HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 17:07. Pogledaj neodgovorene postove
Regionalna liga!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 15:28
PostNaslov : Regionalna liga!
Citiraj i odgovori

Meni se ne sviđa ova ideja.... Mislim da bi se HNL trebali samo priključit Hrvatski klubovi iz BiH pa da se svađamo samo između sebe...
Mislim nešto, što mi treba da igramo sa Mađarima pa se navijači potuku s njima, pa me bude strah u Mađarskoj predstavit se kao Hrvat..ili Austriji...

Zbog nereda u Zagrebu protiv Bugara prije 2 godine danas u Bugarskoj ne smiješ prošetati ulicom da te netko nebi pretukao...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
elninjo7

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 17:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ništa od bilo kakve regionalne lige u skoro vrijeme.

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Chico

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

teško da će biti regionalne lige,ali neki alpe-adria cup bi bio izvrstan,mi,talijani austrijanci,švicarci,pokoji slovenac dobro za razvoj mladih igrača
ali neka balkanska liga nikako

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
davorseljan

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ova ideja mi se sviđa.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 20:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma kakva balkanska liga. Prije svega to UEFA ne bi dozvolila Wink A i prvak bi bio što????? Ovako neki turniri može, bio je prije u Splitu turnir Marjan.
U svakom slučaju bili bi atraktivni turniri sa Zvezdom, Partizanom, Dinamom i Hajdukom, ali mislim da to nema smisla, ja sam inače i protiv prijateljskih utakmica Hajduk Dinamo, a pogotovo sad s njima igrati ( nemojte sad ovo krivo shvatiti, ali ne igraju se pripremne utakmice sa glavnim rivalom, eventualno moze prijateljski susret iz nekih humanitarnih razloga ili zbog neke političke odluke ne znam ni ja sto ali ovako nesto stvarno nema smisla).
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 20:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znaš mnogi kažu da je Nogomet najbolja reklama neke zemlje (ako su dobri) a je kažem da su navijači najgora...
Mislim da nebi smjeli ulazit u nikakve lige dok se kod kuće ne riješe te stvari.... Pa ni sa Talijanima (kup)... Naši navijači su ostavili masan trag u pola Europe...
Danas je hrvatski nogomet gotovo Rob tzv navijača i zbog njih su nemoguće ove lige...

btw... i za mene balkanska liga ne dolazi u obzir...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
ivoo

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjo nisu problem navijači već trulež koja se nakupila u nogometu. Sav ološ našega društva je došao u nogomet i oni tu drmaju i to jako dugo tu su se ugnijezdili i ne izlaze. A nikakva liga ne dolazi u obzir ona nema nikakvog smisla UEFA bi to zbaranila znas da su nesto slicno bili pokusali Nizozemci i Belgijanci ali UEFA je zabranila. Uostalom neće ti talijani ulaziti u nikakvu ligu pa njihova Seria A je medu najacima u Europi, a što se tiče austrijanaca i Madara boljew je jacatio nase klubove nego njihove Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.