HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 20 lis 2019, 22:10. Pogledaj neodgovorene postove
Sotonizam se širi a država šuti?
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Pitanje : Treba li zabraniti sotonistièke sekte?

a)Da bolje zlo sprijeèiti nego posljedice lijeèiti 
81%
 81%  [ 13 ]
b)Ne svatko odgovara za svoje postupke 
18%
 18%  [ 3 ]

Ukupno glasova : 16

Autor Poruka
andeli apokalipse

Spol: neodreen
PostanoPostano: uto 24 srp 2007, 14:23
PostNaslov : Sotonizam se širi a država šuti?
Citiraj i odgovori

Zašto država ne zabranjuje i ne iskorjenjuje tu pošast koja se poput epidemije širi posebno medu mladima i ostavlja teške posljedice na njihovo zdravlje.Sotonistièke organizacije koje legalno djeluju u Hrvatskoj nitko ne motri i ne kontrolira a u njohovim središtima se dogadaju bizarni obredi koji su gori od samog kriminala ili zloèina.Mi se pitamo zašto država,policija i pravosude tolerira takve opasne sekte koje se bave žrtvovanjem,drogom,nekrofilijom,pedofilijom i kanibalizmom jeduæi meso mrtvih.Sotonisti proklinju i bacaju uroke na naše sugradane i posebno vjernike zato se dogadaju takve nesreæe po Hrvatskoj a njihove rezultate možemo vidjeti u crnoj kronici.Treba zlo sprijeèiti a ne posljedice lijeèiti od satanista dolazi sve zlo od droge do perverzija i prokletstva.Zaklela se zemlja raju da se sve tajne doznaju,sotonisti nema vam spasa od Božjeg glasa.
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
braslav

Spol: muko
PostanoPostano: uto 24 srp 2007, 16:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam gledao neki krimic prije nekih mjesec dana, radilo se o nekoj sotonistickoj sljedbi koja je imala svoju crnu misu kad odjednom pamen bukne i okruzi sotoniste iz svih smjerova te se pojavi neko rogato stvorenje, a ono sotonisti briznu u plac i pocnu molit Boga da ih spasi, tada ih je to rogato stvorenje stjeralo u plameni kut i jednog od njih bacilo u plamen, naravno da je to bio maskiran covijek koji se htio ubojstvom materijalno okoristiti, a policija bi trazila nekog "vraga" i tako se htio izvuci nekaznjeno, ali detektivi bili su pametniji. U svakom slucaju da sotonist vidi vraga vise ne bi bio sotonist vec bi molio milijon krunica za oprost grijeha, "sotonisti" su mladez koja nezna kud bi sa sobom. Kierkegore upravo definra zlo kao dosadu. Ali na zalost vrse svoje obrede i nad blagoslovljenim hostijma koje kradu iz crkava i to bi trebalo zakonom strogo goniti kao da je ubojstvo na snazi.

Zadnja promjena: braslav; pet 10 kol 2007, 20:24; ukupno mijenjano 1 put.
mrvica85

Spol: ensko
PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja mislim da su to mladi (iako nisu iskljuèeni ni stariji ljudi)koji ne znaju šta bi sa sobom, žele bit posebni,a šta je naj žalosnije ne znaju posljedice...
na nama je da ih izvuèemo iz tog kruga zla,da privlaèimo što više mladih u Crkvu...za poèetak, da osnivamo udruge,organizacije za njih tamo gdje ih nema...

Ništa ne vuèe tako snažno i ne povezuje tako èvrsto kao tanka nit ljubavi.
Angelus

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 16:33
PostNaslov : Re: Satanizam se širi a država šuti?
Citiraj i odgovori

andeli apokalipse napisa:
Zašto država ne zabranjuje i ne iskorjenjuje tu pošast koja se poput epidemije širi posebno medu mladima i ostavlja teške posljedice na njihovo zdravlje

jel imaš neki relevantni izovr za ovak nešto ili samo "rekla kazala"
Satanistièke organizacije koje legalno djeluju u Hrvatskoj nitko ne motri i ne kontrolira a u njohovim središtima se dogadaju bizarni obredi koji su gori od samog kriminala ili zloèina

nema niko pravo nikog motriti ni kontrolirati osim policije po nalogu suda ako se sumnja na neki zloèin
Mi se pitamo zašto država,policija i pravosude tolerira takve opasne sekte koje se bave žrtvovanjem,drogom,nekrofilijom,pedofilijom i kanibalizmom jeduæi meso mrtvih

nabrojane aktivnosti su protuzakonite i ne toleriraju se u RH.
ukoliko imaš saznanja da se tako nešto dogaða negdje konkretno ti to lijepo prijavi policiji.
Satanisti proklinju i bacaju uroke na naše sugradane i posebno vjernike zato se dogadaju takve nesreæe po Hrvatskoj a njihove rezultate možemo vidjeti u crnoj kronici.

