HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 22:00. Pogledaj neodgovorene postove
Projekt "Mladi za mlade"
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: sub 13 stu 2004, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ono što me smeta je:
1. Imaš program, ne možeš ga ostvariti jer se uredu za mlade to ne želi proslijediti dalje. Pitam se ćemu je funfcija ureda. Očiti je da orgarnizira TEZE i ostale 'susrete'.
2. Hočeš nešto pokrenuti, to ignoriraju, t.j. nisi podoban (na žalost i toga ima).
3. Dobiješ informaciju da si uskoro angažiran u nečemu i to preko ureda za mlade ali ured te u opće ne zove i ta osoba te debelo ignorira.
4. Slažem se da u uredu sjede krivi ljudi.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
smješko

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 14 stu 2004, 15:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bojim se Davore koliko te znam,samo puno pričaš i kritiziraš,a jako malo prijedloga daješ.Nitko nije savršen,svakog se može kritizirati,a ti si upravo najviše sklon tome.Kad si u nekoj organizaciji umjesto da se skupe glave kad se radi na nekom projektu ti nađeš ono što ne valja i uhvatiš se toga i kritiziraš tako da od muhe napraviš slona.Zašto su te iz jedne organizacije isto tako udaljili na neko vrijeme,radio si s njima,a i iza leđa kritizirao ih koko si mogao.nemoj tako,ne gledaj sve tako crno ima puno svijetlih točki što se događaju oko nas.BTB
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
psiho

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 14 stu 2004, 16:12
PostNaslov : animatorica...
Citiraj i odgovori

Bok svima,
evo zadnjih dana pregledavam Vaš forum i odlučih se uključiti. Inače - prošla sam osnovnu formaciju animatora u Šibenskoj biskupiji (inače sam iz Gospićko-senjske), ali nisam preko ljeta mogla na specijalizaciju....pa eto, slijedi pitanje - hoće li se uskoro održati možda nova specijalizacija za one koji nisu bili ?!?!?! Smile jako sretan jako sretan jako sretan
hvala i pozdrav svima!!!
davorseljan

PostanoPostano: ned 14 stu 2004, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj konkretni potez bit će javno predstavljanje programa za zimu.
Uskoro.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 14 stu 2004, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smješko napisa:
Bojim se Davore koliko te znam,samo puno pričaš i kritiziraš,a jako malo prijedloga daješ.Nitko nije savršen,svakog se može kritizirati,a ti si upravo najviše sklon tome.Kad si u nekoj organizaciji umjesto da se skupe glave kad se radi na nekom projektu ti nađeš ono što ne valja i uhvatiš se toga i kritiziraš tako da od muhe napraviš slona.Zašto su te iz jedne organizacije isto tako udaljili na neko vrijeme,radio si s njima,a i iza leđa kritizirao ih koko si mogao.nemoj tako,ne gledaj sve tako crno ima puno svijetlih točki što se događaju oko nas.BTB

E sada sam u toj orgarnizaciji opet aktivan.
Takav je život. Znam da neki žale ali očito sam pokazao svoje kvalitete. Projekt u koji sam uključen je dobar i drago mi je da je zadnje izdanje bilo najbolje do sada. Moj doprinos je bio mali ali očito efikasan.
Nadam se da će i slijedeći biti još bolji.
Inaće moji geni su dosta nemirni (preci iztraživaći i moreplovci). Najradije bi se maknuo iz Zagreba i otišao na more. jako sretan .
Ako mi se da prostora i mogučnosti daću sve od sebe da projekt napravim najbolje što mogu.

U radu je spas.
spavanko

PostanoPostano: pon 15 stu 2004, 8:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hmm, ne znam i nisam uspio shvatit cijelu pozadinu ove rasprave, ali mi se cini jedan element kljucnim:
projekt ma kako dobar ili los u teoriji ne vrijedi nista bez ljudi koji bi na njemu radili. nekad znaju 5 ljudi nes pocet pa sve to zavrsi na 100. ali jedan sam tesko ce nesto pokrenuti

make love, no war
psiho

PostanoPostano: pon 15 stu 2004, 12:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam se već ponadala da je meni netko odgovorio na gore postavljeno pitanje, ali ništa - samo se vi i dalje svađajte!!!!
tuzan tuzan tuzan Question tuzan tužan
Niko II Poznat

PostanoPostano: pon 15 stu 2004, 13:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam

evo ja sam odgovorio,

zadovoljna???

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
Jo

PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davore, znas sto me zalosti kod tebe? To da jos ni jednom nisi bio na vratima Ureda za mlade HBK, ni jedanput nisi nazvao na telefon Ureda, ni jedanput nisi dosao s prijedlogom nekog programa da porazgovaramo o njemui dogovorimo se oko izvodjenja a KRITIZIRAS njegov rad i ljude koji u njemu rade i stvarno rade punom parom!!! Mislim da to zločesto!

I opet ti kažem da miješaš pojmove: animatori s Lošinja su animatori Zagrebačke nadbiskupije, a ne Ureda za mlade i tu su kako bi sudjelovali u radu SINODE!

Prvo se informiraj pa onda kritiziraj!!!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Čudoredka

PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A što si ti učinila za Davora??? Ili za nekog drugog, da vam se približi!?Počni radije odatle!

