HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 21 srp 2019, 17:29. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba] VIS RAFAEL
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
igor

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 21:54
PostNaslov : [glazba] VIS RAFAEL
Citiraj i odgovori

volio bih cuti vasa misljenja, naravno onih koji poznaju ovu skupinu. dakle, kako vam se svidja glazba koju izvode, i tako.... raspisite se slobodno...

ja cu prvi poceti. odkad sam cuo pjesmu ZNAK POBJEDE, jako mi se svidio prvi vokal te grupe. stvarno cura imao poseban glas. poslije i pjesma STVORENI ZA NEBO je potvrdila moje sumnje da je RAFAEL u samom vrhu duhovne glazbene scene u hrvatskoj.. po meni je to najbolja grupa koja trenutno postoji u hrvatskoj i bavi se duhovnom glazbom.. ima i drugih cuo sam druge sastave, ali nicije pjesme ne dozivljavam tako kao pjesme rafaela...

toliko od mene
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Apolon

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni se ne sviĆ°aju.
Ne kažem da imaju loÅ”e pjesme, ali zvuĆØe mi stvarno kao srednja struja, najobiĆØnija komercijala i nisu mi ni po ĆØemu posebni.
Naravno, nemojte misliti da ih mislim omalovažiti, cure si stvarno daju truda, ali meni se ne sviĆ°aju.

Znam igore da ih ti obožavaŔ (priznajem, cure su zgodne)Smile
tako da se nemoj ljutit Ŕto ne djelim tvoje miŔljenje.

PreviÅ”e mi djeluju "zabavnjaĆØki" (ok, priznajem, ovo je malo pregrubo reĆØeno, ali ne pada mi druga rijeĆØ na pamet)
Kod njih mi fali originalnosti.

One iste originalnosti koju primjerice imaju ƈedo i npr. Poklon koji imaju razvijen svoj osebujni stil, bez da kopiraju ikoga.

No valjda Ʀe im i to s vremenom doƦi.

No, dakako, o ukusima se ne raspravlja, tako da ovo Å”to sam rekao iznosim iskljuĆØivo kao osobno miÅ”ljenje i nemoj me sad tjerat da se idem prepucavat zbog ovog Å”to sam rekao Smile Smile Wink

Pozdravi mi ekipu u Subotici!
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

neces se morat ic prepucavat.... zato sam i otvorio ovu temu da vidim koliko ima ljudi kojima se rafael svidja, a koliko pak ljudi kojima se ne svidja...

meni je rafael nesto posebno, pravo osvjezenje na sceni popularne duhovne glazbe u hrvatskoj.. pored naravno uvijek dobrog poklona... antolic mi se ne svidja, jer ima nekako cudne pjesme.. no dobro...

cure solistice u rafaelu su nevjerojatne... a tek kako pjevaju kad pjevaju dvoglasno... pa to je nesto super za slusati...

tu kod nas u subotici sada pokusavamo napraviti rafael popularnima... vec svi mladi slusaju njihovu glazbu. jedini je problem sto trenutno imam samo tri njihove pjesme... a volio bih imati sve.. no dobro, polako... sad cemo poceti pjevati pjesme i na misama i tako u drustvu...

pozdrav svima

pozdravit cu sve u subotici...
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igorcelikovic napisa:
cure solistice u rafaelu su nevjerojatne... a tek kako pjevaju kad pjevaju dvoglasno... pa to je nesto super za slusati...

e svasta... a pjevaju najvise samo obicnu tercu.....

no, ne zvuci lose...
Cijenim tvoja nastojanja, Igore, pravi si fan!

