HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 16 srp 2019, 0:29. Pogledaj neodgovorene postove
SKAC
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 13:29
PostNaslov : SKAC
Citiraj i odgovori

Otvaram ovu temu sa razmiŔljanjem Ŕto je za vas SKAC, dali dolazite na aktivnosti koji oni organiraju osim Modrava.
Htio bih vidjeti VaŔa razmiŔljanja o o ovoj udrui i aktivnostima.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dok mi je bilo teÅ”ko i bijah u bolnici...doÅ”ao mi je sveƦenik iz SKAC-a i toliko me digao....voljela bih kad mi ovo sve proĆ°e doƦi na susrete i vidjeti kako to sve kod vas funkcionira...
BuduƦi da su moje prijateljice bile oduÅ”evljene Modravama i iz svih drugih izvora odluĆØih da iduƦe godine definitivno odem...

Uglavnom sva moja saznanja o SKAC-u su pozitivna i nadam se da Ʀemo se mi mladi iz moje župe pokuÅ”ati ukljuĆØiti u vaÅ”e djelovanje...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: čet 06 ožu 2008, 17:19
PostNaslov : Uskoro
Citiraj i odgovori

...SKAC donosi nove aktivnosti... Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Cordelia

PostanoPostano: čet 06 ožu 2008, 19:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Forum im je veƦ popriliĆØno zamro... Å”to se s ekipom dogodilo?

"Ja sam Put, Istina i Život. Nitko ne dolazi Ocu osim po meni." (Iv 14,6)
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: sub 08 ožu 2008, 13:03
PostNaslov : Ekipa
Citiraj i odgovori

Neki su otiŔli, neki su doŔli, a ima i povratnika.
CroStorm

PostanoPostano: sub 08 ožu 2008, 13:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PON 10.3- TRIBINA : VJERA I ZNANOST-SUKOB ILI SURADNJA
GOSTI: prof.dr.sc Stipe KutleÅ”a, prof.dr.sc Nikola StankoviƦ, prof.dr.sc Marijan Å unjiƦ
davorseljan

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 6:25
PostNaslov : Re: Uskoro
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:
...SKAC donosi nove aktivnosti... Wink

Na ovu temu svima veliki oprez.
Svi stariji od 30 godina tamo nema mjesta, mada Isus nije gledao u godina ali SKAC gleda.
Isto tako molim CroStorma da nabroji sve aktivnosti koji se dogaĆ°aju u SKAC-u.
Isto tako imam loÅ”e iskustvo s njima tako da vam ne preporuĆØam da odlazite na njihove aktivnosti ako se ne želite razboliti i dobiti Å”izofreniju.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: pon 10 ožu 2008, 15:33
PostNaslov : Davore
Citiraj i odgovori

... polako bit ƦeÅ” obavijeÅ”ten na vrijeme za aktivnosti. Koliko ja znam nema nekog posebnog dobnog ograniĆØenja, no dakako ipak se radi o Studentskom KatoliĆØkom centru a ne za umirovljenike centru npr. Å to se tiĆØe shizofrenije tako ti je gdje god radiÅ”, ne postoji na ovom svijetu idealno radno mjesto. A kad bi ja poĆØeo o iskustvima....bilo bi svega.
davorseljan

PostanoPostano: uto 11 ožu 2008, 6:27
PostNaslov : Re: Davore
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:
... polako bit ƦeÅ” obavijeÅ”ten na vrijeme za aktivnosti. Koliko ja znam nema nekog posebnog dobnog ograniĆØenja, no dakako ipak se radi o Studentskom KatoliĆØkom centru a ne za umirovljenike centru npr. Å to se tiĆØe shizofrenije tako ti je gdje god radiÅ”, ne postoji na ovom svijetu idealno radno mjesto. A kad bi ja poĆØeo o iskustvima....bilo bi svega.

