HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 17:00. Pogledaj neodgovorene postove
Cedo Antolic
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
any

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 9:53
PostNaslov : Cedo Antolic
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima! Smile ! Da li ste bili na promociji Cede Antolica? Komentari?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Apolon

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je bilo super. Čedo je stvarno majstor.

No jedine zamjerke su mi na prostor i razglas. Dakako to nisu stvari koje idu cedi na racun Smile

Crkve obicno nisu najsretnije rjesenje za takve promocije. Sto zbog akustike, a sto zbog ... ma sto zbog sto drugih stvari.
Razglas je bio dosta muttan, sto u biti ni ne zacudjuje.
No meni je bilo super.

Bilo je komentara da je koncert bio predugacak, i kad malo bolje pogledam, ima nesto i u tome; dva sata je stvarno bilo mozda mrvicu predugo.

No to je moj osobni dojam.

Cedo, majstore !!!
any

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa istina,razglas je bio koma! Ali moram priznati ocekivala sam vise ljudi.
A koja vam je najdraza pjesma(cedina)? Meni "DIVOTA VJEČNA". A poklon je bio kao i inace odlican-moram priznati falila je Kristina! place
Apolon

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dapace, cak mi je i ugodno iznenadjenje bilo kad su Poklonizveli proslogodisnju pjesmu s UF-a.

Koliko vidim, nazalost, nisu bili u punom broju ili mi se cini?
Apolon

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

any napisa:
Pa istina,razglas je bio koma! Ali moram priznati ocekivala sam vise ljudi.
A koja vam je najdraza pjesma(cedina)? Meni "DIVOTA VJEČNA". A poklon je bio kao i inace odlican-moram priznati falila je Kristina! place

Ha ha ha, nemogu vjerovati! U istom trenutku smo naveli da nije bilo kristine Smile Smile

Inace, koja mi je najdraza Cedina pjesma?
Pa neznam... tesko je reci...

Emotivno me najvise veze "Put kojim hodas" sa Uskrsfesta 1999. To je bila mrak pjesma.
Nazalost, na promociji nije izvedena onako energicno ko na tom uskrsfestu.

A i super mi je i Jutro, i ova zadnja... no, sa uskrsfesta...
Apolon

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, da, jos jedna zanimljiva stvar koja mi je upala u oci.

Samnom je bila jedna moja prijateljica koja inace nije nikada slusala cedine pjesme.

I kaze ona meni na pola koncerta
"A zasto se njemu u svim pjesmama spominje jutro, buđenje i to?"
Njoj je u biti to malo smetalo, a tek onda sam shvatio

Album se zove Jutro i tek na promociji sam shvatio koliko mu ime dobro pase. Stvarno, sve se svodi na jutro i na buđenje.

Mogu reci da sam odusevljen.

Nazalost, jos nisam kupio CD (trenutno sam dekintiran).
Iako me przenje CD-a obicno ne smeta, ovaj cu put ipak, iz postovanja prema njemu, radije sacekati da CD i kupim Smile
any

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Isto razmisljamo. "Nakon svega"-tako se zove pjesma s ovog uskrsfesta! Ali ipak najvise volim Cedu kad je sam uz svoju gitaru. Smile
A Zeljka je mogla malo bolje pjevati. Wink
any

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 10:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

CD jos nisam nabavila,ali MORAM. Posudila sam ga od frendice i perfektan je,ali ga isto nisam sprzila Smile . Kad se skupe novci kupujem.
Nikita

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 11:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

odlučila sam se javiti da se ne bi ova tema zatvorila zbog nedostatka sudionika! vidim da samo vas dvoje pričate, nećete se valjda ljutiti ako se ja malo upetljam? Laughing
ma šalim se. naravno da se javljam kako bih nahvalila Čedu. bio je odličan, on je živi dokaz da koncert može biti odličan i uz tehničke teškoće. meni su ta dva sata stvarno jako brzo prošla, nisam uopće imala osjećaj da je već tako kasno kad je bilo gotovo. baš mi je drago da sam bila tamo.
malo je i meni, iskreno cd skup, ali itko zavrjeđuje takvu cijenu, onda je to Čedo. on je jedan od rijetkih koji ima svoj konstantan izričaj, koji je drugačiji od ostalih, a još uvijek nije dosadan. ne može to bilo tko!

vjetre s dinareeeeee.... eee...
Gandalf

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chedo je ZAAAKON!!!!!! hop

Nema mu ravna, jedina je mana sto je koncert malo prebrzo prosao!!!

