HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 23:49. Pogledaj neodgovorene postove
Forumaške majice
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš uređivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 20:25
PostNaslov : Forumaške majice
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
mrvica85 napisa:
sljedeći put svi nosimo majice sa nadimcima,ok ?

Hehe Laughing i o tome smo pričali na Trsatu jako sretan Definitivno ćemo napravit majice našeg foruma tako da budemo prepoznatljivi (a i bit ćemo žive reklame Wink) Čim završe ispiti, primit ću se posla Cool Wink

Eh, da, na to zaboravih........!!

Sam ti položi ispite, a onda.......bolje ti je da odmah počneš sa smišljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

belji se

jooooooj, ljudi, ja bih da ovaj vikend ponovno imamo susret...... tuzan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dodododoprecjednik

Spol: muško
PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
bolje ti je da odmah počneš sa smišljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

korny, nemoj me krivo shvatit, al cemu ovo odmah pocni sa smisljanjem dizajna?! vjerujem da bi zan htio nosit majicu hbk foruma isto kao i jos hrpa ljudi s ovog foruma, ukljucujuci i mene, iako nisam toliko aktivan kao na ff...
ali, zasto bi zan morao napravit dizajn...ak netko zna radit u corelu photshopu ili bilo cemu drugom nek napravi neki prijedlog pa zajedno zmislite nekaj, ne mora zan sve povuc...
ak ne znas radit ni u jednom od tih programa, rukom skiciraj svoju ideju, skeniraj, hostaj na imageshack i tavi sliku ovdje pa da ljudi vide...radis istu gresku oko koje smo se mi neko vrijeme mucili na ff-u... das ideju,a ne das konkretan prijedlog...
nemojte me krivo shvatit, ali vjerujem da ste svi pozvani ukljucit se u osmisljavanje dizajna majice...
tolko od mene, i ispricavam se ako sam bio preostar...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 10:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
korny, nemoj me krivo shvatit, al cemu ovo odmah pocni sa smisljanjem dizajna?! vjerujem da bi zan htio nosit majicu hbk foruma isto kao i jos hrpa ljudi s ovog foruma, ukljucujuci i mene, iako nisam toliko aktivan kao na ff...
ali, zasto bi zan morao napravit dizajn...ak netko zna radit u corelu photshopu ili bilo cemu drugom nek napravi neki prijedlog pa zajedno zmislite nekaj, ne mora zan sve povuc...
ak ne znas radit ni u jednom od tih programa, rukom skiciraj svoju ideju, skeniraj, hostaj na imageshack i tavi sliku ovdje pa da ljudi vide...radis istu gresku oko koje smo se mi neko vrijeme mucili na ff-u... das ideju,a ne das konkretan prijedlog...
nemojte me krivo shvatit, ali vjerujem da ste svi pozvani ukljucit se u osmisljavanje dizajna majice...
tolko od mene, i ispricavam se ako sam bio preostar...

Oj Domac, ma nije Korny mislila ništa loše Wink
Meni ne predstavlja neki problem složit to jer sam dosta domaći na polju dizajna, ali zašto ne - slažem se s tobom jako sretan
Dakle, svi ste pozvani uključiti se u dizajniranje naših forumaših majica jako sretan
Bilo kakve ideje oko izgleda, samog teksta i rasporeda teksta, boje majica i teksta... jako sretan Skicirajte, budite kreativni jako sretan jako sretan jako sretan

Detalji koji bi svakako morali postojati su: logo Ureda, naziv foruma te korisničko ime (user name) jako sretan

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
jooooooj, ljudi, ja bih da ovaj vikend ponovno imamo susret...... tuzan

Što se mene tiće, možemo.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Oj Domac, ma nije Korny mislila ništa loše Wink

znam da nije mislila nista lose, i vjerujem da ti dobro ide dizajn i sl., ali mislim da puno ljudi na forumu je za to da se majice naprave, a sve sto bi napravili sa svoje strane dali novce i kupili majicu...a mislim da uz ovoliki broj izuzetno aktivnih clanova nije fer da jedna osoba napravi sve,slazes li se?