Ne vrijeĆ°aj.
Ja radim sa studentima jer takav mi je posao na koji sam se vratio proŔli tjedan.
Ipak. Imat Ʀete ĆØast dobit jedan plakat za H-epicentar u boji koji Ʀu stavit tjekom dana na klub.
Za SKAC me veže puno toga i drago mi je da se pokreƦe.
Samo to mjesto izbjegavam u velikom luku jer ne želim da mi se bolest ne vrati i da opet ne boravim u bolnici 2 i pol mjeseca.
Na kraju pozdravi mi sve u SKAC-u.

U radu je spas.
CroStorm

PostanoPostano: uto 11 ožu 2008, 15:35
PostNaslov : Davore
Citiraj i odgovori

...nisam vrijeĆ°ao. veƦ sam istaknuo kako na svakom radnom mjestu postoje ljudi, postoje miÅ”ljenja, postoje stavovi i razmimoliaženja. A Å”to se tiĆØe "ĆØasti" za plakat to nije moje podruĆØje pa ne mogu niÅ”ta ti kazat, osim stavit rijeĆØ ĆØast pod navodnike zbog glazbe koja dominira H-centrom!
davorseljan

PostanoPostano: uto 11 ožu 2008, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam stavio plakat kod porte.
Palma je rijetko mjesto gdje sam stavio plakat u boji.
VeĆØinom Ʀe plakati biti crno bijeli.
Što kažeŔ na klape CroStrom?
Preko sat vremena klapskog pjevanja.
A Å”to se tiƦe SKAC-a molim te dok ne dokažeÅ” da se neÅ”to dogaĆ°a i da nema organiĆØenja u godinama za programe molim te da Å”utiÅ”.
RijeĆØi su jedno a djela su sasvim neÅ”to drugo.
Uz to Isus nije gledao apostolima u godine dok si SKAC to dopuŔta.
Starijima od 30 godina ULAZ ZABRANJEN.
Prijedlog za novi projekt SKAC-a.
Ubijanje starijih od 30 godina koji se žele njima prikljuĆØit.
Može?

U radu je spas.
Cordelia

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 11:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davore, može se razumjeti tvoje ogorĆØenje na SKAC zbog nekih eventualnih negativnih iskustava... ali optužiti SKAC ili SKAC-ovce da si zbog njih obolio ili da bi zbog njih mogao ponovno oboljeti... mislim, stvarno si pretjerao i to deeeeebeloooo. Bolest se ipak ne dobiva zato Å”to te je netko krivo pogledao Rolling Eyes

CroStorm

PostanoPostano: čet 13 ožu 2008, 15:17
PostNaslov : Klape
Citiraj i odgovori

Bolje i klape nego DJ-i, a za dogaĆ°aje se malo strpi i bit Ʀe svi dobrodoÅ”li bez obzira na godine... Wink
Otvoreni

PostanoPostano: uto 18 ožu 2008, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
A Å”to se tiƦe SKAC-a molim te dok ne dokažeÅ” da se neÅ”to dogaĆ°a i da nema organiĆØenja u godinama za programe molim te da Å”utiÅ”.
Može?

Nije u redu da ovako podmeces SKACU iz osvetoljubivosti. Nemam vise tako dobro misljenje o tebi.
davorseljan

PostanoPostano: ned 23 ožu 2008, 17:47
PostNaslov : Re: Klape
Citiraj i odgovori

CroStorm napisa:
Bolje i klape nego DJ-i, a za dogaĆ°aje se malo strpi i bit Ʀe svi dobrodoÅ”li bez obzira na godine... Wink

To me iznenaĆ°uje CroStorm.
I inaƦe u zadnje vrijeme Palmu izbjegavam u velikom luku.
Evo možeÅ” mi na pp napisat Å”to se to sprema ili mi možeÅ” to reƦi u utorak u Saloonu. Ja Ʀu biti dežuran na ulazu.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 23 ožu 2008, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otvoreni napisa:
davorseljan napisa:
Može?

