HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 0:52. Pogledaj neodgovorene postove
H-epicentar!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Bro

Spol: muško
PostanoPostano: čet 22 sij 2009, 8:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bila je to lijepa vecer, iako nije puno ljudi. Pohvale DJ-u i bendu, bas je bilo super!

LP svima,
Bro

Abrakadabra rumpenstilski
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: CroStorm, bananko
coldplayer

PostanoPostano: čet 22 sij 2009, 15:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni jedan od najdražih Hepicentara. Stvarno ste bili predobra publika, hvala!

Pohvale i Crostormu na izboru pjesama!

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: CroStorm
CroStorm

PostanoPostano: čet 22 sij 2009, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo mog osvrta: pa iako je bio manji broj ljudi, možda najmanji do sada,atmosfera je bila dobra. Dakle broj ljudi ne utjeĆØe na atmosferu. Bend je bio jako dobar. Odsvirali su nekoliko duhovnih skladbi Å”to je dakako uvijek na Hepicentru poželjno. Kad bi s druge strane sebe ocjenjivao dao bi si dobar (3). Postoji prostor za napredak, te Ʀe se on osjetiti u daljnoj suradnji s udrugom Hepicentar. Sve u svemu zadovoljan sam.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: coldplayer, sv.Franjo legenda, Lux
davorseljan

PostanoPostano: čet 12 vel 2009, 11:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na juĆØeraÅ”njem sastanku upravnog odbora udruge H-epicentar odluĆØeno je jednoglasno da u veljaĆØi neƦe biti H-epicentra.
Novi termin H-epicentra je 21. travnja.
Ovaj H-epicentar posvetit Ʀemo naÅ”em poĆØasnom ĆØlanu Tomislavu TonkoviƦu koji nas je prerano napustio.
Njemu u ĆØast to Ʀe biti veĆØer sa živom glazbom i sa mnogo iznenaĆ°enja.
Mjesto održavanja je izgleda Saloon.
Ovo Ʀe ujedno biti i preokret u samoj orgarnizaciji veĆØeri jer kreĆØu neke nove stvari.
O tome na vrijeme.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 12 vel 2009, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobila sam informaciju da Ʀe BratovÅ”tina gostovati na H-Centru u ožujku pa me ĆØudi sad ova informacija.
Nadam ste da ste javili nadležnima.
Hvala unaprijed.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pet 13 vel 2009, 16:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oni su trebali gostovat u veljaĆØi ali s obzirom da pripremamo 3 velika H-epicentra koji Ʀe biti preokret u naÅ”em radu odluĆØili smo na upravnom vjeĆØu udruge da H-epicentra u veljaƦi (na kojem je trebala gostovat bratovÅ”tina) neƦe biti.
Moramo biti svjesni ĆØinjenice da novoj generaciji H-epicentar niÅ”ta ne znaƦi tj ne znaĆØi kao staroj generaciji koja sada manje dolazi.
U ovih dva mjeseca pokuÅ”at Ʀemo sanirat rupe u orgarnizaciji, pokuÅ”at napravit preokret tako da i novoj generaciji ova veĆØer ipak neÅ”to znaƦi.
Ako se netko želi ukljuĆØit u orgarnizaciju slobodno mi se može javit na pp pa ĆØu ga uputit kako i gdje. Posla ima za sve.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Lux
Lux

PostanoPostano: sub 14 vel 2009, 9:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Želim vam svima uspjeÅ”nu reorganizaciju da Hepicentar bude vidljivo mjesto veselja i radosti u krÅ”Ć¦anskom duhu, u kojemu Ʀe svatko biti dobrodoÅ”ao.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 14 vel 2009, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lux napisa:
Želim vam svima uspjeÅ”nu reorganizaciju da Hepicentar bude vidljivo mjesto veselja i radosti u krÅ”Ć¦anskom duhu, u kojemu Ʀe svatko biti dobrodoÅ”ao.

to je to. Imamo na pretek ostalih mjesta za druženja al ovoga nema. Držte se ovoga i krenut Ʀe na dobro.

