HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 15 pro 2018, 19:47. Pogledaj neodgovorene postove
Trebam pomoc!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
osjecanka

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 07 svi 2008, 21:42
PostNaslov : Trebam pomoc!
Citiraj i odgovori

Kao prvo, izvinjavam se sto ovu temu stavljam ovdje, ali molim pomoc prvenstveno od Zagrepcana. A moderator ako misli da treba premjestiti temu u neki drugi dio, neka slobodno to napravi.
Evo o cemu se radi. Trazim jednog decka. Vama mogu napisati detalje, sto na nekim drugim forumima nisam mogla, jer bi bile svakakve gluposti pisane.
Zove se Davorin Mazur (mislim da sam dobro zapamtila prezime). Iz Zagreba je, 76. godiste. Ima brata. Vise od tri godine je proveo u Cenacolu, i dosta dugo tu u Sarengradu. Trenutno je kod kuce, i ne zna se da li ce se vracati u Sarengrad. A ja zelim stupiti u kontakt s njim. Gledala sam u telefonski imenik, ima sest brojeva sa tim prezimenom u Zagrebu, ali mi je nekako neugodno zvati sve brojeve. Inace, on je kraj mene na slici, na avataru.
Molim pomoc ako ga itko pozna.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.