HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 9:21. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] Vaterpolo
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Sanders

Spol: muško
PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 23:52
PostNaslov : [sport] Vaterpolo
Citiraj i odgovori

Vjesnik:
Primorje ponovno kobno za Mladost, Jug uvjerljiv
ZAGREB ā€“ Vaterpolisti Primorja i Juga napravili su znaĆØaj korak prema zavrÅ”nici doigravanja za prvaka. RijeĆØani su na gostujuƦem plivaliÅ”tu uz Savu s 11-9 pobijedili Mladost, dok su DubrovĆØani u Kuparima s 9-4 nadigrali Jadran. Stoga im za finale treba joÅ” jedna pobjeda. Prva Ā»meĆØ-loptaĀ« na rasporedu je u subotu kada Jug gostuje u Splitu, a Mladost u Rijeci.
ZagrepĆØane je Ā»pokopalaĀ« treƦa ĆØetvrtina u kojoj su postigli samo jedan pogodak, dok su RijeĆØani pet puta svladali PerĆØiniƦa i zaostatak 4-6 pretvorili u vodstvo 9-7. Uvelike je tome pridonio i vratar Primorja Davor Car koji je skupio ĆØak 15 obrana, te razigrani rijeĆØki trojac PremuÅ” ā€“ BuriƦ ā€“ Bukovac. Tako Mladost i ĆØetvrti put ove sezone nije pobijedila Primorje koje Ʀe oĆØito biti njezin ovosezonski Ā»krvnikĀ«, buduƦi da je favorit i u uzvratnoj utakmici ĆØetvrtfinala Eurolige.

P.S. Mislim da je u ovoj drzavi jedino vaterpolo klubovi imaju nade vani, sto i dokazuju svojim plasmanima (Jug prvak Europe 2001...itd..) Kada bi se okrenulo u ulaganje ovom sportu, gdje bi nam bio kraj...

AJMO PRIMORJASI!!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 27 tra 2004, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemoj se previse radovati sanders,jer mi kaze Frane-vozac,koji cesto vozi Primorjase,da nakon sezone glavni igraci pakuju kufere..katastrofa!
Barem da do onda uzmu naslov prvaka..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 29 tra 2004, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Primorjasi!(sorry svi mladostasi)Idemo medju najboljih 4 u Europi.Prvi protivnik je madjarski Honved.Uf,kad bi njih prosli pa da u finalu isprasimo Jadran iz herceg Novog..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam Sike za ovo zadnje, ipak je final-four u Budimpesti!
Ali tko zna...vidjet cemo..
Samo steta sto smo u Dubrovniku izgubili od Juga na produzetke...Al sa ovakvom igrom jednostavno moramo bit prvaci!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 13:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igra se na 3 dobivene pa ih treba sad tuci u srijedu na Costabelli!Ima nade!Mi prvaci!!!
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 06 lip 2004, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bar ste u necemu dobri;deckima svaka cast;bar vam ide u vaterpo kada niste u nogometu,ali cestitam na 3 mjestu;HAJDUK JE HAJDUK nitko nam nije oduzeo prvo mjesto,svaka cast na utakmicama vaterpola,da ne odem predaleko od teme
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nismo uspjeli biti prvaci ove godine,ali zato Ʀemo iduƦe godine jer su svi igraĆØi ostali na okupu a priĆØa se i o pojaĆØanjima..Barem neÅ”to u Rijeci da uspije!
sike

PostanoPostano: sri 27 srp 2005, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I dok nam je Primorje propalo,igraĆØi se raziÅ”li,pa tako opet Mladost i Jug vode dosadnu borbu za naslov prvaka,naÅ”a mlada repka rastura u Montrealu.
U 1/2 finalu ĆØekaju nas stari znanci iz Kranja..
Å to mislite,imamo li Å”anse u petak u 2.15h u noƦi protiv SICG?
Protiv Rusa je bilo ok,ali ne bajno,viÅ”e su Rusi igrali oĆØajno u napadu..Pogledajte samo naÅ”u realizaciju igraĆØa viÅ”e..Juga i MaĆ°ari to neƦe oprostiti
merkat

PostanoPostano: sri 27 srp 2005, 18:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

....nisam toliko upucen u nasu repku koliko u Ratka Rudica koji je osvajao s raznim repkama medalje....svjestan sam koliko znaci trener tako da sam klasa optimist ! Wink

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.