HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 14:06. Pogledaj neodgovorene postove
I kad gube i kad tuku uvijek virni svom hajduku!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: pon 24 ruj 2007, 19:56
PostNaslov : I kad gube i kad tuku uvijek virni svom hajduku!!
Citiraj i odgovori

za sve ljubitelje bilih
da li ste to još uvijek a kad ćete vi pisat peticiju

p.s.ispričavam se na prošlom naslovu

Zadnja promjena: Chico; pet 28 ruj 2007, 8:43; ukupno mijenjano 1 put.

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 26 ruj 2007, 19:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a da li si ti bio za dinamo kad je igrao ligu za ostanak Wink A Hajduk ako je vjerovati ovim odlascima bi imao priliku za izaći iz krize. Nadam se da će mo tu priliku i uhvatiti.
Chico

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 9:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

onda sam bio na baš svakoj utakmici,nisam nijednu propustio,baš zato kaj nitko nije išao,tako se voli klub,a sad mi je glupo ić kad pobjeđuju,lako je tad navijati za klub,voli ga i kad gubi

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
ivoo

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E bravo chico to poštujem palac gore palac gore palac gore to je pravi navijač, zato nije u redu pitati jesmo li još za bile, to shvacam kao provokaciju.
Doduše ima ljudi koji stalno navijaju za one koji pobjeđuju, ali... neka im, Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ivoo

PostanoPostano: pet 28 ruj 2007, 10:38
PostNaslov : Re: i kad gube i kad tuku uvijek virni svom hajduku!!
Citiraj i odgovori

Chico napisa:

p.s.ispričavam se na prošlom naslovu

pljesak pljesak pljesak
M-o-S

PostanoPostano: pet 28 ruj 2007, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uvijek bio za ajduka...

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 08 lis 2007, 12:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh sad što reći nakon još jedne blamaže help me help me help me
I još onaj Krešić izjavi da je vidio napredak u igri buhahahaha buhahahaha buhahahaha
Svima je jasno tko je kriv za sve. Nadam se da će peticija uroditi plodom i da će se maknuti svi iz kluba od predsjednika koji je valjda otišao do portira. Ne smije se dogoditi da menađri odlučuju tko će igrati. Bonačić je lijepo to obrazložio u svom intervju nedavno kako to ide. Kako se dovode igrači i zašto, tko možće igrati a tko ne može. I onda s takvim igračima koji ne vrijede ništa trenber mora nešto učiniti. Pudar je pokušao igrati napadački, ali je otišpao prije nego je dobio pravu priliku. Došao je Krešić koji sve bazira na obrani i ode u Rijeku i dobije 4 komada, a lako to nego se Rijeka tu poigrala s nama kao na malo težem treningu.Poraz u Šibeniku i ne treba komentirati, a izgubiti od dinama i nije neka sramota s obzirom das se zna koliko su jaki ali... Uoči derbija ovaj daje ostavku pa je povlači, hoće neće. Odigra se derbi koji dinamo odigra osrednje a ostaje dojam da je mogao dati još tri četiri komada da mu je trebalo. Pa mi nismo mogli spojiti dva dodavanja cijelu utakmicu. Nešto je Cernat individualno pokušavao, Andrić se borio, a Kalinić srce ostavio, ali timski nismo ništa igrali. Kakav je to napredak u igri? U tome što su ovi promašivali praznu baru, a golove koje smo primili su golovi koje imalo ozbiljnija obrana ne prima a mi sa Krešićem se baziramo na obrani.
ivoo

PostanoPostano: pet 25 sij 2008, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije u redu ponavlja post za postom al kad se nitko drugi nije sjetio, danas smo odigrali 2 2 sa Werderom alelujaa plesi plesi
primismo gol u zadnjim minutama, šteta, a i onaj prvi gol, kako ono Tudor pade al super je nomgomet nomgomet
ovo je Werderu bila generalna proba pred nastavak Budeslige, a Hajduk je tek na početku priprema. Samo tako treba i u prvenstvu pa će mo biti drugi i juriš na kup veseo veseo veseo
vjernik