Nije u redu da ovako podmeces SKACU iz osvetoljubivosti. Nemam vise tako dobro misljenje o tebi.

Pa to svi znaju.
Ne podmeĆØem SKAC-u niÅ”ta, samo upozoravam ljude da se klone SKAC-a jer Ʀe kad tad od njih dobit Å”izofreniju i biti 2 i pol mjeseca u ludari.
Ovo je moje osobno iskustvo.

U radu je spas.
Cordelia

PostanoPostano: pon 24 ožu 2008, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet pretjerujeŔ. Kako netko zbog SKAC-a može dobiti shizofreniju? Mislim da si u najmanju ruku nerealan. Ili jednostavno ne znaŔ razlikovati uzrok nastajanja neke bolesti i povod za njezino manifestiranje.

davorseljan

PostanoPostano: uto 25 ožu 2008, 16:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cordelia napisa:
Opet pretjerujeŔ. Kako netko zbog SKAC-a može dobiti shizofreniju? Mislim da si u najmanju ruku nerealan. Ili jednostavno ne znaŔ razlikovati uzrok nastajanja neke bolesti i povod za njezino manifestiranje.

Ja pretjerujem?
Kada im je trebalo Davor je bio dobar, a sada ... .
Cordalia, dobro znam kako je do svega doÅ”lo i koje uzrok meĆ°u ostalim i moje bolesti.
Nebi htio da netko strada od njih.
InaƦe su se zadnji put podnjeli turbo nekorektno, pogotovo kod mog iskljuĆØivanja iz SKAC-a.
Od toga da je Katarina D. doÅ”la u Jankomir sa rijeÅ”enjem u kojem su pisane nebuloze tako da bi svatko povraĆØao. Toliko laži je u tom rijeÅ”enju napisano da mi je i sada zlo.

U radu je spas.
Cordelia

PostanoPostano: sri 26 ožu 2008, 13:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OK. I rest my case.

CroStorm

PostanoPostano: sri 26 ožu 2008, 15:54
PostNaslov : Aktivnosti
Citiraj i odgovori

Misija (The Mission)
Epska drama o dvojici Jezuitskih misionara koji su prkosili kolonizatorima Å panjolskoj i Portugalu, kako bi spasili južnoameriĆØko indijansko pleme od ropstva.

Režija:
Roland JoffƩ, 1986.
Uloge:
Robert De Niro, Jeremy Irons, Liam Neeson, Ray McAnally, Aidan Quinn
SKAC klub,
subota 29.3. u 20 h
CroStorm

PostanoPostano: sri 16 tra 2008, 9:28
PostNaslov : Aktivnosti
Citiraj i odgovori

Bogovi novog doba, Gods of the New Age -
dokumentarni film u produkciji Jeremiah films.
Poslije filma razgovor.
SKAC klub, petak 18.4. u 20h
davorseljan

PostanoPostano: čet 17 tra 2008, 6:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidi vidi.
U SKAC-u se ipak neÅ”to kreƦe.
Ovo Ʀu stavit na svoj blog.
Ipak sam odluĆØio zakopat ratnu sjekiru i u utorak normalno odradit H-epicentar.
Svakako doĆ°ite.

