HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 10:12. Pogledaj neodgovorene postove
Generacija udivljenih
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sunny

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 18 kol 2007, 18:12
PostNaslov : Generacija udivljenih
Citiraj i odgovori

sigurno se pitate zašto se ovaj post naziva generacija udivljenih. pa iz vrlo jednostavnih razloga! tako se zovemo mi koji smo prošli animatorsko ljeto! veseo veseo veseo aha veseo veseo ! jedan od članova ponavljao je non stop riječi :˝UDIVLJEN SAM˝TE SAMO SADA ZAHVALJUJUĆI TOME PROZVANI OD don DraGe- GENERACIJA UDIVLJENIH! javite se na ovaj post moja generacijo udivljenih i neka vas sve Bog blagoslovi!!! lepi bil tulifon
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
*Nina*

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 19 kol 2007, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imala san i ja čast bit dio GENERACIJE UDIVLEJNIH Very Happy Very Happy Very Happy buhahahaha buhahahaha buhahahaha . ja mislim da ode trenutno nema puno ''udivljenih'' tuzan (osim mene, sunny, rake i admina žana) al se zato očekiva navala udivljenih Very Happy , na sva zvona smo razglasili forum tulifon,pa se zato narode spremite Laughing Laughing Laughing Laughing. budite mi pozdravljeni i blagoslovljeni palac gore miiir pozdrav veseo

Živi i nedaj se,
Radostan budi, prijatelju
Život izazov je.
Odvaže se i kreni,
Snaga je u tebi
Treba te svijet !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.