HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 22 ruj 2018, 1:57. Pogledaj neodgovorene postove
Gdje / kako naći osobu za vezu?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Da li ste ikada bili u vezi?

Da 
67%
 67%  [ 37 ]
Ne 
32%
 32%  [ 18 ]

Ukupno glasova : 55

Autor Poruka
El Pepe

Spol: muško
PostanoPostano: sri 09 sij 2008, 14:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Meni najdraže cure odlaze u časne, i kaj da sad ja radim ?
Cool

Pa rješenje se samo nameće...

Odi na plac

Tak si ja to mislim
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
merkat

PostanoPostano: sri 09 sij 2008, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je kad su na placu samo stare babe i djeca !

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
El Pepe

PostanoPostano: sri 09 sij 2008, 15:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:

Moraš biti brz, prave puce buju mam razgrablene čim se pojave, kak one črešnje kaštelanske.

Tak si ja to mislim
pahuljica

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 09 sij 2008, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
merkat napisa:

Moraš biti brz, prave puce buju mam razgrablene čim se pojave, kak one črešnje kaštelanske.

A isto je sa muškom vrstom. Ali valjda je ostao bar jedan pravi Laughing
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 1:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
smješko napisa:
kad smo skužili ko se krije iza kojeg nicka krenuli su učestali pp-i pa živjeli forumaški susreti i eto Smile Smile Smile Smile Smile srce srce srce srce srce sad u sretnom braku!!!!

Jesam li rekao da treba ponovno oživjeti forumaške susrete? Vidite da ima nekog smisla Laughing

Slažem se s time...tko zna možda će se tko već evo na ovom sljedećem susretu povezati...

Imam jedno mišljenje što ne znam dal ćete razumijeti...
Mislim da mi osobu za vezu ne moramo tražiti...pa ne tražimo posao, ili slično...jednostavno prava osoba će kad tad doći...mi jednostavno moramo biti strpljivi...
neko onu/onog pravog upozna sa 18g. a netko sa 45g....
Bitno je da ne gubimo vjeru...

i kak se kaže...svaki lonac ima svoj poklopac...

a do tad...upoznajmo ljude...na svim mogućim mjestima (faks, PKP, forum, zajednica mladih, dom zdravlja, rođendani i sl.)...i možda će taj određeni trenutak biti presudan...jer ako Bog nešto spoji, čovjek neka ne rastavi...moramo biti svjesni da je to to...dvije duše spojene u jedno...
a do tad ljubimo...makar i jednostranom ljubavi...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 8:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pahuljica napisa:
El Pepe napisa:
merkat napisa:

E puca muške na placu ni dobro iskati. Njih se ište poslije mise i v Cirkvi tam su ti pravi. Naravno oni kaj su laici.

Tak si ja to mislim
pahuljica

PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
pahuljica napisa:
El Pepe napisa:
merkat napisa:

E puca muške na placu ni dobro iskati. Njih se ište poslije mise i v Cirkvi tam su ti pravi. Naravno oni kaj su laici.

Ma nisam mislila da treba muške tražit na placu, nego da oni dobri isto budu razgrableni belji se
El Pepe

PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisu pahuljice samo da bi se iskopao gram zlata treba prevrnuti tone blata. Dobri su skriveni i ne ističu se previše. Kažem ti traži ih na misi radnim danom odmah ćeš vidjeti koji je dobar.

Tak si ja to mislim
clarisse

PostanoPostano: čet 10 sij 2008, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Kažem ti traži ih na misi radnim danom odmah ćeš vidjeti koji je dobar.

A što ak se dogodi da je taj netko jako dobar, i onak ostvarenje tvojih molitava i snova, a onda saznaš da je zauzet. .. Jel vam se već dogodilo tako nešto? ajoj

Išli su, išli plačući noseći sjeme sjetveno: vraćat će se s pjesmom noseći snoplje svoje. (Ps 126)
coldplayer

PostanoPostano: pet 11 sij 2008, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Spontanost i Božja providnost, bez prisiljavanja sebe i drugoga, prijateljstvo kao temelj, a onda ako oboje žele - gradit dalje na tome Wink

Ovo lijepo zvuči u teoriji, ali u praksi ne mora biti točno.
Iskustvo uči da čim te žena počne gledati kao prijatelja, slobodno piši kući propalo je. Wink
M-o-S

