HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:28. Pogledaj neodgovorene postove
AC MILAN
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat izgleda da si ti uporan u izbjegavanju koriŔtenja zdrave pameti. Evo Ŕto sam ja napisao:
Da ti napomenem u Hrvatskoj se nije igralo na Veliki Petak, malo se bolje informiraj kad veƦ izlaziÅ” s nekim informacijama, kao ni u Italiji, samo tko je tražio da igra u petak igrao je u petak, svatko ĆØini prema svojoj savjesti i da ja mislim da bi svijet radi Krista trebao stati i zamisliti se, obratiti se i povjerovati EvanĆ°elju.

U Hrvatskoj je Inter tražio da svoje domaƦe utakmice igra u petak, u Italiji je Milan inzistirao na igranju na Veliki Petak. Redovno kolo se igralo u subotu i u Hrvatskoj i Italiji. Zar ti svaku reĆØenicu treba crtati, zaÅ”to ne pokuÅ”aÅ” ĆØitati cijelu reĆØenicu a ne samo dio reĆØenice. Kako je helena dobro primijetila ovdje je tema o Milanu, a ne o Interu iz ZapreÅ”iƦa Wink
Moj tok svijesti ide malo drugaĆØije od onoga dijela ljudskog roda koji smatra neÅ”to najnormalnije organizirati proslavu na Veliki Petak. Ja se kao katolik s tim ne mogu složiti i ja na to svoje miÅ”ljenje imam pravo, naravno da to moje miÅ”ljenje nikoga ne obvezuje pa ni Berlusconija ni tebe ni ikoga drugoga Wink
A Å”to se tiĆØe zakljuĆØavanja Krista u sakrsistiju to je pitanje upuƦeno siketu jer je on zatražio da ovdje ne piÅ”emo o Kristu i vjeri veƦ samo o Milanu, a ne tebi al drago mi je da si izrazio svoje miÅ”ljenje i stav gdje treba staviti Krista.
Helena mogla si u onu temu o stranim klubovima ispisati razloge al rekao sam ja svoj stav, a Milan da igra otvoreno hm, kad je Milan igrao najotvorenije onda nije mogao uƦi u Ligu Prvaka. Jednostavno talijanski nogomet je antinogomet, njima je u krvi da zatvore utakmicu ( npr Fiorentina kad je igrala s Hajdukom kup Uefa na Poljudu nije izlazila iz 16 metara) bez obzira na snagu protivnika. Al naravno o ukusima se ne raspravlja pa ako navijaÅ” za njih ok ( imam i ja jednoga prijatelja koji isto tako navija za Milan) al zato bi mogli o razlozima na toj temi o stranim klubovima.
I sretan vam Uskrs zivio
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
A Å”to se tiĆØe zakljuĆØavanja Krista u sakrsistiju to je pitanje upuƦeno siketu jer je on zatražio da ovdje ne piÅ”emo o Kristu i vjeri veƦ samo o Milanu

Dragi ivoo,
Nit sam spominjao Krista nit sakristiju veƦ samo kao Å”to bi svaki drugi moder reagirao,da se pridržavamo teme
A tema je NOGOMETNI KLUB MILAN a ovaj podforum SPORT.
Onda logika govori da je ovo sportska tema a ne politiĆØko-vjersko...ili ne znam kakva druga!
Ako ƦeÅ” tako,na svakoj se temi možemo nadovezati s Kristom,politikom i bilo ĆØim drugim ali onda time odudaramo od teme i poĆØinjemo zaĆØatavati.
A Bogu hvala,na drugim podforumima ovdje ima mjesta za vaÅ”e ĆØisto ne-nogometne rasprave pa zaÅ”to onda te teme tamo ne obogaƦivati vaÅ”im raspravama?
Eto,na to sam mislio a ne dragi Ivo kako si ti odmah to povezao!

