HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 21 lis 2019, 20:43. Pogledaj neodgovorene postove
H-epicentar!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
CroStorm

Spol: muško
PostanoPostano: pet 09 stu 2007, 13:22
PostNaslov : Paradoks
Citiraj i odgovori

ZnaĆØi nije problem u DJ-ima koji puÅ”taju eksplicitno perverznu glazbu (za one koji ne znaju engleski neka uzmu rijeĆØnik pa neka provjere Å”to znaĆØi Horny), veƦ je problem u nama (Otvoreni i moja malenkost, nismo jedini...) koji to primjeƦujemo?! Pa to je suludo... Confused

Ili nije,ako je namjerno. A sve viŔe je indicija da se namjerno ne žele neke pjesme izbaciti. Jedna je od tih Ŕto su pustili i ove sezone Horny, iako su znali za upozorenje kako pjesma , bar dok projekt podržava ZG-nadbiskupija, nije prikladna. JOŠ JEDANPUT PONAVLJAM KAKO SE RADI O JAVNOM PROJEKTU, JAVNOJ GLAZBI a ne PRIVATNOJ ZABAVI!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sub 10 stu 2007, 9:36
PostNaslov : Re: Paradoks
Citiraj i odgovori

Draga "horny" ekipo, CroStorm & Co. zeleni Wink

Vrlo nedavno je otvoren forum udruge H-epicentar (a uskoro Ʀe i web) pa bih molio da svoje proteste, kritike i prijedloge usmjerite tamo - na udrugu - gdje ste jedino i trebali (usmjeriti), a ne ovdje sipati žuƦ, prozivati ZagrebaĆØku nadbiskupiju itd. JoÅ” jednom ponavljam, Ured HBK za mlade, a i Povjerenstvo za pastoral mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije nema nikakve veze s organizacijom programa, pa tako ni s biranjem pjesama koje Ʀe se puÅ”tat na veĆØerima. Ako ste primjetili neoprostivu pogreÅ”ku u programu, i križate se na samu misao da tako neÅ”to podržava Povjerenstvo, imate se kome obratiti - voditeljima udruge i(li) povjereniku. Ispada da vas je trta otiƦi direktno do njih i reƦi Å”to vas muĆØi... NajlakÅ”e pucat na forumu koji nema nikakve veze s organizacijom tog projekta...

E pa gore navedena ekipo, nadam se da Ʀete ipak skupiti malo viÅ”e hrabrosti i poduzeti mjere za koje mislite da se moraju provesti Wink A http://www.hepicentar.hr/forum/ je vaÅ”e novo "bojno" polje pa se nadam da Ʀete uživat tamo Laughing belji se Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 13:27
PostNaslov : ZnaĆØi
Citiraj i odgovori

viŔe nismo podobni za ovaj forum??? TjeraŔ nas?
M-o-S

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 13:39
PostNaslov : Re: ZnaĆØi
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:

e a moram ovo reƦ... bas si likk , crostorm Laughing

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 13:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala lijepa ...M-o-S
CroStorm

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 13:57
PostNaslov : Å½an
Citiraj i odgovori

Moram te ispraviti, naime i na ovom forumu su ljudi iz udruge pa ne reagiraju na naŔe dobronamjerne kritike. Drugo, poslan im je izvjeŔtaj glazbenog dijela Hepicentra i dosad nisam dobio nikakvu povratnu informaciju. Dakle ni tamo a ni ovdje suradnja baŔ ne ide. Ne s moje strane, jer ja želim njima samo najbolje.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 15:05
PostNaslov : Re: ZnaĆØi
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:

hehehe ƈudne i smijeÅ”ne zakljuĆØke donosiÅ”, ĆØitaj moje postove s malo viÅ”e razumijevanja, a s manje ogorĆØenja Rolling Eyes Punopravni ste ĆØlanovi ovog foruma kao i svi oni koji su se registrirali ovdje i nemam razloga ikoga odavde tjerat ako se ponaÅ”a sukladno Pravilniku. Ono Å”to vam se govori jest da se obratite odgovornima i da na njih direktno usmjerite vaÅ”e kritike i prijedloge jer je to jedini naĆØin na koji Ʀete neÅ”to postiƦi, a ne neumornim javljanjem ovdje jer se forum ne bavi problemom H-epicentra na naĆØin da Ʀe ih on rjeÅ”avat. Ljudi iz udruge prisutni na naÅ”em forumu reagiraju i daju svoja miÅ”ljenja, ali ne donose oni konaĆØne odluke o samom projektu. Ako voditelji projekta nakon primljenih kritika posredstvom ovog foruma do sada nisu realizirali vaÅ”e zamisli, komunikacija prelazi na drugi kanal gdje se uspostavlja direkna veza izmeĆ°u kritiĆØara i voditelja te naÅ” forum viÅ”e nema zaÅ”to biti poligon na kojem Ʀe se sipat daljnje nezadovoljstvo. Jedan od razloga otvaranja foruma udruge H-epicentar je upravo ta direkna veza sa samom udrugom i zato sam rekao da svoje "bojno" polje prebacite tamo. Ako nema reakcije i povratne informacije iz stožera udruge, a mislite da bi je itekako trebalo bit, uputite se na Povjerenstvo (mladi@zg-nadbiskupija.hr). U konaĆØnici, odluku i stav Povjerenstva bi trebali poÅ”tovati, i udruga, i vi i svi ostali.

Iskreno se nadam da ovo viÅ”e neƦu morat ponavljat (iako je do sada veƦ nekoliko puta reĆØeno)...

(Iv 13, 35)
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: pon 12 stu 2007, 19:20
PostNaslov : H-epicentar forum!
Citiraj i odgovori

http://www.hepicentar.hr/forum
pridruzite se svi komentirajte, recite sto vas muci, kritizirajte....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: uto 13 stu 2007, 14:34
PostNaslov : Eh
Citiraj i odgovori

Ako nas nisu sluÅ”ali na ovom forumu neƦe ni na onom drugom...

Možda im citat iz Biblije pomogne...

CITAT IZ BIBLIJE:

Tit 2, 11-12
Pojavila se doista ljubav Božja, spasiteljica svih ljudi; odgojila nas da se odreknemo bezbožnosti i svjetovnih požuda, te razumno,pravedno i pobožno živimo u sadaŔnjem svijetu.
martina_zg

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 13 stu 2007, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma nemoj se uopƦe zabrinjavati s time jer oĆØito nisu imali dobro druÅ”tvo pa su morali naƦi neku zabavu
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 13 stu 2007, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gledaj Crostorm, tvoje kritike su posluÅ”ane, uvažene, a ostalo dali Ʀe se prema njima i ponaÅ”ati, to nije na tebi da odluĆØiÅ”...

meni je drago da ti i tvoji prijatelji dolazite na H-epicentar, i da kritizirate ono Å”to mislite da bi trebalo, ali isto tako stojim iza toga da nema potrebe terorizitati ljude koji drugaĆØije misle, a pogotovo one koji nemaju veze s organizacijom.

Sad imaÅ” mjesto gdje se možeÅ” direktno obratiti, nas par koji smo ovdje ĆØlanovi nismo jedine osobe kojima možeÅ” izraziti svoju kritiku...
zanimljiva je ĆØinjenica da kada imaÅ” priliku tvoja usta postanu nijema...
mada iskreno, nije mi do toga da si i tamo borim s tobom.

martina_zg... nisam te upoznala, ne znam koliko si dugo na ovom forumu, nisam aktivna baÅ” u zadnje vrijeme, ali ako se duže zadržiÅ” doƦi ƦeÅ” na isti zakljuĆØak kao Å”to sam i ja doÅ”la...na ovom forumu uvijek imaÅ” dobro druÅ”tvo, a osim toga nisam baÅ” razumjela tvoju izjavu...

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
djcavali
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 13 stu 2007, 23:47
PostNaslov : Re: H-epicentar forum!
Citiraj i odgovori

djcavali napisa:
http://www.hepicentar.hr/forum
pridruzite se svi komentirajte, recite sto vas muci, kritizirajte....
CroStorm

PostanoPostano: sri 14 stu 2007, 15:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara napisa:
Gledaj Crostorm, tvoje kritike su posluÅ”ane, uvažene, a ostalo dali Ʀe se prema njima i ponaÅ”ati, to nije na tebi da odluĆØiÅ”...

meni je drago da ti i tvoji prijatelji dolazite na H-epicentar, i da kritizirate ono Å”to mislite da bi trebalo, ali isto tako stojim iza toga da nema potrebe terorizitati ljude koji drugaĆØije misle, a pogotovo one koji nemaju veze s organizacijom.