Image Hosted by ImageShack.us<br>

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 27 tra 2009, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam da Ʀu opet dirnut neke ali i ovo radi SKAC.
Å to bi bilo da ste nekad bili ukljuĆØeni u projekt i da Vam iza leĆ°a ta ista grupa zove Å”eficu i pod Å”efice naprave suradnju i da nakon toga Vas pita Å”efica i pohvali se s time.
Meni se upravo to dogodilo.
Nadam se da Ʀemo se ja, pater Zdravko i Lana jedan dan naĆØi i rijeÅ”it konaĆØno stvari koje trebaju doĆØi na svoje mjesto, mada se veĆØ sada stanje popravlja osim kod ekipe koja vodi projekt Modrave.
Kada je pater Luka stradao nekoliko dana iza toga sam bio na Modravama i pomagao kod pokretanja. Isto tako sam i kada se projekt pokretao bio aktivan jer sam uz sebe imao projekt KatoliĆØke odbojkaÅ”ke lige.
Tada je osoba koja je sve na Modravama izjavio da bez obzira na sve imam svake godine pravo doƦi barem na tjedan dana.
To se proŔle godine nije poŔtovalo iako sam uredno poslao prijavnicu i za malo uplatio.
Podržavam SKAC mada ga izbjegavam. Odlazim na mise koje vodi pater Zdravko s kojim sam u jako dobrim odnosima i mada sada kad mi je jako potreban ne želim ga smetat jer znam da ima gužvu oko duhovnih vježbi.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 23 vel 2010, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prenosim sa www.skac.hr

Za sve koji žele dobar vjeronauk.

Dragi ĆØitatelji SKAC-ove stranice! Kako je i bilo najavljeno joÅ” u jesen, službu studentskog katehete u Palmi od ponedjeljka 1. ožujka 2010., 20:00 sati, preuzima pater Dalibor ReniƦ, iliti moja malenkost. Nije baÅ” obiĆØaj da se smjena voditelja studentskog vjeronauka dogaĆ°a usred akademske godine, ali nadam se da vas to neƦe zbuniti.

Pater Zdravko KneževiƦ je velikoduÅ”no priĆØekao da pozavrÅ”avam svoje studijske obveze (sad su gotove definitivno, Deo gratias!) pa mu zato od srca zahvaljujem. Pater Zdravko Ʀe, naravno, i dalje biti angažiran u Palmi u vodstvu SKAC-a te kao vrlo zaposlen ĆØlan tima duhovnih vježbi u svakodnevnom životu. Studentski vjeronauk nastavlja svoju 50-godiÅ”nju neprekinutu tradiciju, veƦ uhodanim ritmom. Nastavljamo obraĆ°ivati teme koje su zanimljive mladoj katoliĆØkoj radniĆØkoj i studentskoj populaciji, kroz izlaganja voditelja i diskusiju sudionika. Kroz ovaj semestar želio sam biti neÅ”to sustavniji pa kao okvirnu temu predlažem ā€žIskustvo Boga, iskustvo Krista.ā€œ

Razgovarat Ʀemo, zapravo, o raznim stvarima, ali pod vidikom njihove uloge u naÅ”em krÅ”Ć¦anskom religijskom iskustvu. Koja je uloga doživljaja u vjeri? U kojem je smislu moguƦe govoriti o iskustvu Boga, ako je uopƦe moguƦe? Popis tema nalazi se na linku Vjeronauk. Vjerujem da Ʀe nam te teme biti korisne ne samo za razumijevanje katoliĆØke vjere, nego i za produbljenje osobnoga molitvenog života.

NeƦu duljiti, nego doĆ°ite i vidite ā€“ dakako, ne mene (Bože saĆØuvaj) ā€“ nego da bolje upoznamo naÅ”ega Gospodina, Isusa Krista. On je živ i na djelu! U njemu je potencijal za duhovnu obnovu svakoga i svake od nas, naÅ”e domovine, Europe i cijeloga svijeta. Vjeronauk u Palmi je samo jedan djeliƦ velikog projekta evangelizacije mladih u Hrvatskoj i svijetu. Zato i one koji ne mogu dolaziti molim da uspjeh tog projekta ukljuĆØe u svoje molitve i korizmene žrtvice.

O meni? Premda ne stanujem u zajednici u PalmotiƦevoj, tamo ipak nisam stranac. Mnogi me od vas poznaju kroz Modrave, povremene mise u Palmi ili kroz SKAC. Za ostale, nadam se da Ʀe ovo biti ā€žpoĆØetak jednog lijepog prijateljstva.ā€œ

VaÅ”,

pater Dalibor

U radu je spas.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.