HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 17:02. Pogledaj neodgovorene postove
Zar se ne možemo slagati?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sunny

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 8:14
PostNaslov : Zar se ne možemo slagati?
Citiraj i odgovori

ova tema posvećena je svim vokalno instrumentalnim sastavima. Iako svi govore da su svi super sa svima, opet, jedna mala ptičica dozna kako se bendovi međusobno mrze iz razno raznih i nejasnih razloga! pa postavljam pitanje, ˝Zašto se ne možemo svi slagati!?˝
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ti je konkurencija.
Na žalost toga u duhovnoj glazbi nebi smjelo biti.
Jer svi pjevaju Bogu i svatko je jednako tako važan i tu nebi smjelo biti bilo kakve konkurencije.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znaš kako ti je.... Sotona se najviše voli umješati gdje joj nije mjesto...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
sunny

PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 17:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne bi smjelo biti konkurencije, i kada kažu da razumiju, opet zli jezici rade svoje!
Kristijan

PostanoPostano: pon 22 lis 2007, 12:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Biznis, kako govori moja mati... "Sve ti je to biznis, sinko, što se čudiš?", njene su riječi...

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 22 lis 2007, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moje mišljenje je da glazbenik ima pravo da naplati svoj rad i trud i da pristojno živi od njega.... Takođe i u duhovnoj glazbi potrebno je mnogo financija da bi se moglo ulagati, a u hrvatskoj nitko ne može živjeti od duhovne glazbe, a kamoli nešto odvojiti za snimanje albuma, i zato nam je gkazbena scena nekvalitetna (čast izuzecima).... Idealno bi bilo kad bi se čovjek mogao 100% posvetiti samo tome, i živjeti od toga. onda bi bilo mnogo više kvalitetnih pjesama i albuma.... Al naravno da to ne radi samo radi novca....

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
sunny

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 11:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iako sam se ponadala da je sve stalo... pogledam na duhovnu scenu i opet, sve i svašta... plagijati, ogovaranja, ljubomora, vrijeđanje... mi se nazivamo ˝katolička mladež˝ a od toga nemamo ni slovo k od riječi katoličko! pomalo se ljutim i mislim da je svrijeme da netko kaže da je dosta! neki koji govore da su veeellliiiki vjernici često okrenu leđa i Bogu i bližnjima i samo gledaju svoj interes. neki se samo natječu na koliko su festivala bili, koliko su nagrada osvojili ili za je sve korumpirano jer ništa nisu osvojili! neki vide priliku i lagano mijenjaju tekstove već pouznatih pjesama kako bi osvojili koju nagradicu na festivalu! a di je sva ona ljubav prema Bogu nestala, gdje je tvoja osobna molitva- pjesma... stvarno... još jednom kažem... POMOLITE SE I KRENIMO DALJE SLAVITI BOGA U SREĆI I ZAJEDNIŠTVU, A NAJVIŠE OD SVEGA U PRIJATELJSTVU!

Trebam Te, Tvoju ljubav, da nad koracima mojim bdije... Tvoju svetost, da mi dušu ranama krije i da usne moje kažu riječi za kojima žude... Tvoje riječi Majko, Tvoje riječi- NEKA MI BUDE!
davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sunny napisa:
iako sam se ponadala da je sve stalo... pogledam na duhovnu scenu i opet, sve i svašta... plagijati, ogovaranja, ljubomora, vrijeđanje... mi se nazivamo ˝katolička mladež˝ a od toga nemamo ni slovo k od riječi katoličko! pomalo se ljutim i mislim da je svrijeme da netko kaže da je dosta! neki koji govore da su veeellliiiki vjernici često okrenu leđa i Bogu i bližnjima i samo gledaju svoj interes. neki se samo natječu na koliko su festivala bili, koliko su nagrada osvojili ili za je sve korumpirano jer ništa nisu osvojili! neki vide priliku i lagano mijenjaju tekstove već pouznatih pjesama kako bi osvojili koju nagradicu na festivalu! a di je sva ona ljubav prema Bogu nestala, gdje je tvoja osobna molitva- pjesma... stvarno... još jednom kažem... POMOLITE SE I KRENIMO DALJE SLAVITI BOGA U SREĆI I ZAJEDNIŠTVU, A NAJVIŠE OD SVEGA U PRIJATELJSTVU!

S ovim se slažem.
Konačno jedan dobar komentar na duhovno-glazbenu scenu.
Svi su svima konkurencija i tako redom.
Svako svakome podmeće nešto, svi se bore da dobiju kakvu nagradu mada to bio i plagijat.
Sjetimo se sve da je sve krenulo od Crvenog plašta pa do zadnjeg UF-a.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 01 vel 2010, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Nije mi jasno kako to da Apostoli mira nastupaju svake godine.
Več su postali inventar Uskrsfesta
Isto tako prolaze na svim festivalima.
Zanima me koji je ključ uspjeha?
Očito je da ih zbog nekih interesa guraju svuda.

Općenito, nevezano direktno za tebe i napisano, ovo o interesima, namještanjima i guranjima u duhovnoj glazbi su vječite tlapnje i (ne)svjesni izrazi zavisti i umišljenosti i da se mene pita, ja bih takve ljude istog časa maknuo iz duhovne scene, da vrag ne sije svoje sjeme mržnje i raskola i na toj njivi. Ne znam zašto se to dopušta? Ma kakva je to sloboda govora kad je u pitanju kleveta i obezvrjeđenje dostojanstva čovjeka i duše kršćana? Tko ima to pravo? Confused Za kršćane se nekad govorilo "Gledaj kako se ljube", i sam Isus je rekao da će se po tome Njegovi učenici prepoznati... a danas? ovakve stvari... Kakve to veze ima s Ljubavlju?
U duhovnoj kršćanskoj glazbi BOG je jedini koji treba biti slavljen i slavan, a ne bendovi ili neki pojedinci - oni moraju biti instrumenti slavljenja Boga i Njegove ljubavi, a ne vlastitog uzdizanja i promoviranja. Tko želi biti slavan na duhovnoj sceni? Samo oholica koji iskorištava Božje da dođe do svoje "slave". A takvi će propasti.

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 03 vel 2010, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaj se interesa i Apostola mira tiče,
osobno ne vidim guranje i interese,
Apostoli mira su zbilja jako aktivni zadnjih par godina, nedavno objavili cd,
snimili spot za pjesmu,nastupali i na Marija Festu,i imali uspješan koncert u Komediji,i niz koncerata i gostovanja na drugim koncertima..

isto tak znam da tu pjesmu spremaju od studenog ili tak nešto
a i znam da puno rade na svojoj duhovnoj strani,i da ih vodi duh sveti...

i da..mislim da na uf-u ne nastupaju u sastavu u kojem su prije nastupali,
sastav se malčice promijenio

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.