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
davorseljan

PostanoPostano: sub 14 vel 2009, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala na dobrim zeljama.
U srijedu vec imamo novi sastanak i tako ce biti skroz dok se ne sredimo.
Mnogi ce otic i na online duhovne vjezbe koje svima preporucam.
Reklamiranje ovog projekta ne prestaje vec ce biti punom parom jer zelimo vratit sve koji su zbog bilo kojeg razloga otisli i vise ne dolaze.
Pozivam sve da nam se pridruzite na vecerima u travnju, svibnju i lipnju.
Omogucit cemo i onima koji nece moci doci da doniraju pozivom na donatorski telefon odredjen iznos. Donatorski telefon krece u travnju.

U radu je spas.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
davorseljan

PostanoPostano: sub 28 vel 2009, 22:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najnovije informacije u vezi H-epicentra.
1. Termin je 21.4.
2. Mjesto odrzavanja je Piranja na Jarunu.
3. Kako ovaj posveĆØujemo naÅ”em prerano umrlom ĆØlanu tako da ce sav prihod ici za dom za napuÅ”tenu dijecu na Vrhovcu.
4. Za sve koji neĆØe moci doci vise nema izvlaĆØenja. Uvodimo kupnje vizualne karte po cijeli od 10 kuna tako da ĆØete barem na taj nacin moci sudjelovat u nasim akcijama. Sve informacije dobit cete uskoro.
5. Imat cemo živu glazbu na ovom H-epicentru tako da Ʀe se isplatit doƦi. O imenima neƦu sada. Neka to ostane tajna.
6. Zbog udaljenosti Piranje od ZET-a uvodimo Hepibus koji ĆØe vozit od Terminala na Savskom mostu do Piranje i nazad. Vrijeme jos nismo usaglasili kao ni cijenu. Najvjerovatnije Ʀe cijena biti 10 kuna po osobi i vozit ce svakih 15 minuta.
7. NaÅ”a web stranica www.hepicentar.hr radi i uskoro ĆØete tamo imat sve informacije koje trebate znati.
8. Bit cemo na svim važnijim dogaĆ°ajima u gradu i Å”ire tako da oĆØekujte naÅ”e distributere sa flajerima.
Mislim da sam dovoljno napiso da vec sada imate dovoljno razloga zbog cega vec sada trebate rezervirat utorak 21.4 za dolazak na ovu veĆØer.

U radu je spas.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
bananko

PostanoPostano: ned 01 ožu 2009, 8:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni piranha super paÅ”e jer do tamo imam 20 minuta pjeÅ”ke...duboko se nadam da Ʀe doƦi dosta ljudi tada

...ako te nije, pronaŔla ljubav potraži me
bit Ʀu ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit Ʀu od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 22 ožu 2009, 23:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Traže se dobrovoljci koji žele pomoĆØi oko podjele flajera na planinarskim križnim putevima.
Treba mam za obije trase.
Sve informacije na vrijeme.

U radu je spas.
Specijalac

PostanoPostano: pon 23 ožu 2009, 23:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Traže se dobrovoljci koji žele pomoĆØi oko podjele flajera na planinarskim križnim putevima.
Treba mam za obije trase.
Sve informacije na vrijeme.

Mogu ti ja pomoƦi.
javi se na pp.
Pozdrav

Ko zna (ah, niko, niko niŔta ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 29 ožu 2009, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve kasni tako i flajeri za H-epicentar.
Hvala svima koji su se ponudili da Ʀe ih djelit.
Ako uspijemo djelit Ʀemo ih na Ksaveru u petak na križnom putu mladih.
U utorak je sastanak pa Ʀu iza imam najnovije informacije.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: čet 02 tra 2009, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od sutra kreƦe ofanziva zvana H-epicentar.
Bit Ʀemo na svim važnim dogaĆ°ajima u gradu i reklamirat slijedeƦu veĆØer. To je spomen na naÅ”eg prerano preminulog poĆØasnog ĆØlana udruge. I sada mi je teÅ”ko kada se sjetim koliko se Tomislav radovao svakom sastanku i svakoj veĆØeri.
Ekipo.
VeĆØ sada si rezervirate 21. travnja od 20 sati.
Mjesto je Piranja.
Bit Ʀe tu puno glazbenih gostiju, i izvest ĆØemo konaĆØno i himnu H-epicentra.
Sve informacije na www.hepicentar.hr