PS(poslah ti pp, oces mi odgovorit)

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a sto se tice ƈedinih "ĆØudnih pjesama", predlazem ti da si ih poslusas malo pazljivije kad budes u mirnoj atmosferi, kad budes imao vremena i kad ti se bude dalo. Vjeruj mi, neces moc prestat, i onda ces ljepit plakate po Subotici za ƈedu Smile belji se belji se Laughing Idea Arrow

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni su nekad ok a nekad i ne

ne znam Ŕta bih drugo rekao jer ih ne znam dovoljno, a ni njihovih pjesmica

ako su tebi tako super odvrni lajnu pa uživaj

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

odgovorio sam ti gandalf na pp... mozes procitati i tamo odgovor...

da, mozda pjevaju samo obicnu terzu, al zato to zvuci perfektno... nije na njima da skladaju pjesmu, pjesme sklada drugi netko.. one to izvode perfektno...

i moras priznati da imaju super glasove...

poslusaj nastup od ove godine na uskrsfestu... ipak mi je rafael bio najbolji ove godine na uskrsfestu, a poslije onda odmah poklon
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

@gandalf...

a sto se tice cede, pa nisam bas siguran da cu ici lijepiti plakate za cedu... to mi izgleda previse nevjerojatno... sorry... al ako hoces ti, mozes slobodno doci... pomoci cu ti oko pravljenja plakata, pa samo naprijed...

reci mi jos samo da li se tebi ovogodisnja pjesma cedina svidjela... da znam bar kako ti razmisljas... jer meni se nije uopce svidjela
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je bila jedna od 2 najbolje, Poklon i Chedo. Cijeli CD sam slusao, i te 2 su mi pjesme odskakale.
Trebao si vidjeti sad na cedinom koncertu, cijela crkva je pjevala tu pjesmu s njim, i to 2x....

a sto se tice plakata, reci, kad se nadjemo.... Question Laughing Shocked Laughing

Znas sta...
Apolon

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igorcelikovic napisa:
cure solistice u rafaelu su nevjerojatne...

Je. Ja se istro slažem da su jako zgodne! Uvjerljivo najzgodniji sastav na ovogodiŔnjem uskrsfestu. A i na proŔlom.
Iako su mi proŔle hgodine bile bolje odjevene Smile

igorcelikovic napisa:
a tek kako pjevaju kad pjevaju dvoglasno... pa to je nesto super za slusati...

Ja isto volim sluŔati kad netko pjeva dvoglasno. Terca je zgodan interval. Smile

No troglasno mi nekako ...bolje zvuĆØi

igorcelikovic napisa:
pjesma STVORENI ZA NEBO je potvrdila moje sumnje da je RAFAEL u samom vrhu duhovne glazbene scene u hrvatskoj..

ZnaĆØi sumnjaÅ” da su u vrhu? Ja dapaĆØe nikad ih nisam ni dovodio u "sami vrh" jer mislim da su prekratko na sceni da bi se o tome moglo govoriti.
ƈedo je tu taj koji je u samom vrhu.

Dobro, ovo je bilo malo u Ŕali sve skupa, ajmo sada malo ozbiljnije

MeĆ°utim, malo je ograniĆØeno na temelju samo ova dva uskrsfesta donositi takve zakljuĆØke.

Ima joŔ puno zborova koji su postigli puno viŔe od Rafela, no jednostavno se ne pojavljuju na uskrsfestu,

Tu su na prvom mjestu Fidesi koji, svidjelo se to nekom ili ne, su na nekakvom vrhu po trudu i postignuƦima, zatim je tu mnogo drugih izvoĆ°aĆØa koji su ove godine izdali CD, kao na primjer zbor Izvor, koji je usput budireĆØeno osvojio prvo mjesto u pop-jazz kategoriji na meĆ°unarodnom festivalu u Veroni prije tri tjedna (dan prije uskrsfesta), a nedavno su izdali i CD, zatim ƈedo AntoliƦ, ĆØovjek koji je jedan od stupova duhovne glazbe u hrvatskoj, i jedan od najcjenjenijih glazbenika te vrste na ovim prostorima, tu su i SveBojeLjubavi koji su za sada najjaĆØi na podruĆØju rock-duhovne glazbe, zatim Božja Slava Band, koji veƦ zadnjih dvije godine su sse prebacili na animiranje po seminarima i joÅ” mnogi, mnogi drugi.

