubamara.

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znaĆØi svjetlo plave majce (onak lijepa svjetlo plava) jako sretan
a slova? ja bi onda da budu tamno plava Wink baÅ” ko na forumu Laughing Laughing Wink
naprijed: na srĆØeku logo (crveni) i ispod njega naziv (tipa kak ovdje na vrhu foruma piÅ”e: FORUM (i onda ispod) Ureda HBK za mlade)) Wink
i na sredini logo (ak ga bude) ili veliki smajliƦ jako sretan jako sretan ili i jedno i drugo Wink
iza: gore nick (veliko), na sredini link (al manji font neg nick) i onda ispod potpis (ak može sa svim smajliƦima Laughing Laughing Laughing Wink ) i tak....
i da nije neki najobiĆØniji font Wink

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Kristijan

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, može jedno upozorenje u vezi veliĆØina? Danas smo dilali neke majice na faksu i anyway... InaĆØe sam nosio xxl, sad sam na xl (bar se tako tjeÅ”im)... Ali komodno sam uÅ”ao u L veliĆØinu ovih majica, da sam uzeo xl ili ne daj Bože xxl, osjeƦao bih se kao da nosim jedro! Može li netko tko zna svoju veliĆØinu toĆØno, otiƦi do te trgovine i ispitati stanje s veliĆØinama? Mislim, zapisao sam si xxl ali ako stanem u L... Ni veliĆØine nisu Å”to su nekad bile...

Kužite? Jer par ljudi je napisalo da žele xxl ili xl, možda im te budu fakat prevelike! Tako da poslije ne bude plaĆØa jako sretan

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 13:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.bubamara. napisa:
i da nije neki najobiĆØniji font Wink

da, da; može Comic Sans ?!!!!!

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Coje

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kristijan napisa:

Kužite? Jer par ljudi je napisalo da žele xxl ili xl, možda im te budu fakat prevelike! Tako da poslije ne bude plaĆØa jako sretan

Ne treba plakati - sve Ŕto bude u vrijednosti 4 XL ili 5XL mogu uzeti ja,... Takvih je majica i onako premalo na tržiŔtu... Laughing Laughing Laughing

Zadnja promjena: Coje; uto 05 lip 2007, 20:27; ukupno mijenjano 1 put.

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: uto 05 lip 2007, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kristijan napisa:
Ljudi, može jedno upozorenje u vezi veliĆØina? Danas smo dilali neke majice na faksu i anyway... InaĆØe sam nosio xxl, sad sam na xl (bar se tako tjeÅ”im)... Ali komodno sam uÅ”ao u L veliĆØinu ovih majica, da sam uzeo xl ili ne daj Bože xxl, osjeƦao bih se kao da nosim jedro! Može li netko tko zna svoju veliĆØinu toĆØno, otiƦi do te trgovine i ispitati stanje s veliĆØinama? Mislim, zapisao sam si xxl ali ako stanem u L... Ni veliĆØine nisu Å”to su nekad bile...

Pa da, ja sam baÅ” s bananom priĆØala o tome - mi smo napravili framaÅ”ke majice za ovaj nacionalni Å”to je bio proÅ”li vikend i bile su samo 2 veliĆØine - S i L - svi deĆØki su stali u L, i oni dvometraÅ”i i oni malo jaĆØi...bilo je nekoliko XL majica, ali te sustvarno ogromne....za cure je S bila (nekima Laughing ) i prevelika....

I ja sam primijetila da si neki ljudi uzimaju ful velike brojeve - to Ʀe vam biti veliko.....ne pretjerujte...Å”to ste iskompleksirani svi Laughing

I da, skoro zaboravih Rolling Eyes Laughing - link mora biti.....glupo je bez linka, pa i radimo majice zato da promoviramo forum...kako Ʀe ljudi doƦi do nas ako ne vide link....mislim, ne kažem ja da Ʀe sad svi hitati na komp ĆØim nas vide na cesti Laughing , ali ipak, možda nekog zaintrigiramo....a uostalom, ipak Ʀemo biti jedna vrsta žive reklame Wink
Ycteris

PostanoPostano: sri 06 lip 2007, 7:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kristijan napisa:
Mislim, zapisao sam si xxl ali ako stanem u L... Ni veliĆØine nisu Å”to su nekad bile...

Il si ti možda posve nesvjesno u zadnje vrijeme izgubio popriliĆØno kila pa staneÅ” u dva broja manju majicu? Wink Mr. Green

Korny napisa:
I ja sam primijetila da si neki ljudi uzimaju ful velike brojeve - to Ʀe vam biti veliko.....ne pretjerujte...Å”to ste iskompleksirani svi

Pa ĆØuj, to stvarno ovisi o modelu na koji naletiÅ”. Meni je inaĆØe XL taman, al nekad mi je i XXL premala, a opet majica kaj sam ju imal za maturu je bila XL a bila mi je ko plakat...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Ycteris

PostanoPostano: sri 06 lip 2007, 8:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo par slika naÅ”ih majica sa ff-a za one koji ih nisu vidli da vide koncept kak sam ja to mislil (slika1, slika2). I da, mislim da link mora obavezno iƦ i trebal bi bit dost velik da ga se i iz malo daljeg vidi a ne da ĆØovjek mora stajat odma do tebe.

P.S. Ovo ispod nicka je @, inaĆØe je plave boje al sam tek sad skužil da mi je otpal negdje Mr. Green

Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 06 lip 2007, 9:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Napravit Ʀu veĆØeras prototip naÅ”e majice prema vaÅ”im prijedlozima pa Ʀemo dalje modificirat po potrebi Wink

(Iv 13, 35)
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 06 lip 2007, 9:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to se tiƦe veliĆØina...pa ako ti je velika lakÅ”ke ju suziÅ” i potkratiÅ” nego ju poveƦaÅ” ako ti je mala...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 06 lip 2007, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, recimo jedan prijedlog kako bi naŔa majica izgledala jako sretan
(p.s. zumirajte si do kraja ak ne prikazuje u originalnoj veliĆØini)

NaÅ”ao sam font koji ima u svakom slovu smajliƦ pa ga iskoristio za naziv foruma i za nick jako sretan
I ispod adrese foruma stavih korisni savjet koji klara voli stavljat hehehe

Komentirajte Ŕta valjda ili ne, predložite modifikacije:
boja majice, koncept - raspored elemenata po majici, veliĆØina i boja teksta itd. jako sretan

(Iv 13, 35)
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.