HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 svi 2020, 23:18. Pogledaj neodgovorene postove
Facebook
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U tijeku je teÅ”ka borba facebook vs. forum, i izgleda da naÅ” forum gubi tuzan Umjesto druženja na forumu i ponajprije razmjene iskustava, razmiÅ”ljanja o korisnim i drugim temama, poticanja i dogovaranja raznih akcija itd., sada se na facebooku Å”alju razne slikice, cvijeƦe, jaja, pregledavaju se fotke, ostavljaju komentari, piÅ”u statusi itd... Nek mi nitko ne zamjeri, ali sve viÅ”e vidim kako nas to pretvara u strojeve, bez onog neĆØeg Å”to bi nas ĆØinilo živima, primi pa Å”alji, ovo pa ono... Facebook je zarobio mnoge. Zato jer odgovara tempu danaÅ”njeg života. Nema se viÅ”e vremena stati, disati, razmiÅ”ljati u miru, ĆØuti iskustvo, potaknuti raspravu... Žao mi je Å”to to gazi ovu naÅ”u zajednicu koju smo nekad imali... tuzan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se da Facebook vodi jer ljudi sada viÅ”e vremena provode tamo gdje su im možemo reƦi skoro svi prijatelji, forumaÅ”i ili ne. Ali ne bih htjela usporeĆ°ivat mjesto kao Å”to je Facebook (praktiĆØki skup aplikacija) sa mjestom kao Å”to je ovaj forum Wink Ovdje se obogaƦujemo, razmjenjujemo iskustva, razgovaramo o vjeri... U Å”to treba uložiti viÅ”e truda nego u obiĆØan klik Accept ili Send. Treba oživjeti ovaj forum, bez obzira postojao Facebook ili ne. Moramo iƦi naprijed usprkos svim modernim aplikacijama Very Happy

Žan napisa:
U tijeku je teŔka borba facebook vs. forum, i izgleda da naŔ forum gubi tuzan

Mi imamo svoju vojsku i brinemo se o njoj. Pa kako bude - bude. Snaga naŔe vojske ipak ne ovisi o snazi one druge, jel tako? Wink

Uostalom, kao Å”to je nedavno jedna forumaÅ”ica rekla, Bog nas je okupio ovdje, i ne bi bilo u redu da sada odemo negdje drugdje kad je baÅ” forum to mjesto gdje nas je Bog odluĆØio okupiti Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 12:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Mi imamo svoju vojsku i brinemo se o njoj. Pa kako bude - bude. Snaga naŔe vojske ipak ne ovisi o snazi one druge, jel tako? Wink

Koju vojsku mi imamo? Onu koja je preÅ”la na stranu facebooka? Confused Mnogima je facebook postao dovoljan i za aktivnosti na forumu viÅ”e jednostavno nema vremena i volje... Ovdje smo se obogaƦivali, razmjenjivali iskustva, razgovarali u vjeri dok facebook nije okrenuo na svoje kolo...

(Iv 13, 35)
little_angel

PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A mi imamo ovdje ipak neŔto Ŕto Facebook nema. I zato najviŔe mislim Facebook nije svemu kriv. Mislim da je svatko od nas pomalo "kriv".

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
klara

PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

potpisujem zadnje dvije reĆØenice ...
sinoƦ sam ih izrekla u jednom razgovoru ... Laughing
i to na faceu ... Embarassed

nije kriv face, krivi smo mi ...
jer, izbor je samo naÅ”,
a mi biramo hoƦemo li slat aplikacije, rjeÅ”avat besmislene kvizove i chatat
ili Ʀe nam i dalje forum služiti kao mjesto rasta u vjeri,
ali i kao mjesto susreta s dragim nam ljudima ...
susreta s Gospodinom i u Gospodinu ...
pogubili smo se putem ... popriliĆØno ...