tako da je glupo uzimati Uskrsfest kao mjerilo. Nažalost mnogi su davno odustali od sudjelovanja na uskrsfestu nakon niza godina namjeÅ”taljki i mutnih poslova, no tu su i neki koji ne gaje ambicije prema uskrsfestu nego rade ono Å”to bi i trebali raditi bez nekog javnog pokazivanja, a treƦi se pak orjentiraju na tržiÅ”te i izdavanje Albuma i suradnjama sa poznatim izvoĆ°aĆØima.

Neznam koliko si u Subotici upoznat sa stanjem na hrvatskoj duhovnoj sceni, no stvari ovdje odprilike tako stoje.

Rafael se tek pojavio proŔle i ove godine i to samo na Uskrsfestu, koji usput i nije jedini festival duhovne glazbe (ako sam u krivu po pitanju toga, ispravite me), a i koliko znam nije joŔ izdao autorski CD.

Ne dovodim u pitanje to da Ʀe možda jednog dana doƦi u sam vrh, ali na temelju ove dvije godine se sigurno ne može takvo Å”to joÅ” reƦi kao definitivno.

No živi bili pa vidjeli Å”ta nam cure joÅ” spremaju -nadam se neÅ”to posebno, neÅ”to Å”to Ʀe ĆØak i mene oduÅ”eviti.
A do tada im iskreno želim uspjeh u radu.

A da ih je divno za vidjeti -to stvarno jest Cool

Zadnja promjena: Apolon; sri 05 svi 2004, 12:31; ukupno mijenjano 2 put/a.
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ok, svatko ima svoje misljenje, i nek svatko kaze sto misli... al ja i dalje mislim da je rafael super... hehe

Zadnja promjena: igor; sri 05 svi 2004, 13:34; ukupno mijenjano 1 put.
Apolon

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 12:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sorry. Pitanje mi nije jasno...
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni nije jasno ovo sto Iƈ reĆØe za troglasno pjevanje?
kako, sta, nista ne kuzim?

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma oni su relativno ok al

nisu super

al kao Ŕto rekoh odvrni lajnu i uživaj

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sorry, taj post sam jako brzo pisao i bez razmisljanja...

evo ovako... mislim da u ovakvom tipu duhovne glazbe koju pjeva rafael i nema mjesta za troglasno pjevanje, jer su ove pjesme bas ovako lijepe zbog dvoglasnog pjevanja... ako ovo ne shvacate, ne znam kako vam objasniti.. al troglasno bi bilo previse.. i onda je uvijek lakse te pjesme izvoditi na misama ili u drustvu, dakle pjevne su i lako je uz gitaru ih odsvirati i opustiti se..

sto se tice troglasnog pjevanje ili cetvoroglasnog, najbolje nek to vjezbaju zborovi, dakle oni koji se bave ozbiljnom glazbom, bilo duhovnog ili svjetovnog karaktera...
rafael bar sa svojim clanovima uspije napraviti dvoglasno i to super zvuci, a cedo sam to ne moze nikako napraviti, to je sigurno.. mozda uz pratece??? hehe

ako netko izda cd to ne potvrdjuje njegovu kvalitetu. imamo primjer ovdje u srbiji kako svi moguci mogu izdati cd pod uvjetom da pjevaju narodnjacku glazbu. iako, rafael jos malo pa ce i izdati svoj prvi cd...

fides se i meni svidja, i njihova glazba i sve to... slusam fides i dalje... ali ipak mi ljepse pjesme ima rafael.. cedo, pa sto reci... nije vrsta glazbe oja se svidja meni. drago mi je da i on ima svoju publiku, al eto... sto reci...
Gandalf

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...kazes ne vidis kreativnost kod cede?
Na takvu recenicu ja obicno odgovorim: "rece i ostade ziv!!!"... al ovaj put necu jako sretan