BTB!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 22:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A zar nogometni klub Milan nije zatražio da se igra sport ( a sport bi trebao biti zabava i radost) na veliki Petak. Zar o tome nije zgodno raspraviti na temi o nogometnom klubu Milanu? Ili ti možda predlažeŔ neku drugu temu?
A Ŕto ima loŔe da se na svakoj temi nadovežemo s Kristom? Zar Krist ne bi trebao biti smisao naŔega života? Zar Kristu nema mjesta u nogometu?
Zar je Krist protiv nogometa?
sike

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ok,ako mene ne razmijeÅ”,onda neka ti neki drugi moderi objasne ako priĆØam turski Wink

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Fat drago mi je da si shvatio da je Mussolini desnica a Staljin ljevica. To uspijevaÅ” razlikovati, joÅ” bi bilo dobro kad bi shvatio da i desnica i ljevica imaju neÅ”to zajedniĆØko. A to je da ni jedan ni drugi nisu pozitivni likovi.
Zato ja racionaliziram jer ti previŔe relativiziraŔ.
Ti si napisao
da vidimo... berlusconi je desnica... u italiji ga podržavaju samo jedne novine koje su pod kontrolom crkve. beÅ”ker tvrdi kako talijanski sveƦenici prije izbora nisu govorili glasajte za berlusconija, veƦ su samo iznjeli prihvatljiva stajaliÅ”ta (tj. one koje zastupa berlusconi) svojim vjernicima pa nek ljudi jel, glasaju kako žele, ali nek znaju da im prijeti i pakao.

JoÅ” bi ovo i moglo proƦi iako ti odmah Å”to je neÅ”to desnica proglaÅ”avaÅ” za zlo, a to ne mora biti. A pogotovo jer mijeÅ”aÅ” u to Crkvu i to uvodeƦi za argument novinara lijeve provijencije, Crkva se zalaže i za mnoge stvari koje se zalaže ljevica kao i za mnoge stvari koje se zalaže desnica al jedini pravi put je put Krista, a sad Å”to neki da bi dobili koji glas viÅ”e vole koristiti Crkvu ili drugi da bi dobili glas viÅ”e vole napadati Crkvu to je vidiÅ” njihov problem, a i problem povrÅ”nosti kod ljudi, koji poput tebe kažu ako to kaže 90 posto ljudi i tako radi onda je to zaista tako. Ti si rekao da nisi napisao da je desnica posluÅ”nik Crkve al si zato napisao

milan je pod dirketnom palicom berluscionija, a on je u iznimnoj sprezi sa talijanskom crkvom, pa ako njemu ne smeta, ne smeta niti meni.

Nije posluŔnik al je u iznimnoj sprezi, nije vrat nego je Ŕija Question Question Question
Ti si svojim postovima neizravno optužio Crkvu, a Crkva nije jedan pojedinac pa ĆØak ni jedan biskup ( iako ja osobno ne znam da je ijedan biskup otvoreno agitirao za Berlusconija) Rekao sam ti Å”to je papa na Cvjetnicu rekao o korupciji i egoizmu, a juĆØer je spomenuo da se u križnom putu mi moramo pogledati, koju ulogu igramo, a ja bih se nadovezao jesmo li Pilat pa Ʀe mo oprati ruke i reƦi ako njima ne smeta ni meni ne smeta. Pilat nije morao nikoga ubiti, a pogotovo ne nevina ĆØovjeka, on je ĆØak pokuÅ”avao ga izvuƦi, al ĆØovjek se prepao kad su mu spomenuli da neƦe biti prijatelj caru ako ga spasi. Zar to nije taÅ”tina tj grijeh, ja i ti ne možemo utjecati hoƦe li se igrati ili neƦe hoƦe li netko organizirati slavlje na Veliki Petak al možemo izrazi svoje misÅ”ljenje koje ne mora biti u skladu sa svjetinom. Naravno ne možemo a i necemo nametati svoje miÅ”ljenje ako koga zanima pitati Ʀe za miÅ”ljenje. A ako se kome igra on Ʀe igrati. VidiÅ” Isus je dozvolio da ga ponize. U ovoj situaciji ovdje mi govorimo o naÅ”em stavu kod donoÅ”enja odluke. Da li kao krÅ”Ć¦ani kad izaĆ°emo iz Crkve prestajemo razmiÅ”ljati krÅ”Ć¦anski i prestajemo imati krÅ”Ć¦anske stavove? U tom smislu razmiÅ”ljamo o križu.