iako sam rekla da nema Ŕanse da odem na fejs
i skoro godinu dana ustrajavala u svojoj odluci,
na kraju sam napravila po onoj - kud svi turci, tud i Ʀoravi mujo ... Confused Embarassed
zaŔto? zato Ŕto su se svi iz "ekipe" preselili na fejs,
a ovdje bi svraƦali samo u prolazu, pravdajuƦ se nedostatkom vremena ...
ĆØak su i na pp-ove prestali odgovarat ... Confused tuzan

svi se pravdamo time da na forumu viŔe nema kvalitetnih rasprava,
da se niŔta ne deŔava... a zaboravljamo da je forum
ono Ŕto mi napravimo od njega ...
i onakav je kakvim ga mi naĆØinimo ...

razmiÅ”ljajuƦi sinoƦ (bolje reĆØeno noƦas) o kojeĆØemu,
napisala sam da ne osjeƦam baÅ” dobro zbog toga ...
sigurno Ʀe se ĆØinit glupo, al osjeƦam se kao da sam Ga izdala,
jer nekako smatram da nas je On okupio na forumu ...
a mi smo zbrisali ...

teÅ”ko je stalno biti motor koji pokreƦe ...
i normalno je da povremeno dolazi do "zamora materijala",
do zasiƦenja, nedostatka inspiracije ...
ali, to nam ne smije biti opravdanje ... meni prvoj ...
jer, u konaĆØnici, ovdje smo zbog Njega ...

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, little_angel, 5rich, suncee, spocky, davorseljan, teta Jeja, fratar
suncee

PostanoPostano: ned 12 lis 2008, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi Žan i draga Klara,
prije svega želim vam reƦi da vas u potpunosti razumijem i podržavam Å”to se tiƦe vaÅ”eg razmisljanja o facebooku. Sve Å”to ste rekli je istina.
Veceras, nakon dužeg vremena posjetila sam ovaj najbolji, meni najdraži Forum i priznajem, da me jako iznenadilo ovo Å”to ste vi napisali (da je manja posjeƦenost ovom Forumu).
Naime, kako trenutno nisam u Hrvatskoj nisam ni znala da kod nas vlada tolika face manija.
Da se razumijemo, i ja sam ĆØlan facebook-a-ne baÅ” preaktivan i smatram da nudi sve i svaÅ”ta, ja bih ĆØak rekla previÅ”e toga. Na facebook-u sam iz razloga jer mi je na taj naĆØin puno lakÅ”e uspostaviti komunikaciju s prijateljima s kojima se ne vidim jer nisam u Hrvatskoj. No, iako facebook nudi svaÅ”ta(za viÅ”e od pola toga nemam pojma niti volje istrazivati), jer meni je facebook super zbog slika i tu i tamo koje poruke, drugo ne volim previÅ”e...
No, nije facebook kriv..kao Å”to ste i vi rekli..KRIVI SMO MI!!! Danas u zivotu gdje smo okruzeni svime i svaĆØime, mi smo ti koji biramo gdje Ʀemo i Å”to Ʀemo. Imamo slobodu! Gospodin nam pruža svaÅ”ta i stavlja nas na kuÅ”nju, a mi biramo.

Isto tako, neki dan na collegu baÅ” smo raspravljali o vezama, tj.upoznavanju online, preko chata! Jedino sam ja bila protiv toga, svi su me gledali ko Evil or Very Mad ....Naravno, i ja volim druzenja, upoznavati nove ljude...no, ne Internetom...zaÅ”to? E pa baÅ” zato Å”to tom Internetu dopuÅ”tamo da potpuno vlada naÅ”im životom...te zbog toga ljudi uopƦe viÅ”e ne znaju priĆØati, tj. druziti se kad se sretnu, ne znaju se smijati, niti veseliti malim obiĆØnim stvarima...samo znaju tipkati iz svog ureda, kuƦe, stana...postajemo lijeni...i to je glavni razlog Å”to se mnogo ljudi danas osjeƦa usamljeno.....
Oprostite Å”to sam se sad previÅ”e raspisala Rolling Eyes ..no, ono Å”to bih dodala joÅ”..je...draga Klara..nemoj da te obeshrabri to Å”to neki smatraju da ovaj forum nema dobrih tema....ima..itekako ima..samo se svi zajedno trebamo potruditi, a tebi HVALA, veliko HVALA za svaku rijeĆØ koju si napisala na ovom forumu, a koju ja s radoÅ”Ć¦u uvijek volim proĆØitati. Veliki pozdrav u nadi da ƦeÅ” pisati i dalje molitva Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 8:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja facebook koristim za gledanje slika i ponekad neÅ”to komentiram. sve aplikacije koje mi stižu ja ignoriram. ĆØak bi se usudio reƦi da su mi dosadne.
facebook baÅ” zbog tih aplikacija i igara drži ljude zaokupljene.. NajsmjeÅ”nije mi je to Å”to su koriÅ”tenje tih aplikacija uvjetovali time da sistem svima drugima javlja da ste ih koristili i tako ukrug.... stalno ostavlja dojam da se mnogo toga dogaĆ°a a niÅ”ta važno ni pametno.. Wink

