HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:25. Pogledaj neodgovorene postove
AC MILAN
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Veznjak Milana Massimo Ambrosini propustit Ʀe ostatak sezone zbog loma fibule lijeve noge. Ozljede je zaradio u posljednjem prvenstvenom dvoboju protiv Messine.
Na toj utakmici ozlijeĆ°ena su ĆØak ĆØetiri igraĆØa Milana. Osim Ambrosinija, travnjak su ranije napustili Kaka, Nesta i Å evĆØenko. Nastup kontra Barcelone upitan je Nesti. U odnosu na prvi dvoboj, u momĆØad se vraƦa Inzaghi.

Desni boĆØni i kapetan brazilske reprezentacije Cafu (35) produžio je ugovor s milanskim crveno-crnima za joÅ” jednu godinu te Ʀe na San Siru ostati do ljeta 2007. Cafu je u Milan stigao u ljeto 2003. nakon Å”to je prethodnih Å”est sezona igrao za Romu.

Izdajnik! Mad (mislim na Cafua)

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 17:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam ja Å”to si ti fat mislio ja samo ĆØitam Å”to ti napiÅ”eÅ” Wink
Ti si napisao da je desnica u sprezi sa Crkvom i kad njima ne smeta da ni tebi ne smeta Wink
Toliko o tome a drago mi je da si prihvatio i da je unuka desnica, zato sam ti spominjao i KP jer i ona je poslije postala diktatorska, vidiÅ” tko zna ako bi unuka u buduƦnosti postala diktator jel to znaĆØi da nije bila desnica Question Question Question
Predlažem da nastavimo o nogometu Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 17:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Predlažem da nastavimo o nogometu Wink

Bilo bi vam i vrijeme! Wink

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Chico

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 17:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Predlažem da nastavimo o nogometu

hop hop hop pljesak pljesak pljesak

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
fat drummer

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 5:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

napisao sam da je crkva u sprezi s desnicom, ali nisam to naveo kao nikakav argument. to sam naveo kao zanimljiv podatak sa strane... kako si ti iz toga izvukao da je to argument ostaje tajna tebi i tvom sustavu dedukcije...

danas se odluĆØuje na neu campu... bit Ʀe zanimljivo pogotovo ako milanezi daju brz gol, negdje u petoj minuti... e onda Ʀe se gledat kul utakmica

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
ivoo

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 13:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A kad si ti neÅ”to naveo kao argument? Samo nabacivaÅ” Å”treberski podatke a ĆØak ne možeÅ” izreƦi ni svoje miÅ”ljenje samostalno Wink
Al dobro, ostavimo se mi ove rasprave a veĆØeras uživajmo u nogometu i ja Ʀu simpatizirati Barcu a ti valjda moraÅ” pitati nekoga za koga ƦeÅ” imati simpatije Wink
TiƦ

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 12:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo tko bi rekao da i na ovom forumu ima tema AC Milan
tek sam 29.5.2006. ĆØuo za ovaj forum i drago mi je da sam tu.

ĆØovjek je ĆØovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: uto 02 svi 2006, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AC Milan, najbolji europski klub.. A to je i pokazao u dvostrukom srazu s jednakom jakom Barcelonom. Razlika izmedju ova dva kluba je jedino bila ta sto je Barceloni pomagao sudac, dok Milanu bas i nije.

Ponisten gol Shevchenka (za koji je cijela Europa vidjela da je bio regularan) te "cak" 2,5 minute produzetka u drugom poluvremenu, a da ne pocnemo pricati o nepostojecim prekrsajima na igracima Barcelone, koje je Merk dosljedno svaki svirao.

Na kraju jedino ostaje KAZNA od 53.000 eura za nesportsko ponasanje suca (zbog ponistenog gola) ali to nikako ne moze nadoknaditi gubitak Milana, a to je jos jedno finale Lige Prvaka.