Zar ovaj post ne bi viŔe odgovarao temama koje su ovdje na forumu pod nazivima Crkva,ili Crkva i politika?
O tome govorim,dapaĆØe,uvijek je dobro o svemu raspravljati ali za svaku temu ima ovdje mjesta na forumu pa zaÅ”to da svaku temu zaĆØatavamo?

ivoo

PostanoPostano: ned 16 tra 2006, 23:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa nek objasne onda drugi moderi Wink
Zar se ovaj post koji si citirao može zvati zachatavanjem? Ako da onda ja krivo shvaƦam pojam zachatavanja i ispriĆØavam se, a Å”to se tiĆØe moga odgovora fatu ove su teze iznesene u ovoj temi a ne nekoj drugoj, Å”to sam trebao radi fata otvarati neku drugu temu a i vidiÅ” da se poslije opet sve vratilo na nogomet to bi mogli nazvati digresijom Wink
Možda nisi zvao al nogomet ti je puno povezan sa cijelim životom pa i sa politikom Wink
fat drummer

PostanoPostano: pon 17 tra 2006, 7:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

koji si ti lik... znaĆØi okej je igrat na veliki petak ako si to tražio prije dva mjeseca, ali ne ako si tražio to prije dva tjedna. ĆØemu onda strka oko velikog petka? Rolling Eyes

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
ivoo

PostanoPostano: pon 17 tra 2006, 18:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Shocked Shocked Shocked
Ajme meni, fat kakvu ti imaÅ” moƦ zapažanja i zakljuĆØivanja to je ĆØudo jedno Rolling Eyes
Izgleda da ti sve treba nacrtati. Pa evo pokuÅ”at Ʀu,možda shvatiÅ” nakon joÅ” jednog mog ponavljanja da je moje miÅ”ljenje da je organiziranje proslava i slavlja na Veliki Petak u najmanju ruku neumjesno prema nama katolicima ( poÅ”to si i ti katolik ovdje Ʀu samo ograniĆØiti na mene a neƦu reƦi prema svim katolicima jer ti reĆØe da je tebi svejedno tj kad njima ne smeta ni tebi ne smeta) i naÅ”im vjerskim osjeƦajima.
ZnaĆØi ako sada poĆØneÅ” koristiti logiku zakljuĆØiƦeÅ” da se to odnosi na sve proslave spektakle itd, a ne samo na ono Å”to organizira AC Milan Å”to si ti meni pokuÅ”ao imputirati ovim zadnjim postom.
Možda tebe zbunjuje ovo Ŕto sam napisao
U Hrvatskoj je Inter tražio da svoje domaƦe utakmice igra u petak, u Italiji je Milan inzistirao na igranju na Veliki Petak. Redovno kolo se igralo u subotu i u Hrvatskoj i Italiji.
Ne znam zaÅ”to ti ovdje vidiÅ” da ja odobravam postupak Intera iz ZapreÅ”iƦa? Ja sam samo reagirao na tvoje neistinito pisanje kako se svugdje igralo redovno kolo a to nije, u petak se i u Hrvatskoj i u Italiji
igra tek na zamolbu klubova, inaĆØe je redovno kolo u Italiji nedjeljno ( ĆØak se i za subotu ako se želi igra treba zamolba) dok je u Hrvatskoj redovno kolo subotom Wink
A ĆØime je AC Milan zaslužio da ima svoju temu na ovom forumu ja ne znam, al je ĆØinjenica da je tema AC Mlan otvorena i da u njoj ja i ti a ponekad i ostali raspravljamo o temama vezanim uz AC Milan dok tema o nekim drugim klubovima i nije otvorena pa tako ni npr o Interu iz ZapreÅ”iƦa.
fat drummer

PostanoPostano: pon 17 tra 2006, 21:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne, milan je tražio da igra u petak, a ne na veliki petak! nije milan ĆØekao povoljnu priliku pa da zaigra na veliki petak nego je premjestio za dan svoj susret. hihihi, jedva ĆØekamo veliki petak pa da zaigramo tada!!!
ne shvaƦam Å”to je neumjesno u igranju nogometne utakmice pa makar i na veliki petak. na mom faksu su bila predavanja, radili su bircevi, život se odvijao.
igrala je i barca u petak! i isto su pomicali termin. ili da otvaram novi topic... da, ljudi rade stvari i na veliki petak...