PostanoPostano: sub 26 sij 2008, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno želim, iako nisam navijač bilih da se hajduk "probudi" i uzdigne na poziciju, gdje mu je mjesto.
Nisam mogao vjerovat da je remizirao s werderom.
Mogli su i dobit, al nema veze. Cool

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 26 sij 2008, 16:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma šteta pobjede, inače Hajduk je poznat kao prvak svijeta u prijateljskim utakmicama, znaš li da je Manchester United svoj najveći poraz doživio baš od Hajduka i to 6 0 Wink
Evo i izvještaja sa utakmice
http://www.youtube.com/watch?v=kJ7rK7o-t40

Danas je izabrana i nova Uprava Hajduka

http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=7223#
Torca1950

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 15:53
PostNaslov : Ima li koji hajdukovac ovdje?
Citiraj i odgovori

Laughing Pozdrav svima a posebno hajdukovcima.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 17:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Legendo ima nas Hajdukovaca.... a takođe ima tema otvorena o Hajduku... Wink

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
vjernik

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
znaš li da je Manchester United svoj najveći poraz doživio baš od Hajduka i to 6 0 Wink

Ne, nisam znao.
Stvarno, kad bi bar upola tako igrao u pravim utakmicama, borio bi se za sam vrh Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 13 vel 2008, 11:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je rođendan Hajduku. 97 godina. Na današnji dan 1911 je Carsko namjesništvo u Zadru odobrilo pravila i rad nogometnog kluba Hajduk iz Splita. U početku je bilo otpora kod nekih toj ideji ali je tom odlukom definitivno rođen Hajduk, veliki klub koji je igrao u 4 države i nikad nije mijenjao ime, klub sa velikom povijesti i navijačima diljem svijeta. Postao je simbol Splita i Dalmacije.
Sretan rođendan uz jednu priču o Hajduku, a nadam se i da će Franjo na svojoj radio stanici staviti koju pjesmu Wink
http://www.youtube.com/watch?v=Ytu-as668qw

Kontra mraku kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do slobode..
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 19:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajme kako me zadnji tjedan razočaralo sve ovo oko hajduka. pogotovo prijetnje i Grgićeva ucjenjivanja oko potpisivanja ugovora.
Mislim da bi najbolje za hajduk bilo: stečaj i novi početak sa zdravim i poštenim ljudima na čelu.
Šta ima veze ako počnu iz treće lige. To nije nikakva katastrofa za klub koji je ionako u nemogućoj financijskoj situaciji.
Bolje to nego da gledamo kako država prašta dugove a neki ljudi ostaju bez posla u državnim firmama jer za njih ne vrijede ista pravila.
Ako dođe do praštanja duga to će biti gubljenje svakog kredita međ poštenim svijetom.

ova opcija o pretvaranju duga u dionice stvarno ne znam kako može uspjeti.
tko to može kupit dionice za 300 mil kuna??!!??
Ako veliki dio dionica ostane u rukama države onda je to isto kao da je dug oprošten.. Prevara na drugi način.

Imam isto mišljenje o svim sportskim gubitašima. (nadam se da sad nećemo počet o dinamovoj prevari)

Zanimljivo mi je sa sociološke strane kako su ljudi spremni progutat svakakva mutna posla od strane vodstva klubova kada su voljeni klubovi u pitanju....

