HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 19 ruj 2019, 7:05. Pogledaj neodgovorene postove
Gdje / kako naƦi osobu za vezu?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Da li ste ikada bili u vezi?

Da 
67%
 67%  [ 37 ]
Ne 
32%
 32%  [ 18 ]

Ukupno glasova : 55

Autor Poruka
tkoko

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 04 vel 2008, 23:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich slazem se s tobom stavarno zna biti bed pitam se ja sad!

vjerujem da je Bog za mene "spremio" nekoga posebnog ali jos nije vrijeme da mi ga da- cuva ga dok budem spremna za njega... (ovo je skoro pa parabola)

...
Pa da mi je i dolinom smrti proƦi,
zla se ja nebojim, jer ti si sa mnom.
Tvoj Ŕtap i palica tvoja
utjeha su meni.
...
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: uto 05 vel 2008, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Meni najdraže cure odlaze u ĆØasne, i kaj da sad ja radim ?

Yecteris napisa:
SuosjeƦam s tobom deda, al znaÅ”, tak je i curama, stalno se žale da svi dobri deĆØki idu u sveƦenike. Al kaj je ĆØinjenica, inaĆØe viÅ”e znam dobrih cura neg baÅ” tak dobrih deĆØki, tak da mislim da je ipak njima joÅ” neÅ”to teže. Ak ti je to ikakva utjeha... Wink

Vjeruj mi i ja tak mislim. Imam viÅ”e prijateljica. ( od kojih su pola ĆØasne Laughing )

Nekako sam si ĆØitajuƦ sve ovo pomislio kako se u potpunosti slažem s vama.
Opet sreo sam prije pola godine staru prijateljicu koja se taman udala.
I nekako poĆØne priĆØa s kime se vidiÅ”, blablabla...i nekako joj se poĆØnem ispriĆØavat kako se skoro s nikime iz starog druÅ”tva ne vidim jer sam viÅ”e jer sam posato "crkvenjak" a veƦina od starih prijatelja brije isti film kao prije koji mene viÅ”e ne zanima.
Ona mi pak veli da se udala za lika koji s vjerom nema skoro nikave veze i da mu je ona na neki naĆØin veza s njom.
Ona je ustvari jedina pobožna cura s kojom sam se družio i blago za ĆØovjeka koji ju je oženio( usput i rijetka ljepotica ).

RazmiÅ”ljajuƦ u tom tonu, pomislio sam kako je u pravu ustvari.
Ako se mi vjernici koji pokuÅ”avamo biti i praktiĆØni ( moj otac to zove fundamentalisti i fanatici Rolling Eyes Laughing ) zatvorimo u neki geto možda i nije baÅ” najbolje iako je najpraktiĆØnije i najlakÅ”e.
Ako se pak otvorimo ljudima, koji naravno moraju ipak imati neke crte opƦeg humanizma i naravno dopustiti nam krÅ”Ć¦anski život i pogotovo odgoj djece u tom duhu, možemo pozitivno svojim primjerom utjecati na njih i Å”iriti Duh Kristov.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 05 vel 2008, 9:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam jednu curu iz susjedstva koja je kako mi kažemo "dobra ko kruh"! Bila je veƦ uÅ”la u nezgodne godine. Njezin izgled možda nije atraktivan al ima veliko srce! PriĆØao sam s njom prije 2 godine i saznah da 2 puta tjedno posti o kruhu i vodi da joj Bog poÅ”alje pravu osobu za nju, a u isto vrijeme je radila i na sebi.... Å ta reƦ...
Udala se krajem proŔle godine! I to za momka koji se u danaŔnje vrijeme traže pod mikroskopom!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
coldplayer

PostanoPostano: uto 05 vel 2008, 11:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Ako se mi vjernici koji pokuÅ”avamo biti i praktiĆØni ( moj otac to zove fundamentalisti i fanatici Rolling Eyes Laughing ) zatvorimo u neki geto možda i nije baÅ” najbolje iako je najpraktiĆØnije i najlakÅ”e.
Ako se pak otvorimo ljudima, koji naravno moraju ipak imati neke crte opƦeg humanizma i naravno dopustiti nam krÅ”Ć¦anski život i pogotovo odgoj djece u tom duhu, možemo pozitivno svojim primjerom utjecati na njih i Å”iriti Duh Kristov.

