HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 25 kol 2019, 16:04. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba] VIS RAFAEL
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
angel

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ljuuudi moji,pa stvarno ste smijeÅ”ni... a jeste zakon! Laughing ma zar je sve to uopƦe važno?vjerujem da ljudi daju sve od sebe, a i svatko od nas je stvoren na sliku i priliku Božju,ne?Dok pjesme ĆØovjeka upuƦuju ka Bogu-divota vjeĆØna!a kad to prijeĆ°e u neÅ”to drugo,e onda je too.... neÅ”to drugo..!Ali,Bogu hvala.Ima i gorih stvari u životu.

''Željno sam oĆØekivao Gospoda; On se je milostiv prignuo k meni i usliÅ”io glasnu molitvu moju'' Ps 40:1
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
igor

Spol: muško
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

rafael ima velikog potencijala. i naravno da jos imaju gdje napredovati...

pjesme im slice, sto je i normalno.. trebaju imati svoj stil, a njihov stil je sad prepoznatljiv...
joj kako bih volio da sam ih mogao vidjeti uzivo. mozda cu imati jos prilike uskoro...

slazem se da lidija ima specifican glas, to sam odmah primijetio... i jako mi se svidja njen glas i nastup.. nista posebno ne pravi na sceni, a opet je sve to na neki nacin "posebno"

imam samo tri njihove pjesme, ali sam jos jednu cuo.. nemam je jos, ali je planiram nekako nabaviti.. jos ne znam kako, ali snaci cu se.
Vlatka

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rafael zvuĆØi priliĆØno kvalitetno. Njihove pjesme nisu moj glazbeni stil, ali oni zvuĆØe uvjerljivo i u tom stilu se baÅ” pronalaze. Želim im puno sreƦe i božjeg blagoslova u daljnjem radu! Nadam se da Ʀe "trajati" godinama, jer tek nakon niza godina posveƦenih duhovnoj glazbi možemo govoriti o neĆØijoj kvaliteti. Bitno je imati kontinuitet u radu, zato "skidam kapu" ƈedi, Emiliju KutleÅ”i, Fidesima, .... njihov rad se proteže kroz viÅ”e desteljeƦa!
Å to se tiĆØe pjevanja njihovih (Rafael) pjesama na misi, savjetujem ti da se ĆØujeÅ” s njihovom "Å”eficom" po tom pitanju. Naime, znam da je bilo problema kad je autor proÅ”logodÅ”nje (pobjedniĆØke) pjesme (M. Žuvela) htio svirati tu pjesmu sa svojim bendom (Papa band) na misi.... pa provjeri... Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Niko II Poznat

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 6:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako igorcelikovic-u

Surprised sad smo te ulovili Surprised

nije stvar u rafaelu nego u Lidiji jako sretan
pa mogao si odmah reƦi, nemaÅ” se Å”ta sramit, pa neĆØemo te linĆØovat

a dobro i to je neŔto

nego ajmo pomoƦ igoru - zna li itko njen broj moba il... e-majl il........

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 8:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehehe niko... jako sretan jako sretan
priznajem da je lidija slatka cura i da ima super glas... jednostavno, svidja mi se kako izgledaju skupa. stvarno su super... i stvar JE u rafaelu, inace ne bih rekao da mi se svidjaju njihove pjesme...

a sto se tice pjevanja njihovih pjesama... pa mi smo pjevali u busu dok smo putovali i tak. ak je to krsenje autorskih prava onda ne znam... mislim da je cak i vise krsenje to sto imam mp3 njihovih pjesama.. zar ne?

na misi jos nismo nis izvodili, no vidjet cu ja svakako sa gdjom dijanom jos neke stvari. mozda cak i oko moguceg dolaska rafaela u suboticu... sve je moguce...
Gandalf

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aaa... u tom zecu lezi grm!!!

dakle, Lidija je u pitanju.... ali me malo zabrinjava recenica:

Citat:
jednostavno, svidja mi se kako izgledaju skupa. stvarno su super

da li samo Lidija.....
necu dalje

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da da da

da li samo Lidija

Å”ta ƦeÅ” sad Igore, da te ĆØujemo

a joÅ” bi ih i pozvao u Suboticu - opasne namjere imaÅ”?!