A sto se tice viseglasnog pjevanja, to ti je malo preduga prica, koju bolje da ne objasnjavam. Reci cu ti samo da tri covjeka mogu pjevati troglasno, i da ti to uoce ne skuzis, i da poslije kkad si sam pjevas je jednoglasno i nemas beda zbog toga. Ako pjesma valja sama po sebi, valjt ce i s viseglasnim aranzmanom, naravno ako je takvog tipa da je se da na taj nacin aranzirati.
Cedo je recimo imao na koncertu i backvokale, i zbor, tako da o tome nema se sta puno pricati. Najbitnije je kako to zvuci, a kod njega je zvucalo mrak.

I jos jedno, tezu da viseglasno pjevanje treba ostaviti klasicnim zborovima sam cuo davno i jedan je moj odgovor: tko zna ZNA!!! Sve je to do aranzmana, ko to ne zna slozit bolje nek pjeva jednoglasno i dvoglasno, nek ne ide dalje...

Znas sta...
Apolon

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igorcelikovic napisa:
sorry, taj post sam jako brzo pisao i bez razmisljanja...

evo ovako... mislim da u ovakvom tipu duhovne glazbe koju pjeva rafael i nema mjesta za troglasno pjevanje, jer su ove pjesme bas ovako lijepe zbog dvoglasnog pjevanja... ako ovo ne shvacate, ne znam kako vam objasniti.. al troglasno bi bilo previse.. i onda je uvijek lakse te pjesme izvoditi na misama ili u drustvu, dakle pjevne su i lako je uz gitaru ih odsvirati i opustiti se..

sto se tice troglasnog pjevanje ili cetvoroglasnog, najbolje nek to vjezbaju zborovi, dakle oni koji se bave ozbiljnom glazbom, bilo duhovnog ili svjetovnog karaktera...
rafael bar sa svojim clanovima uspije napraviti dvoglasno i to super zvuci, a cedo sam to ne moze nikako napraviti, to je sigurno.. mozda uz pratece??? hehe
...

E brate, sad si ga nadrobio koliko si dug i Ŕirok.

Pa to uopƦe nema veze jesu li odpjevali dvoglasno ili troglasno.

Nemogu vjerovat da cujem takvo sto iz tvojih usta, a hvaliŔ se glazbenom Ŕkolom.

To je sve stvar aranžmana. Odpjevali su dvoglasno dobro, a isto bi tako dobro odpjevali i da im je netko složio troglasni aranžman.

A ako smatraÅ” da je troglasno pjevanje "samo za zborove", e tu se gadno varaÅ”, a i pokazuje ti lijepo koliko pratiÅ” stanje ne samo na duhovnoj sceni, nego i uopƦe kako pratiÅ” modernu glazbu...
Ma neda mi se uopƦe komentirati takvo Å”to...

A to da ƈedo sam nemože odpjevati kao rafael? Pa jesi ti pri sebi? Smile
Pa naravno da ne može kad je on JEDAN a rafaela je HRPA
Kakav ti je to uopƦe komentar?
A ĆØedo zato i ima svoje back-vokale, i to iskreno izvrsne back-vokale, koje su pjevale jos dok su cure iz rafaela bile u petom osnovne, prema tome mogao bi barem provjeriti neke stvari prije nego izlanes ovakvu glupost...

Joooj, mrzim kad me se tjera da se svaĆ°am.

Gle, nemam niÅ”ta protiv Rafaela, stvarno su OK. Meni se ne sviĆ°a njihov stil, ali i dalje kažem da su OK.
MeĆ°utim ovakve stvari koje ti govoriÅ” o ƈedi ja NIKAD ne bih izrekao.

Nebih imao obraza tako Å”to reƦi.

Uostalom, ĆØedo je kantautor koji sam sklada i aranžira svoje pjesme i radi to izvrsno. A po pitanju toga se Rafael može sakriti.

