HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:24. Pogledaj neodgovorene postove
AC MILAN
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Gandalf

Spol: muško
PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako mi je drago za Valenciju!! A jos mi je draze kad se sjetim velikog Reala, za kojeg su rekli: "ove godine uzima sve!" I prosle i ove su to govorili, niko ih nece moci zaustaviti...
No zaboravili su da je u nogometu cilj postici gol, ali ga i ne primiti. Zato se navodno suska da ce Tudor u Real, da malo pojaca totalno poroznu obranu, a ja mislim da bi to bilo najsretnije za njega, jer se u Spanjolskoj igra najfiniji nogomet, i to je valjda jos jednino mjesto gdje bi on onakav slomljen uspio spojiti par sezona u kontinuitetu. Italija je slomila mnoge, i Ronalda, i VanBastena... a i Tudora...

Znas sta...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

italija je takodjer i stvorila mnoge... nisam ja kriv sto tudor nije na razini nekih drugih igraca u italiji... dobar je on, al ipak...

u italiji se igra najbolji nogomet, i to ne kazem ja vec ljudi koji se mnogo vise razumiju od mene...

van basten je bio legenda, i ostat ce.. a ta ozljeda mu se mogla dogoditi bilo gdje...

ostalom, pogledaj samo kakvi sve igraci igraju u italiji, u milanu, i nisu bas svi cesto ozlijedjeni... milan nije imao puno ozljeda ove sezone, osim neste, koji je previse krhak... no tu je uvijek dobri stari costacurta, koji zatvori prolaz do gola...
zole

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MA italija je italija!
Tudor? Bojim se da ce otici u Real, odigrat 4-5 utakmica, imati jedan kiks i otici u zaborav, a dovodit ce nove Pavone i Zidane i ostale, a on ce u svemu tome najvise izgubiti, zapravo mi (hrvatska)!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slazem se s tobom zole... Cool
zole

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajde de! bar neko! Wink

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: uto 11 svi 2004, 11:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma sad se u Spanjolskoj igra daleko najbolji nogac!
To potvrdjuju rezultati!

Priznajem, Italija se polako vraca, no previse su se unistili sa svojim "cattenacciom" ili kako se vec pise. Meni je to osobno i danas najdraza liga, iako mi idu na zivce sto iz godine u godinu igraju najtvrdji i najruzniji nogomet, cak su im i njemci otisli ispred, kupivsi svu silu brazilaca..
Spanjolci su prije nekih 5-6god bili u krizi, no onda su postrozili sudacke kriterije, zastitili igru i igrace te ulozili mnogo u nogomet, i eto rezultata: Real 3x prvak Evrope, Valencija 2x finale LP, o polufinalima, cetvrfinalima, kupovima uefa, Deportivu i Barceloni da ne govorim. i sto je najbitnije, jedna su od rijetkih vrhunskih liga gdje se borba za prvaka ne vodi izmedju samo 2 kluba!

i jako me kod talijana smetaju one kamere koje su negdje na vrhu triibine, i onda vidis igrace kao tockice. A i trava im nije bas nesto. Po tom pitanju englezi su zakon.. najugodnije mi je gledati njihove tekme

Znas sta...
igor

PostanoPostano: uto 11 svi 2004, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u spanjolskoj se ne igra najbolji nogomet, i to jos jednom ponavljam..

sto je ono bilo prosle godine??? tri kluba u polufinalu lige prvaka?? ili koliko...

talijana ponekad nema u zavrsnici zbog njihove veoma jake lige, jer ima puno vise klubova koji su jaki, a ne kao u spanjolskoj, gdje je svaka durga tekma jaci trening i samo to... ili u engleskoj... a o obranama da ne govorim....

talijana ove godine u zavrsnici lige prvaka nema iz veoma jasnih razloga... promocija drugih liga i promoviranje manjih klubova... uefa zeli nekako slomiti totalnu dominaciju velikih nogometnih sila, ali mislim da ovaj nacin je krajnje nekorektan..
sike

PostanoPostano: čet 26 sij 2006, 19:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igor

postano: ĆØet srp 29, 2004 19:49 Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

milan je previse jak i ove sezone, a to pokazuje i u pripremnom razdoblju... s 3 pojacanja i bez ijednog izgubljenog igraca uvjerljivo je najuigranija momcad calcia.. a to je najbitinije, znati igrati s drugim igracima...

ovo je pocetka nove ere milana.... SCUDETTO OSTAJE DOMA!!!

igor

Postano: sri kol 25, 2004 8:10 Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

talijanski superkup

MILAN - LAZIO 3-0
tri gola sheve...
lijepo...
a danas protiv barcelone igramo... ne idu crespo i sheva... nadam se da ce ostali osvjetlati nas obraz...

igor

Postano: sri kol 25, 2004 22:48 Naslov:

FORZA MILAN!!!

juve nista nece moci napraviti ove sezone... zao mi je samo sto milan nece imati dobru konkurenciju pa nece biti vise onih tijesnih derbija...
al dobro... neka!!!

zole

Postano: ĆØet kol 26, 2004 0:43 Naslov:

heheh

vidim da igor nabrijava atmosferu za novu serie A... iako navijac milana, politicki cu reci: nek pobijedi najbolji! (pa onda navijacki) a to ce biti milan!!!
heheh uzivajte svi vi juventini, romasi (ili tako nesto), interasi, laziali, parmalaŔi i svi ostali... ne znam kako se zovi pojedine skupine na talijanskom, no prepoznat cete se... uzivajte u borbi prsa o prsa... za drugo mjesto (prvo je rezervirano)

ps. nadam se da mi na kraju sezone ove rijeci nitko nece nabit na nos

igor

Postano: ĆØet kol 26, 2004 18:09 Naslov:

liga prvaka...