Sad imaÅ” mjesto gdje se možeÅ” direktno obratiti, nas par koji smo ovdje ĆØlanovi nismo jedine osobe kojima možeÅ” izraziti svoju kritiku...
zanimljiva je ĆØinjenica da kada imaÅ” priliku tvoja usta postanu nijema...
mada iskreno, nije mi do toga da si i tamo borim s tobom.

martina_zg... nisam te upoznala, ne znam koliko si dugo na ovom forumu, nisam aktivna baÅ” u zadnje vrijeme, ali ako se duže zadržiÅ” doƦi ƦeÅ” na isti zakljuĆØak kao Å”to sam i ja doÅ”la...na ovom forumu uvijek imaÅ” dobro druÅ”tvo, a osim toga nisam baÅ” razumjela tvoju izjavu...

Chiara nije teror ako se kaže kako glazba nije bila u redu, odnosno neke pjesme. Glazba je moj sektor. Davor Ʀe potvrditi kako je dobio moje izvjeÅ”Ć¦e za proteklu sezonu, dakle nije da sam nijem, dapaĆØe, govorim kad treba. lijepi pozdrav!
Chiara

PostanoPostano: sri 14 stu 2007, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OK, glazba je tvoj sektor, o tome ne mogu raspavljati jer nemam pojma u kojem vidu je to glazba tvoj sektor, ali glazba je isto tako sektor naÅ”ih DJa, Cavali recimo radi na radiju i ne može im se reƦi da im glazba nije sektor, i da to ne rade dobro.

Ti nikako ne želiŔ prihvatiti da su te recimo nadglasali u tome dali je neŔto horny ili ne. Kao Ŕto nije moje da ti tupim po svom miŔljenju da Thompson nije glazba.

Ok, dao si Davoru taj izvjeÅ”taj, ali te isto tako pozivam da se obratiÅ” na hepicentar@hepicentar.hr i da veƦ jednom zavrÅ”imo tu raspravu...jer ovako možemo u nedogled.

RemetiÅ” moj mir sa svojim tupljenjem, nisam prijemtila niti jedan novi argument a uvijek ista priĆØa, dakle... znaÅ” di se trebaÅ” obratiti...

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Otvoreni

PostanoPostano: čet 15 stu 2007, 15:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara napisa:
...RemetiÅ” moj mir sa svojim tupljenjem...

Smiri se.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: čet 15 stu 2007, 21:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://www.godtube.com/view_video.php?viewkey=3bb12d203f45a912eeaf

CroStorm

PostanoPostano: pet 16 stu 2007, 14:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara napisa:
OK, glazba je tvoj sektor, o tome ne mogu raspavljati jer nemam pojma u kojem vidu je to glazba tvoj sektor, ali glazba je isto tako sektor naÅ”ih DJa, Cavali recimo radi na radiju i ne može im se reƦi da im glazba nije sektor, i da to ne rade dobro.

Ti nikako ne želiŔ prihvatiti da su te recimo nadglasali u tome dali je neŔto horny ili ne. Kao Ŕto nije moje da ti tupim po svom miŔljenju da Thompson nije glazba.

Ok, dao si Davoru taj izvjeÅ”taj, ali te isto tako pozivam da se obratiÅ” na hepicentar@hepicentar.hr i da veƦ jednom zavrÅ”imo tu raspravu...jer ovako možemo u nedogled.

RemetiÅ” moj mir sa svojim tupljenjem, nisam prijemtila niti jedan novi argument a uvijek ista priĆØa, dakle... znaÅ” di se trebaÅ” obratiti...

01. Draga Chiara glazba je stvar ukusa pa tako i ja poŔtujem tvoj glazbeni stav prema Thompsonu.
02. Ja ne raspravljam ja samo upuƦujem na neke stvari koje po meni (a ne samo po meni) nisu dobre. NiÅ”ta viÅ”e.
03. Ti kažeÅ” da su me nadglasali, pa reci mi kako ti koji su meni nadglasali tumaĆØe stihove "I, m horny, horny, horny". Takvima preporuĆØujem engleski rijeĆØnik i shvatit Ʀe kako u toj rijeĆØi nema dvosmislenog znaĆØenja. Ne trebamo se pitati Å”to je pjesnik htio reƦi...
04.Žao mi je Ŕto remetim tvoj mir, ali DJ-i se , nažalost, ponavlaju pa moram i ja.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako piÅ”e, novĆØanim prilogom pomažemo Darku kojeg smo veƦ spomenuli na naÅ”em forumu...