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 9:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
facebook baÅ” zbog tih aplikacija i igara drži ljude zaokupljene.. NajsmjeÅ”nije mi je to Å”to su koriÅ”tenje tih aplikacija uvjetovali time da sistem svima drugima javlja da ste ih koristili i tako ukrug.... stalno ostavlja dojam da se mnogo toga dogaĆ°a a niÅ”ta važno ni pametno.. Wink

To je to.

Ne kažem ja da je facebook izravno kriv zbog ove situacije na forumu. On nudi sve i svaÅ”ta samo da zaokupi ljude, tako je i osmiÅ”ljen. Tako on postaje glavna žvaka za popunjavanje svih rupa i nema vremena za neÅ”to drugo, "sve je tamo". Kao Å”to ste rekli, na svakome od nas je koliko Ʀemo se prepustiti tome. ReĆØe mi jedan forumaÅ” da on facebook koristi iskljuĆØivo da bi bio u kontaktu s ljudima koje ne može vidjeti, sve ostale ignorira jer ih može kad tad vidjeti uživo, nikakve aplikacije i druge "kul stvarĆØice", nema svrhe ni koristi. Na facebooku je sve pod krinkom dijeljenja svega s drugima, a zapravo gotovo sve umjetno i usiljeno. ƈovjek želi nekako popuniti slobodno vrijeme, i facebook je "kao" savrÅ”eno rjeÅ”enje za to. Ok, sama ideja tog sustava je dobra, ali ipak, svaka krajnost je nenormalna.

Å to se tiĆØe foruma, ljudima je postalo teÅ”ko priĆØati, raspravljati o nekim temama koje mogu biti korisne, i njima i drugima, ne da im se baviti duhovnom stvarnoÅ”Ć¦u, nema aktivnog interesa za stvari koji zaista vrijede... Živimo u vremenu fast fooda i facebooka. Živjeti vjeru je danas mnogima "svaka ĆØast", "lijepo je to", "ne mogu ja to", "ima vremena", "jesi normalan?"... Mislim da je naÅ” forum duhovna oaza gdje živi zajednica, neÅ”to Å”to vrijedi imati u svom životu. Nadam se da Ʀe oni koji su odavde otiÅ”li 'trbuhom za facebookom' (ili neĆØim drugim) jednog dana shvatiti vrijednost onoga Å”to su napustili...

(Iv 13, 35)
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, Mara, davorseljan, 5rich, vjernik, Felicita
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Živimo u vremenu fast fooda i facebooka

ova ti je dobra Wink

davorseljan

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da Ʀe mnogi jednog dana vratit, a nama je koji smo ostali da ovaj forum držimo, kao jednu duhovnu oazu.
Tu i tamo potaknemo facebookove da posjete i ovaj forum.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 12:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Nadam se da Ʀe oni koji su odavde otiÅ”li 'trbuhom za facebookom' (ili neĆØim drugim) jednog dana shvatiti vrijednost onoga Å”to su napustili...

ljudi zanju reƦi: Lassie se uvijek vraƦa kuƦi..
mislim da Ʀe s vremenom(i to skorim vremenom) facebook koristit sve manje ljudi..