BARCELONA
MILAN
CELTIC
SHAHTYOR

sike

Postano: ĆØet ruj 09, 2004 18:07 Naslov:

samo se vi busajte u prsa! Ova sezona ce za milan biti isto kao prosla i za real."najbolja" veza na svijetu, a ispred njih su bili klubovi koji nemaju u 10 godina proracun koliko ta realova veza stoji.
Slicno s ebiti i sa milanom.
Zole,kaze se romanisti!
FORZA ROMA!!! Totti je najveci car nogometa!

fat drummer

Postano: pet ruj 10, 2004 8:56 Naslov:

milan nece podbacit ove godine. pogresno je tvrdit da ce bit ko real, to je uigrana momcad, a ne realove zvijezde koje se vide prvi put. real je pokopala i prekratka klupa te neuiskusan trener koji je bio zamjena fergusonu u man.utd-u nije vodio klub, a pogotov ne onako velik klub!
milan ima i vezu i obranu, a napad je i brz i ucinkovit!
juventus se pojacao s balkancem zlatanom, al hoce li se zlatni decec prilagodit italiji?

igor

Postano: pet ruj 10, 2004 11:27 Naslov:

da, to je uvijek vjecno pitanje. hoce li se neki napadac prilagoditi nacinu igre u italiji...

isto tako najbolji u nizozemskoj ligi je bio kezman ali da je dosao u italiju, ne bi bio nis posebno...
ili kao sto bi slucaj bio s thierry henryjem ili van nistelrooyom...

ali da neki vrhunski igrac iz italije ode van, postao bi MEGA MEGA MEGA zvijezda...

milan ce nastaviti svoju prepoznatljivu igru...

duga lopta pirla i zavrsetak inzaghija ili sheve

sike

Postano: pon ruj 13, 2004 14:22 Naslov:

Tocno,zole,njima bi isto skinuo kapu! Ali takvi su rijetki,jer sve je manje ljubavi prema svom klubu, a sve vise prema lovi.

igor

Postano: pet ruj 17, 2004 20:45 Naslov:

shakthar - milan 0:1
seedorf

dado-kozari bok

Postano: sub ruj 18, 2004 22:42 Naslov:

deĆØki polako sagledajte stvari realno kako stoje.
ovako:roma je dobila veoma talentiranog igraĆØa MEXESA iz auxera i traj deĆØko ako se dobro uhoda u naĆØin talijanske igre bit Ʀe dobro.Trebao je i na ovom euru biti no bio je zamjena i to im je greÅ”ka mali je talent.
Milan na njih neƦu troÅ”it rijeƦi njima je prvenstveno mislim potrebna konstanta.
IdoĆ°osmo do JUVETA realno prvog favorita.Uz nova pojaĆØanja može ohrabrivati i izvanredna forma tudora viĆ°ena u repki i to Ʀe pokazati i na terenu u italiji.Osobno mi nije drago Å”to je doÅ”ao capelo,vie preferiram lippia no nije važno dok se naslovi gomilaju.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!![/b]

Zveki

Postano: ĆØet ruj 30, 2004 8:41 Naslov:

VeƦ sad se vidi da niÅ”ta od Rome (scuzi,Sike!), a Juve neƦe moƦ pratit Milan! (scuzi,Sanders!) Scudetto ostaje doma!
A i u Ligi prvaka Ʀe Milan daleko!

Milan : Celtic 3:1

Dida - legenda, sjajan refleks, odliĆØan golman
Cafu - iskusan, ĆØvrst
Nesta - najbolji obrambeni igraĆØ na svijetu
Maldini - rijeĆØi nisu potrebne
Kaladze - uvijek pravi
Pirlo - majstor
Gattuso - razaraĆØ
Sedorff - dovoljno je reĆØ da je osvojio 3 naslova Lige prvaka
Kaka - biti Ʀe najbolji ofenzivni vezni na svijetu
Crespo - rijeĆØi nepotrebne
Schevchenko - -ll-

fat drummer

Postano: ĆØet ruj 30, 2004 9:00 Naslov:

a mozda se malo prerano veselis. cekaj prave okrsaje milan-roma, milan-juve, milan-inter... to su tek pravi ispiti za rossonere. lazio su prosli i sretno i spretno (gube 1:0, igrac manje u gostima, svaka cast)...
roma puca po savovima, ovaj poraz od reala ih je pogodio. istina sudac je pomogao madrizanima.
al volio bih vidit ove okrsaje: arsenal-milan, chelsea-milan i real-milan. i dinamo-milan tek tolko da vidim kolko plavi mogu golova primit... valjda bi i dario zaigrao

sike

Postano: ĆØet ruj 30, 2004 13:21 Naslov:

Bravo Fat! Milanisti, pricekajte derbije pa cemo onda pricat..ne ka kazem da nece mozda biti po vasem..toplo se nadam da ipak nece.
Vratit cemo se mi brzo!Dobro su odigrali protiv reala,da nije bilo suca Ivanova..Ipak,Real je bio bolji. Ali ohrabruje sad pred Inter. A prvenstvo je tek pocelo

Malena-Vtc

Postano: ĆØet ruj 30, 2004 23:10 Naslov:

Bas ste mi jako zanimljivi i simpaticni vi decki i muskarci. Nema niti jednog foruma a da nema sporta. Slatko mi promatrati kako fanaticarski raspravljate, komentirate, gledate, i tugujete skupa za izgubljenom tekmom. Trebalo bi provesti nekakvo znanstveno istrazivanje: Muskarci i Sport, samo prolazna zaljubljenost ili vjecna ljubav.

Samo vi nastavite dalje, bas ste cool i rado vas slusam. Nisam se mogla suzdrzati, pa nemojte mi zamjeriti... Ili jos lakse ignorirajte. Volim vas. Pusa

fat drummer

Postano: pet lis 01, 2004 21:31 Naslov:

e jedno cu priznat, roma ima najzgodnije igrace serie a... pogledajte samo tottija, lep ko slika!
a u milanu jedan ivan gennaro gattuzo ili andrea pirlo i clarence seedorf. strasno

igor

Postano: pet lis 01, 2004 22:11 Naslov:

ne znam kako shvatiti ovu posljednju poruku fat drummera...
al nema veze, ignorirat cu je..
sve u svemu, milan jos uvijek dosta lose igra. ima svoje trenutke u svakoj utakmici, ali konstantnost je jos uvijek strana stvar ovoj momcadi. morat ce se jos malo bolje uigrati..
ocekuje se dolazak stama u momcad oko polovice listopada, i onda ce obrana biti mnogo solidnija.. cini mi se da ce cafu izgubiti svoje mjesto u prvih 11 jer je dosta lose odigrao u posljednje vrijeme...

dakle, bit ce i dalje dida na vratima.
obrana:
stam nesta maldini pancaro
vezni red:
gattuso pirlo seedorf
kaka'
napadaci:
shevchenko inzaghi
to je trenutno optimalno rjesenje za ancelottija, iako ce se napad dosta mijenjati, jer su tu uvijek dobri tomasson i novi crespo..
ne smijemo zaboraviti niti na ambrosinija ili rui costu koji bi vrlo lako mogli zamijeniti nekoga u veznom redu. u prvom redu mislim da seedorfa koji pruza dosta lose partije, na njegovom mjestu bi se mogao naci ambrosini. a umjesto gattusa bi mogao biti ponekad i rui costa. sve ce ovisiti od toga sto je bitnije u kojoj utakmici..
vidim da se vec radujete derbijima...
ukoliko niste navijaci milana, nemojte se previse radovati, jer ako pogledate statistike vidi se vrlo jasno da milan najbolje igra protiv 'boljih' momcadi. mnogo mu teze ide protiv onih malih, ali protiv velikih uvijek pokaze ono najbolje sto ima...