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
ivoo

PostanoPostano: uto 18 tra 2006, 16:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jadni oni neuki u upravi Milana pa nisu znali da je u taj petak baÅ” Veliki Petak. Stvarno nekad znaÅ” izvali nebuloze za hehe hehe hehe
Al spomenuo sam veƦ milanskog biskupa, ako znaĆØi nisu oni znali onda su saznali nakon Å”to im je on rekao Wink
Život se odvijao normalno to je istina i ja sam radio i na Veliki Petak i na Veliku Subotu, ĆØak sam morao raditi i na Uskrs, ali nisam organizirao slavlje ni svadbu na Veliki Petak( naravno crkveno vjenĆØanje nije ni moguƦe na Veliki Petak), a organiziranje spektakla i inzistiranje na njemu je vrijeĆ°anje vjerskih osjeƦaja katolika, a sad ako ti ne shvaƦaÅ” zaÅ”to nije prikladno na Veliki Petak organizirati show zabavu i zaÅ”to nije moguƦe Crkveno vjenĆØanje i slavlje ( tj Sveta Misa jer ona je najveƦe slavlje koje imamo) na Veliki Petak predlažem ti da postaviÅ” pitanje na duhovnom akumulatoru jer bi pisanje o tome ovdje moglo naljutiti siketa zbog toga Å”to se ovdje piÅ”e samo o nogometu al ne i o vjeri. I to nogometu samo o Milanu. Pozdrav i Bog te blagosovio molitva
fat drummer

PostanoPostano: uto 18 tra 2006, 18:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja ne znam imaÅ” li ti problema u shvaƦanju mojih postova... ljudi su igrali na petak jer je i barca igrala na petak. isto ovako vanredno. biskup barcelone je bio kuÅ” ili ga ja bar nisam ĆØuo. bozaniƦ je bio kuÅ” zbog intera.
organizirana je utakmica a ne slavlje. to Å”to neke budale rade spektakl od trĆØanja po terenu je sasvim nevažno, nogomet je samo 90 minuta ganjanja lopte. koje vrijeĆ°anje osjeƦaja katolika? dobro da se na radiju ne zabrani glazba s veselim ritmom kako ne bismo vrijeĆ°ali osjeƦaje katolika...

ivoo

PostanoPostano: sri 19 tra 2006, 15:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo da znaÅ” nisu oni igrali na Veliki Petak jer je Barca igrala na Veliki Petak veƦ su oni igrali na Veliki Petak iz osobnih razloga tj da se bolje pripreme za Barcu. Å to ti misliÅ” da je Barca igrala na Uskrs bi li oni igrali na Uskrs ili Veliki Petak? Question
To Å”to za tebe nogomet nije radost i veselje to ne znaĆØi da za druge to nije Wink VidiÅ” netko Ʀe organizirati razne partiye koji su za nekoga samo opijanje i dreĆØanje muzike a ne zabava ili spektakl, za nekoga Ʀe spektakl biti izbor za miss za drugoga obiĆØno Å”etanje cura i nikakva zabava, ali naĆØin na koji ti ove stvari želiuÅ” orikazati je ĆØisto relĆØativiziranje i ne prihvaƦanje stvarnosti bojioÅ” se bobu reƦi bob, ako je neÅ”to organizirano kao spektakl i zbava za veƦinu onda prihvati da je njima to tako ( naravno ukusi su razliĆØiti pa Å”to je nekome zabavno drugome može biti dosadno).
Pravi radio ne puŔta glazbu sa veselim ritmom na Veliki Petak Wink
Al naravno da nikome nije niÅ”ta zabranjeno pa tako ni tebi da organiziraÅ” partye i sliĆØne zakuske na Veliki Petak a zaÅ”to bi to bilo vrijeĆ°anje osjeƦaja katolika i da li je uopƦe možeÅ” postaviti na dijelu foruma Ankete ili ako te baÅ” zanima zaÅ”to u Crkvi nema proslava ni slavlja tj Svetih Misa na Veliki Petak upuƦujem te na dio Foruma Duhovni akumulator pa izaberi Wink
fat drummer