Ako je ista ostalo za utjehu, to je cinjenica da je AC Milan uvjerljivo na 1. mjestu po UEFA-inom rankingu, koji se pravi po uspjesima u proteklih 5 godina. Strucnjaci kazu da ce Milan vjerojatno ostati prvim barem jos dvije godine, ako ne ode kojim slucajem u Serie B, sto je HIGHLY IMPROBABLE..
TiƦ

PostanoPostano: uto 02 svi 2006, 17:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Forza Milan. JoÅ” da mi je otiƦ jednom na utakmicu joj.......
Vidjet Ʀemo koji Ʀe igraƦi igrati slijedeƦe sezone. PriĆØa se da odlazi Å evÅ”ĆØenko

ĆØovjek je ĆØovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 02 svi 2006, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igor napisa:
AC Milan, najbolji europski klub..
Ako je ista ostalo za utjehu, to je cinjenica da je AC Milan uvjerljivo na 1. mjestu po UEFA-inom rankingu, koji se pravi po uspjesima u proteklih 5 godina. Strucnjaci kazu da ce Milan vjerojatno ostati prvim barem jos dvije godine, ako ne ode kojim slucajem u Serie B, sto je HIGHLY IMPROBABLE..

A dobro kad ti tako kažeŔ Wink
Ako veƦ se pozivaÅ” na struĆØnjake oni kažu da je Barca trenutno najbolja momĆØad u Europi Wink
Napisat Ʀu neÅ”to u temi o LP pa da ne piÅ”em ovdje, ovdje si mogao napisati kako je to Siena laganini odigrala protiv Juvea i bila izviždana od svojih navijaĆØa.
igor

PostanoPostano: sri 03 svi 2006, 8:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Serie A se zna od pocetka da je tako napravljena da Juventus osvoji.. To je isto jasno iz sudackih odluka...
igor

PostanoPostano: sri 19 srp 2006, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da li vam je sada jasno zasto sam ja pricao o sudackim odlukama, kad sam htio objasniti zasto JUVENTUS osvaja prvenstva....

Objasnjenje opsirnije na temi SERIE A

FORZA ROSSONERI!
kicho_kc

PostanoPostano: sub 02 pro 2006, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ideÅ”.. pa tu se priĆØa o Milanu! waaauuu.. on je mani najdraži klb.. a definitvno Kaka' i pirlo.. su m zakon...

http://stepinackc.blog.hr/
Ne, ja stati neƦu
U Tebi sam naÅ”ao sreƦu,
U Tebi ja vidim spas,
Dobri Bože naŔ!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam nekak do sada bila za Milan.. ( no kako svijet voli pobjednike.. ne znam za koga budem navijala ove sezone Lige prvaka Rolling Eyes Laughing )

Jer do sada jako loŔe stoje u onoj Serie A tuzan
Možda je barem dobro Ŕto su u ždrijebu najboljih 16 izvukli Celtic.
Ako se ne varam i Ronaldo bi sada trebao igrati za njih.. Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
igor

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stigao je Ronaldo jutros u AC Milan..
ali Milan mora pronaci jos jednog igraca koji moze igrati u ligi prvaka, i prica se o Caracciolu... To nije lose rjesenje, mada ima i kvalitetnijih i boljih.. Danas je posljednji dan transfer roka...
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 02 ruj 2007, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tresla se brda, rodio se miÅ”!
Jel Milan uspio dovesti ijedno jako pojaĆØanje? Koliko znam doÅ”ao je samo osrednji emerson.... a najavljivali su jedno svjetsko ime....ƈini mi se da Ʀe im najjaĆØe pojaĆØanje biti Ronaldo ako proigra!!!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
igor

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 7:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dovoljno je pitati, pa cete biti informirani.. Sjetite se sezone kad smo kupili KAKU, i svi su govorili kako te sezone nije bilo "bitnijih" pojacanja, i na kraju se dogodilo to da je taj igra vrlo brzo postao najbolji igrac svijeta...

A ove godine je Milan napravio najbolju mogucu kampanju uzevsi jednog napadaca, zove se PATO (obratite samo paznju na njegu u buducem razdoblju) i EMERSON koji je jos uvijek jedan od boljih veznjaka u Europi...