Sanders

Postano: sri lis 06, 2004 18:58 Naslov:

neka vam je ta titula...ove godine Juve sampion!

dado-kozari bok

Postano: sri lis 06, 2004 19:18 Naslov:

tako je sanders ove godine juve i to sa tudorom u glavnim ulogama.Zapamtite to.
A milanezi nek se nadigravaju za drugo mjesto s kim ih volja.

igor

Postano: sub lis 09, 2004 14:10 Naslov:

inace, prosle godine sam bio i na san siru, tekma milan-chievo. i bilo je nezaboravno.. stvarno nesto prelijepo..

Zveki

Postano: pet lis 22, 2004 19:21 Naslov:

A mi se vratimo Milanu!

Milan - Barca 1:0
Å evĆØenko '31

BaÅ” sam frendu poslije faxa rekao da Ʀe zavrÅ”it 1:0 za Milan i da Ʀe zabit Å evĆØenko u prvom poluvremenu (nemojte ovo shvatit kao da se hvali), i da Ʀe se onda Milan zatvorit a Barca neƦe uspjet zabit. Koliko god volim Milan, to mi je tak jadno kod njh. TipiĆØni talijani = kaukulatori!

fat drummer

Postano: pet stu 26, 2004 22:46 Naslov:

izgleda da ce milanezi utrapit jona dahla barci... covjek mozda i zaigra duze od 15 min po susretu. mislim da je simic igrao vise od thomassona ovu sezonu

igor

Postano: uto pro 21, 2004 21:41 Naslov:

dugo me nije bilo na forumu, znam... ali evo vratio sam se doma pa cu imati malo vise vremena i tu sto napisati..
MILAN je opet pokazao da je najbolji klub u Italiji, pa i u europi... protiv juventusa smo pokazali da smo mnogo jaci, juventus se nije mogao ni pomjeriti na utakmici....

sike

Postano: pon sij 24, 2005 13:05 Naslov:

Ne želim vas ometat, samo..

Livorno - Milan 1:0

dado-kozari bok

Postano: pon sij 24, 2005 19:14 Naslov:

milanezi ode juve.pa pa pa pa

vidimo se

Sanders

Postano: pon sij 24, 2005 19:28 Naslov:

ciao! ciao!

igor

Postano: uto sij 25, 2005 19:04 Naslov:

samo neka se juve ne opusta, jer dolazimo mi...
ovo smo se malo odmarali, ali stizemo mi uskoro

dado-kozari bok

Postano: uto sij 25, 2005 21:52 Naslov:

samo vi krenite ali uvijek Ʀete gledati u leưa nekome.

JUVENTUSU

igor

Postano: sri sij 26, 2005 1:20 Naslov:

milan zainteresiran za niku kranjcara.. pogledajte o tome na temi o niki...

Helena

Postano: sub svi 28, 2005 13:11 Naslov:

NE MOGU VJEROVATI DA SMO IZGUBILI FINALE LIGE PRVAKA

[Vrh]

igor

Postano: sub svi 28, 2005 17:00 Naslov:

ja mogu vjerovati, i prihvatio sam to...

samo ono sto mi je zao ove sezone je to da su nam dva trofeja bila fakticki oduzeta od strane sudaca. jeste da i oni mogu pogrijesiti, ali bas da mogu ovoliko grijesiti u korist drugih a protiv milana to vec nije prihvatljivo...

oni koji su pratili seriu a znaju o cemu govorim.. a i oni koji su gledali finale lige prvaka znaju o cemu govorim. staviti spanjolskog suca da sudi utakmicu u kojoj pola druge ekipe cine spanjolci, pa cak i sam trener... mislim da to bas nije normalno... i onda se UEFA kao tu nesto zahvaljuje milanu na sudjelovanju u ligi prvaka... koje licemjerje...
sve su uradili kako milan ne bi osvojio ligu prvaka... iako je malo falilo da im plan propadne, jer je shevchenko promasio nesto sto ne znam ni sam kako je uspio...

[Vrh]

Zveki
Site Admin

Postano: ned svi 29, 2005 16:24 Naslov:

A jeste culi da Ronaldo slijedece sezone najvjerojatnije dolazi u Milan?!?

Vogel je vec potvrden da dolazi.

[Vrh]

igor

Postano: ned svi 29, 2005 19:39 Naslov:

ronaldo nece doci a i bolje je tako jer ronaldo je vec istrosen igrac...

gilardino, jankulovski, vogel i jos koji obrambeni igrac i sve ce biti ok..

[Vrh]

Gandalf

Postano: uto svi 31, 2005 9:44 Naslov:

SuĆ°enje u finalu je bilo sasvim korektno, to je bar oĆØigledno. InaĆØe bi se bar igraĆØi Milana žalili.

NajveƦu uslugu Milanu uĆØinio je Benitez, postavivÅ”i igru tako da paÅ”e Milanu te su ih ovi skoro izmasakrirali zbog toga u prvom dijelu. No, kad je u drugom dijelu postavio onakvu postavu s kakvom je igrao cijelu sezonu (s Hamanom - a i BiÅ”Ć¦ana je trebao), tek tad je poĆØelo pravo finale Lige prvaka. Nažalost, Milanezi su tad veƦ slavili i bili opuÅ”teni, tako da se bilo teÅ”ko vratiti u meĆØ.

Meni je na kraju bilo jako žao, stoga Å”to je u Milanu najveƦa koncentracija "finih" igraĆØa na svijetu (Pirlo, Seedorf, Rui Costa, Kaka, Sheva, Serzinho, a bome i Gatuzzo je igraĆØina).
No, treba bit realan pa reƦi da je Milan Citat:
potpuno nezasluženo
proŔao PSV, i da im se moralo negdje osvetiti.

[Vrh]

Helena

Postano: uto svi 31, 2005 10:26 Naslov:

Iako sam velika navijaĆØica Milana, joÅ” od vremena kada je u Milanu igrao 'Ajax' (van Basten, Goulit....), moram priznati da su se u polufinalu provukli, ali izgubiti prednost od 3:0- ƈOVJEƈE, PA TO NIJE NORMALNO!