U radu je spas.
CroStorm

PostanoPostano: uto 21 tra 2009, 23:27
PostNaslov : hepicentar
Citiraj i odgovori

Evo ekskluzivno: Moja malenkost je jako zadovoljna sa odraĆ°enim. Bilo je za svakoga poneÅ”to. Uživo - jako dobro. PuÅ”tao sam stranu glazbu u veƦoj mjeri. Premijerno na Hepicentru je bila i strana duhovna scena s tri pjesme.
Sve u svemu - vrlo dobar! Wink
davorseljan

PostanoPostano: sri 22 tra 2009, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala svima koji ste doÅ”li na juĆØeraÅ”nji H-epicentar.
Prodano je bilo 250 karata.
Crostorm je bio na visini zadatka kao i naŔi glazbeni gosti.
Po meni jedan od boljih.
Trudit Ʀemo se da i slijedeƦa dva budu na toj razini ĆØak možda i veĆØoj.
Kako se masovno uvodi plaĆØanje mobitelom tako Ʀemo i mi možda uvest moguĆØnost da ulaznicu platite mobitelom pozivom na naÅ” humanitarni broj. Tada Ʀe vas u bilo koje vrijeme karta koÅ”tat 10 kuna.

U radu je spas.
Patrisha

PostanoPostano: čet 23 tra 2009, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet nisam mogla doƦi.. aaaaaaaaa place
svaku srijedu (dan iza Hepicentra) ja moram imat neki glupi kolokvij! Mad luda baba
Kad je sljedeƦi termin?? Zna li se iÅ”ta o tome??
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 23 tra 2009, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Patrisha napisa:
Opet nisam mogla doƦi.. aaaaaaaaa:cry:
svaku srijedu (dan iza Hepicentra) ja moram imat neki glupi kolokvij! Mad luda baba

ili ste se opet zapricali u zupi pa je opet H-centar patio?!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: čet 23 tra 2009, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Patrisha napisa:
Opet nisam mogla doƦi.. aaaaaaaaa place
Kad je sljedeƦi termin?? Zna li se iÅ”ta o tome??

Ja sam se veƦ poĆØeo pripremati za H-centar u 5.mjesecu... Wink
davorseljan

PostanoPostano: pet 24 tra 2009, 7:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovih dana Ʀe konaĆØno proradit naÅ” donatorski telefon 060 90 90 .
Cijena poziva je 10 kuna (PDV ukljuĆØen). Bit Ʀe ista cijena zvali vi sa fiksnog ili mobilnog telefona.
Svi koji dobivate naÅ”e SMS poruke dobit Ʀete obavijest a ostalima poziv da svi koji ne mogu doƦi a žele podržat naÅ”e akcije da nam se na ovaj naĆØin pridružite.
Hvala na pažnji i svako dobro.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 13 svi 2009, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najnovije vijesti.
VraĆØamo se na Å alatu.
Uskoro kreƦe donatorski telefon 0609090.
Sve informacije sutra nakon sastanka.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 17 svi 2009, 22:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najnovije informacije.
H-epicentar se vraĆØa na Å alatu u Bacalu (bivÅ”a Papaya). To je novi prostor.
Zbog zamolbe gostiju STEP-a veĆØer je u utorak 26.5.
Ono Å”to je VELIKA NOVOST JE SAT I POL DUHOVNE GLAZBE. Od 20 do 21:30 sat. To Ʀe vodit naÅ” Crostorm.
I ovaj put glazbeni gosti a to su Krila oluje koji su bili gosti i proŔli puta. Ovaj put sviraju samo za Vas dva seta. Prvi set od 20 minuta i drugi od 40 minuta.
I dalje je ulaz od 20 do 21:30 bit Ʀe 10 kuna, a iza toga 15 kuna.
S ovim kreƦe i naÅ”a ljetna akcija 5 do 9 tj pozivom na naÅ” donatorski telefon 060 9090 pomažete domu na Vrhovcu.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 18 svi 2009, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Plakati i flajeri za H-epicentar se mogu podiĆØi u NSK svaki dan od 9 do 17 sati.
Kada se doĆ°e u zgradu kod osiguranja zatražit da pozovu Davora Seljana ili se nazove 0959001888 .
Hvala svima koji Ʀete na bilo koji naĆØin pomoĆØ oko distribucije.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 26 svi 2009, 13:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