Bravo merkat. zivio
ƈesto si mi u glavi stvorimo sliku gdje i kako Ʀemo upoznati buduƦeg ženu/muža i sve si lijepo isplaniramo u glavi misleƦi da mi znamo najbolje. Recimo ja sad odluĆØim da Ʀu svoju curu upoznat u crkvi ili na nekim krÅ”Ć¦anskim susretima ili drugim aktivnostima vezanim uz crkvu i niÅ”ta me drugo ne zanima. I onda se toliko fiksiram na to da sve ono Å”to se ne uklapa u tu sliku olako odbacujem. A to uopƦe ne mora biti u skladu s Božjom voljom. Možda je baÅ” izvan tog naÅ”eg "idealnog scenarija" Bog namijenio osobu za nas. Treba biti otvoren prema ljudima, a ne se zaĆØahuriti u zatvoreni krug ljudi (dobar izraz - geto Very Happy ) i žaliti se kako za mene nema prave osobe. PraktiĆØnih vjernika je malo pa razmislimo malo kakva je vjerojatnost (i postoji li ona uopƦe) da Ʀe svaki praktiĆØan vjernik baÅ” unutar tog kruga upoznati bolju polovicu.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 05 vel 2008, 22:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:

Jako lijepo reĆØeno deda! jako sretan

Pa zapravo, nažalost jako puno ljudi odjeljuje svoj duhovni život u Crkvi od onoga u svijetu, a ta dva života bi zapravo trebala biti jedan život prožet u oba ta djela naÅ”ih života. Ima i dosta ljudi koji se baÅ” uĆØahure u svoje zajednice i zajednica je centar svijeta, Å”to je s jedne strane jako lijepo i korisno za te ljude, ali s druge strane ĆØesto se dogaĆ°a da se stvore takve zajednice u koje je onda teÅ”ko da se netko novi ubaci u "staru ekipu" ili se uopƦe zajednica izolira od vanjskog svijeta. A upravo to doprinosi i stvaranju slike Crkve kao fundamentalne i zatvorene. Mi svi trebamo svoje zajednice da napunimo vlastite baterije, ali tu naÅ” posao tek poĆØinje, naÅ”a glavna zadaƦa je to Å”to tamo proživimo nositi dalje svim ljudima s kojima se susreƦemo. Ovo je možda malo OT, ali u sklopu toga se može ubaciti i traženje partnera. Lijepo je ako se dvoje ljudi naĆ°u u svojim zajednicama ili srkvenim krugovima, ali bi trebali biti otvoreni prema svakome tko doĆ°e, pa otkuda da doĆ°e.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: sri 06 vel 2008, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da i ja neÅ”to napiÅ”em na ovu temu....a ne da samo budem pasivan ĆØitaĆØ....iako ne znam da Ʀu neÅ”to pametno reƦi....ja sam isto tak uvijek željela svog dragog naƦ u crkvi,na nekom susretu....ali družeƦi se tad s ljudima iz crkve u jednom periodu doÅ”la sam do tog zakljuĆØka da su me joÅ” viÅ”e oni razoĆØarali nego ljudi izvan crkve,svaÅ”ta sam doživjela baÅ” od ljudi iz crkve-jer ako idu u crkvu ne znaĆØi da su sveci. Tako da sam samu sebe prestala ograniĆØavat,a poÅ”to sam i dosta komunikativna uvijek bi dosta lako stjecala poznanstva bilo na poslu,bilo na nekom susretu mladih,bilo na nekom tulumu,iako nije da sam baÅ” previÅ”e tulumarila,svadbe razno razne...al uvijek sam negdje bila s ljudima!!!!!! Eto Bog je tako posložio da sam svog dragog upoznala na planinarskom križnom putu,iako naÅ” prvi susret nije uopƦe na to upuƦivao....ali oĆØigledno trebao se on izgradit,trebala se ja izgradit....i tako tek kroz dvije godine Å”to smo se onako povrÅ”no znali je neÅ”to zaiskrilo...zaiskrilo na susretu,susret proÅ”ao i kaj sad.....ehhh gle iznenaĆ°enja nakon tog susreta se moj dragi aktivnije ukljuĆØio na ovaj forum,pp-i nam pomogli da probijemo led i ubrzo je eto sve se posložilo kak je i trebalo bit. Jest da smo svježi braĆØni par,ali svaki dan zahvaljujemo Bogu Å”to nam je dao jedno drugo i Å”to tako zajedno rastemo i u vjeri jedno uz drugo!!!!!!!