ovo je glupost
Treba zlo sprijeèiti a ne posljedice lijeèiti od satanista dolazi sve zlo od droge do perverzija i prokletstva

ne znam kolko to satanista ima u Hrvatkoj i od kud ti ideja da su odgovorni za svo zlo?
Angelus

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 16:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

braslav napisa:
Bio sam gledao neki krimic ...

eto, od kud ljudi crpe informacije

ja sam isto tak gledal film Dracula..
primjetite da se radi o filmu, dakle fikcija, a ne stvarnost

braslav napisa:
Ali na zalost vrse svoje obrede i nad blagoslovljenim hostijma koje kradu iz crkava i to bi trebalo zakonom strogo goniti kao da je ubojstvo na snazi.

... jer to je naravno isto , ubojstvo i kraða...
treba nekog luðaka koji krade hostije zatvoriti na isto tolko godina ko nekog ko je ubio nekog?
little_angel

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 16:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Angelus napisa:

primjetite da se radi o filmu, dakle fikcija, a ne stvarnost

A ti misliš da to ne postoji i u stvarnosti?

btw. imaš smajliæa koji koluta oèima i na ovom forumu Razz

I zato križat rane neæu ja
jer postat one niz æe zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Angelus

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 16:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ak neko zna da se tak nekaj negdje dogaða zašto se onda to ne prijavi nadležnim organima..
ovak su to samo prièe, nedokazane i nepotkrepljene.
baj d vej, ovaj s smajliæ s foruma mi previše živèano koluta oèima, ovaj sivi mi se više sviða
little_angel

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 16:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A teško da to netko zna. Valjda bi se sprijeèilo da netko otkrije tako nešto. A oèito se dobro skrivaju. I sad sa Križa života nešto o tome.
Citat:

"Crne mise" su ritualni sastanci sotonskih grupa gdje se sotonu zaziva i «obožava» posebno na taj naèin da mu se prikazuje i "krvna žrtva". Tu je èesto prisutna i seksualno-magijska orgija jer se spolni odnos interpretira kao sjedinjenje sa sotonom kao imitacija Božjeg stvaralaèkog akta. Djeca, koja budu u tom èinu zaèeta, žrtvuju se sotoni, trudnoæa se drži u tajnosti, roðenje se umjetno ubrza i to se novoroðenèe žrtvuje – broj umorstava tako ubijene djece procjenjuje se godišnje na nekoliko tisuæa. Crna misa je kao takva oduvijek bila simbol izrugivanja svetoj katolièkoj misi.

I zato križat rane neæu ja
jer postat one niz æe zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Angelus

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 17:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zanimljivo je i paradoksalno da se sve to "zna" što se tamo radi i to do u detalje,
i svi sve znaju a opet nema nikakvih prijava konkretnih sluèajeva..
da je to sve tak jako u tajnosti onda se ne bi ni znalo.

sve skupa mi se èini ko neka izmišljotina,
prièe za malu djecu koje se preprièavaju pa svako nešto malo nadoda da bi bile zanimljivije, i na kraju se tolko rasprostrani prièa da ljudi stvarno povjeruju.

stvarno postoje satanisti, al kolko sam upoznat sama filozofija satanizma je malo drugaèija od ove ovdije prezentirane, s tim da opet ima i tu razlièitih frakcija....
angelous

PostanoPostano: pet 10 kol 2007, 19:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Angelus napisa:
braslav napisa:

da prvo proèitaš post do kraja, i shvatiš zašto je to reèeno, nebi pisao ovakve ironiène poruke Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i èist.''