210minuta
jedinstvena zabavno-dobrotovrno-mobilizacijska veĆØer ponudit Ʀe odmor od svakodnevnog stresa

210minuta ā€“ naziv je 57. zabavno-humanitarne veĆØeri H-epicentara Å”to Ʀe se održati sutra, u utorak, 26. svibnja 2009. s poĆØetkom u 20 sati u baru Bakaga na zagrebaĆØkoj Å”alati.

Svi posjetitelji Ʀe kupovinom ulaznice sudjelovati u dobrotvornij akciji za Å”tiƦenike KuƦe svete Terezije od malog Isusa na zagrebaĆØkom Vrhovcu. KuƦa sv. Terezije danas zbrinjava djecu koja su joj dodjeljena preko Centara za socijalnu skrb. KuƦa sad skrbi za tri skupine od roĆ°enja do jedanaeste godine života. Sestre im nastoje pružiti ono Å”to im je potrebno za zdrav rast i sazrijevanje. Posebno žele pomoƦi djeci da dožive da su usprkos svemu voljena, vrijedna poÅ”tovanja i ljubavi.

U želji da se iskomuniciraju vrijednosti suvremene duhovne glazbe, DJ Crostorm i DJ Cavalli Ʀe u vremenu od 20 do 21.30 sata mladima reproducirati iskljuĆØivo suvremenu duhovnu glazbu.

ā€žÅ½elimo pokuÅ”ati animirati posjetitelje za razgovor o vrednotama koje danas suvremeni ĆØovjek negira. Svakog posjetitelja sutra želimo duhovo i tjelesno osvježiti i pokuÅ”ati približiti dosege suvremene duhovne glazbe koja je u Hrvatskoj getoiziranaā€œ naglasio je voditelj projekta Tomislav PenaviƦ te nadodao kako Ʀe se u ā€žtom duhovno-glazbenom bloku moƦi dodatno osvježiti ledenim ĆØajem koji Ʀe biti na protovinoj cijeni. Uz ovako osmiÅ”ljenu veĆØer svatko je dobrodoÅ”ao odmoriti se od svakodnevnih stresova i napuniti baterije za nastavak tjednaā€œ poruĆØuje voditelj H-epicentra.

SrediÅ”nji dio veĆØeri bit Ʀe live nastup banda ā€žKrila Olujeā€œ s poĆØetkom od 22 sata.

Radi poticanja druÅ”tvene ukljuĆØenosti mladih u druÅ”tvu, tokom veĆØeri mladima Ʀe svoj rad predstaviti gosti veĆØeri ā€“ Studentski evanĆ°eski pokret (STEP) koji kontinutirano nekoliko godina provodi programe za studente.

Službeni program zakljuĆØuje se u 23.30 sati ĆØine se zaokružuje 210 osmiÅ”ljenih minuta programa ove veĆØeri (3,5 sati).

NE OKOLIÅ AJTE!

Ajmo na ĆØaj!

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.