HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 26 ruj 2017, 21:34. Pogledaj neodgovorene postove
Potpisi
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
teta Jeja
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:44
PostNaslov : Potpisi
Citiraj i odgovori

L.A. napisa:
Nema veze s temom, i ni sa čim, ali ja sam promjenila boju fonta svog potpisa Cool Rolling Eyes (i primjetih da netko na gmailu ima isti potpis Razz )

a zašto ne bi imalo veze s temom???
jako sretan
puno vas (nas) ima u potpisima neke citate. poznate ili manje poznate.
biste li povjerili ostalima zašto baš ti citati?

Svevišnji, dični Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, čvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

odraz mog duševnog stanja

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
banana

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da bismo stigli u nebesku luku, ponekad moramo jedriti uz vjetar,
a ponekad protiv njega; ali moramo jedriti;
a ne plutati ili ležati usidreni... Laughing

Uff, nisam mogla da ne citiram svoj potpisić.. Wink
Ma jednom davno sam naišla na te riječi negdje i takoo su mi se svidjele..
Ono, skroz se slažem sa njima..
A voljela bi kada bi ih uvijek mogla slijediti, kada bi uvijek jedrila... Mr. Green
Haha, a vi znate kakmo svi želimo dojedriti...
Pa eto... Wink
Kako bi se reklo - punim jedrima naprijed juhuu !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 17:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste li ikad gledali ljude oko sebe ? Svi su zamišljeni,pesimistični,u Crkvu svi dođu ko da su došli na streljanje (malo pratite to u svojoj župi), bez nade, vjere, osmijeha...ponekad se pitam koliko je naša vjera zapravo jaka ? Uglavnom, zaboravljamo da smo djeca svjetlosti,da trebamo biti nada,vjera,ljubav i svjetlo drugima... jako sretan sunce moje malo andjelcic

Ništa ne vuče tako snažno i ne povezuje tako čvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korny

PostanoPostano: pet 15 lip 2007, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam svoj izvukla iz himne lanjskog nacionalnog susreta katoličke mladeži u Puli, "Kap"........

dvoumila sam se, imala sam još neke stihove u užem izboru, ali eto...ovaj je pobijedio Smile

Otvori sva čula - istinu traži,
da vjeruješ u dobro - to svijetu pokaži!
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 17 lip 2007, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...netko mi je ukazao na ovaj citat...i on me odmah odusevio...pogotovo zbog toga sto smo moja sadasnja zajednica mladih mislili se zvati Stijena...

Znam da je Bog najveća stijena na kojem je izgrađeno sve što osjećam i on me drži...on je moja ruka za koju se uvijek uhvatim...on je najveći prijatelj...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: pet 29 lip 2007, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo bih htjela upozoriti da si je bananuška promijenila potpis... Razz

no, kad sam već tu, bio bi red da i ja razjasnim svoj Laughing
eh, pa, kad sam, prije dalekih 9 mjeseci (zar već? ) naišla na forumček, trebalo mi je neko vrijeme da skužim što se sve može...
a, onda sam skužila da ispod svakog mog texta može biti još jedan - i to uvijek isti zeleni - tekst
kako sam baš u to vrijeme naletijela na jednu prezentaciju (ili je ona naletijela na mene Laughing) s mislima od Majke Tereze. ova mi je misao bila jedna od najljepših:
U ovom životu ne možemo činiti velike stvari. Možemo činiti samo male stvari sa velikom ljubavlju,
prvenstveno zbog svoje jednostavnosti, a i zato što nije bila jedna od mojih životnih vodilja, a prilično bi lako to mogla biti.
i zato je sve do nedavno to bio moj potpis.

a, onda sam nakon duugo vremena ponovo čula jednu pjesmu koju sam prvi puta čula i neposredno prije svog susreta s forumom, a tada mi je toliko odzvanjala u uhu da je moj prvi post (ond. tema, koja je prerasla Wink u post) bio potraga za notama iste, koje mi je jedna od brojnih ovdje prisutnih Ana nesebično darovala .
kako se približava godina dana od razloga zbog kojeg mi je pjesma draga (bez obzira što je prekrasna, sumnjam da bi mi, u nekim drugim okolnostima toliko značila), nisam mogla ne zamjeniti stihove.
a mislim da će i ljepše izgledat na majici jako sretan

kratko, ali slatko, ha?

Svevišnji, dični Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, čvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
banana

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Leli napisa:
samo bih htjela upozoriti da si je bananuška promijenila potpis... Razz

haha, a da...
u zadnje vrijeme često mjenjam potpise.. Laughing

a eto...
tak mi došlo Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 19:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam bas cesto mjenjala potpis,ali ovaj mi je nekako najdrazi dovoljno receno frama,franjo,klara i najljepsi grad assisi.....
a jos razmislajm o ovim citatima: Sve mogu u Onome koji me jača, i Blazeni koji nevidjese a vjeruju,te Nitko nema veće ljubavi od te polozit zivot za prijatelje....i Vi niste izabrali mene nego ja izabrah vas........

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
majče

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 9:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

... ne menjam potpise često baš kao Bananče Wink ali prvi mi je bio LJUBAV NIKAD NE PRESTAJE! to mi je omiljeni citat... pa... Posle sam stavila Quo vadis Domine... zbog knjige koju sam čitala i koja mi se jako svidela... A onda smo imali prvi susret mladih katolika srema ... geslo je bilo VOLIŠ LI ME? i tako... postalo moj potpis da me uvek podseća na taj susret Smile

Voliš li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
neptun01

Spol: muško
PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 8:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na stranici kriz-zivota sam tražeći nešto o kutlessima, naišao na ovu završnu misao koja je sažetak njihovog prvog albuma i koja nosi jasnu poruku, jako mi se svidjela.. čim budu kutlessi u Hrvatskoj ili negdje bliže, moram otić na njihov koncert..

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasušen žeđam za Tobom i večeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spašen u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
valentina

PostanoPostano: sub 31 svi 2008, 9:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

potpis sam našla na stranicam palotinaca. Nešto sam tražila i uočila par lijepih misli i tak ova mi se baš svidjela. Pokušava ju uvesti u svoj život, ali je veoma teško.

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Kristijan

Spol: muško
PostanoPostano: pet 06 lip 2008, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

He, ja sam svoj potpis morao naučiti za odgovaranje iz latinskog u srednjoj... Naime, uz svako usmeno ispitivanje smo imali i odgovaranje poslovica i ove Kristove riječi su bile među njima kao "poslovica" (bilo je više citata iz Bibilje za naučiti ali ovaj mi je bio najdraži jer je do bola jednostavan i svatko ga može razumjeti...). I ne namjeravam ga mijenjati, stalni mi je podsjetnik na molitvu... Ako ne pokucam na Božja vrata, zašto da očekujem poziv unutra? Niti ja ne sjedim iza svojih ulaznih vrata i nasumično ih otvaram pa pozivam susjede unutra ako na njih naletim! Smile Smile

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.