[Vrh]

igor

Postano: sri lip 01, 2005 13:26 Naslov:

u polufinalu se jesmo provukli, ali to je sve zbog ogromnog broja utakmica koje moramo igrati u serie a... to je najveci problem...
a mora se priznati da ipak nizozemsko prvenstvo i nije nesto posebno TESKO.

finale...

milan je sam sebi napravio to sto je napravio. i igraci su bili toliko razocarani, da sam se i bio iznenadio kad su poslije tri gola liverpoola uspjeli igrati onako kako su igrali do kraja..

GRESKE SUCA...

prvo poluvrijeme. gol shevchenka koji je bio regularan. da je taj gol bio priznat sigurno ne bi uspjeli zabiti 4 gola u drugom poluvremenu. cak i da su zabili dva u drugom poluvremenu, za to vrijeme bi se milan uspio sloziti na terenu.

drugo poluvrijeme. gol smicera (2. gol liverpoola) je totalno neregularan. pomocni sudac podigne zastavicu, a glavni sudac kao nista ne vidi. pa gdje to jos ima? i zbog toga sto nije svirao malo su se pogubili igraci milana, i eto drugog gola. poslije drugog gola vec su bili toliko pogubljeni da su olako pustili gerrarda u kazneni prostor te je gattuso napravio faul.

to su dvije ogromne pogreske koje se ne bi trebale dogadjati u finalu lige prvaka.

zatim, PENALI...

jeste li vidjeli sto je DUDEK radio na golu? pomjerao se desno lijevo prije suta, te je izasao barem dva puta, oko 2 metra ispred linije. to se ne smije raditi, ili barem tako kazu pravila nogometa. a gdje je bio sudac??? pirlo je promasio penal, a dudek mu ga je obranio na onakav nacin... to se je trebalo ponoviti...

.................

i ako je to korektno sudjenje, onda ne znam vise kamo nogomet ide... a i UEFA koja namjerno pomaze slabije ekipe...

Do sljedece godine u parizu, na finalu lige prvaka...

[Vrh]

Gandalf

Postano: sri lip 01, 2005 16:38 Naslov:

IGOR NAPISA:
Citat:
jeste li vidjeli sto je DUDEK radio na golu? pomjerao se desno lijevo prije suta, te je izasao barem dva puta, oko 2 metra ispred linije. to se ne smije raditi, ili barem tako kazu pravila nogometa. a gdje je bio sudac??? pirlo je promasio penal, a dudek mu ga je obranio na onakav nacin... to se je trebalo ponoviti...

Golman se smije micati na liniji prije izvoĆ°enja penala. Ako hoƦe, može stajat na stativi.
U trenutku udarca smije skoĆØiti ako hoƦe i naprijed. Ja nisam primjetio da je Dudek izaÅ”ao 2m naprijed.

NE kužim te baÅ” za gol Å micera, inaĆØe pomoƦnik samo signalizira, ne i sudi. Ako glavni misli da je ok može pustit igru dalje.

Onaj gol Å evĆØenka je i po meni bio regularan, ali bilo je na rubu, takve greÅ”ke se ne mogu izbjeƦi, kad ni mi sa 50 kamera i ponovljenih snimaka nismo sigurni, kako bi tek sudac mogao biti...

Po meni, ponavljam, sasvim korektno suĆ°enje.

[Vrh]

fat drummer

Postano: sri lip 01, 2005 17:42 Naslov:

isitna je da se dudek micao s linije prije izvodjenja penala sto ne smije, ali takodjer se nije pomaknuo za dva metra!!!! ajmo malo stat na loptu, bilo je oko pola metra maksimalno

[Vrh]

Zveki
Site Admin

Postano: ĆØet lip 02, 2005 8:55 Naslov:

Å to se poniÅ”tenog gola tiĆØe, ne mogu niÅ”ta reĆØ jer to nisam vidio. A inaĆØe je suĆ°enje bilo korektno. No, opet, istina je da je Dudek izaÅ”ao naprijed pri izvoĆ°enju penala, sigurno viÅ”e od pola metra, ja bi rekao 1 m, a kao Å”to Gandalf kaže, smije se on micat kolko hoƦe dok god je na gol-liniji.
Liverpoolu ĆØestitke na zasluženoj pobjedi. Milan se prviÅ”e opustio i zbog toga su izgubili.

[Vrh]

igor

Postano: sub lip 04, 2005 20:42 Naslov:

dobro, pomjerio se sigurno jedan metar s linije.

a to je problem bio glavnog suca, sto nije signalizirao off-side liverpoola, ako ga je vec signalizirao milanu u prvom dijelu.. a poslije oko penala da ne govorim..

samo zelim reci da se sve cini kako bi se male ekipe pomogle, ali to nije u redu.

[Vrh]

igor

Postano: pet srp 22, 2005 14:57 Naslov:

POGLEDAJTE OVAJ NAPAD ZA SLJEDECU SEZONU!!!

SHEVCHENKO-GILARDINO-VIERI-INZAGHI...

Salutiamo questo MILAN!!!

[Vrh]

Helena

Postano: pet kol 26, 2005 9:16 Naslov:

Salutiamo

Usput, ste vidjeli put do pehara Champion leage: PSV (OPET), SHALKE 04, FENERBAHƈE! Mislim da imamo dobru grupu

[Vrh]

igor

Postano: pet kol 26, 2005 11:35 Naslov:

ma super nam je grupa... shalke ne bi trebao biti opasan... protiv fenerbahce ce biti mozda malo teze u turskoj, dok u italiji mozemo dobiti lako.
PSV... pa sto reci... PSV je inace dosta oslabljen u odnosu na proslu sezonu... tako da bismo trebali osvojiti prvo mjesto u skupini...

ionako je nama cilj doci do pariza 2006.

FORZA MILAN!

[Vrh]

igor

Postano: pon kol 29, 2005 21:44 Naslov:

ADRIANO GALIANI je odlucio dati ostavku na mjesto predsjednika LIGE (FIGC) zbog toga sto ne moze braniti interese svog kluba Milana na pravi nacin...
u prvom kolu smo bili svjedoci jednog sramotnog dogadjaja koji nazalost nije ni prvi a ni posljednji u nizu cudnih sudackih odluka... taj tretman se odvija vec nekoliko mjeseci, ukljucujuci i skoro cijelu proslu sezonu...
ovaj put je pro-juve sudac DE SANTIS pustio utakmicu ASCOLI-MILAN da se igra po totalno neregularnim uvjetima... i milan je na taj nacin ispustio 2 boda u utakmici koju je svakako trebao pobijediti, jer je igrao protiv jedne od najslabijih momcadi u seriji a...