...mrzim kada ispadne da pljujem po rafaelu...

Ali kao Å”to gandalf reĆØe -tko zna, zna.

Smile Ajd, igore, budi dobro i promisli prije nego blebneÅ” Smile

PozdravĀØ!
Apolon

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AJMEEEEE

Ljudi moji, pa oko ĆØega se mi ovdje prepiremo, ha ha ha!!!

BaÅ” sam sad stavio CD od uskrsfesta da ĆØujem ponovo pjesmu od rafaela.

Pa oni pjevaju TROGLASNO a ne dvoglasno!

ha ha ha!
Ajme, ovako se dobro nisam nasmijao od prekjuĆØer

No smjeÅ”no je kada od najveƦeg obožavatelja rafaela ĆØujeÅ” da kaže da troglasnom pjevanju nema mjesta za troglasno pjevanje.

Ajme ljudi pa ovo je smjeŔno!

Daj , Igore, vratimo se mi nazad na temu, jer tek sad sam shvatio da je ovdje u pitanju prepucavanje i pametovanje. Što od strane tebe, a Ŕto od strane nas Smile)

Ma meni je super na ovom forumu Smile
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 15:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svatko ima pravo na svoje misljenje, tako imam i ja na svoje... jel tako? opet sam poslije ovih postova otisao poslusati cedinu pjesmu sa ovog uskrsfesta, i opet mi se nije svidjela.. ako ja moram ne znam ni ja sto uraditi, da bi mi se neka pjesma svidjela, onda ne znam cemu sve to...

nek pjesma ti se ili svidi ili ne, to je tako... jedino poklon i rafael su, po meni, odskocile od mase pjesama.. i to ce biti i dalje moje misljenje

cuje moze se napraviti neka moderna melodija i troglasno, ne kazem, ali je to rjedje slucaj. dakle, treba se skrojiti takav aranzman za tri glasa i onda to ide. ali, prevladjuju dvoglasne sansone... ja se nisam hvalio glazbenom skolom, samo sam rekao da sam je zavrsio.. ako je to hvaljenje, onda povlacim ovo sto sam rekao...

kakve veze ima koliko su cure iz rafaela imale godina dok je cedo nastupao. nikakve!!! ne zivi se na staroj slavi... moze on od mene imati ne znam kakve pjesme ranije, ali ove godine mi se nije svidjela nimalo njegova pjesma na uskrsfestu... i to je tako.. sto ja mogu tu?

neka bude cedo i kantautor, ja nista nisam rekao protiv toga... jednostavno kazem da mi se ne svidjaju pjesme koje ima.. i to je to... imam jos neke njegove pjesme na kompu, no mislim da ih necu jos dugo imati... Smile

da, rafaela je HRPA, ali zato i dobra HRPA!!!!

hehe

p.s. inace, ja nemam nista protiv troglasnog pjevanja, ili cak cetvoroglasnog ako se to dobro skroji da to bude dobra pjesma.. ali kao sto sam rekao rjedje je slucaj da se cuje neka takva dobra pjesma... mislim, da se meni svidi... inace bio sam i u nekoliko zborova tako da nisam nikada bio protiv troglasnih ili cetvoroglasnih kompozicija.. sve je to ok... zao mi je sto me nista shvatili...
vise se necu javljati na ove glazbene teme. jer mi je tesko neka svoja misljenje iznijeti ovako preko neta...
i onda neki ljude shvate pogresno ono sto napisem... sorry svima
igor

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 15:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo apolone, opet sam poslusao snimku koju imam na video kazeti, i izvini ali ja ne cujem treci glas... ne kazem da ga nema, ali ja ga nisam cuo...

nemam cd od uskrsfesta i zato ne mogu tvrditi ovo, ali na snimci ja ga ne mogu cuti... prateci se izgleda ne cuju dovoljno, da bih utvrdio da li oni pjevaju treci glas ili podrzavaju vec jedan od glasova vodecih vokala...

