HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 23 stu 2017, 14:40. Pogledaj neodgovorene postove
Kup UEFA
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: sub 15 pro 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh, to su bila vremena Laughing Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 13:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste gledali jučer utakmicu Bayern Getafe. Što sam se ja iznervirao kako Getafe nikako dati gol, al na kraju su ipak uspjeli, mislim da su zaslužili, bilo mi je baš drago Wink
Zenit dobio Baxera 4 1 Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je, ja sam došao na zadnjih 10 minuta..

i, eto, nisam mogao vjerovati da su primili gol u 92. minuti Shocked

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 19:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je kup uefa crna mačka za kladioničare hehehe
Nikad ne znaš tko bi mogao dobit.
Bayern je, po nekima za klasu bolji od svih klubova koji se natječu u kupu uefa.
Ipak, kod kuće ne mogu dobit jedan Getafe.
Bayer L - Zenit 1:4. Ne mogu vjerovat
Shocked

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 20:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik... mene nije iznenadio Getafe koji stvarno odlično igra ove sezone... Al Zenit jest!!! Rusi su sve jači iz sezone u sezonu!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
ivoo

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma mene nisu oni iznenadili, gledao sam ja Zenit i na jesen u grupi kad su igrali, mislim isto protiv nekih Nijemaca Wink A i Rusi igraju uvijek lijep nogomet a Zenit je prvak Rusije. Mene je iznenadilo i iznenađuje da je Rangers dodavde dogurao sa onom lošom i nikakvom igrom Wink
ivoo

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh kako mrzim utakmice sa ovakvim završetkom.
A Drago Ćosić mi je išao tako na živce da je moralo ovako završiti. Ovako je isto bilo kad su na SP 1994 u osmini finala igrale Nigerija Italija, Nigerijci razvalili Talijane pa tunele prodavali a Drago opet ovako kao danas i onda zadnja minuta grrrrrr. S tim da je danas bilo još dramatičnije i više boli zbog prednosti u produzetku.
angelous

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a eto, osjetili su kako je kad primiš gol u zadnjoj minuti, kao Bayern u prvoj utakmici Cool
Getafe je istina bio bolji...ali drago mi je zbog Bayerna Wink

Otk 19, 11,14
ivoo

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja i kad Hajduk na ovakav način pobijedi osjecam se kiselo, a ne neki strani klub bila Barca ili netko drugi Wink
Getafe više nikad neće doći do davde a Bayern će možda i dogodine osvojiti LP pa ne znam zašto bi ti bilo drago, kad ni njima ovo nista ne znači Wink
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 23:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je na neki način drago kada vidim na kakve se sve načine može izgubit dobivena utakmica (i to dvaput) jer sam do sada mislio da su ovakve sportske tragedije rezervirane isključivo za Dinamo. Very Happy
ali žao mi je navijača Getafea. dvaput primit gol u zadnjoj minuti i još jedan nakon onakvog kiksa Abodanzziera. ufff... teško će netko zaspati noćas.

by the way, da je jesenas utakmica u Amsterdamu potrajala minutu duže, uvjeren sam da bi Dinamo na Areni doživio sudbinu Getafea.

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Ja i kad Hajduk na ovakav način pobijedi osjecam se kiselo, a ne neki strani klub bila Barca ili netko drugi Wink

šališ se? pa nema slađe pobjede od one u zadnjoj minuti i to još nakon što odigraš loše cijelu utakmicu. Very Happy sjećam se kad je Dinamo prije par godina 15-ak minuta prije kraja gubio u Varaždinu od Varteksa 3:1, da bi na kraju u finišu zabio tri gola i pobijedio 3:4. gol Goce Sedloskog u zadnjoj minuti. te godine je bio najbolji strijelac Dinama. Cool
tu se vidi razlika između velike momčadi (Bayern, odnosno Dinamo za hrvatske prilike) i one koja to nije (Getafe i Varteks).

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 11 tra 2008, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold u pravu si za ovu razliku između velikih i malih, ali ovo je bio susret Davida i Golijata, ja sam takav da uvijek simpatiziram manje i one koji se bore a ne one koji se provlače. Vidiš kad Hajduk igra protiv npr Međimurja i očekuje da će im dati golijadu a tamo preko volje igraju i Međimurje u svemu bolje i onda u zadnjoj minuti iz jedine šanse Hajduk pobijedi, mene to neće baciti u trans, druga je stvar da se to dogodi protiv Manchester Uniteda ili Dinama na gostovanju. Hajduk odigra loše protiv Vinogradara prođe na produžetke i ja bih sad trebao skakati u trans a oni samo sramote dres koji nose, al zato u novinama dan iza o velikoj momčadi koja pobjeđuje i kad ne igra dobro. A kako onda ta velika momčad kad igra protiv Rome glupo ispadne.
Ja sam osobno više ponosan na utakmicu protiv Rome nego na onu protiv Vinogradara iako smo Vinogradar prošli a od Rome ispali Wink
angelous

PostanoPostano: čet 24 tra 2008, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bayern zasad vodi... veseo
nadam se da će proći dalje veseo veseo

Otk 19, 11,14
ivoo

PostanoPostano: pet 25 tra 2008, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1 1 je zavrsilo, ja se nadam da Bayern neće proći, ali s njima se nikad ne zna Wink
vjernik

PostanoPostano: čet 01 svi 2008, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Zenit.Nisam vjerovao isprve da je završilo 4-0 Shocked
I Glasgow je preskočio zadnju prepreku-Fiorentinu.
Možda bi, da nije pucao penal Vieri penzić, Fiorentina ipak prošla, al ovak Laughing

Po meni je Zenit favorit, ali vidjet ćemo.

