HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:25. Pogledaj neodgovorene postove
Kup UEFA
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: sub 15 pro 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh, to su bila vremena Laughing Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 13:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste gledali juĆØer utakmicu Bayern Getafe. Å to sam se ja iznervirao kako Getafe nikako dati gol, al na kraju su ipak uspjeli, mislim da su zaslužili, bilo mi je baÅ” drago Wink
Zenit dobio Baxera 4 1 Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je, ja sam doŔao na zadnjih 10 minuta..

i, eto, nisam mogao vjerovati da su primili gol u 92. minuti Shocked

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 19:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je kup uefa crna maĆØka za kladioniĆØare hehehe
Nikad ne znaÅ” tko bi mogao dobit.
Bayern je, po nekima za klasu bolji od svih klubova koji se natjeĆØu u kupu uefa.
Ipak, kod kuƦe ne mogu dobit jedan Getafe.
Bayer L - Zenit 1:4. Ne mogu vjerovat
Shocked

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 20:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik... mene nije iznenadio Getafe koji stvarno odliĆØno igra ove sezone... Al Zenit jest!!! Rusi su sve jaĆØi iz sezone u sezonu!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
ivoo

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma mene nisu oni iznenadili, gledao sam ja Zenit i na jesen u grupi kad su igrali, mislim isto protiv nekih Nijemaca Wink A i Rusi igraju uvijek lijep nogomet a Zenit je prvak Rusije. Mene je iznenadilo i iznenaĆ°uje da je Rangers dodavde dogurao sa onom loÅ”om i nikakvom igrom Wink
ivoo

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh kako mrzim utakmice sa ovakvim zavrŔetkom.
A Drago ƆosiƦ mi je iÅ”ao tako na živce da je moralo ovako zavrÅ”iti. Ovako je isto bilo kad su na SP 1994 u osmini finala igrale Nigerija Italija, Nigerijci razvalili Talijane pa tunele prodavali a Drago opet ovako kao danas i onda zadnja minuta grrrrrr. S tim da je danas bilo joÅ” dramatiĆØnije i viÅ”e boli zbog prednosti u produzetku.
angelous

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a eto, osjetili su kako je kad primiÅ” gol u zadnjoj minuti, kao Bayern u prvoj utakmici Cool
Getafe je istina bio bolji...ali drago mi je zbog Bayerna Wink

Otk 19, 11,14
ivoo

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja i kad Hajduk na ovakav naĆØin pobijedi osjecam se kiselo, a ne neki strani klub bila Barca ili netko drugi Wink
Getafe viÅ”e nikad neƦe doƦi do davde a Bayern Ʀe možda i dogodine osvojiti LP pa ne znam zaÅ”to bi ti bilo drago, kad ni njima ovo nista ne znaĆØi Wink
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 23:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je na neki naĆØin drago kada vidim na kakve se sve naĆØine može izgubit dobivena utakmica (i to dvaput) jer sam do sada mislio da su ovakve sportske tragedije rezervirane iskljuĆØivo za Dinamo. Very Happy
ali žao mi je navijaĆØa Getafea. dvaput primit gol u zadnjoj minuti i joÅ” jedan nakon onakvog kiksa Abodanzziera. ufff... teÅ”ko Ʀe netko zaspati noƦas.

by the way, da je jesenas utakmica u Amsterdamu potrajala minutu duže, uvjeren sam da bi Dinamo na Areni doživio sudbinu Getafea.

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Ja i kad Hajduk na ovakav naĆØin pobijedi osjecam se kiselo, a ne neki strani klub bila Barca ili netko drugi Wink

Å”aliÅ” se? pa nema slaĆ°e pobjede od one u zadnjoj minuti i to joÅ” nakon Å”to odigraÅ” loÅ”e cijelu utakmicu. Very Happy sjeƦam se kad je Dinamo prije par godina 15-ak minuta prije kraja gubio u Varaždinu od Varteksa 3:1, da bi na kraju u finiÅ”u zabio tri gola i pobijedio 3:4. gol Goce Sedloskog u zadnjoj minuti. te godine je bio najbolji strijelac Dinama. Cool
tu se vidi razlika izmeĆ°u velike momĆØadi (Bayern, odnosno Dinamo za hrvatske prilike) i one koja to nije (Getafe i Varteks).

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 11 tra 2008, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold u pravu si za ovu razliku izmeĆ°u velikih i malih, ali ovo je bio susret Davida i Golijata, ja sam takav da uvijek simpatiziram manje i one koji se bore a ne one koji se provlaĆØe. VidiÅ” kad Hajduk igra protiv npr MeĆ°imurja i oĆØekuje da Ʀe im dati golijadu a tamo preko volje igraju i MeĆ°imurje u svemu bolje i onda u zadnjoj minuti iz jedine Å”anse Hajduk pobijedi, mene to neƦe baciti u trans, druga je stvar da se to dogodi protiv Manchester Uniteda ili Dinama na gostovanju. Hajduk odigra loÅ”e protiv Vinogradara proĆ°e na produžetke i ja bih sad trebao skakati u trans a oni samo sramote dres koji nose, al zato u novinama dan iza o velikoj momĆØadi koja pobjeĆ°uje i kad ne igra dobro. A kako onda ta velika momĆØad kad igra protiv Rome glupo ispadne.
Ja sam osobno viŔe ponosan na utakmicu protiv Rome nego na onu protiv Vinogradara iako smo Vinogradar proŔli a od Rome ispali Wink
angelous