PostanoPostano: pet 11 sij 2008, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Žan napisa:
Spontanost i Božja providnost, bez prisiljavanja sebe i drugoga, prijateljstvo kao temelj, a onda ako oboje žele - gradit dalje na tome Wink

Ovo lijepo zvuči u teoriji, ali u praksi ne mora biti točno.
Iskustvo uči da čim te žena počne gledati kao prijatelja, slobodno piši kući propalo je. Wink

misliš na ono, da ona stvarno ima istinskog prijatelja, i da ne želi više od toga, a ti (nemislim na tebe,konkretno) Wink si htio neš više?? a ona samo pravog prijatelja
e onda je, piši kući, propalo.. iako nije uvijek. ima primjera, koji to negiraju.. iako, slažem se, uglavnom ne bude ništa

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 11 sij 2008, 16:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

M-o-S napisa:
misliš na ono, da ona stvarno ima istinskog prijatelja, i da ne želi više od toga, a ti (nemislim na tebe,konkretno) Wink si htio neš više?? a ona samo pravog prijatelja
e onda je, piši kući, propalo.. iako nije uvijek. ima primjera, koji to negiraju.. iako, slažem se, uglavnom ne bude ništa

Da, upravo o tome govorim. U početku možda i postoji obostrana privlačnost, ali ona se s vremenom izgubi zato što momak nije ništa poduzimao, već je dozvolio da vrijeme protiče... Cura se pita u čemu je problem, zašto me ovaj nije pozvao negdje van i zaključuje da ovaj ili nema interesa u njoj kao potencijalnoj djevojci ili nema dovoljno nečega da nešto poduzme. To ultimativno dovodi do toga da ga djevojka smješta u friend zonu, a od tamo buraz u pravilu nema natrag. Cool

Zato taktiku "najprije prijatelji, veza kasnije" baš i ne bih preporučio. Istina je da postoje primjeri u kojima se baš iz prijateljstva izrodila veza, i takve su veze možda i jače i stabilnije od onih "običnih", ali treba se zapitat koliko se to često događa.
M-o-S

PostanoPostano: pet 11 sij 2008, 16:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Zato taktiku "najprije prijatelji, veza kasnije" baš i ne bih preporučio. Istina je da postoje primjeri u kojima se baš iz prijateljstva izrodila veza, i takve su veze možda i jače i stabilnije od onih "običnih", ali treba se zapitat koliko se to često događa.

tu bi možda dobru ulogu imalo to da kak kažeš dečko krene u akciju, a onda kaže da bi htio pravu, iskrenu vezu, uz hodanje duže vrijeme, al više kao prijatelji...
mislim nemora bit.. al eto Laughing

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
merkat

PostanoPostano: čet 17 sij 2008, 12:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

clarisse napisa:
El Pepe napisa:
Kažem ti traži ih na misi radnim danom odmah ćeš vidjeti koji je dobar.

A što ak se dogodi da je taj netko jako dobar, i onak ostvarenje tvojih molitava i snova, a onda saznaš da je zauzet. .. Jel vam se već dogodilo tako nešto? ajoj

Ili nije za tebe jer ima bolji ili nije to što misliš ili će biti tvoj kad tad. Smile

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
El Pepe

PostanoPostano: čet 17 sij 2008, 14:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:

Ili nije za tebe jer ima bolji ili nije to što misliš ili će biti tvoj kad tad. Smile

E moj prijatelju da ti znaš koliko se djevojaka ne udaje jer misle ovo treće.
Dakle treće ili je suvišno.

Tak si ja to mislim
sike

PostanoPostano: čet 17 sij 2008, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Preko Facebooka Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
clarisse

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 23:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I u liftu je moguće!!!!! pod uvijetom da lako uspostavljaš kontakte, tj.da si brzopotezan na jeziku sve je moguće

Išli su, išli plačući noseći sjeme sjetveno: vraćat će se s pjesmom noseći snoplje svoje. (Ps 126)
tkoko

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 0:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mozda je moguce i upoznati nekoga preko ja sam kompjuteras ali ja bih radije u crkvi gdje moli
mojeg princa na bijelom konju jase nekako tako zamisljem

(mozda sam bas zato vec dugo vrijeme 'slobodna')