kak je netko napisal-živimo u brzom vremenu,a facebook je iz dana u dan sve sporiji, a mislim da to ljude iritira...
a osim toga, nikakav facebook (barem meni) ne može zamijeniti ovakvu oazu,na nikakvom facebooku se nemogu naƦi ovak super teme i iovak dobri ljudi...samo treba ostalima nekaj vremena da to skuže,i možda ih potaknuti na to..treba ĆØekati..dobro veli gibonni: nebo strpljive voli...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
suncee

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 13:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji, upravo to Ŕto ste naveli...
Nitko od nas nije protiv facebooka...Ono Å”to bih joÅ” ja voljela reƦi je da smatram da nas stvari poput facebooka, raznih chatova..i tome sliĆØnom..previÅ”e zaokuplja, tj. to su sve stvari na koje ĆØovjek može izgubiti puno puno svog vremena, tj.imam osjeƦaj ko da neki postaju robovi toga. Da, to je ono Å”to ja velim-u danaÅ”nje vrijeme nam je sve dano na nos na razne naĆØine, a MI smo ti koji biramo u kojoj mjeri Ʀemo to koristiti jer ponekad treba ipak znati reƦi NE, DOSTA, DOVOLJNO, jer ljudi dragi pa bit Ʀe toga joÅ” i joÅ”...no, mi smo ti koji trebamo vladati tim stvarima, a NE dopustit da te stvari vladaju nama Razz .

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 14:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
Žan napisa:
Nadam se da Ʀe oni koji su odavde otiÅ”li 'trbuhom za facebookom' (ili neĆØim drugim) jednog dana shvatiti vrijednost onoga Å”to su napustili...

ljudi zanju reƦi: Lassie se uvijek vraƦa kuƦi..
mislim da Ʀe s vremenom(i to skorim vremenom) facebook koristit sve manje ljudi..

A ne znam, ne bi ni to otpisal brzo. ƈinjenica je da Ʀe bit joÅ” raÅ”ireniji nego dosad i ak nekog želiÅ” na internetu naƦ, vjerojatno Ʀe biti tamo. A opet, kak ste rekli, ono Å”to najviÅ”e vremena uzima tamo su igrice, koje Ʀe istina prije ili kasnije dosadit. Ali nemojmo zaboravit da je Facebook ipak jedna stranica kojoj je u krajnjem cilju profit. A ako se profit želi postiƦi, trebat imat Å”to viÅ”e ljudi, a u tu svrhu mmožete bit sigurni da Ʀe se ukoliko shvate da sadaÅ”nje stvari viÅ”e ne pale odma izmilsit i ubacit nekaj novo. Vjerojatno veƦ i imaju nekih planova, al ne vrijedi bacat asove iz rukava dok to joÅ” nije potrebno. Forumi su uvijek bili mjesta za raspravljanje i nekakvo ciljano dopisivanje i zbog nedostatka nekog drugog mjesta su postali jako popularni za okupljanje i povezivanje ljudi. No onda se pojavio Facebook kojem je upravo to cilj i koji daje mnogo opcija. Mislim da nije zaĆØuĆ°ujuƦe zato da ljudi odlaze sa raznih foruma jer su mnogi tamo bili zato kaj nisu imali neko drugo mjesto di bi se tako okupljali, a sad su naÅ”li neÅ”to bolje. ƈak i sam koncept Facebooka bi se mogao iskoristit i za duhovnost, zamisli jedan forumoliki modul Facebooka sliĆØan ovome gdje bi se moglo i aktivno ukljuĆØiti uz prisutnosti tolikih ljudi. Moderne tehnologije nisu nužno, zapravo ĆØesto nisu loÅ”e ĆØak i po pitanju duhovnosti, nego je stvar kaj ih ne koristimo kako bi mogli...