SRAMOTA ZA CIJELU SERIE A...

[Vrh]

sike

Postano: pon kol 29, 2005 21:59 Naslov:

Igore,koliko su bili loŔi uvjeti za Milan bili su i za Ascoli!
A i nisam oĆØekivao veƦ napad na suce nakon jedne tekme..

[Vrh]

igor

Postano: uto kol 30, 2005 18:10 Naslov:

koliko je bilo lose za milan toliko i za ascoli??? da, samo sto milan se bori za SCUDETTO.. i sad gubi nepravedno 2 boda..
nije tu uopce u pitanju ascoli, vec milan koji nije mogao odigrati jednu tekmu po normalnim uvjetima... to je problem...

[Vrh]

Sanders

Postano: uto kol 30, 2005 23:43 Naslov:

ako milan prodje u kup uefa iduce godine to mu je dosta, tamo bi barem imao vise sanse da osvoji neki trofej, hehehe

[Vrh]

Helena

Postano: ĆØet ruj 01, 2005 8:21 Naslov:

Sanders (napisa):
ako milan prodje u kup uefa iduce godine to mu je dosta, tamo bi barem imao vise sanse da osvoji neki trofej, hehehe

[Vrh]

zole

Postano: sri ruj 07, 2005 21:57 Naslov:

ja sam navijac milana, al ove gluposti oko sudjena uopce nisu potrebne!!!

milan je dovoljno velik i jak klub da moze pobjediti bilo koga u serie a.
a ako i izgubi, nema se sta izmotavat na suce, nego jos popravit svoju igru! ne mozes ti ascoliju zabit 1 gol i mislit da si velik! ma da su igrali u blatu, a ne po travnjaku!
ne mogu se krivit suci za neuspjeh momcadi!

ove godine milan nece osvojiti niti jedan naslov. odnosi unutar momcadi i odnosi na relaciji uprava - struka su jako zategnuti i prilicno losi.

ukoliko dodje do nekih smjena, a novi ljudi se brzo uklopi i milan ce se uklopit u borbu za trofeje, u suprotnom - pusta sezona!

[Vrh]

igor

Postano: ĆØet ruj 08, 2005 20:17 Naslov:

ne mogu se slozit s tobom zole...
mislim da nisu bas idealni uvjeti za igru na travnjaku (ako ga mogu uopce tako i nazvati) s 20 cm vode...
to vise lici na new orleans ovih dana, nego na nogometno igraliste... i u takvim uvjetima bi bilo tesko pobijediti bilo koju ekipu, jer lopta automatski staje cim pokusas neki pass ili nesto...

a to kako ce milan ove sezone...
ja imam veliko povjerenje u klub... jedino sto je malo zabrljano jeste (ne)kupovina jednog mladog dobrog obrambenog igraca, ali i to mislim da ce se napraviti u sijecnju... a dotad, imam dosta kvalitetne branice koji ce moci odraditi sasvim pristojno posao...

[Vrh]

igor

Postano: pet ruj 16, 2005 17:59 Naslov:

NESTA i KAKA' su produzili svoje ugovore do 2010. godine...

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 08 tra 2006, 11:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Milan: Barca, ajme jedva cekam da dobijemo te folere! nomgomet

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 08 tra 2006, 15:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena napisa:
Milan: Barca, ajme jedva cekam da dobijemo te folere! nomgomet

muahahahahahaha... na nou campu milan Ʀe zgorit ko krpena lutka filana benzinom. preÅ”irok teren, momĆØad koja ima posjed lopte. ĆØak ni posloviĆØni talijanski sustav dva gola u zadnjih 5 minuta neƦe pomoƦi.
joÅ” kada dida kiksne na ronaldinhov slobodnjak, a hoƦe, jer je kikser.

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Helena

PostanoPostano: ned 09 tra 2006, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ti mislis belji se Vidit cemo ki ce se zadnji smijati zeleni

Helena
fat drummer

PostanoPostano: pon 10 tra 2006, 16:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

inaĆØe mislim da Å”jor ivo laprda gluposti, ali danas je napisao briljantnu kolumnu u jutarnjem. talijani nemaju bokove. imaju 6 obrambenih a 5 igraĆØa koji idu prema naprijed. barca npr. ima bar 8 igraĆØa u fazi napada. talijani temelje svoju igru na genijalnosti pojednica i neprobojnosti obrane. arsenalova obrana ima u prosjeku 23 godine, a milanova ili juventusova preko 28. valnecija ili arsenal su proÅ”li favorizirane momĆØadi jer igraju va banque i to su usavrÅ”ili za razliku od talijan koji Ʀe opaliti katanaĆØo i briga njih. super brzo prebacuju loptu, ali neƦe to popratiti timskim radom u protunapadu. pipo inzagi ili sheva Ʀe morati sami potezom izbaciti tri obrambena.
milan na boku ima cafua koj može forsat 45 minuta, 60 ako je dobar dan. boban je fino rekao da je cafu obrambeni igraĆØ koji kad jednom ne može viÅ”e trĆØati prema naprijed odluĆØuje se ne vraƦati natrag.

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Helena

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo vi analizirajte... od toga nis' koristi... Dosta je i 15 minuta dobre igre i gol dva prednosti, a onda, sto se mene tice, ma mozemo se zatvoriti u onaj nepopularni 'bunker' i cuvati rezultat.
Vjerujem da ce Milan s OTVORENOM igrom dobiti Barcu nomgomet

Helena
ivoo

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat na kojeg Iva misliÅ” da laprda gluposti ( nije valjda IviƦa, jednoga od 5 najboljih trenera na svijetu).
A Helena ako Milan bude igrao otvorenu igru protiv Barce onda zaista nema Ŕanse, Milan jedenostavno ne zna igrati otvoreno. Kvalitetnije je Hajduk napadao Rijeku nego Milan Lyon . Ako stvarno želite navijati za neke klubove koji igraju ružno( jer ne znam koji razlog može biti za navijati za Milan) zaŔto ne izaberete jedan naŔ hrvatski. Usput ima ona tema o klubovima za koje navijate ( stranim) i zaŔto.
Usput na inzistiranje Milana Inter je pristao odigrati njihov medusobni dvoboj kako bi se Milan bolje pripremio za Barcu na Veliki Petak, unatoĆØ protivljenju milanskoga biskupa. Jeli Veliki Petak dan za veselje i slavlje???? Zar to nije u najmanju ruku vrijeĆ°anje vjerskih osjeƦaja katolika????
Å to se LP tiĆØe ja Ʀu samo reƦi da se nadam da Ʀe Barca je napokon osvojiti
fat drummer