Otk 19, 11,14
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Angelus

PostanoPostano: sub 11 kol 2007, 1:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
Angelus napisa:
braslav napisa:

da prvo proèitaš post do kraja, i shvatiš zašto je to reèeno, nebi pisao ovakve ironiène poruke Wink

proèitao sam post do kraja i citirani dio poruke nije ironièan
ak imaš što konkretno za dodati onda to eksplicitno napiši pa možemo raspravljati ak se ne slažeš
angelous

PostanoPostano: sub 11 kol 2007, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nije on crpio nikakvu informaciju iz krimiæa, tako da ti taj komentar po meni nije imao veze s vezom...to je spomenuo takoda bi mogao usporediti film s dogaðajem u stvarnosti, jer, neke se stvari dogaðaju samo na filmu, ali neke ne!...satanizam se dogaða i u stvarnosti, i za to nisu potrebni filmovi da bi se crpila informacija iz njih, ali,koji puta su dobri za usporedbu

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i èist.''

Otk 19, 11,14
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Kristijan

PostanoPostano: sub 11 kol 2007, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, malo sam švrljao po Wikipeidi (bila ona vjerodostojna ili ne Smile ) i pronašao sam http://en.wikipedia.org/wiki/Church_of_Satan èlanak o "Sotoninoj C(c?)rkvi". Moram priznati da sam se šokirao kada sam vidio koliko je organizirana ta zajednica, kako je sve lijepo zamotano u sjajni celofan. Postavljaju se prema svijetu kao oni koji žele dati "odgovornost odgovornima".

A najviše me nasmijalo, u biti, njihovih 11 zapovijedi. Kaže: "Nemoj uzeti ništa tuðe osim ako to nije neèije breme i on preklinje da mu uzmeš". Što?? A najbolja mi je 9. Sotonina istina: "Sotona je najbolji prijatelj Crkve jer ju drži u biznisu veæ toliko puno godina" fiju

Katastrofa... Ne mogu vjerovati što æe sve ljudi izmisliti samo kako bi bili drukèiji... To potvrðuje samo onu staru: "Bolje biti prvi u selu nego drugi u gradu".

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
banana

PostanoPostano: sub 11 kol 2007, 20:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma meni je samo tužno što se toliko ljudi povodi i fura na taj sotonizam..
ono, nisu èlanovi tih nekih njihovih organizacija, sekti..
ali pišu blogove u kojima velièaju sve ono što dolazi od Twisted Evil, furaju se na to prizivanje duhova, pentagrame, crtkaranje onog 666, susrete blizu groblja...

ma znam dosta ljudi kojima je to sve tak fora.ma sitne su te njihove bedastoæe i neki hirovi ali ono, svašta..
nije li veæi izazov truditi se biti Kristov..?

a vjerujem da sotonista ima, da rade užasne stvari, bijah škicnula u neku knjigu u knjižnici u kojoj se opisuju ti njihovi obredi, ima èak i neka molitva prizivanaja Twisted Evil ali pri prvim stranicama odustadoh od èitanja jer su to takve užasne gadosti..

a eto.. molitva

Bog moj i sve moje!
sneni
iskljuèen

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 6:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
ma meni je samo tužno što se toliko ljudi povodi i fura na taj sotonizam..
ono, nisu èlanovi tih nekih njihovih organizacija, sekti..
ali pišu blogove u kojima velièaju sve ono što dolazi od Twisted Evil, furaju se na to prizivanje duhova, pentagrame, crtkaranje onog 666, susrete blizu groblja...

ma znam dosta ljudi kojima je to sve tak fora.ma sitne su te njihove bedastoæe i neki hirovi ali ono, svašta..
nije li veæi izazov truditi se biti Kristov..?

a vjerujem da sotonista ima, da rade užasne stvari, bijah škicnula u neku knjigu u knjižnici u kojoj se opisuju ti njihovi obredi, ima èak i neka molitva prizivanaja Twisted Evil ali pri prvim stranicama odustadoh od èitanja jer su to takve užasne gadosti..

a eto.. molitva

E nije baš sve tako jednostavno, svaki požar poèima sa jednom iskrom (pa ta iskra može biti i udar groma) i zapali se cijelo podruèje.. nrmoj misliti da je stvar tako bezazlena .. imao sam nekoliko vrlo teških iskustava a sve je poèelo bezazleno , igrom, znatiželjom...

Što da uzvratim Gospodinu za sve što mi je uèinio?
Èašu spasenja uzet æu i Ime Gospodnje prizvat æu.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 6:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne, ne mislim da je to bezazleno i shvaæam da se i iz one sitne laži može izroditi nešto ogromno jer svako zlo vuèe za sobom još i još..
no samo sam pozornost sa tih velikih organiziranih sekti, crkvi, htjela skrenuti na tu ufuranost nekih u sve ono što dolazi od Twisted Evil ..