Zadnja promjena: Ycteris; sri 15 lis 2008, 9:44; ukupno mijenjano 1 put.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: little_angel, Coje, teta Jeja, 5rich, davorseljan, lusy8
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: uto 14 lis 2008, 12:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je facebook fora kad imam vremena. a njega se sve rjeĆ°e i rjeĆ°e naĆ°e... a davno sam si (onda kad je moje ime dobilo neku drugu boju) obeƦala slobodno vrijeme posvetiti ovom naÅ”em malom duhovnom vrelu.

omiljeni dio facebooka mi je onaj ''ignore all''-button Laughing

osim povremenih cute fwd-pics i razmjena sliƦica životinjskog carstva Wink, najpozitivnije na facebook-u je to Å”to sam bar na taj naĆØin u kontaktu s nekim starim poznanicima i prijateljima koje nisam vidjela godinama. eto, jedna cura iz razreda, iz srednje Å”kole, se udala u V. Britaniju, druga se preselila u Hong Kong - kak bih ih vidla da nije FB-a?!?

ali, FB je i ostat Ʀe samo jedna razbibriga koja prije ili kasnije dosadi.
i bez obzira Å”to se stalno raĆ°aju neke nove aplikacije koje skraƦuju vrijeme, nikada neƦe moƦi nadvladati ovu, kako netko reĆØe, ''duhovnu oazu gdje živi zajednica, neÅ”to Å”to vrijedi imati u svom životu''.

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 14 lis 2008, 14:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris je dobro rekao. Tako nekako i ja vidim facebook. To je jedan medij koji polako postaje naÅ” virtualni id i vrlo je moguƦe da se u bliskoj buduƦnosti uredi nekim pravnim propisima. sigurno Ʀe se joÅ” Å”iriti i nadopunjavati izgled i namjena facebooka. Želim posebno naglasiti VIRTUALNI ID. On veƦ postoji a veƦ postoje parnice vezane za lažno predstavljanje na FC. Biti Ʀe zanimljivo...

Jedino se ne slažem da se može iskoristiti za duhovnost...
po meni facebook se ne može iskoristiti kao forum jer je izvan kontrole. Nema moguƦnosti za to.
To je kao da na stranici veĆØernjeg lista i croportal foruma pokuÅ”avamo Å”iriti duhovnost...

davorseljan

PostanoPostano: uto 14 lis 2008, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se pokuÅ”avam veĆØ neko vrijeme ubacit na facebook ali ne uspijevam se logirat tj prijavit.
Zato trebam pomoĆØ.
Popunim onaj obrazac na naslovnici ali me non stop traži neku Ŕifru koju ne dobivam na mail.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: uto 14 lis 2008, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Jedino se ne slažem da se može iskoristiti za duhovnost...
po meni facebook se ne može iskoristiti kao forum jer je izvan kontrole. Nema moguƦnosti za to.

Pa može se otvorit bilo kakva grupa, u koju se mogu primat samo ĆØlanovi ĆØije ĆØlanstvo netko prvo treba potvrditi, a svaka grupa ima i svoj "wall" i svoj forum.. tj. mogu se otvarati odreĆ°ene teme gdje ljudi mogu raspravljati... Tako da se slažem da se Facebook može jako dobro iskoristiti i u korisne svrhe. Facebook je samo alat, mi odluĆØujemo ĆØemu Ʀe nam služiti Wink

prvi znaci su pobjedi
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Coje, Ycteris
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Pa može se otvorit bilo kakva grupa, u koju se mogu primat samo ĆØlanovi ĆØije ĆØlanstvo netko prvo treba potvrditi, a svaka grupa ima i svoj "wall" i svoj forum.. tj. mogu se otvarati odreĆ°ene teme gdje ljudi mogu raspravljati... Tako da se slažem da se Facebook može jako dobro iskoristiti i u korisne svrhe. Facebook je samo alat, mi odluĆØujemo ĆØemu Ʀe nam služiti Wink

To samo pokazuje da ljudima nije do razmjene iskustava, razmiÅ”ljanja itd. na naĆØin kak je to ovdje na forumu... Da jest, veƦ bi se na facebooku formirale teme na diskaÅ”n-bordovima... I zaista, nije facebook kriv Å”to je tako kul i zarazan i neophodan i sve. Kriva je ljudska psiha. Raznorazne kompanije koje se bave "interesima" Å”irokih narodnih masa to znaju i iskoriÅ”tavaju.