Zadnja promjena: Čudoredka; pet 25 vel 2005, 22:57; ukupno mijenjano 1 put.
Zveki

PostanoPostano: čet 18 stu 2004, 17:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da barem 10% vremena provedenog kritizirajući posvetite molitvi za Jo, već bi bilo puno bolje!
davorseljan

PostanoPostano: čet 18 stu 2004, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne. Ovo nije kritika već konstantacija. Ne znam koju funkciju ima Jo.
Nadam se da će se nakon kritika nešto pomaknuti.
Ideja ima puno i da se samo 10% toga i realizira bilo bi super.
Mnogi svoje ideje nemaju kome iznjeti.
Servis koji bi te ideje progurao treba. Isto tako treba znati kome se te ideje trebaju dati.

U radu je spas.
spavanko

PostanoPostano: čet 18 stu 2004, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan2 napisa:
...Servis koji bi te ideje progurao treba. Isto tako treba znati kome se te ideje trebaju dati.

daj mi ovo blize objasni molim te, pogotovo realnu provedbu te ideje

make love, no war
Andy

PostanoPostano: sri 24 stu 2004, 18:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

psiho evo pozdravljam te na forumu! dobro nam došla!!!

evo ja ću ti odgovoriti!!!

najvjerojatnije će biti specijalizacija i za vas!!! ne brini!!!
pozdrav Wink
Gogi

PostanoPostano: sri 24 stu 2004, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisan bija na susretu Sibeniku tuzan , al' kolko se sićan tamo je tribala bit neka barka u koju su mladi tribali ubacivat svoje prijedloge za poboljšanje rada s mladima itd.
Bas me zanima, jel se iz cile te pompe rodija ijedan konstruktivan prijedlog Question Question Question ???
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
lega

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 9:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NISAM SE MISLIO JAVLJATI AL MORAM.DRAGI MOJI, VI SE ŽALITE NA URED ZA MLADE,A POGOTOVO KONKRETNO TI DAVORE, PA AKO SAM JA IZ OSIJEKA MOGAO OTIĆI U URED U ZAGREB SA SVOJIM IDEJAMA PA ONDA BRATE MILI MOŽEŠ I TI SA JEDNOG DJELA GRADA OTIĆI NA DRUGI.TO TI JE PRVA STVAR A DRUGA PA IMAŠ POVJERENIKA ZA MLADE NAZOVI NJEGA SA SVOJIM IDEJAMA PA MU IH PREDLOŽI PA NEKA TI ON KAŽE SVOJE MIŠLJENJE, ON NAJBOLJE ZNA ŠTO SE MOŽE A ŠTO NE U VAŠOJ BISKUPIJI. (JA SVOG POVJERENIKA VISIM VIŠE NEGO KOD KUĆE I ZAJEDNO REALIZIRAMO PROJEKTE NAGLASAK NA REALIZIRAMO),A JOŠ JE VAŠ POVJERENIK AKTIVAN I U VAŠEM KMNL-U PA ONDA GA UHVATI.
A TI ČUDORETKO PA ŠTO BI URED TREBAO NAPRAVITI, POVLAČITI ZA RUKAV I PITATI JEL NETKO IMA NEKAKVE IDEJE, LJUDI MOJI IMATE MAIL UREDA, TELEFONSKI BROJ I ADRESU PA JAVITE IM SE,KAKO MENI OBJAVE SVAKU OBAVIJEST I ODGOVORE NA SVAKI MAIL.A DAVORE JA TEBE POZNAM OSOBNO PA ISKRENO NE UZIMAM OZBILJNO TO ŠTO SE TI BUNIŠ JER SI TI GALAMĐIJA ALI MI SE NE SVIĐA TO ŠTO SI I DRUGE SVOJIM NAPADIMA UMJEŠAO.MANJE PRIČAJTE,VIŠE RADITE!
psiho

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 11:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala Andy!!! Laughing Laughing jako sretan jako sretan
petrica

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 15:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bravo Lega pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
smješko

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 21:28
PostNaslov : bravo
Citiraj i odgovori

Lega e to su prave riječi hop

LJUBAV UVIJEK POBJEĐUJE!!!!
Andy

PostanoPostano: uto 30 stu 2004, 19:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma bravo za legu!!!!
to su prave riječi!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink
lega

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 8:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DA SE MALO POHVALIM ETO ANIMATORI IZ OSIJEK DAKLE NAS 5 U SUBOTU BILI SMO U NEDJELJU NAVEČER U JEDNOM SELU KOJI SE ZOVE TOVARNIK I ANIMIRALI SMO MLADE PRIMJENJUJUČI NAŠE ANIMATORKSO ZNANJE I MOGU VAM REĆI DA JE BILA LUDNICA.OVO NAM JE BILO PRVI PUT DA RADIMO NEŠTO TAKO PRED 63 MLADE OSOBE,BILI SU ODUŠEVLJENI.A TEK MI!!! Laughing
lega

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 8:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sad sam pročitao ovaj svoj post i svaka čast onome ko ga skuži, ni sam nisam skužio što sam napisao sad kada čitam.ima tu svakakvih baljezgarija al uglavnom bilo nam je super. Embarassed
Jo

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dont vori, kuži se i pljesak pljesak pljesak

sam bi bilo fora da smo imali kakvu skrivenu kameru da vas vidimo! Laughing

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 18:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drugi put Fotic u ruke! -Foto galeriji sa pocetne stranice ureda dobro bi doslo osvjezenje.
Još jedna primjedba: Ima bit da je i u Splitu bila nekakva formacija, a ja san inace slabo upucen. Zasto nije bila nikakva obavjest o tome?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
lega

PostanoPostano: čet 02 pro 2004, 10:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma bili smo mi supika,jest da smo se da izvineš uplašili da ne kažem nešto drugo kad smo vidili koliko ih ima ali kad smo probili led sa upoznavanjem (i to onim pucanjem i to sam ja vodio) onda je bilo lakše i bilo je super kasnije. Laughing Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.