...
Pa da mi je i dolinom smrti proći,
zla se ja nebojim, jer ti si sa mnom.
Tvoj štap i palica tvoja
utjeha su meni.
...
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
mala_ive21

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

neznam...ja se tim pitanjem bavim ima već godina dana.Razmišljam o tome i na kraju svega sam razmislila da treba to pustit kako je....ako previše forsiramo i "tražimo" možemo samo skupusit osjećaje i ako je naišao pravi onda ga nećemo prepoznat u ciloj toj buci. tuzan
Mišljenja sam da za osobu svog života treba puno molit molitva i čekat....poslat će nam Bog sve šta Ga molimo i više od toga,On zna sve što nama treba do u detalj.....Svjesni da nas On beskrajno ljubi trebamo svu tu našu borbu da nađemo pravog /pravu dat Njemu pa će On sve sredit.Onda kada bude pravo vrime za to.Samo On zna kad je to.
Do tada,....naoružajmo se molitvom,strpljenjem,pokorom,povjerenjem....
..nekad prije sam bila PREOČAJNA što nikoga nemogu nać,sad kad sam sve to dala Isusu lakše mi je.Znam kad mi pošalje pravu osobu da ću je prepoznat,i znat ću da je od Njega,....ta On nam nikada neće dati nešto bezveze Very Happy

.. kako bismo mogli uživati u nekoj stvari, ako je ne bismo ljubili? Ljubav prethodi i nadi. Jer nadamo se samo onome što ljubimo. Ljubav prethodi i mržnji. Jer mi mrzimo zlo samo za volju ljubavi koju gajimo prema dobru. (Franjo Saleški, Teotim)
lucija

Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraća u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 16:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mala ive, totalno se slažem s tobom Very Happy ! drži se, mislim da je dovoljno imat strpljenja i povjerenja u Njega; i opustit se Laughing !

btw, ja sam sadašnjeg dečka upoznala u zajednici... al bilo je totalno spontano Laughing ... bezveze mi je kad se ljudi baš trude da nađu momka u nekoj vjerskoj zajednici, pa nastane šou; jer nema spontanosti, nego je sve nekako namišteno...

Nemojmo zaboraviti: ispunjajući Volju Božju prolazi se iznad poteškoća... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
bananko

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh...ja sma angažirala svoje prijatelje, bogoslove, da mole za mene...pa bude valjda nešto, valjda oni imaju neki popust aaa hehehe

...ako te nije, pronašla ljubav potraži me
bit ću ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit ću od svih....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 17:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Također me je tetka savjetovala u vezi cure.
Veli, odvezi je na sljeme bez da joj govoriš kamo idete.
I stani kod kapelice ili crkvice i vidjet češ po njenim reakcijama ( očekivanjima ) je li za tebe.

Hehe, ovo mi se dopada, vrijedi isprobat... Cool

merkat napisa:
Meni najdraže cure odlaze u časne, i kaj da sad ja radim ?

Suosjećam s tobom deda, al znaš, tak je i curama, stalno se žale da svi dobri dečki idu u svećenike. Al kaj je činjenica, inače više znam dobrih cura neg baš tak dobrih dečki, tak da mislim da je ipak njima još nešto teže. Ak ti je to ikakva utjeha... Wink

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
snjegović

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 17:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma šta se brinete!!! Bog ima s nama planove!!! Ni vlas s glave nam ne pada bez Njegova znanja! Kad tad će nam na naš put poslati onog pravog ili onu pravu!!!

A do tad ostanite mi blagoslovljeni!!! Very Happy

Kad bi svaki čovjek na svijetu usrećio barem jednog čovjeka, čitav bi svijet bio sretan!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Jole

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 17:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam svoju dragu nasao prosle godine kad je bio Taizé u Zagrebu jako sretanjako sretan cak je iz moje zupe, a prije smo se znali samo iz videnja, i to smo se jako jako rijetko znali srest, a nismo bili ni na bok jako sretanjako sretan sve ima svoje razloge jako sretan

"Gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce" (Mt 6,21).
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 17:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
tak je i curama, stalno se žale da svi dobri dečki idu u svećenike.

istina yc...
dok ti se tak nekaj dogodi ne znaš sal da se smiješ i da ti bude drago ili da se plačeš...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.