Bog moj i sve moje!
andeli apokalipse

PostanoPostano: uto 14 kol 2007, 22:11
PostNaslov : Satanizam je terorizam protiv RH
Citiraj i odgovori

http://www.vjesnik.hr/Html/2002/08/10/Clanak.asp?r=crn&c=3 Satanisti su teroristi koji ne daju ni našim mrtvima mira kada se u njihove grobove dira.
andeli apokalipse

PostanoPostano: uto 14 kol 2007, 22:13
PostNaslov : Satanisti nastavljaju napade
Citiraj i odgovori

http://www.slobodnadalmacija.hr/20050528/zadar01.asp Još jedan dokaz o satanistièkom teroru nad mrtvima ne daju im poèivati u miru.
Otkrivenje

PostanoPostano: pon 10 ruj 2007, 6:50
PostNaslov : U zapadnim zemljama policija ima odsjeke za borbu protiv sek
Citiraj i odgovori

Juèer je u Jutarnjem listu bio èlanak o tome kako se u Srbiji poveæao broj ritualnih ubojstava i da policija tamo ima posebnog istražitelja koji se bavi upravo sektama i zaštiti od njih. To nije nikakva novost jer razvijene zapadnoeuropske zemlje veæ odavno imaju posebne policijske odjele za suzbijanje sektaškog djelovanja. Treba li i Hrvatskoj takvi odred?
merkat

PostanoPostano: pon 10 ruj 2007, 9:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Èitao u jutarnjem. Nevjerojatno uza sve dokaze o ritualnom ubojstvu jedan lik na to odgovara da nema govora o tome nego da su sve psihièki bolesnici i da se sve to da izlijeèiti.
Sreæom, ovaj inpektor koji zna iz iskustva da se radi o sotonistima i sektama ( ista stvar ) je kako novinar prenosi veliki vjernik.
Jedino vjerom se može boriti protiv toga uza jasno zakon i ostalu logistiku.
Ali bez velike vjere ništa.

Što æe mi život bez vjere ?
Što æe mi vjera bez života ?
andeli apokalipse

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 7:33
PostNaslov : Stavili smo vam dva linka o satanizmu koji dokazuju zlo
Citiraj i odgovori

http://www.magija.com/vrata.htm http://oi3puta.blog.hr/arhiva-2005-10.html Zašto država ne zabranjuje i ne iskorjenjuje tu pošast koja se poput epidemije širi posebno medu mladima i ostavlja teške posljedice na njihovo zdravlje.Satanistièke organizacije koje legalno djeluju u Hrvatskoj nitko ne motri i ne kontrolira a u njohovim središtima se dogadaju bizarni obredi koji su gori od samog kriminala ili zloèina.Mi se pitamo zašto država,policija i pravosude tolerira takve opasne sekte koje se bave žrtvovanjem,drogom,nekrofilijom,pedofilijom i kanibalizmom jeduæe meso mrtvih.Satanisti proklinju i bacaju uroke na naše sugradane i posebno vjernike zato se dogadaju takve nesreæe po Hrvatskoj a njihove rezultate možemo vidjeti u crnoj kronici.Treba zlo sprijeèiti a ne posljedice lijeèiti od satanista dolazi sve zlo od droge do perverzija i prokletstva.Zaklela se zemlja raju da se sve tajne doznaju,sotonisti nema vam spasa od Božjeg glasa.
Natty

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 18:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svakome tko je imalo proèitao o tome, jasno je da je to zlo, i to èisto zlo. Meðutim, borba protiv njih nije i ne može biti stvar javnosti.

A država tu može gotovo ništa jer rituali, èlanstvo je tajno, kao i samo udruženje.

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
andeli apokalipse

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 20:05
PostNaslov : Postoje tajne službe koje mogu da se inflitriraju unište zlo
Citiraj i odgovori

Ima naša zemlja tako kvalitetne tajne službe i špijune da oni mogu biti sve od sudaca na utakmici Rijeka-Dinamo pa do obiènog smetlara.
Natty

PostanoPostano: uto 02 lis 2007, 6:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zaboravljaš jednu važnu èinjenicu, a to je da su mnogi iz samog vrha ukljuèeni u takva "društva".

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
igor

PostanoPostano: uto 02 lis 2007, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

www.davidicke.com
nemoj te sve doslovno shvatiti sto taj covjek prica (pogotovo ne one storije o reptilima itd.) sotonisticki rituali vodecih ljudi svjetske politike i ekonomije nisu za olako shvatiti... to je vrlo ozbiljna stvar!!!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.