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iviƦ je nekada bio meĆ°u pet najboljih trenera na svijetu... sada je previÅ”e hermetiĆØan i ulazi u prevelike analize. eventualno je meĆ°u pet najboljih teoretiĆØara nogometa danas, ali daleko je on od trenerstva.
milan kao ni juve ili inter ne znaju igrati otvoreno. sreƦa ih služi viÅ”e nego nogometno znanje, ali ok, i to je dio nogometa.
ne bih htio sada ulazati u raspravu jeli to vrijeĆ°anje jednog dijela navijaĆØkih osjeƦaja jer se igra i za bajram, roÅ” haÅ”anu itd. uostalom, milan je pod dirketnom palicom berluscionija, a on je u iznimnoj sprezi sa talijanskom crkvom, pa ako njemu ne smeta, ne smeta niti meni.

ivoo

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 0:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

On je u iznimnoj sprezi sa talijanskom crkvom ti napiÅ”eÅ”. JoÅ” kad bi nam to pojasnio, a ne lupeta neke teze bez provjere. ƈinjenica je da svi žele iskoristiti Crkvu za svoje politiĆØke poene. Moje miÅ”ljenje o Berlusconiju koje naravno ne mora biti toĆØno ali kad veƦ potežeÅ” ovakve teze izreƦi Ʀu ga, svatko ima pravo na svoje miÅ”ljenje pa makar bilo i pogreÅ”no Wink
Dakle on je za mene jedan veliki manipulator i pravi primjer politiĆØara u negativnom smislu, ĆØovjeka koji teži za moƦi.
A sad o nekim ĆØinjenicama, on ima mnoÅ”tvo optužbi za korumpiranost ali ga Å”titi imunitet pa se suĆ°enja odgaĆ°aju.
Papa je na Cvjetnicu spomenuo da korupcija i egoizam vodi svijet u propast. Po meni su ova poruka pape i ponaŔanje Berlusconija u sukobu.
Milanski biskup se protivio nogometnoj utakmici, spektaklu na Veliki Petak, ja se s njim slažem a ne sa nekim katolicima koji imaju drugaĆØije miÅ”ljenje. ZnaÅ” li ti izraelska reprezentacija domaƦe utakmice ne igra subotom, znaÅ” li da se u islamskim zemljama poÅ”tuju blagdani, ĆØak u Iranu i Saudijskoj Arabiji je zabranjeno ženama prisustvovati nogometnim utakmica jer to nije u skladu sa službenom vjerom tj zakonom kako to tumaĆØe njihove vlasti? A ja mislim da Italija nije ni židovska ni islamska zemlja pa da ni navijaĆØi tih klubova nisu veƦina npr muslimani pa da bi trebalo paziti na bajram. Neki ĆØak navode da je Milan katoliĆØki klub ( iako je u profesionalizmu tako neÅ”to tvrdi jako teÅ”ko) ali zar bi katoliĆØki klub inzistirao na spektaklu na Veliki Petak. Redovno kolo je subota.
Veliki Petak je dan muke i smrti Isusa Krista naÅ”ega Spasitelja. On je umro za sve naÅ”e grijehe i opaĆØine, kad umre neki vlastodržac znaju se odgoditi utakmice al sada se inzistira na proslavi i veselju. Kod katolika taj dan nema nikakvih proslava taj dan nema Svete Mise.Taj dan prisustujemo obredima i razmiÅ”ljajmo o smislu križa i žrtve, muke i patnje. Å to mi ĆØinimo, prema Isusu, jel mu mi zabijamo ĆØavle svojim grijesima ili poput Å imuna prihvaƦamo križ, ili pak okreƦemo glavu poput Pilata i kažemo ako njemu ne smeta ne smeta ni nama, neka umre iako ne nalazim krivice na njemu, iako se možda ne slažem s tim meni ne smeta slavlje na Veliki Petak jer njima ne smeta. Svjetina to želi, tada je vikala raspni ga raspni, sada želi nogomet.
fat drummer

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 13:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da vidimo... berlusconi je desnica... u italiji ga podržavaju samo jedne novine koje su pod kontrolom crkve. beÅ”ker tvrdi kako talijanski sveƦenici prije izbora nisu govorili glasajte za berlusconija, veƦ su samo iznjeli prihvatljiva stajaliÅ”ta (tj. one koje zastupa berlusconi) svojim vjernicima pa nek ljudi jel, glasaju kako žele, ali nek znaju da im prijeti i pakao.
da kaj god...
uostalom, na utakmicu na giuzzzepe meazzi dolaze i navijaĆØi, a ne samo nogometaÅ”i. rai to i prenosi. pa ako ne smeta torinezima bili oni plavo crni ili crveno crni onda ne vidim u ĆØemu je problem. nogomet nije pod ingerencijom crkve, ne igra se u milanskoj katedrali, niti jedan klub nije u vlasniÅ”tvu crkve.
i Å”to sada? nogomet se u engleskoj igra i 26.12., igrat Ʀe se i na petak. ajmo napast manutd...
svjetina ne viĆØe, hoĆØemo nogomet veƦ to viĆØu desniĆØari koji sjede u foteljama talijanske nogometne federacije i milanskog kluba (usput reĆØeno jedni te isti) jer tako dobivaju dan odmora viÅ”e prije barce. svjetina dobiva nogomet jer ga može dobit. niti su svi talijani katolici niti su svi talijani katolici spremni provesti petak razmiÅ”ljajuƦi o križu.
ako ti nije teÅ”ko uputi prsvjednu notu mom fakultetu jer me zamara s predavnjima u petak umjesto da razmiÅ”ljam o križu... kak da ne, ako želim razmiÅ”ljat o križu, ĆØinit Ʀu to pa makar igrali milan i originalna postava engleske iz 1966.

