HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 16 srp 2019, 14:40. Pogledaj neodgovorene postove
DA LI SE U SPLITU MOLI?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Bepo

Spol: muško
PostanoPostano: sri 14 svi 2008, 12:46
PostNaslov : DA LI SE U SPLITU MOLI?
Citiraj i odgovori

Ovu temu sam osmislio iz razloga da izmjenimo iskustva molitve. Volio bih da se javljate iz razliĆØitih kvartova u Splitu ili ĆØak i iz prigradskih naselja sa svojim iskustvima i sa razliĆØitim pobožnostima koje se kod vas u župi dogaĆ°aju.

Bilo bi lijepo na kraju ustanovitio da se u SPlitu ipak moli i da ima mladih, ili onih koji se smatraju mladima, koji ipak nisu podlegli konzumentskim stavovima ili pak pod onu - UŽIVAJ DANAS JER NE ZNAÅ  Å TO ƆE BITI SUTRA - .
TakoĆ°er bi bilo dobro da se na ovaj naĆØin OGLAÅ AVA razliĆØiti vid duhovnih vježbi i pobožnosti možda za one u ĆØijim se župama niÅ”ta ne dogaĆ°a, a ipak bi željeli neÅ”to viÅ”e od samo jednog susreta s Bogom na nedjeljnoj misi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Gogi

Spol: muško
PostanoPostano: sri 14 svi 2008, 17:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima u Gospe od Zdravlja www.framagoz.890m.com genijalna zajednica franjevaĆØke mladeži, koja svoju duhovnost zivi puno Å”ire i dublje od samo jednog susreta s Bogom na nedjeljnoj misi.

Primit Ʀete snagu,
Duh Sveti siƦi ce na vas
i bit Ʀete mi svjedoci,
sve do na kraj svijeta!
Dj 1, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
mrvica85

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 14 svi 2008, 19:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha Bepo, stvarno si me nasmijao s ovim pitanjem. PotvrĆ°ujem Gogijev post. Ima zajednica mladih u Splitu, samo Å”to nisu sve jednako aktivne, duhovne...mi imamo Å”irok spektar aktivnosti, naƦ Ʀete neÅ”to po svom guÅ”tu, pa navratite u GoZ-a. palac gore

NiÅ”ta ne vuĆØe tako snažno i ne povezuje tako ĆØvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.