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi majce mogli osmisliti i napraviti prije ljeta tako da reklamiramo forum na našim putovanjima preko ljeta.
A sada akcija jako sretan .
Ideje, prijedloge, primjedbe ... .
Mislim da bi sve moglo biti gotovo do 1.7, onda štampanje majci.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 18:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je fenomenalna ideja, bilo super imati forumašku majicu Smile mislim da bi se i ja mogao okušati u nekakvom prijedlogu za dizajn, heheh jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kak zakoon ideja...ali dizajn nije moje područje...ali ću je zato s ponosom nositi jako sretan

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Kristijan

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj super, ja bih s ponosom nosio takvu majicu, iako sam ovdje jedva mjesec dana... I volio bih vam pomoći ali nemam vremena ni za disati! Ako ne položim ispite, ćaća će me ubijati slowly and painfully place

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Korny

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 19:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
Korny napisa:
bolje ti je da odmah počneš sa smišljanjem dizajna Laughing Laughing Laughing

vou, vou....tek sam sad vidjela post.......

to je bila šala...!

nisam mislila da žan sve povuče, krivo si me shvatio...pa naravno da svi moramo sudjelovati u tome, logično je...našalila sam se jer sam sa žanom pričala o tome pa zato...ne prebacujem ja odgovornost na nikoga, dogovorit ćemo se svi zajedno oko toga, bitno je da smo potaknuli ideju...

ok...?

Wink
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 5:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, al naravno, personalizirane majice! Wink

To mi je dobro kad nekam dođemo u onim žutim ff majicama svatko sa svojim nickom na leđima ko nogometna ekipa pa nas svi okolo blijedo gledaju! buhahahaha

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svakako mislim da je vrijeme da se krene u realizaciju jer će nas vrijeme pregazit, a i ljeto je blizu.
To bi bila dobra prilika da privučemo još ekipe na forum i da nas bude više.

U radu je spas.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Svakako mislim da je vrijeme da se krene u realizaciju jer će nas vrijeme pregazit, a i ljeto je blizu.
To bi bila dobra prilika da privučemo još ekipe na forum i da nas bude više.

Slažem se, ajmo to čim prije realizirat Wink Dok svi skupa kvalitetno pripremamo moguće ideje i rješenja, možda ne bi bilo loše kad bi napravili popis onih koji bi svakako uzeli svoj primjerak jako sretan Na svakoj majici bi bilo i vaše (unique) korisničko ime koje koristite na forumu Smile Našao sam firmu koja će tiskat, a po osobi će to vjeroatno doći ca. 30 kuna. Bilo bi dobro kad bi unaprijed skupili nofce tako da se može napravit čisti račun. Što se tiče preuzimanja majica, kontaktirat ćete moderatore koji su vam dostupni ili admina Wink Baza, tj. skladište će svakako biti Ured za mlade (Kaptol 21) Smile

Dakle, popis (uz nick obavezno navedite i veličinu majice):

1. Žan (L)

(Iv 13, 35)
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 18:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AHoj Smile Pričah danas s L.A. i dođosmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vašeg posta - obično citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Smile Tako bi svaka majica nosila vaš, ajmo reć, moto jako sretan Nadam se da se slažete Cool jako sretan Wink

Na popis ćete se moć upisivat do sredine 6. mjeseca, još ću naknadno reć točno datum. U drugom dijelu tog istog mjeseca tiskale bi se majice, a kao gotov proizvod bile bi dostupne od 7. mjeseca jako sretan Što se tiče forumaša koji su daaleko od Zagreba i nisu u mogućnosti doći do Ureda, 3. i 4. srpnja je sastanak Odbora za mlade u Šibeniku na kojem će biti prisutni povjerenici mladih svih biskupija, tako da mogu poslat po njima vaše majice jako sretan Tako da mi to posebno naglasite kod prijava Wink Do povjerenika mladih u vašoj biskupiji bi svakako trebali znati doći Wink Eto Smile Al nadam se da ćemo većinu majica uspjet izdilat preko moderatora Wink

(Iv 13, 35)
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
AHoj Pričah danas s L.A. i dođosmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vašeg posta - obično citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Tako bi svaka majica nosila vaš, ajmo reć, moto Nadam se da se slažete

heh,odlična ideja...moram prmijeniti potpis...naći nekaj uniqe i bolje

Kika

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 20:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam u zg-u valjda do negdje 4.7. ili 5.7.(koliko sam shvatila majce će biti i ranije gotove... pa bih mogla pokupiti i za bananu i korny i općenito za ljude iz Ri...(samo mi people pošaljite pp da znam tko hoće da mu uzmem....)