PostanoPostano: sri 19 tra 2006, 16:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Prvo da znaÅ” nisu oni igrali na Veliki Petak jer je Barca igrala na Veliki Petak veƦ su oni igrali na Veliki Petak iz osobnih razloga tj da se bolje pripreme za Barcu. Å to ti misliÅ” da je Barca igrala na Uskrs bi li oni igrali na Uskrs ili Veliki Petak?

da ivooo, znam da milan nije malo dijete koje kopira protivnika pa onda igra na dan kad i oni, ali milan je naknadno odluĆØio igrat na veliki petak kada je ĆØuo da Ʀe i barca to uĆØiniti. daklem, nakandno. ne prije barcine odluke, nego poslije. poslije, ne prije. milan je reagirao na barcino pomicanje!

sporetnet napisa:
Naravno, oni iz nogometnog svijeta opravdanje su lako pronaŔli. Naime, Milan je tražio dodatnih 24 sata kako bi se pripremio za okrŔaj polufinala Lige prvaka s Barcelonom koji se igra u utorak. U Milanu prvotno nisu razmiŔljali o pomicanju utakmice na petak, no nakon Ŕto je Barcelona pomaknula svoj dvoboj Primere dan ranije, Milanezi su poželjeli isto.
Predsjednik Lige, koji je istodobno i dopredsjednik Milana, Adriano Galliani, ispunio je želju 'sam sebi', konstatirajuƦi: "Nismo mogli dati Barceloni prednost od jednog dana odmora."

barcelona je igrala na veliki petak jer je htjela dan viÅ”e odmora prije utakmice s milanom. onda je milan rekao: e pa ajmo i mi igrati ranije tako da i mi imao viÅ”e odmora prije utakmice s barcom. momĆØad ne može igrat iz osobnih razloga jer to nije osoba. ovo pitanje na kraju citata pokazuje da izvrƦeÅ” moje rijeĆØi i dodajeÅ” blesave argumente kao Å”to to ĆØiniÅ” zadnjih 10 postova (od kad si musloinija uveo u raspravu o desnici).

i tako.... sad odi negdje gdje se ne govori o nogometu i politici veƦ o stvarima o kojima neÅ”to znaÅ”

ivoo

PostanoPostano: čet 20 tra 2006, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim da si uporan da me uvjeriÅ” da nije vrat nego Å”ija, pa dobro ja prihvaƦam to Wink
Milan ne kopira protivnika pa da zato igra na dan kad i on veƦ je on samo vidio kad Ʀe Braca igrati pa naknadno odluĆØio igrati taj isti dan da ne bi Barca imala dan prednosti Wink
O samoj igri i zabavi na Veliki Petak sam te uputio gdje da postaviÅ” pitanje ili anketu ako te zanima al oĆØito te to ne zanima a svoje si miÅ”ljenje o svemu veƦ izrekao, a i ja sam svoje viÅ”e puta ponovio pa mislim da bi ga viÅ”e mogao ĆØak i ti znati bez dodatnog crtanja Wink

fat drummer napisa:

sporetnet napisa:
Naravno, oni iz nogometnog svijeta opravdanje su lako pronaŔli. Naime, Milan je tražio dodatnih 24 sata kako bi se pripremio za okrŔaj polufinala Lige prvaka s Barcelonom koji se igra u utorak. U Milanu prvotno nisu razmiŔljali o pomicanju utakmice na petak, no nakon Ŕto je Barcelona pomaknula svoj dvoboj Primere dan ranije, Milanezi su poželjeli isto.
Predsjednik Lige, koji je istodobno i dopredsjednik Milana, Adriano Galliani, ispunio je želju 'sam sebi', konstatirajuƦi: "Nismo mogli dati Barceloni prednost od jednog dana odmora."

barcelona je igrala na veliki petak jer je htjela dan viÅ”e odmora prije utakmice s milanom. onda je milan rekao: e pa ajmo i mi igrati ranije tako da i mi imao viÅ”e odmora prije utakmice s barcom. momĆØad ne može igrat iz osobnih razloga jer to nije osoba. ovo pitanje na kraju citata pokazuje da izvrƦeÅ” moje rijeĆØi i dodajeÅ” blesave argumente kao Å”to to ĆØiniÅ” zadnjih 10 postova (od kad si musloinija uveo u raspravu o desnici).