(Iv 13, 35)
CroStorm

PostanoPostano: sri 21 stu 2007, 14:01
PostNaslov : KAOS
Citiraj i odgovori

Sto se tice sinocnjeg susreta glazba je bila poprilicno kaoticna....jako lose...
mgagro

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to se mene tiĆØe glazba ovaj put nije bila na nivou od proÅ”log ALI mogu reƦi da je zabava bila na nivou.. al to vjerojatno individualna stvar i sam pristup izlasku kao takvom... stoga CroStorm ak si tamo doÅ”ao tražit dlaku u jajetu vjerojatno ƦeÅ” ju i naƦi a ako ju ne naĆ°eÅ” 100% ƦeÅ” ju izmislit..

BTW.. ja tu pjesmu "I, m horny" nisam ni ĆØuo..vjerojatno zato kaj nisam tamo doÅ”ao sluÅ”at muziku nego se zabavit plesi plesi a to je po meni i smisao Hepicentra i "Groznice studene veĆØeri" palac gore

MGagro
Otvoreni

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 14:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mgagro napisa:
...BTW.. ja tu pjesmu "I, m horny" nisam ni ĆØuo..vjerojatno zato kaj nisam tamo doÅ”ao sluÅ”at muziku nego se zabavit plesi plesi a to je po meni i smisao Hepicentra i "Groznice studene veĆØeri" palac gore

ZnaĆØi bilo bi ti svejedno da se puÅ”ta bilo Å”to, pa ĆØak i Marilyn Manson?? Sve je ok dok god se ti zabavljaÅ”?
ƈovjeĆØe, koji stav!
mgagro

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 18:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa sad.. da se puŔta cajka nebih dolazio..
Pa Otvoreni ljudi su ti dobro rekli.. ne ĆØini hepicentar samo muzika i vrsta muzike koja se puÅ”ta.. tak da je primarna stvar (bar meni) da se tamo zabavim s meni dragim ljudima.. to kaj je humanitarnog karaktera-ak mogu time Å”to se zabavljam nekome joÅ” i pomoƦi.. super.. al da dolazim samo iz razloga da bi nekome pomogao..iskreno ne!

Nego evo veƦ po drugi put postavljam pitanje za Otvorenog i CroStorma .. Koje bi vi to pjesme htjeli da se puÅ”taju na hepicentru??? .. bar CroStromu to nebi trebao biti problem jer kako kaže da se kuži u muziku
... napiŔi Ŕta želiŔ a ne Ŕto nebi želio... ajde pliz!

MGagro
Otvoreni

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 19:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A zasto ne cajke, ako ti glazba nije bitna??
CroStorm

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 19:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zasigurno barem dvije duhovne pjesme,
pjesme bez baseva,
neremiksirane verzije,
ne pjesme koje velicaju perverziju,
legalne verzije pjesama...
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 22:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:
Zasigurno barem dvije duhovne pjesme,
pjesme bez baseva,
neremiksirane verzije,
ne pjesme koje velicaju perverziju,
legalne verzije pjesama...

Slažem se za ubacivanje koje duhovne pjesme Wink Može ih se naƦi koje po stilu odgovaraju onome Å”to se inaĆØe puÅ”ta Wink A mogu se pustit barem dok traje program predstavljanja gostiju il kad...
Å to se tiĆØe baseva i remikseva, mislim da nije dobro kategoriĆØki to odbijat, jer bas može jako jako pridonijet kvaliteti pjesme, a i remiks zna nekad bit bolji od originala, tak da ti je sve to relativno Wink
Legalno/nelegalno, ak sluŔaŔ - kako prepoznat koje je jedno a koje drugo? Wink

Jeste ĆØuli u utorak onu "Bom Chicka Wah Wah"? Laughing Laughing Laughing

(Iv 13, 35)
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.