HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 10:12. Pogledaj neodgovorene postove
Susret svih animatora grada Zagreba
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pet 07 ruj 2007, 13:39
PostNaslov : Susret svih animatora grada Zagreba
Citiraj i odgovori

Ideja je da se pokušaju skupit svi animatori Grada Zagreba i da zajedno počnemo djelovat.
Moj prijedlog je da se nađeno krajem lispopada kada bi svi mogli dati svoje prijeloge djelovanja i rada i možda napravimo par zajedničkih konkretnih prijedloga i projekta.
Sada me zanima Vaše mišljenje.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 16:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se, ali vj. osobno neću moći sudjelovati na sastanku, ali netko iz župe sigurno bude...
ako će biti kakvih obavijesti javite...
tnx

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
bananko

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 17:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni se ideja sviđa, jednostavno radi druženja i zato što možemo nešto napraviti...a koje su uopće ideje da se želi napravit?

...ako te nije, pronašla ljubav potraži me
bit ću ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit ću od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sa ovom idejom slijedeći tjedan idem kod novog povjerenika za mlade Zagrebačke nadbiuskupije.
Želja mi je da svi zajedno krenemo naprijed.
Da svi animatori budu jednaki
Da se radi cijele godine a ne samo u sezonama.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
bananko

PostanoPostano: sub 15 ruj 2007, 20:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

okej meni paše...ne znam kako su u toj priči uključeni salezijanski animatori, ako su slabo ja ću ih dobro pogurat veseo

...ako te nije, pronašla ljubav potraži me
bit ću ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit ću od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki je li postoji ova mogucnost da se ovo ovdje ostvari...ovaj veliki susret...

Imam i jednu molbu...
Buduci da primijetih (a i moja ekipa) da se nasa zupa nekak odvojila, tj. ne dobiva bas obavijesti od Pastorala (neki animatori koji mozda i nisu prijavljeni ali rade) a sto nam je jako zao molim Vas ako nam mozete slati (ili ih proslijediti) obavijesti za animatore, kad ih dobite na nasu mail adresu zajednica.zrnonade @ gmail.com (odvojeno zbog spama)
Hvala unaprijed.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 06 sij 2008, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada izađem iz bolnice otići ću do povjerenika i razgovarat sa njim u vezi ovoga.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.