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
merkat

PostanoPostano: sri 06 vel 2008, 9:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” tak coldplayer i yec !
Zatvaranje nije dobro a najvažnije je baŔ kao i kod traženja duhovnog poziva da treba tražiti Božju volju.
Najteže ju je prepoznati a vjerujem da je put da se zatiru svoji sebiĆØni interesi i naĆ°e neki mir i sa osobom koja možda i ima malo onih atributa koje smo sami nametnuli kao prioritetne.
Zaista sam znao biti u druÅ”tvu djevojaka koje bi bile takorekuƦ bez mane i nebi osjeƦao niÅ”ta a kada bi bio u blizini nekih i živĆØanih i ĆØudakinja osjeƦao bi se potpuno slobodno i mirno. ƈudno, al nekako brijem da je to otprilike pokazatelj da si takve strane zbog nekih razlika paÅ”u i nadopunjuju. ( ja sad kao Å”atro nisam ĆØudak i živĆØenjak, hahahahaha ) Wink

SmjeÅ”ko, lijepo reĆØeno !

Imao sam vas prilike upoznat jednom na kratko i oboje ste mi jako simpatiĆØni !
Dobro si rekla kako se ĆØovjek može itekako u crkvenim zajednicama razoĆØarati u ljude, jer previÅ”e oĆØekuje.
BaÅ” zato ne treba niÅ”ta forsirati te ako doĆ°e netko iz neke drugaĆØije sredine a da je idealan za nas je dobro kao naravno i ako je takav unutar crkvene zajednice.
TakoĆ°er smatram da se s nikime ne treba prebrzo oduÅ”evljavat i idealizirat nego baÅ” nakon nekog vremena bolje upoznati i vidjeti s kime nam je imati kakav odnos.

Ycteris

PostanoPostano: sri 06 vel 2008, 17:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Zaista sam znao biti u druÅ”tvu djevojaka koje bi bile takorekuƦ bez mane i nebi osjeƦao niÅ”ta a kada bi bio u blizini nekih i živĆØanih i ĆØudakinja osjeƦao bi se potpuno slobodno i mirno. ƈudno, al nekako brijem da je to otprilike pokazatelj da si takve strane zbog nekih razlika paÅ”u i nadopunjuju.

Pa može i to bit, znaÅ” kak se i u prirodnom svijetu minus i plus privlaĆØe... Wink Al opet može to biti netko identiĆØan tebi. Zapravo po tom pitanju ne postoje pravila. Postoje odreĆ°eni stereotipi, ali oni su tu ĆØist da se ruÅ”e, da nam ne bu dosadno. Mr. Green

merkat napisa:
ja sad kao Å”atro nisam ĆØudak i živĆØenjak, hahahahaha Wink

Hehehe, može bit, buduƦi da nas uvijek izbjegavaÅ” pod izlikom svojih godina, ne mogu ni potvrdit ni zanijekat... zeleni

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 8:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bananko napisa:
heh...ja sma angažirala svoje prijatelje, bogoslove, da mole za mene...pa bude valjda neŔto, valjda oni imaju neki popust aaa hehehe

ha-ha, a ja sam svoje muÅ”ke (a i ženske) prijatelje angažirala help me da me upoznaju sa svojim prijateljima, bratiƦima (jel da, M.T. Wink), braƦom (jel da, Zita Wink)... Laughing
ali, s mojim uvjetima ajoj teÅ”ka im je odluka koga mi ''preporuĆØiti''