Pogledajte samo klubove koji su ogromne svote novca potrosili na nove igrace, pa opet ne igraju tako sjajno i briljantno kako to radi Milan...

Smisao dovodjenja igraca je pojacati momcad, a ne dovosti poznata imena i onda nis ne uciniti cijele sezone..
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

po meni milan najviÅ”e treba jednog veznjaka i 2 malo mlaĆ°a obrambena.... da bi uhvatili kontinuitet u obrani, jer su maldini, cafu i nesta veƦ u godinama (maldini pogotovo, nesta možda joÅ” 1-2g)
Mislim da Ʀe ove godine obrana biti najveƦi problem.... (od ostalih jankulovski, i kaladze nisu klasa za milan)... samo je Å”imiƦ, ali je nula u napadu.

igor

PostanoPostano: ned 09 ruj 2007, 19:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Milan je odradio diskretnu kupovinu ovo ljeto.
Jedino sto je jos mozda mogao napraviti je jedan mladi, perspektivni, neafirmiran igrac u centru obrane, ali to se moze obaviti i na zimu.

Nesta-Kaladze su garancija da ce obrana dobro funkcionirat. Kaladze sigurno jeste klasa za Milan, jer je on jedan od boljih centralnih branica u Europi, to potvrdjuje i interesiranje Chelsea za njegove usluge prije godinu dana.

Jankulovski je mozda malena rupa na lijevoj strani, te bi jedan Zambrotta jako dobro dosao.. Ali to je tesko izvodivo jer ga Barca naravno ne pusta.

Simic, po meni, nije klasa za Milan. Kad igra, jako slabo odigra utakmicu i vrlo je nesiguran u svojim potezima. Ali na svu srecu imamo jednog Boneru i Maldini koji uvijek mogu zamijeniti dva centralna branica, te par igraca koji mogu odigrati vrlo kvalitetno jedan dio utakmice po bokovima (Cafu, Serginho, Favalli...)
Ne zaboravimo Kakinog brata - Digao - koji je vec odigrao nekoliko utakmica za Milan, te je u posljednjoj tekmi protiv Dinama iz Kijeva pokazao zavidnu igru...

Pato je vec postigao u prvoj utakmici za Milan gol, te mi se cini da ce on biti jako dobra investicija za buducnost. A vec od 1. mjeseca 2008. cemo ga moci gledati u sluzbenim utakmicama...
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 18 stu 2007, 15:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ja napisah da Ʀe obrana bit problem... kad tamo napad Smile) Jel kaka napokon potpisao do 2012?

little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 18 stu 2007, 17:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Jel kaka napokon potpisao do 2012?

ja sam negdje proĆØitala da je veseo Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: sri 21 stu 2007, 23:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije KAKA' jos nista potpisao. To su bile samo price. Ali on ima vec ugovor do 2011 godine, tako da nije hitno potpisivati nov ugovor. On je zadovoljan u Milanu, tako da ce i nov ugovor doci kad bude vrijeme...
A napad Milana ce biti sve bolji kako sezona bude odmicala, u sljedecoj utakmici se vraca Ronaldo, a poslije nove godine ulazi u momcad i mladi PATO....
Maki

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” koliko je zadovoljan u Milanu to nisamsiguran. Da je zadovoljan ne bi ostavljao moguƦnost odlaska iz Italije. Ali eto možda sam ja i opet ne upuƦen Å”to se tiĆØe Milana. Wink

Tražio sam ja vas, sada ste vi doŔli meni. Hvala vam. Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 18:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mnoge stvari se cuju preko novina, koje su samo lose interpretirane izjave (ne samo Kake vec i drugih igraca). A mislim da je i taj intervju jedan od takvih.
Cinjenica jest da je Kaka' uvijek govorio da dokle god bude zelja Berlusconija da ga ima u momcadi, on ce ostati.
križar og

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 18:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iskreno nadam se da Ʀe Kaka ostati,jer je po meni najbolji igraĆØ na svijetu,a Milan mi je jedan od najdražih klubova i klub za kojeg navijam u Italiji,a i u ligi prvakajer tamo nažalost nema Dinama! Smile
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.