i tako.... sad odi negdje gdje se ne govori o nogometu i politici veƦ o stvarima o kojima neÅ”to znaÅ”

InaĆØe je uvijek za vlastite propuste lakÅ”e pronaƦi opravdanje u drugome a ne u sebi pa su tako i oni iz Milana lako pronaÅ”li opravdanje kako piÅ”e sportnet u nekome drugome. Al naravno da ja nisam takav pa da za svoje greÅ”ke pronalazim opravdanje u pisanju nekoga drugoga pa makar taj dosta puta pisao ĆØak i nebuloze. Ja sam stvarno pogrijeÅ”io Å”to sam momĆØad oslovio kao osobu i za to mi nije nitko kriv veƦ ja sam al kako sam veƦ negdje napisao nitko nije savrÅ”en ajoj
Al kad si veƦ poĆØeo pisati opravdanje za Milan ja bih tebe upitao jel to znaĆØi da ako npr ja kradem lažem i psujem to tebe opravdava da isto to radiÅ”? Question
Chico

PostanoPostano: čet 20 tra 2006, 20:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fakat vas ne kužim,skrenuli ste s teme,ajd se svagjajte preko pp-a i olakŔajte nama koji bi možda i neŔto napisali na ovu temu

milanu je falio inzaghi,to je evidentno

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
fat drummer

PostanoPostano: pet 21 tra 2006, 16:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Al kad si veƦ poĆØeo pisati opravdanje za Milan ja bih tebe upitao jel to znaĆØi da ako npr ja kradem lažem i psujem to tebe opravdava da isto to radiÅ”?

da, upravo tako! jer ja sam to rekao. hvala ti na objaÅ”njenu mojih postova. hvala ti o heuristiĆØki vodiĆØu u fatove postove. ubuduƦe molim da modovi Å”alju pitanje ivi kada se pitaju Å”to je to fat napisao jer on jedini zna znaĆØenje mojih postova. joÅ” je super Å”to uzme jednu tvrdnju koja je oĆØito ispravna (a ta je da svatko odgovara za svoja djela i da odgovornost i krivnja jedne strane ne ispriĆØava drugu), a mene stavi na suprotnu stranu. ne to nije manjak argumenata, to je uvod i kljuĆØ za ĆØitanje mojih postova. muslini je desnica.... ja sam dakako u postu prije spomenuo mussolinija.
ja nisam pisao opravdanje za milan, veƦ sam ti napisaoda milan nije igrao iz neĆØeg Å”to ti zoveÅ” "osobni razlozi" veƦ je oduĆØivao zbog date stvarnosti i želje za Å”to boljim rezultatom u srijedu.
molim te da viÅ”e ne odgovaraÅ” na moje postove jer je to uzaludna zadaƦa poÅ”to ti znaÅ” Å”to sam ja pisao a ja ne znam...

a sad neÅ”to i o milanu... gillardino je vjerojatno osoba koja ima jednu nogu kraƦu od druge ali to Ʀe saznat za tri godine. seedorf je bio iznimno loÅ”, a gatuzzo koliko god bio borben i rastrĆØan i dalje ne zna zaustaviti ronaldinha. istina da ronaldinho nije umirao od ljepote igre, ali mu je prodavao takve bicikle da ovaj ima zavidnu kolokciju tunelĆØeka i prolaza za pokazat.. milan Ʀa na neu campu morati igrati puno otvorenije i puo brže s presingom na sredinu terena s tim da Ʀe krila i bekovi morati pokrivati strane i nositi napad.... i ronaldinho mora slomit noge...