Mene na facebooku drži jedino ĆØinjenica da Ʀu uskoro popuniti virtualni album Životinjskog carstva, za koji se nadam dobiti slatki poklon-paket od KraÅ”a zeleni Aj bar imam neke koristi od svega toga Cool Wink Kak sam i tam napisal, ĆØim popunim album, bježim od te bolesti. Vjerujte mi, lakÅ”e Ʀu disat kad ga se otarasim. Cool

(Iv 13, 35)
smjeŔko

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da i ja neÅ”to kratko napiÅ”em....ja jesam na fb i ak mi komp radi skoro sam cijeli dan tamo logirana...al ono Å”to ja radim,koristim na fb su gledanje i stavljanje slikica i chat....super mi je onda ĆØitat tuĆ°e komentare na sljikama i tak....uvijek sam bila viÅ”e tip za chat zato sam i ovdje pisala skoro samo na chat temama....ako nekog dugo nisam vidla lakÅ”e mi je u kratkom vremenu kolko ga imam pitat ak vidim da je online Å”to ima snjim jer da idem pisat pp ĆØesto se to u zadnje vrijeme otegne na preko nekoliko dana....zato sam veƦinu vremena logirana na fb... ne mogu nikako reƦ da mi je fb zamjenio forum jer forum je neÅ”to posebno meni,jedno moje razdoblje života....ali isto je sad tu stvar toga Å”to to razdoblje života su bili i dosta drugih forumaÅ”a s kojima sam se uspjela upoznat,sprijateljit i onda mi je lakÅ”e bilo pisat...a i oni su sad prorijedili veƦina njih pisanje po forumu...sad em Å”to niti nemam vremena baÅ”, a i ako se naĆ°e neÅ”to vremena onda za to vrijeme proĆØitam teme koje me zanimaju i to je to...nisam možda tolko slobodna ni na zabavi pisat ko ranije zbog gorĆØine koju sam puno puta morala progutat,a kao Å”to sam i napisala nemam tolko vremena za upoznavanje kao prije pa se onda ja i teže oslobodim...a i nekako mi bude žao Å”to nove generacije forumaÅ”a barem mi se tako ĆØini izbjegavaju i one susrete u živo,baÅ” te susrete uživo koje su svojevremeno ovdje stvorili prekrasno druÅ”tvo i bogatstvo

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: čet 16 lis 2008, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, jel danas samo meni FB ne Ŕljaka ili to Žan sabotira the world's greatest directory ?

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 16 lis 2008, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni radi oke..

Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

teta Jeja napisa:
e, jel danas samo meni FB ne Ŕljaka ili to Žan sabotira the world's greatest directory ?

miiir hehehe dobra dobra palac gore Wink Ma ne bi ja niti pomislio na tako neŔto, I'm the good guy zeleni Cool Wink

(Iv 13, 35)
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gledam sad kak se svi izvlaĆØe kak su na Facebooku "samo zbog slika i chata" a ustvari su svi zapeli na makar jednu od onih "bezveznih" igara i tam vise po cijele dane... Wink Mr. Green

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Gledam sad kak se svi izvlaĆØe kak su na Facebooku "samo zbog slika i chata" a ustvari su svi zapeli na makar jednu od onih "bezveznih" igara i tam vise po cijele dane... Wink Mr. Green

na fejsu ima igrica??
ja sam one kvizoe rjepŔavam...a fora je..kak god da rijeŔiŔ,imaŔ isti rezultat Laughing Laughing Laughing

davorseljan

PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 12:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam novo logiran i zbilja koliko sam veĆØ sada ljudi sreo tamo za koje nisam veĆØ dugo Ʀuo.
Ipak ovaj forum mi je draži i ostajem pri ovom forumu, bez obzira na sve.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.