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
merkat

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
merkat napisa:
ja sad kao Å”atro nisam ĆØudak i živĆØenjak, hahahahaha Wink

Hehehe, može bit, buduƦi da nas uvijek izbjegavaÅ” pod izlikom svojih godina, ne mogu ni potvrdit ni zanijekat... zeleni

ƈuj, ipak sam se ja približio Isusovim godinama, kaj bum deci dosadjival ?
Osim toga vidio sam se sa nekima...( Sike, Klara, Davor, neka ekipica s ĆØudnim nadimcima, hahahahaha...)
sorry za off topic

p.s. ipak nekako moj zakljuĆØak je da u ljubavi nema logike. da je ima, gdje bi bila ljubav ?

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 10:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:

p.s. ipak nekako moj zakljuĆØak je da u ljubavi nema logike. da je ima, gdje bi bila ljubav ?

ima ima logike Wink samo Å”to sve ono Å”to ĆØinimo iz ljubavi, ne može se opravdat logikom! Laughing

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Ycteris

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 16:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
merkat napisa:

ima ima logike Wink samo Å”to sve ono Å”to ĆØinimo iz ljubavi, ne može se opravdat logikom! Laughing

Pa ima tu neÅ”to kod ovog kaj ste obojica rekli, al ja bi to malo prefrmuliral. Rekel bi ko i merkat da u ljubavi nema logike (barem kolko nama može biti vidljivo), ali isto tako ĆØesto nismo svjesni Å”to je ljubav pa kako Franc legenda kaže, hrpu stvari kaj ĆØinimo pitanje je da li ĆØinimo iz ljubavi ili iz osjeƦaja/poticaja koji se javlja vezan uz ljubav ili možda neke stvari vezane uz osobnu psihu svakog ĆØovjeka.

Hmm, kad malo bolje razmislim, bolje ste vi rekli, kratko i jednostavno, ĆØovjek kad krene razmiÅ”ljat, sam zakomplicira sve... zeleni

little_angel

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 16:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:

Slažem se, Franjo Very Happy Nama se niÅ”ta ne ĆØini logiĆØno dok se ne dogodi, i onda nakon nekog vremena shvatimo kako je to zapravo bilo potpuno logiĆØno. Tako je valjda i u ljubavi Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 6:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Leli napisa:
... braƦom (jel da, Zita Wink)... Laughing...

Jesi li ti sigurna da to želiŔ? Cool

Tko je kao Bog?
Ycteris

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

arkandeo napisa:
Leli napisa:

TrebaÅ” prvo to sve popamtiti... Rolling Eyes Mr. Green

MARIJA

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 16:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da se osoba za vezu može naƦi u prijateljstvu i iskrenosti Very Happy lokacija? nije bitna...

Želim te voljeti, a da te ne ograniĆØavam;

Cijeniti te, a da te ne obescijenim;

PrihvaƦati te ozbiljno, a da te za neÅ”to ne privežem,

DoƦi k tebi, a da te na to ne prisiljavam.

Želim te pozvati, a da ti ne postavljam zahtjeve;

NeÅ”to ti darovati, a da time ne postavim neka oĆØekivanja;

Odjeliti se od tebe, a da bitno nisam zaboravila: iskazati ti moje osjeƦaje,

a da te ne ĆØinim za njih odgovornim;

Informirati te, a da te ne pouĆØavam;

PomoƦi ti, a da te ne povrijedim;

Brinuti se za tebe, a da te ne želim skuĆØitiā€¦

Da se veselim zbog tebe, onakav kakav jesi.
zaljubljeni

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da sam se zaljubio. zaljubljen
mate

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 22:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:

Ovo lijepo zvuĆØi u teoriji, ali u praksi ne mora biti toĆØno.
Iskustvo uĆØi da ĆØim te žena poĆØne gledati kao prijatelja, slobodno piÅ”i kuƦi propalo je. Wink

Iz vlastitog iskustva: upoznali se na nekom susretu, bili smo prijatelji dosta godina, imali veze s drugima, tražili sebe i nju/njega ... Onda se odigrao zaplet ... kraljevna i vitez ... malo prije mi je poslala poruku da Ʀe za 50 dana imati muža, a ja se molitva da joj budem dobar (i da se ne predomisli, naravno Wink). I ne mogu ne biti veseo kako je sve ispalo.