ivoo

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 20:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi Fat kažeÅ” Berlusconi je desnica, al ja tebe pitam Å”to to znaĆØi, desnica su bili i Mussolini i Hitler, pa te ja pitam jesu li oni djelovali u skladu sa naukom Crkve. A iskreno Å”to ti misliÅ” Å”to je BeÅ”ker? Pa on je sam izjavio da je novinar lijeve provijencije. Zar se politika ne sastoji od toga da lijevi napadaju i blate desne i obrnuto? Crkva nije ni ljevica ni desniuca. Ja sam ti rekao koja su stajaliÅ”ta i pape i Crkve, a sam vidiÅ” koliko je Berlusconi u skladu s tim stavovima. A na svakome je pojedincu da sam misli svojom glavom, vidiÅ” u Hrvatskoj je na vlasti desnica 12 godina od 16 godina nezavisnosti a jel zabranjen pobaĆØaj? Naravno da nije i naravno da neƦe biti, a jel to u skladu sa naukom Crkve? A izjave o paklu mogu popiti samo ljudi poput tebe koji nisu u stanju misliti svojom glavom, pa se pitaju u ĆØemu je problem Å”to se organizira slavlje na Veliki Petak. Da misliÅ” svojom glavom ne bi trebao tražiti miÅ”ljenje uprave Milana i Intera te njihovih navijaĆØa. VidiÅ” Pilat kad je ubijao Isusa tražio je miÅ”ljenje naroda židovskoga jer Isus je bio Židov, pa kad je vidio da njima ne smeta Å”to ga glavari optužiÅ”e i zatražiÅ”e njegovu glavu, Å”to bi onda njemu smetalo. ako ne smeta Milanu Interu i njihovim navijaĆØima Å”to bi tebi smetalo?
fat drummer

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

desnica je mussolini, a ljevica je staljin... o ĆØem ti to? zaÅ”to imaÅ” takvu potrebu za racionaliziranjem? ako berlusconijev populizam nije desniĆØarstvo, onda sam ja leteƦi medvjediƦ. ĆØovjek vriÅ”ti da su ljeviĆØari komunisti koji kuhaju djecu. da ga ne bi sluĆØajno svrstao u liberale ili centar? pa za ime svega Å”to je lijepo i ružiĆØasto nisam nikada rekao da je desnica posluÅ”nik crkve i da Ʀe desnica na vlasti znaĆØiti zakone kakve crkva želi. pa imamo razvod braka i crkva Å”uti. uostalom, berlusconi je kao Å”to si i sam rekao mag bacanje ĆØaĆ°e u oĆØi i ne može dozvoliti da mu itko diktira politku, pa tak ni crkva. ali kada 90% Å”to talijanskih (nezavisnih) medija i otprilike 100% stanih medija ekonomske tematike ide kontra berlusconija ne radi se o beÅ”kerovom ljeviĆØarstvu nego o berlusconijevoj nesposovbnosti i populizmu kojem jedino parira kariƦ.
ljudi igraju utakmicu. nogometnu. to je ovako ionako prostakluk svoje vrste koji Ʀe biti jednako glup i na veliki petak i na subotu. kakve veze to ima s razapinjanjem krista joÅ” mi nije jasno... pilat je morao ubit nekoga. pitao je koga ubiti, ovi viĆØu isusa. ovdje je situacija ovakva: mi Ʀemo odigrat utakmicu ranije. nitko nikog ne pita niÅ”ta, veƦ je odluka samo donesena. ako netko želi doƦi neka doĆ°e. tko želi razmiÅ”ljat o križu neka radi to...

ivoo

PostanoPostano: sub 15 tra 2006, 17:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat drago mi je da si shvatio da je Mussolini desnica a Staljin ljevica. To uspijevaÅ” razlikovati, joÅ” bi bilo dobro kad bi shvatio da i desnica i ljevica imaju neÅ”to zajedniĆØko. A to je da ni jedan ni drugi nisu pozitivni likovi.
Zato ja racionaliziram jer ti previŔe relativiziraŔ.
Ti si napisao
da vidimo... berlusconi je desnica... u italiji ga podržavaju samo jedne novine koje su pod kontrolom crkve. beÅ”ker tvrdi kako talijanski sveƦenici prije izbora nisu govorili glasajte za berlusconija, veƦ su samo iznjeli prihvatljiva stajaliÅ”ta (tj. one koje zastupa berlusconi) svojim vjernicima pa nek ljudi jel, glasaju kako žele, ali nek znaju da im prijeti i pakao.

JoÅ” bi ovo i moglo proƦi iako ti odmah Å”to je neÅ”to desnica proglaÅ”avaÅ” za zlo, a to ne mora biti. A pogotovo jer mijeÅ”aÅ” u to Crkvu i to uvodeƦi za argument novinara lijeve provijencije, Crkva se zalaže i za mnoge stvari koje se zalaže ljevica kao i za mnoge stvari koje se zalaže desnica al jedini pravi put je put Krista, a sad Å”to neki da bi dobili koji glas viÅ”e vole koristiti Crkvu ili drugi da bi dobili glas viÅ”e vole napadati Crkvu to je vidiÅ” njihov problem, a i problem povrÅ”nosti kod ljudi, koji poput tebe kažu ako to kaže 90 posto ljudi i tako radi onda je to zaista tako. Ti si rekao da nisi napisao da je desnica posluÅ”nik Crkve al si zato napisao

milan je pod dirketnom palicom berluscionija, a on je u iznimnoj sprezi sa talijanskom crkvom, pa ako njemu ne smeta, ne smeta niti meni.

Nije posluŔnik al je u iznimnoj sprezi, nije vrat nego je Ŕija Question Question Question
Ti si svojim postovima neizravno optužio Crkvu, a Crkva nije jedan pojedinac pa ĆØak ni jedan biskup ( iako ja osobno ne znam da je ijedan biskup otvoreno agitirao za Berlusconija) Rekao sam ti Å”to je papa na Cvjetnicu rekao o korupciji i egoizmu, a juĆØer je spomenuo da se u križnom putu mi moramo pogledati, koju ulogu igramo, a ja bih se nadovezao jesmo li Pilat pa Ʀe mo oprati ruke i reƦi ako njima ne smeta ni meni ne smeta. Pilat nije morao nikoga ubiti, a pogotovo ne nevina ĆØovjeka, on je ĆØak pokuÅ”avao ga izvuƦi, al ĆØovjek se prepao kad su mu spomenuli da neƦe biti prijatelj caru ako ga spasi. Zar to nije taÅ”tina tj grijeh, ja i ti ne možemo utjecati hoƦe li se igrati ili neƦe hoƦe li netko organizirati slavlje na Veliki Petak al možemo izrazi svoje misÅ”ljenje koje ne mora biti u skladu sa svjetinom. Naravno ne možemo a i necemo nametati svoje miÅ”ljenje ako koga zanima pitati Ʀe za miÅ”ljenje. A ako se kome igra on Ʀe igrati. VidiÅ” Isus je dozvolio da ga ponize. U ovoj situaciji ovdje mi govorimo o naÅ”em stavu kod donoÅ”enja odluke. Da li kao krÅ”Ć¦ani kad izaĆ°emo iz Crkve prestajemo razmiÅ”ljati krÅ”Ć¦anski i prestajemo imati krÅ”Ć¦anske stavove? U tom smislu razmiÅ”ljamo o križu.
sike