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
any

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni u rafaelu je najbolji onaj slatki decko Embarassed s onim slatkim dredloksima(valjda se to tako pise).
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

darko se zove on... sa dredovima..

zasmijavate me... dobro je to..

da, planirao sam nesto pozvati ih u suboticu, al to jos nista nije sigurno... ima nekih planova, al kad budemo nesto vise znali onda cemo s njima stupiti u kontakt...
al planira se, planira... bez ikakvih opasnih namjera.. sve je transparentno..
SAMUEL

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daj si Vlatka prvo provjeri koji sastav Mario Žuvela uistinu vodi!
Kažem joŔ jednom da ste mi sve draži i draži!
"Tko ima uÅ”i neka ĆØuje"
any

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igore,duboko se zahvaljujem na imenu!! Wink Sad i znam kako se zove. Embarassed
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 15:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemas problema... i drugi put...
inace, jako su komunikativni, nisu umisljeni... jednom rjecju SUPER SU..

bas u sibeniku sam neke upoznao.. izmedju ostalih i darka...
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na www.photonino.com imate slikice iz sibenika koje sam napravio ja... to su neke tamo, ima ih jos.. izmedju ostalih imate i dvije slikice rafaela, jedna je cijele grupe, a druga je gdje su dvije solistice lidija i luca...

eto...

inace, na tom siteu mozete vidjeti i kako izgleda moj grad, subotica.. i tamo su sve aktivnosti suboticke propracene na tom siteu, kroz fotke i kratke izvjestaje...

uzivajte...
Apolon

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 17:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igorcelikovic napisa:
darko se zove on... sa dredovima..

s njima stupiti u kontakt...
al planira se, planira... ..

He he he, ovaj Igor je opasan igraĆØ.

Taj kad zagrize, ako treba i dovede cijeli Rafael u suboticu nebi li se dograbio pjevaĆØice
Vlatka

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 20:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SAMUEL napisa:
Daj si Vlatka prvo provjeri koji sastav Mario Žuvela uistinu vodi!
Kažem joŔ jednom da ste mi sve draži i draži!
"Tko ima uÅ”i neka ĆØuje"

Embarassed Embarassed Embarassed
Sad sam zbunjena... Embarassed Pa, oni ("Papa band") su nedavno bili kod nas (na Knežiji) i Mario s njima...on je uvježbavao vokale, pa sam shvatila da ih on vodi... svjedeno, nije mi jasno zakaj "Papa band" nije smio pjevati pjesmu koju je ON napisao... Rolling Eyes
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sve ovisi tko polaze autorska prava na tu pjesmu.. al ovako u drustvu se smije pjevusiti, sto da ne...
mislim stvarno...

hehe, apolone, pa ti me stvarno zasmijavas... dovest cu ja rafael u suboticu, kad tad... opasan igrac??? hehe Cool
Vlatka

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

autorska prava?...hm...ne znam... Rolling Eyes
Ma meni bi uvijek bilo drago da ĆØujem da drugi pjevaju moju pjesmu!! Laughing Wink Wink Ma koja autorska prava za pjevanje na misi?! Hej, pa to je DUHOVNA glazba! Ne znam...bar ja to tako doživljavam... Wink
igor

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 15:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da i ja mislim isto tako... ako pjevas na misi... mozda je ta misa bila neka misa jako bitna, kad su bili biskupi ili sto ti ja znam..

no, ne bi trebala prijeciti autorska prava da se pjevaju duhovne pjesme.. nije kao da cemo mi izdati CD s pjesmom ukradenom od poklona ili pak rafaela... Cool
Apolon

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm... ja primjerice znam jedan zbor koji je cak IZDAO cd sa njihovom pjesmom i hrpom drugih...

Digla se velika praŔina....