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 9:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam mislio da me lože da je završilo 4-0
Bravo Zenit!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
coldplayer

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pogrebnyak je dobio parni žuti i ne može igrat u finalu. Neutral Ogroman gubitak za Zenit. Najgore je još što se to dogodilo u 76. minuti pri rezultatu 4:0! E moj Diče Advocaate, što ti najbolji igrač kojemu prijete kartoni još uvijek radi u igri pri tom rezultatu??

A ovaj Rangers je najsretnija momčad na kugli zemaljskoj. Oni nemaju igru uopće, prolaze uvijek na isti način. Uvijek igraju prvu utakmicu doma na Ibroxu (?!) u kojoj nijednom ne prime gol (najčešće završi 0:0) i onda u uzvratu 90 ili 120 minuta totalni bunker, zabiju gol iz kontre i prođu na gol u gostima ili na penale. Grozno.

Rangers - Zvezda 1:0, 0:0
Rangers - Panathinaikos 0:0, 1:1
Rangers - Bremen 2:0, 0:1
Rangers - Sporting 0:0, 2:0
Rangers - Fiorentina 0:0, 0:0

Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 10:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da..i ja sam iznenađen za Bayern Shocked
nekak mi žao Bayerna...
ali svaka čast Zenitu...imaju dobru šansu osvojiti kup Wink

Otk 19, 11,14
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

totalna nepravda jučer za fiorentinu... Rolling Eyes
a vieri nije baš cijeli gol trebao fulat kod penala Laughing

al za zenit mi je baš drago veseo

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
neptun01

PostanoPostano: pet 02 svi 2008, 17:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navijam za zenit

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasušen žeđam za Tobom i večeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spašen u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 18 srp 2008, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Počele su kvalifikacije za Kup UEFA veseo veseo veseo
Hajduk je krenuo impresivno, napokon je nekoga pobijedio lagano i stvarao prilike i sve kontrolirao. Ova bi sezona napokon mogla biti dobra Wink samo tako treba nastaviti i igrati napadački i hajdučki Wink Ako izuzmemo lani Budućnost kad smo isto jedva pobijedili Hajduk nije pobijedio europsku utakmicu od 2004 i Shelbourna i 2003 i Hake Valkeakoski, isto jedva. Hajduk je jučer bio odličan bez obzira što su na drugoj strani amateri koji u slobodno vrijeme zaigraju nogomet koja za početak sezone jako puno znači za zalet i pozitivnu atmosferu. Potpis Hrgovića za dinamo je jako razočarao ali i to može biti dodatni motiv.
Od ostalih rezultata drago mi je za Slaven Belupo, ovim pobjedama se poboljšava našim klubovima koeficijent, prijašnjih godina smo ispadali od ovakvih amatera, ove godine prolazimo.
A evo i kako je Vetra dala gol protiv Vikinga, isto kvalifikacije za Kup UEFA.
http://webtv.tv2.no/webtv/?progId=253205
vjernik

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedno pitanje.
Šta pobjednici 3. kola intertoto kupa (njih 11) idu u kup uefa?
Zna možda netko, malo mi se čini da bi ih išlo previše Confused

Znam da je ovo posljednje intertoto natjecanje pa možda zato Question
Thanks

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, pobjednici idu isto kao i lani u drugo pretkolo Kupa UEFA. Tako je lani Hajduku dopala Sampdoria, a ove godine bi mogao Deportivo Wink
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik
coldplayer

PostanoPostano: ned 20 srp 2008, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Da, pobjednici idu isto kao i lani u drugo pretkolo Kupa UEFA. Tako je lani Hajduku dopala Sampdoria, a ove godine bi mogao Deportivo Wink

Ili Napoli. Smile
Ali nadam se da će izbjeći baš ta dva kluba. Treba našim klubovima napokon malo sreće sa ždrijebom. Lani su i Hajduk i Slaven dobili najteže moguće protivnike u 2. pretkolu.

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: pet 01 kol 2008, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slaven Belupo - Aris

Hajduk - Deportivo juhuu

Nadam se da ću ići na poljud pogledat tekmu ali ne kao navijač Deportiva nego Hajduka da ne dobijem batina hehe

Mislim da sam jedini na forumu koji navija u tom dvoboju za Deportivo belji se

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.