I malo je bilo tehnickih problema, a crkva Sv.Petra je inace takva. Prva lađa "proguta" sav sound, a u drugoj ostane nista.
Inace, po meni je ovo pravi nacin izvodjenja duhovne glazbe. U normalnim crkvama (ili bar dvoranama) gdje ljudi sjede i s paznjom slusaju, to sve ima smisla.
Moram reci da je mozda bilo manje ljudi nego sto sam ocekivao (iako ih nije bilo malo) no ipak je Chedo sam i nije bila neka velika promocija oko svega toga. Koga je zanimalo, taj bi i tako dosao...

Any, drago mi je da ti i Apolon imate tako identicne stavove i da se bas dobro kuzite i da u 15min napisete 10postova! Idea Bravo, mozda vasa veza prijedje i u nesto vise!!! Idea Laughing

Znas sta...
gostic

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 11:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cedo je sjajan, A Zeljka nije mogla bolje pjevati Smile
Gandalf

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 11:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa, cak nije bila ni losa. Wink

Ali me je zato dirnula pjesma koju su poklonovci otpjevali, "nikad necu shvatit velikoga" a Čedica je pratio na gitari.... STrasno!!!

I ona Vivien Galetta je BOLESNA!!! belji se Rolling Eyes belji se Normalan covjek ne moze onako pjevat!!! Divim se! pljesak hop pljesak

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 11:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ali kad pogledate, tko ima toliko dobrih pjesama u karijeri, malo je takvih... mozda samo Oliver i Gibbo mogu konkurirati, ali ne u toj osebujnosti i originalnosti...

zornica, put kojim hodas, pred tvojim vratima, rijeka, put med zvezdanim, nova nada, tebe cu stovati, ti znas.... koooliko toga ima?!

Znas sta...
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 15:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je bas zao sto nisam mogla doci na Cedinu promociju! tuzan Nisam bila u Zagrebu, al sam mislila da cu se vratit do tada!

Inace jako su mi lijepe njegove pjesme! Gitara, usna harmonika i njegov glas bas idu skupa!

Moram si nabaviti njegov album!

A i Poklon mi je jako dobar! Super su mi!!

Zato mi je jako zao sto nisam bila!!! place place

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 18:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma sve je bilo super... bar meni koji sam bio negdje u prvim redovima...

Ali Chedo... Chedo.... to majka ne radja! Tesko mi je bilo sta reci koliko je moje divljenje.....

Znas sta...
kristina-istra

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

oooo kako sam sretna da pišete ovo što pišete!!! mislim da bi čedo cvao da ovo pročita!! sretna sam jako i zbog vašeg ozbiljnog promišljanja da ne pržite njegov cd! znate, on je život posvetio glazbi, duhovnoj glazbi, i naravno da od toga ništa ne zarađuje, a trebao bi! jedini način da nešto zaradi su ti cd-i, a i to će biti minorno, zato: štedite i kupite, kupite i kad vam treba neki dobar poklon i uvjerite prijatelje da ga kupe!! zavrijedio je to Čedo. hvala vam što ga volite, podržavajte ga i dalje u njegovu radu!
BLAGOSLOVLJNI!

mir, mir Isuse podari, svijetu ovom koji treba te!!!
Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 7:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da

dobar je

jako dobar

taj CHEDO

svaka mu čast

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma nema se sta reci, ali ipak mislim da je cijena mogla bit i malo niza.....
naravno, opet je to dosta jeftinije od komercijalnih cd-a, ali ipak....
znam da bi prodao 3 cd-a vise, nas 3 sto smo zajedno sjedili smo rekli 100%kupujemo, ali me je razoruzala ta cijena.... "siromasni studenti"... iskreno, ocekivao sam jos i nesto nizu cijenu, s obzirom da je promocija, tako se to inace radi... a i cd uskrsfesta je bio 69kn...

Ali nema se sta cedi rec, mislim da to vrijedi tih 100kn, to je doista umjetnost, a dugo smo ga i cekali.... i mislim da cu ga ja kupit... prije il kasnije....