"Raffiniert ist Herr Got, aber bosshaft ist er nicht" - -Einstein, 1921.
SAMUEL

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 18:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tebi Vlatka savjetjem Idea da nazoveŔ "Ŕeficu" i provjeriŔ "u kojem to grmu leži" zec! Laughing Hmmmmm a koliko je do mene dopro glas Rafael ti je kakti program za mlade i živi bez Dorica ...
Kažem ti sve si mi draža i draža...
"Tko ima uÅ”i neka ĆØuje" Wink
igor

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Apolon napisa:
Hm... ja primjerice znam jedan zbor koji je cak IZDAO cd sa njihovom pjesmom i hrpom drugih...

Digla se velika praŔina....

to nije u redu... treba to sankcionirat Cool
igor

PostanoPostano: ned 09 svi 2004, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mi cemo mozda sutra poslije mise cak pjevati neke pjesme od rafaela, jer kod nas se svima svidjaju njihove pjesme..
SAMUEL

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, to o programu za mlade ja Vlatka ozbiljno! Surprised Dakle, ne zezam se! Surprised
Do mene ti je dopro glas da su ONI izmeĆ°u ostalih dali i VAMA glas na UF. Laughing Laughing Laughing
Možda je Å”tos u bojama ili kravatama ... Embarassed Embarassed Embarassed SinoƦ su na koncertu u KaÅ”telima razgovarali o tome koju vaÅ”u pjesmu pjevati na prvoj srijedi ... Laughing Oni bi to u svom stilu! Nadam se da nemaÅ” niÅ” protiv... Question
ZnaÅ”, ja sve ĆØujem jer "tko ima uÅ”i taj i ĆØuje"! Wink
SAMUEL

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igore, ovi su ti iz Rafaela oduÅ”evljeni Laughing Laughing Laughing tobom i moguƦim pozivom u Suboticu! jako sretan jako sretan jako sretan
Svima je blokiran pristup internetu place place place tako da su me zamolili da prenesem pozdrave! Samo vi pjevajte njihove pjesme ... samo neka Igore sve bude na slavu Božju! jako sretan jako sretan jako sretan
Pozdravljaju te puno Lidija i Ŕefica! E, da i autor se pridružuje pozdravima! Wink
ONI ti stvarno sve na duhovnoj sceni vole i poÅ”tuju i smatraju da nisu dorasli usporeĆ°ivati se sa jednim ƈedom, Željkom, Fidesima i sl.
Ajde, vidite se u Subotici ili Splitu!
igor

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SAMUEL napisa:
Igore, ovi su ti iz Rafaela oduÅ”evljeni Laughing Laughing Laughing tobom i moguƦim pozivom u Suboticu! jako sretan jako sretan jako sretan
Svima je blokiran pristup internetu place place place tako da su me zamolili da prenesem pozdrave! Samo vi pjevajte njihove pjesme ... samo neka Igore sve bude na slavu Božju! jako sretan jako sretan jako sretan
Pozdravljaju te puno Lidija i Ŕefica! E, da i autor se pridružuje pozdravima! Wink
ONI ti stvarno sve na duhovnoj sceni vole i poÅ”tuju i smatraju da nisu dorasli usporeĆ°ivati se sa jednim ƈedom, Željkom, Fidesima i sl.
Ajde, vidite se u Subotici ili Splitu!

Cool
sredit cemo mi dolazak, vec su odredjene vrste priprema i pocele.. dakle, upoznavanje ljudi s rafaelom.. uostalom vidjet cete...

i ja postujem sve na duhovnoj sceni, ali ima nesto sto mi se vise svidja i sto cu vise slusati, i naravno stvari koje mi se mozda nece svidjeti.. svakako, svaka cast ljudima koji su jako doprinijeli razvitku duhovne glazbe u hrvata...

naravno da trebaju oni iz rafaela biti skromni, i trebaju reci da nisu dorasli nekim drugim skupinama poput FIDESA, i ja to podrzavam... pa, ipak je fides napravio vise pjesama i duze postoji... sve je to ok.. al ja samo kazem, rafael ce se jos ici na bolje, i ne vidim kraj tomu... Smile

pozdravi ti isto sve... hehe.. steta sto ne mogu do interneta doci nikako... pozdravi i lidiju... jako sretan jako sretan jako sretan
Cool Cool Cool
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.