PostanoPostano: sub 15 tra 2006, 18:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajmos e deĆØki vratit na temu o Milanu,jer smo off topic..Osim ako Berlusconi i njegovi ne zaigraju za crveno-crni dres Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 15 tra 2006, 21:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle milan je dobio... inter i onaj iz zapreÅ”iƦa i onaj iz torina su izgubili na isti dan...

sprega i posluÅ”niÅ”tvo nisu iste stvari. nemoj mi stavljati rijeĆØi u usta kad nemaÅ” argumenata, ispadaÅ” oĆØajan. sprega je suradnja, a ovo je pokornost. ravnopravnost tj. suradnja, naspram odnosu inferioran-superioran.
desnica i ljevica nisu ono Å”to su bile prije 50 ili 60 godina jer prodi nikada nije rekao: ajmo naprijed s besklasnim druÅ”tvom, kao Å”to ni berlusconi ne viĆØe italija do dodekaneza.
berlusconi uvelike koristi crkvu za svoje ciljeve jednako kao Å”to ljevica koristi protucrkvene i liberalistiĆØke organizacije za svoje ciljeve. naravno da nitko tko je na vlasti ne može dopustit da mu netkodrugi odreĆ°uje poteze, tako ni berlusconi neƦe dopustiti crkvi da mu odreĆ°uje kampanju, kao ni prodi ne bi dopustio ikome da mu odreĆ°uje politiku i poteze kad je na vlasti. dnas su stranke izgubile na svom radkalizmu i okrenule se centru, ali ipak imaju primjesu lijevog ili desnog u svojoj retorici i politici. stranaĆØka orijentiranost i koliĆØina desniĆØarstva ili ljeviĆØarstva se odreĆ°uje zasebno za svaku državu i najlijevja stranka u srbiji je otprilike desna kao neka srednje desniĆØarska stranka u Å”vedskoj. u srbiji je desnica radiklana Å”ovnistiĆØkonacionalna stranka. italija ima populista berlusconija koji je pandan srpskom kariƦu ili po retorici mjeÅ”avini parage i Ć°apiƦa/paÅ”aliƦa i prodija koji je jednako beskrvan i nesposoban kao raĆØan.
toliko o strankama. a Å”to se tiĆØe opravdanosti nogometne utakmice igralo se i u hrvatskoj. i engleskoj. i Å”panjolskoj. pa... igra se 90 minuta od 24 sata. treba i svijet stati zbog velikog petka?
inaĆØe istu stvar koju su radili talijanski sveƦenici pokuÅ”avajuƦi progurati politiku na mala vrata kroz propovjedaonice rade i naÅ”i sveƦenici za svake parlamentarne izbore. korupcija i egoizam, strah od gubitka kontrole.. pick and choose...

dobar je taj kakhaber kaladze...

ivoo

PostanoPostano: sub 15 tra 2006, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, sad sam oĆØajan razmislja
sprega, znaĆØi Crkva je sklopila ugovor sa Ć°avlom Question Question Question
Na temelju ĆØega to govoriÅ”? Zato Å”to ima prijatelja u Crkvi il zato Å”to zastupa neka crkvena stajaliÅ”ta pa to razglaÅ”ava? Kakve koristi ima Crkva od njega kad je to nekakav dogovor?
Ti si priĆØao o politici a izgleda da nisi proĆØitao Å”to sam ja napisao u postu poviÅ”e sike.Zar ja veƦ prije nisam spomenuo da desnica i ljevica nisu ono Å”to su prije bile? Zar ja veƦ nisam spomenuo da je jedini ispravan put Krista a svaki pojedinac Ʀe sam odluĆØiti kome ide njegov glas? Zar ja nisam veƦ spomenuo da neki koriste Crkvu za dobijanje glassova ( neki napadajuƦi je drugi koristeƦi neke njezine stavove). Problem je kod mnogih ljudi a posebno kod politiĆØara Å”to od Krista uzimaju dio koji ima odgovara a ovo ostalo odbacuju, Krista treba prihvatiti poptuno.
Da ti napomenem u Hrvatskoj se nije igralo na Veliki Petak, malo se bolje informiraj kad veƦ izlaziÅ” s nekim informacijama, kao ni u Italiji, samo tko je tražio da igra u petak igrao je u petak, svatko ĆØini prema svojoj savjesti i da ja mislim da bi svijet radi Krista trebao stati i zamisliti se, obratiti se i povjerovati EvanĆ°elju. Ako tebi kao katoliku ne smeta ako tebi netko dragi organizira slavlje na Veliki Petak to je tvoja stvar al dopusti da ja imam drugaĆØije miÅ”ljenje, a za onaj post sike bih ga samo upitao Å”to je pjesnik htio reƦi? Jel to znaĆØi da o Kristu i vjeri u svakodnevnom životu smijemo pisati samo na duhovnom akumulatoru, al ne i na sportu, jel to znaĆØi da Krista treba zakljuĆØati u sakristiju?
Helena

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 12:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram najprije odgovoriti na Ivin komentar:

Za 'Milan' navijem jos od kada su za njega zaigrali Guilit, van Basten..., znaci dugo vremensko razdoblje. Osim toga, ne navijam SAMO za milan. "Rijeka" je klub koji volim, ali volim i talijansku ligu, a ovaj link je o AC 'Milanu', tako da ne znam zbog cega bi uopƦe razgovarala o Rijeci, Dinamu, Iskeru ili Hajduku Shocked
Znam kako 'Milan' igra, ali sigurna sam da moze igrati i otvoreno... A sto se tice 'grandi B.'- ne navijam za Milan zbog njega...
Iako neizostavna figura u klubu, meni ne predstavlja nista u zivotu jer Milan ne gledam kroz njega!

Helena
fat drummer

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 14:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

14.4.2006. Inter Pula 1:4

jel se nije igralo? a valjda mi kalendar ide naopaĆØke... a možda serem...
klikni ovdje

za ostatak posta nema snage odgovarat jer kao da ti tijek svijesti ide malo drugaĆØije od ostatka ljudskog roda.
da, crkva je sklopila ugovor s Ć°avlom, da krista moramo zakljuĆØat u sakristiju i Å”to te god veseli.

a Å”to se tiĆØe milanove otvorene igre... može igrat otvoreno, ali ne na naĆØin koji to ĆØini barca. isto kao Å”to se barca ne zna zatvorit dobro kao milan tako se ni milan ne zna otvoriti kao ronaldinho i kompanija

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.