ivoo

PostanoPostano: sub 22 tra 2006, 11:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi fat stvarno je bolje da ti ne odgovaram viÅ”e na tvoje postove pogotovo jer je veƦ sve reĆØeno i svi mogu proĆØitati i Å”to sam ja pisao i Å”to si ti pisao, a kako reĆØe chico ovo nekome može biti dosadno pa bih pokuÅ”ao zavrÅ”iti ovu konverzaciju. Ja sam svoje stavove i miÅ”ljenje izrekao o poÅ”tivanju Velikog Petka i o vrijeĆ°anju osjeƦaja katolika. Ti si isto izrekao svoje, ja sam samo iÅ”ĆØitavao Å”to si ti pisao a sad ako ti svoje stavove ne znaÅ” objasniti to je tvoj problem al ĆØini mi se da zbog njega dolazi do nekih polemika. Milan je odluĆØivao iz date stvarnosti a data stvarnost je bila takva da je taj petak bio poseban po neĆØemu a to je da je to Veliki Petak Wink Ja mislim da je on ignorirao taj vid stvarnosti i iÅ”ao za kako ti kažeÅ” boljim rezultatom. Rezultat smo vidjeli.
I joÅ” spominjeÅ” Mussolinija pa ja mislim da se svi možemo složiti da je on desnica a Staljin ljevica a nitko ne može reƦi da je ljevica pozitivna a desnica negativna ili obrnuto, ti si u poĆØetku Milan opravdavao s tim da je desnica u sprezi sa Crkvom, kasnije si doÅ”ao do toga da je Milan odluĆØivao iz date stvarnosti. Tko zna Å”to Ʀe biti za koji dan, mijenjajuƦi svoje miÅ”ljenje.
A Å”to se nogometa tiĆØe rekao si da ja nemam Å”to reƦi jer ne znam a da Tomislav IviƦ laprda gluposti pa onda prepuÅ”tam tebi taj dio jer vidim da drugi i ne ĆØitaju nogometne teme Wink
fat drummer

PostanoPostano: sub 22 tra 2006, 16:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

normalno da iviƦ laprda gluposti kada predlaže ligu u kojoj prva ĆØetiri igraju za prvaka neovisno o broju bodova, a u ligu se u zadnja ĆØetri kola ukljuĆØuju i momĆØadi iz druge lige. ergo, u troskocima!
musolini nije desnica jer ne daje alternativu, kao ni staljin. ljevica i desnica kao pojmovi per definitionem postoje u viÅ”e stranaĆØkim sustavima. samo ime ti fino kaže da desnica podrazumjeva ljevicu ili bar centar. musollini je faÅ”ist, kao i sve ono Å”to se danas zove radikalna nova desnica (jean marie le pen ili tomislav nikoliƦ). promjena retorike i ekonomskog djeovanja je nevažna jer Ʀud ostaje ista.

daklem, za sve joÅ” jednom. milan je igrao u veliki petak jer je odluĆØio tako potaknut barceloninom odlukom. igrali su 90 minuta. ne 24 sata. svi katolici koji su se osjeƦali povrijeĆ°eni igranjem nogometne utakmice mogu se žaliti europskom sudu za ljudska prava ako smatraju da im je vjerski život na ikoji naĆØin patio.
to Å”to glava milanske crkve laprda iviƦevske gluposti je tako malo bitno jer eto igralo se i u drugim državama u petak pa nitko zbog toga nije umro.

Chico

PostanoPostano: ned 23 tra 2006, 6:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto,svima dragi klub se približio 3 boda majstorici za naslov jako sretan jako sretan

kad već pričamo o neatraktivnom nogometu,milan od svih a ligaÅ”a ima najposječenije stadione,samim time daje do znanja da igra najatraktivniji nogomet na čizmi iako to nije ni približno onome Å”to bi ljudi htjeli vidjet,kao na primjer u Å”panjolskoj,ljepota ili engleskoj borbenost i atmosfera

fat drummer

PostanoPostano: ned 23 tra 2006, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ĆØitam da su ozlijeĆ°eni abrosini, kaka i nesta... mislim da je to ipak previÅ”e i za milan, jer kaka vuĆØe tu usporenu momĆØad. onaj gillardino je propast samo takva

Chico

PostanoPostano: ned 23 tra 2006, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ali juve je daleko od forme,ne znam moglo bi se to stić pogotovo kad su se sad tolko približili,gristi će oni koji će igrat