Dalje nije direktno tebi coldplay. Mislim da je kljuĆØ u tome da ja kao osoba rastem i budem pravi. A duhovni poziv se u tom odrastanju nekako "izpregovara" s Bogom. Ako mi Gospodin nije ispunio moje ranije molitve sada vidim da je to bilo dobro za mene. Tada sam tražio Å”to je "djetinje". I sve moje "pozicioniranje" i "traženje" tada nije bilo uspjeÅ”no jer zapravo ja nisam bio spreman, odnosno Å”to sam ja želio nije bilo dobro za mene. Nakon dugog vremena ulaganja u sebe vidio sam jasnije kamo trebam iƦi i odjednom moje "poduzeƦe" je postalo uspjeÅ”no.

Dok ne doĆ°e gost imaÅ” joÅ” vremena da pripraviÅ” kuƦu.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 22:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Marija - prekrasno reĆØeno...ovako bi svi trebali voljeti...

ƈokolada - nadam se da Ʀe se tvoja zaljubljenost pretoĆØiti u istinsku ljubav i da Ʀe ona trajati...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: sub 09 vel 2008, 0:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Magali, krivo si shvatila! To je i Leli pomislila...Ne, NISAM ZALJUBLJEN!Stoga ovdje moram naglasiti da je moja reĆØenica "mislim da sam se zaljubio" SAMO moja Å”aljiva reakcija na tekst koji je napisala Marija.S tom reĆØenicom sam htio izrazitit da mi se sviĆ°a naĆØin na koji Marija razmiÅ”lja o ljubavi.Ali NISAM zaljubljen niti u Mariji niti u bilo koju drugu žensku osobu Laughing .
MARIJA

PostanoPostano: sub 09 vel 2008, 14:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe
srce
pusa
zaljubljen
jupi

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: pet 15 vel 2008, 8:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
arkandeo napisa:
Leli napisa:

TrebaÅ” prvo to sve popamtiti... Rolling Eyes Mr. Green

Laughing
možda bi bilo najbolje da pitam Thlaspi za savjet Wink

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
little_angel

PostanoPostano: pet 11 tra 2008, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I drage moje i dragi moji, ima li Ŕto na vidiku? Laughing

Ma ja sam shvatila da me Bog ĆØuva od svih tih deĆØkiju koje gledam oko sebe, jer veƦina ih oĆØito gleda na cure kao na objekt kojeĆØega. A pravi Ʀe doƦ kad Bog bude htio, on bira mjesto, vrijeme i osobu, a mi se možemo opustit i ĆØekat. Je li tako? A pukla me sad inspiracija da ovo napiÅ”em pa eto zaljubljeni Vjerojatno ne zvuĆØi baÅ” suvislo razmislja zeleni

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 12 tra 2008, 5:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
I drage moje i dragi moji, ima li Ŕto na vidiku? Laughing

iskreno,viŔe ne baŔ...a kaj..brzo bu mi bogeg poslal drugoga Laughing Laughing Laughing

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
gogo6ak

PostanoPostano: sub 12 tra 2008, 7:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gdje/kako naƦi osobu za vezu?
To se ne traži. to je Božji dar.
Ako tražimo nekoga onda je to kao požuda za neƦim.
Treba ĆØekati.

Nemoj iƦi za ljepotom, ona je prolazna, idi za onim tko te Ʀini sretnim jer potreban je samo jedan smjeÅ”ak da ti popravi dan.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: teta Jeja
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.