When GOD leads you to the edge of the cliff, trust Him fully! Only one of the two things will happen; either He will catch you when you fall or He will teach you how to fly!
davorseljan

PostanoPostano: pet 01 lip 2007, 8:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
AHoj Smile Pričah danas s L.A. i dođosmo na ideju da svatko ima na svojoj majici i svoj potpis - dakle, mislim na onaj dio koji se pojavljuje ispod svakog vašeg posta - obično citat iz Biblije, stih iz neke pjesme itd. Smile Tako bi svaka majica nosila vaš, ajmo reć, moto jako sretan Nadam se da se slažete Cool jako sretan Wink

Super ideja.
Svaka majca će biti posebna i tako ćemo se lakše prepoznavati na našim susretima.
Predlažem da pokušamo orgarnizirat susret kada majce budu gotove i na kojima će biti dostupne. Nakon toga zajednička fotka.
Siguran sam da će nakon ljeta biti puno više novih članova na forumu.

U radu je spas.
little_angel

PostanoPostano: pet 01 lip 2007, 9:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:

Predlažem da pokušamo orgarnizirat susret kada majce budu gotove i na kojima će biti dostupne. Nakon toga zajednička fotka.

Daa, to bi bilo super. Na fotki ćemo izgledat ko nogometna ekipa u istim dresovima Laughing Ma morat ćemo u 7.mj. organizirat neki susret, makar i na jedan dan Wink Hm... čini mi se da ovo nema previše veze s temom...

Što se tiče potpisa, do 15.6. napišite onaj koji želite da vam bude na majici... Naravno, najbolje da bude ovaj koji već je, neki su već postali i prepoznatljivi po svojim. Nemojte previše mijenjat Cool

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Coje

PostanoPostano: sub 02 lip 2007, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bih se vrlo rado prijavio na popis za majice,ali zbog moje obdarenosti,XXL majice su meni premalene,ako nađete majicu s najmanje 4 X-a odmah me stavljajte na listu

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Dakle, svi ste pozvani uključiti se u dizajniranje naših forumaših majica jako sretan
Bilo kakve ideje oko izgleda, samog teksta i rasporeda teksta, boje majica i teksta... jako sretan Skicirajte, budite kreativni jako sretan jako sretan jako sretan

Jel me tko doživio? razmislja Wink Nemojte onda poslije kukat kak je trebalo drugačije, kak vam se ne sviđa, itd. Wink

Coje napisa:
ja bih se vrlo rado prijavio na popis za majice,ali zbog moje obdarenosti,XXL majice su meni premalene,ako nađete majicu s najmanje 4 X-a odmah me stavljajte na listu

Pa siguran sam da se u Zagrebu može naći barem jedna majica takvih dimenzija Wink Istražit ćemo sherlock

(Iv 13, 35)
.bubamara.

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ljudeki a boja??? nekaj sam načula da bi mogle bit plave i to mi je baš ok Wink

... s Tobom želim poć ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 20:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.bubamara. napisa:

e ljudeki a boja??? nekaj sam načula da bi mogle bit plave i to mi je baš ok Wink

Ja se slažem da bude plava ili bijela.
Na bijeloj se bolje uočava tekst kojega će biti.
A natpis?
Ja predlažem:
FORUM MLADIH HBK
http://forummladi.hbk.hr/index.php
(zatim nick)
(potpis (tekst koji je u potpisu svakoga od nas)).

U radu je spas.
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je sasvim svejdno....ali msilim da su mi bele nekak neznam kak..jednostavnije...samo bi aj nick i potpis smjestila na leđa....ali meni je sasvim svejedno

Korny

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja se slažem da majice budu u boji, ne bih bijele jer mi je to nekak preobično......al ako ste vi za bijele i ja sam za....plavo mi se čini sasvim ok... Wink

a pošto prijedloga baš i nema, ja bih nabacila jedan....

ispred - logo Ureda za mlade, a iza - na vrhu nadimak, u sredini potpis i na dnu adresa stranice foruma......ili tak nešto.......

Eto, to je jedna ideja.... Wink
little_angel

PostanoPostano: ned 03 lip 2007, 21:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:

ispred - logo Ureda za mlade, a iza - na vrhu nadimak, u sredini potpis i na dnu adresa stranice foruma......ili tak nešto.......

Slažem se sa prijedlogom, još bi dodala na prednju stranu - ispod ili iznad logoa - naziv - Forum Ureda HBK za mlade Wink
I majica će bit neka tamnija nijansa plave... he he he Laughing

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš uređivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.