iako će kaka jako faliti

ivoo

PostanoPostano: ned 23 tra 2006, 16:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro onda valjda ako Mussolini nije desnica bliži je valjda ljevici.PokuÅ”avaÅ” se izvuƦi relativiziranjem. Pojednostavnimo radikalna desnica je bliža desnici nego ljevici a radikalna ljevica je bliža ljevici nego desnici. A Å”to se demokracije tiĆØe ĆØak je i Hitler na vlast doÅ”ao na demokratski naĆØin. Jel npr Mussolinijeva unuka koja se kandidira za gradonaĆØelnicu Rima bliža desnici ili ljevici? Evo npr u nas je komunistiĆØka partija postojala i prije drugog svjetskog rata sudjelovala je na izborima dok je nisu zabranili, neÅ”to je tako i sa desnim strankama.
Al dobro o tome a Å”to se tiĆØe igranja Milana na Veliki Petak o tome je sve ispisano i ja sam izrekao svoj stav, a ti uporno tražiÅ” opravdanje u drugome al to je tvoj izbor. InaĆØe na veliki Petak možeÅ” organizirati spektakle kakve god želiÅ” nitko radi toga nije umro osim Krista Wink
Za kraj bi se samo ogradio od chicove tvrdnje svima dragi klub, jer Milan nije meni dragi klub Wink znaĆØi nije svima
fat drummer

PostanoPostano: ned 23 tra 2006, 17:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

baŔ mi je drago Ŕto je milan ubio krista... sad mi je nekako odmah draži. ajmo rosso neri!
koje veze ima mussolinijeva unuka sa svojim djedom dikatatorom i ubojicom nije mi jasno, ali okej (osim jel, rodbinske i neke sulude nostalgiĆØne kvaziretorike). komunistiĆØka partija jugoslavije je bila stranka za vrijeme kraljevine, ali opet, parlament je bio tek puka igrarija i nakupina pa je viÅ”estranaĆØje bilo iluzija. sumnjam da danas komunistiĆØka partija kine sebe vidi kao ljevicu, ali opet, tko zna Å”to piÅ”em, pa mi javi Å”to sam mislio.

ivoo

PostanoPostano: pon 24 tra 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako ti ne znaÅ” Å”to misliÅ” pa tražiÅ” da ti netko drugi reĆØe tvoje miÅ”ljenje to je tvoj problem, isto kao i to ako ne znaÅ” prezentirati ono Å”to ti misliÅ” veƦ lupetaÅ” nebuloze. Ja sam te konkretno pitao za Mussolinijevu unuku jel je ti svrstavaÅ” u ljevicu ili desnicu al ti si po obiĆØaju izbjegao odgovoriti, na Å”to naravno imaÅ” potpuno pravo i slobodu. I nije rasprava o stupnju demokracije i parlamentarizma u staroj Jugoslaviji, veƦ ti pokuÅ”avam nacrtati pa da prihvatiÅ” da su i u viÅ”estranaĆØju i na lijevoj i na desnoj strani moguƦe stranke iz kojih se kasnije može izroditi nedemokracija.
PoÅ”to ovo ipak nije tema o politici pokuÅ”ajmo se bar složiti oko toga da i na jednoj i na drugoj strani postoje stvari koje mogu izroditi zlom. Ti si zapoĆØeo sa tvrdnjom da je Crkva u sprezi sa desnicom i tu naÅ”ao (prvo) opravdanje za igru na Veliki Petak. Da sad ne ponavljamo sve i ne vrtimo se ukrug desnica je Å”irok pojam, a sam papa je na dan izbora osudio korumpiranost i egoizam ( a zar te karakteristike nisu ono kako je u javnosti prikazan glavni ĆØovjek talijanske desnice).
Krajnje karakteristike desnice su da odbacuje ĆØovjeka a na pijedestal stavlja naciju, a krajnje karakteristike ljevice su da odbacuje Boga a na pijedestal stavlja ĆØovjeka. To su ti dvije krajnosti kao toĆØke 1 i 0 i politika plovi izmedu njih a kako znamo iz matematike izmedu 1 i 0 ima mnoÅ”tvo brojeva.
fat drummer

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 7:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne rekao sam da je milan kao klub u vlasniÅ”tvu berlusconija odluĆØio igrat na veliki petak, a berlusconi koji se obilato koristi crkvom u predizbornoj kampanji nije ni rijeĆØ rekao. molim te ne izvrƦi moje rijeĆØi. ali Å”to a znam, ionako ti prezentiraÅ” moje rijeĆØi kako ti paÅ”e.
unuka je desnica, ali nema veze (u politiĆØkoj sferi) s djedom jer djed je bio diktator.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.