i jos nesto apolone, mislim da ovo tvoje prepucavanje ne vodi nikamo...

mozda se treci glas cuje na CDu ali ja ga ne cujem na HRT snimci.. a samo to imam...
mozda cak i moj snimak los pa se zato ne cuje... ne znam.. ali na CDu je snimka studijska pa je moguce da se tamo bolje cuje...

ja sam rekao ono u vezi troglasnog samo zbog toga da ne mislite da ako je neka pjesma troglasna da je to onda sigurno SUPER PJESMA... naprotiv, kvalitetna pjesma se moze i dvoglasno napraviti, ne mora uopce biti troglasna ili cak cetvoroglasna...
veki

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 16:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim da je vama tu bas zanimljivo. Meni se osobno svidja grupa rafael. Neznam sto ste tocno pricali ranija jer me mrzilo citati ali se moram malo ubaciti. zivio
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Apolon

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 17:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O sunce moje zadrto ... Smile

igorcelikovic napisa:

opet sam poslusao snimku koju imam na video kazeti, i izvini ali ja ne cujem treci glas... ne kazem da ga nema, ali ja ga nisam cuo...

i jos nesto apolone, mislim da ovo tvoje prepucavanje ne vodi nikamo...

...

Pa nisam ja ni ocekivao da ce ti se cedina pjesma svidjeti ako ju presluŔaŔ ponovo... Mislim, to bi bilo katastrofa da mjenjaŔ ukuse kako vjetar puhne.

I cijelo vrijeme imam dojam kao da misliŔ da ti ja želim dokazati da Rafael nije super i da su loŔi i neznam Ŕta...

A u svezi prepucavanja, mogu reƦi da od smijeha ne mogu doƦi do zraka
(Ŕto je tebe lako isprovocirati)

Smiluj nam ze Bože zadrtima Smile Smile
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

rafaeli su meni ok. i bolje od ok. to da tu ima jos mjesta za doradu, istina je. i bilo bi lose kada ne bi bilo mjesta. oni su mladi koji su, svaki od njih, sposobni i spremni sami pjevati, stoga naravno da dobro zvuce. Inace, evo ih upravo slusam... Sinoc sam imala priliku slusati ih uzivo...stvarno svaka od cura, i momci, imaju posebnu karizumu svaki. Naravno, Lidija je ipak najbolji njihov vokal...cura stvarno ima stila...

a sto govorite o izgledu...istina je da dobro izgledaju, ali meni osobno najbolji je njihov ukupni dojam...

i stvarno imaju stila i BOg im je uistinu dao dara...a jos kada izrastu u osobnom rastu, i rastu prema Bogu...

istina je da imamo veliki potencijal s tom grupom...

"mala"
gostic

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moja je jedina prituzba na Rafael je da im pjesme zvuĆØe vrlo sliĆØno baÅ” kao i izvedbe.

Da se razumijemo, oni su meni dragi, ali ne mogu se oteti dojmu da sve Å”to su do sada radili, a Å”to sam ja ĆØuo (proÅ”logodiÅ”nja i ovogodiÅ”nja pjesma na Uskrsfestu + ova o sv. Dujmu) vrlo, vrlo sliĆØne. Posebice u izvedbi.

*** NAPOMENA ZA MODERATORE: sve izreĆØeno u ovom postu je iskljuĆØivo osobno razmiÅ”ljnje. Nije mi bila namjera nikoga pljuvati ni prozivati veƦ samo izraziti neka svoja miÅ”ljenja.
Gandalf

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma mani su oni stvarno ok, ali mi malo vuku na narodnjake... i pjesme su im stvarno na istu foru... No, neka ih!

Ponavljam, Igore ƈelikoviƦu, pravi si fan!!!
Pa znas samo 3 njihove pjesme i oni su ti najbolji na svijetu! Svaka cast! To je zaljubljenost!

Znas sta...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.