ivoo

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjo u pravu si, zato je Grgić i njegova Uprava trebala otići, u stečaj se ide ako je račun blokiran 6 mjeseci, a Hajduku je blokiran 12 godina Wink
Mislim da je svima jasno kakav je Grgić bio, ovakva situacija odgovara samo ljudima koji rade u mutnome. A treća liga ne bi bila, ljudi ne razlikuju stečaj i bankrot, ako stečaj ne uspije onda se subjekt likvidira i prestaje postojati. Onda bi se trebalo osnovati novi klub sa novim imenom koji bi trebao krenuti iz najmanje lige tada bi Hajduku preko veze valjda odobrili treću ligu jer je to najveća amaterska Wink
Najveći vjerovnik Hajduka je država i ona uvijek može tražiti stečaj, sad će se jednostavno pretvoriti u dionice koje će ići lokajnoj samoupravi, ali da se sad išlo u stečaj onda bi svi vjerovnici trebali doći sa svojim potraživanjima, a sad ovako mogu kalkulirati i dalje loviti u mutnome. A Franjo država može dionice prodati na javnoj držabi kao npr dionice T -coma ili ih može prodati nekom tajkunu, tako da ostvari svoje potraživanje tako da se ne radi o praštanju dugova. Tako i svi vjerovnici mogu uzeti dionice i onda ih prodati ili jednostavno tražiti naplatu.
A što misliš kako su se sanirale banke koje su pokradene, to je sve išlo iz državnog proračuna i onda prodano strancima za bagatelu, sad su uglavnom banke u rukama stranaca. Kako su firme prodavane za 1 kn Wink
Tu se ne radi o praštanju dugova, ali Jerkov je trebao ostati i provesti do kraja sad će svi i dalje moći loviti u mutnome, jer ovo je zaista nezakonito kako se plaća a nema love, tako se dosad radilo Jerkov je htio s tim prekinuti ( barem ja tako mislim, iako u Hajduku nikad ne znaš, previše je osobnih interesa). Sad ce mo vidjeti kako će provesti privatizaciju, ali bit će to dobro kad se napokon bude znao titular, ja svakako mislim uzeti koju dionicu Wink Ima veceras otvoreno pa će mo baš vidjeti što kažu. Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljiva mi ova priča oko starog placa..
to bi mogla biti zlatna koka za hajduk!

Što se tiče dionica ja opet tvrdim da nema te osobe ili grupe koja će dati 300 mil. kuna.
Privatnik nijedan ne poklanja novac (liverpool), a Hajduk je sada veliki gubitaš. Nema tržiše, ligu... Usporedbe radi,Fiorentina je bankrotirala zbog 22 mil. eura.
Čini mi se da se trnutačno najviše lovi u mutnom zbog starog placa. Tu bi svak zamastio brk!

ivoo

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 22:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, al od tih 300 milijuna 250 milijuna je za državu a država to pretvara u vlasnički udio, znači ostaje 50 milijuna, s tom razlikom da sad kad nije otvoren stečaj ostaje mogućnost da netko naknadno opet izmisli neko potraživanje, kod stečaja bi sva dugovanja izašla na vidjelo. I nema naknadne pameti. Važno je kako će oformiti vlčasničku strukturu, važno je da taj proces bude transparentan, ali je žalosno u današnjoj emisiji da državni službenici i predstavnici vlade se zalažu za kršenje zakona. Oni odobravaju poslovanje preko duplih računa Evil or Very Mad , a čak onaj na konkretno pitanje je nemušto odgovorio da znaci promjenu imena kasnije se tiho ispravio ako zavrsi negativno ali da je to neizvjesno hm. Sve da bi opravdao kršenje zakona. a na pitanje gospodarstevenika zašto se dopusta sportskom klubu da posluje sa 2 računa a gospodarstvenim firmama ne, receno je da je ovo sportska tema. Hm Očito je sve politika i vlada se želi dodvoriti navijačima pričajući svašta, al ovo je bila politička odluka, al o tome bi se moglo pričati na temi politika, kako to mnoge firme idu u stečaj i radnici odlaze na ulicu, dok ovdje se tolerira kršenje zakona sa najviše instance, a sve zbog određenih lobija. Sa ovakvim umjetnim stvaranjem priče skrece temu u trenutku kada ukida ZERP i dobija pohvale euro diplomata. U našoj državi je nažalost sve politika. Jedna dobra je stvar što će sutra napokon početi pretvaranje u S.D.D. I na kraju procesa će se znati titular. Hajdukova najveća vrijednost su navijači, ako bude transparntan proces obični ljudi tkz mali dioničari bi postali dobri ulagači.
Kada situacija bude čista onda više neće biti muljanja i kvazi menađera.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 14 ožu 2008, 9:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi najsretniji bio da hajduk sa dobrim ljudima Hajdukovcima počne iz 3 lige. I da počnu gradit od nule.
Vratila bi se draž i novac bi bio u drugom planu.