Znas sta...
gostic

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 8:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobni sam Cedin prijatelj i rekao sam mu za reakcije na forumu glede koncerta i načina kako gledate na nabavu njegovog CD-a.

Cijenio bih da kad skuckate 100 kn za CD da ga osobno nazovete jer on toga ima doma koji 160 komada koje treba sam raspodjelit.
Negov je broj telefona 098/573 871. nemojte ga se bojat nazvat, ne grize.

Druga je stvar organiziranje koncerta u mjestu gdje zivite. Cedo bi rado nastupao. Nazalost, za negog poput njega jedino je mjesto za promociju CD-a za sada je župa. Ako ste aktivni u svojim župama i mislite da bi mogli organizirat koncert na kojem bi mogao Cedo nastupiti i promovirati svoj CD to bi bilo sjajno. On ima sve potrebno za koncert, razglas i to ...

Vjerujte da to nije tako teško, a Cedo osbno ce sve od sebe dati da uspije doci, doista je vrlo otvoren.

Eto, pa ako ima neko zelju kupit Cedin CD ili organizirat neki koncertic neka mu se javi.

*** NAPOMENA ZA MODERATORE: sve izrečeno u ovom postu je isključivo osobno razmišljnje. Nije mi bila namjera nikoga pljuvati ni prozivati već samo izraziti neka svoja mišljenja.
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 9:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Inace Cedu sam upoznala osobno ove godine i jaaaaaako me se dojmio! On nam zaista treba biti uzor u pogledu stvaranja duhovne glazbe, pa i ako je CD 100kn, sto onda???, koliko potrosimo na obleku ili nesto drugo sto nam se svidja...

Cedi svaka cast i Bog ga blagoslovio! Laughing

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
angel

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da,definitivno se javite Čedi ako želite kupiti CD!!!!
na promociji je bilo divno,iako nisam gledala iz perspektive publike,ali i publika je bila divna!!!ma samo da mi je znat tko ste svi vi onako,uživo Shocked Smile e da,ako želite reprizu,dođite u Jastrbarsko u crkvu(valjda..pretpostavljam,ali mogu još provjeriti točno pa vam javim ako želite) 16.5., bit će isto promocija. a ako ima dobrovoljaca za zbor koji čedo vodi-javite nam se poslije nedjeljne mise za mlade koja počinje u 10h (u crkvi sv.Petra,naravno...).Čedo stvarno ne grize! Wink eto.Bog vas blagoslovio sve!
P.S.Kristina,falila si nam puno!!!! tuzan

''Željno sam očekivao Gospoda; On se je milostiv prignuo k meni i uslišio glasnu molitvu moju'' Ps 40:1
any

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hay,vidim da ste se raspisali,jako mi je drago! Laughing Erik,nije to nista strasno zbog Zeljke,nemoj ti to shvacati osobno,ona je divna zena(osobno je poznajem),ali treba malo poraditi na pjevanju i to je to. Svatko treba teziti savrsenstvu. Veliki pozdrav Kiki iz poklona i naravno pusa!!! jako sretan
gostic

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OK, vidim da svi volite Cedu (osim igorecelickovica) pa da vas pitam: tko je od vas kupio njegov CD?

Ja kupio dva + još sam jednog preprodao (bez provizije Smile).

To pitam da ne bibilo da smo nedosljedni, govorimo da ga volimo, a ne kupujemo mu CD. Ak čovjek nekaj ne zaradi od toga počet će radit manuelne poslove i onda neće moć više radit nove pjesme, to je tak jednostavno, zato svo skupa lijepo nazvat ga, dogovorit termin i kupit njegov CD.

Hvala.

*** NAPOMENA ZA MODERATORE: sve izrečeno u ovom postu je isključivo osobno razmišljnje. Nije mi bila namjera nikoga pljuvati ni prozivati već samo izraziti neka svoja mišljenja.
any

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma gostic ti si super!!! Ja sam si kupila,(skupila sam lovu apolone) Laughing ,i jako je dobar. DApace,perfektan je.!!!
Gandalf

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ne treba njemu da mu iz "samilosti" kupuju cde...
ja cu kupit, samo sad nemam para, i tu o nekoj nedosljednosti nema govora, jer smijem valjda reci da mi je neko ok, ili super, ili savrsen, a da ne kupim cd....

Znas sta...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.