PostanoPostano: čet 24 tra 2008, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bayern zasad vodi... veseo
nadam se da Ʀe proƦi dalje veseo veseo

Otk 19, 11,14
ivoo

PostanoPostano: pet 25 tra 2008, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1 1 je zavrsilo, ja se nadam da Bayern neƦe proƦi, ali s njima se nikad ne zna Wink
vjernik

PostanoPostano: čet 01 svi 2008, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Zenit.Nisam vjerovao isprve da je zavrŔilo 4-0 Shocked
I Glasgow je preskoĆØio zadnju prepreku-Fiorentinu.
Možda bi, da nije pucao penal Vieri penziƦ, Fiorentina ipak proÅ”la, al ovak Laughing

Po meni je Zenit favorit, ali vidjet Ʀemo.

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 9:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam mislio da me lože da je zavrŔilo 4-0
Bravo Zenit!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
coldplayer

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pogrebnyak je dobio parni žuti i ne može igrat u finalu. Neutral Ogroman gubitak za Zenit. Najgore je joÅ” Å”to se to dogodilo u 76. minuti pri rezultatu 4:0! E moj DiĆØe Advocaate, Å”to ti najbolji igraĆØ kojemu prijete kartoni joÅ” uvijek radi u igri pri tom rezultatu??

A ovaj Rangers je najsretnija momĆØad na kugli zemaljskoj. Oni nemaju igru uopƦe, prolaze uvijek na isti naĆØin. Uvijek igraju prvu utakmicu doma na Ibroxu (?!) u kojoj nijednom ne prime gol (najĆØeÅ”Ć¦e zavrÅ”i 0:0) i onda u uzvratu 90 ili 120 minuta totalni bunker, zabiju gol iz kontre i proĆ°u na gol u gostima ili na penale. Grozno.

Rangers - Zvezda 1:0, 0:0
Rangers - Panathinaikos 0:0, 1:1
Rangers - Bremen 2:0, 0:1
Rangers - Sporting 0:0, 2:0
Rangers - Fiorentina 0:0, 0:0

Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 10:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da..i ja sam iznenaĆ°en za Bayern Shocked
nekak mi žao Bayerna...
ali svaka ĆØast Zenitu...imaju dobru Å”ansu osvojiti kup Wink

Otk 19, 11,14
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

totalna nepravda juĆØer za fiorentinu... Rolling Eyes
a vieri nije baÅ” cijeli gol trebao fulat kod penala Laughing

al za zenit mi je baÅ” drago veseo

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
neptun01

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 17:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navijam za zenit

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasuÅ”en žeĆ°am za Tobom i veĆØeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spaÅ”en u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 18 srp 2008, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoĆØele su kvalifikacije za Kup UEFA veseo veseo veseo
Hajduk je krenuo impresivno, napokon je nekoga pobijedio lagano i stvarao prilike i sve kontrolirao. Ova bi sezona napokon mogla biti dobra Wink samo tako treba nastaviti i igrati napadaĆØki i hajduĆØki Wink Ako izuzmemo lani BuduƦnost kad smo isto jedva pobijedili Hajduk nije pobijedio europsku utakmicu od 2004 i Shelbourna i 2003 i Hake Valkeakoski, isto jedva. Hajduk je juĆØer bio odliĆØan bez obzira Å”to su na drugoj strani amateri koji u slobodno vrijeme zaigraju nogomet koja za poĆØetak sezone jako puno znaĆØi za zalet i pozitivnu atmosferu. Potpis HrgoviƦa za dinamo je jako razoĆØarao ali i to može biti dodatni motiv.
Od ostalih rezultata drago mi je za Slaven Belupo, ovim pobjedama se poboljŔava naŔim klubovima koeficijent, prijaŔnjih godina smo ispadali od ovakvih amatera, ove godine prolazimo.
A evo i kako je Vetra dala gol protiv Vikinga, isto kvalifikacije za Kup UEFA.
http://webtv.tv2.no/webtv/?progId=253205
vjernik

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedno pitanje.
Å ta pobjednici 3. kola intertoto kupa (njih 11) idu u kup uefa?
Zna možda netko, malo mi se ĆØini da bi ih iÅ”lo previÅ”e Confused

Znam da je ovo posljednje intertoto natjecanje pa možda zato Question
Thanks

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, pobjednici idu isto kao i lani u drugo pretkolo Kupa UEFA. Tako je lani Hajduku dopala Sampdoria, a ove godine bi mogao Deportivo Wink
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik
coldplayer

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Da, pobjednici idu isto kao i lani u drugo pretkolo Kupa UEFA. Tako je lani Hajduku dopala Sampdoria, a ove godine bi mogao Deportivo Wink

Ili Napoli. Smile
Ali nadam se da Ʀe izbjeƦi baÅ” ta dva kluba. Treba naÅ”im klubovima napokon malo sreƦe sa ždrijebom. Lani su i Hajduk i Slaven dobili najteže moguƦe protivnike u 2. pretkolu.

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: pet 01 kol 2008, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slaven Belupo - Aris

Hajduk - Deportivo juhuu

Nadam se da Ʀu iƦi na poljud pogledat tekmu ali ne kao navijaĆØ Deportiva nego Hajduka da ne dobijem batina hehe

Mislim da sam jedini na forumu koji navija u tom dvoboju za Deportivo belji se

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.