Ovako čini mi se da su mnogi interesi prisutni kod Hajduka. Prije svega novac. A sada mi stari plac smrdi sve više... Wink
Oko placa se vrte lešinari jako sretan
ova priča o altruističnom spašavanju Hajduka od ovih ljudi mi drži vodu kao Bushevo spašavanje Iraqa!

ivoo

PostanoPostano: sub 15 ožu 2008, 10:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, al gledaj Franjo onda bi trebalo sve klubove poslati u treću ligu i nju prozvati prvom ligom Wink Problem je što ljudi ne shvaćaju razliku između stečaja i bankrota tj likvidacije. Pa svi sposrtski klubovi rade nezakonito, zato su donijeli ovaj zakon, sa stečajem bi se postavili čisti računi na vidjelo, ovako je i dalje ostavljen prostor za makinacije. Vidiš previše je privatnih interesa, sjećaš se kad su napali Bonačića, odmah su prozvali da su to navijači a svima je bilo jasno da se radi o mafijašima a ne navijačima, najlakše je optužiti navijače, otišao je i Krešić koji je došao iz Španjolske, a Jerkov pokušao po Zakonu radi i onda mu iza leđa radili te i on otišao. A stari plac je čini mi se dignut Hajduku iako bi se Hajduk za to trebao izboriti, to je zaista šteta.
Kod dinama je pak druga stvar oni za razliku od ostalih su proglasili bankrot te firme preko koje su vodili poslovanje i tako su odbili vrati dugovanja bivsim igracima Prosinečki, Ladić, Jurić, Cvitanović itd ( Cvitanović čakj kad ih je tuzio je izgubio i morat ce prodati kucu da plati troskove, ne znam sad jel isao na sud u Strassbourgu), ali su zadrzali sva potrazivanja i ime kluba i prvu ligu. To je za zatvor. Onda u takav klub bez dugova Bandić ulaze noivac koji npr Hajduk može samo sanjati a Mamić je sve to provodi i on u biti tuđim novcem radi, a onda sve igrače dinama ima u svojoj agenciji i onda ima nabije cijenu i proda ih masno, i on kao menađer svakog igrača uzme znatnu proviziju. To su sve milijunski transferi, u kojima svi dobro prođu, s tim da je Mamić u najmanjem riziku jer on u biti tuđim novcem plaća igrače u klubu prije je to bio Siemens sada je grad Zagreb, jedina neugodnost je što mu ponekad navijači viču
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 15 ožu 2008, 11:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada imamo novu situaciju. Dionice.
evo jedna jednostavna računica:
30 000 navijača (ni liverpool ih nije više skupio) treba dati po 10 000 kuna.... ili 300 000 (cijela dalmacija) navijača po 1000 kuna...

ivoo

PostanoPostano: sub 15 ožu 2008, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe da Wink
ali Hajduk ima puno navijača i izvan Dalmacije Wink
Gledaj bilo bi zgodno ono što sam pročitao da Tomislav Ivić svoje potraživanje prema komercijalnoj banci prebije na način da ona svoje prema Hajduku prenese njemu i on tako postaje jedan od većih dioničara. Inače Hrvatska nema baš dobra iskustva sa privatizacijom vidit će mo kako će to ići, al na kraju procesa će napokon se znati vlasnik. To su dioničari koji čine skupštinu kluba, svatko prema svom udjelu i ta skupština onda bira novu Upravu itd.Jednog dana će nadam se dionice izaći i na burzu, kao npr nekih engleskih vodećih klubova Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.