HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 25 kol 2019, 16:35. Pogledaj neodgovorene postove
[glazba] VIS RAFAEL
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Vlatka

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SAMUEL napisa:
E, to o programu za mlade ja Vlatka ozbiljno! Surprised Dakle, ne zezam se! Surprised

OdliĆØna ideja! Daj napiÅ”i neÅ”to viÅ”e o tome...

SAMUEL napisa:
Do mene ti je dopro glas da su ONI izmeĆ°u ostalih dali i VAMA glas na UF. Laughing Laughing Laughing

I mi smo njima dali proŔle godine, jer su bili uvjerljivo najbolji debitanti! Wink Ove godine je to bio "Emanuel".

SAMUEL napisa:
Možda je Å”tos u bojama ili kravatama ... Embarassed Embarassed Embarassed SinoƦ su na koncertu u KaÅ”telima razgovarali o tome koju vaÅ”u pjesmu pjevati na prvoj srijedi ... Laughing Oni bi to u svom stilu! Nadam se da nemaÅ” niÅ” protiv... Question

Naravno da ne, dapaĆØe! BaÅ” bih voljela ĆØuti u njihovoj izvedbi... Laughing

SAMUEL napisa:
ZnaÅ”, ja sve ĆØujem jer "tko ima uÅ”i taj i ĆØuje"! Wink

Mora da imaŔ velike uŔi! Laughing Laughing Laughing Šala mala! Laughing Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

Spol: muško
PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a vlatka, kojem ti bendu pripadas? i tko zeli cije pjesme sad pjevati... nisam upucen u to...

inace, nabavio sam pjesmu STVORENI ZA NEBO, i sad je bas slusam...

ima tri glasa... eto... i lijepo zvuci...

no, moram primijetiti da je mnogo bolje zvucalo na samom uskrsfestu uzivo, nego ovo na CDu, nekako je ovaj studijski snimak cudan... malo su glasovi cudniji negoli u lisinskom...

no, jos uvijek su glasovi jako lijepi!!! prelijepi!!!

"u srcu mnogo mnogo pitanja
al isus je tvoj put"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
igor

PostanoPostano: pet 21 svi 2004, 11:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mozda se i svidi...

hehe

zivio RAFAEL!!!

evo, u nedjelju imamo tribinu mladih, i tamo cemo pustati rafaelove pjesme... izmedju ostalog bit ce i pjesama FIDESa, ZELJKE MARINOVIC i tako jos nekih dobrih izvodjaca..

a pripremamo kompletnu strategiju u nedjelju oko dolaska rafaela...
Gandalf

PostanoPostano: pet 21 svi 2004, 11:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mi cemo u nasoj zupi sagraditi tribinu gdje cemo pustati samo i izricito Cedu i Poklon, a izmedju ostalih jos i BSB, Logos, Izvor, Navjestenje, Fides, Kefu, PaliƦa, SBLJ, Nebeski Grad, Damask, Miroslava IliƦa i jos sto pjevaĆØa i pjevaĆØica.
Dakle, kako rekoh, samo Cedo i Poklon...... (a izmedju ostalih jos i BSB, Logos, Izvor, Navjestenje, Fides, Kefu, PaliƦa, SBLJ, Nebeski Grad, Damask, Miroslava IliƦa i jos sto pjevaĆØa i pjevaĆØica...)
PS
I mozda jos MarinoviƦku!
I mozda cak i Rafael, ako ne bude zauzet na vasoj tribini! Laughing

Znas sta...
SAMUEL

PostanoPostano: pon 07 lip 2004, 11:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo sinoƦ je održan susret molitvenih zajednica grada Splita na kojem sam bio nazoĆØan. Rafael je animirao pjevanje i to bez dvije glavne pjevaĆØice! Bilo je odliĆØno Å”to dokazuje da mogu i bez njih. Valjda su bile sprijeĆØene sudjelovati!
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: pon 07 lip 2004, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja sam bila. I bilo je, sto se pjevanja tice (ovo je ipak forum o pjevanju) stvarno dobro. Toni (gitarist) stvarno zna sto predvoditelj od njega hoce... odnosno, stvarno je otvoren Duhu... Mislim da je totalno krivo Rafael svesti na njih dvije! Rafael ĆØine svi, a ne njih dvije. Bez ostalih ni njih dvije nebi bile ono Å”to jesu sa svima njima...

"mala"
igor

PostanoPostano: sri 09 lip 2004, 23:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, ali ipak lidija i nikolina su veoma bitne u rafaelu, i siguran sam da se osjetilo da one nedostaju... bitni su svi, to je jasno, ali bez lidijinog glasa mislim da to nije isto. ima andjeoski glas!!!

mi cemo u petak imati jedan molitveni susret, ali pocet cemo ga s pjesmom STVORENI ZA NEBO...
SAMUEL

PostanoPostano: čet 10 lip 2004, 10:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ti si "mala" Ivanice baÅ” na naÅ”u diku! Wink UoĆØili smo te i žao nam je place Å”to se nisi nama pridružila iako je puk tako pjevao da smo zapravo svi u nedjelju bili Rafael!
Rafael su prvenstveno Igore bili u poĆØetku molitelji i znaÅ” nije dobro isticati previÅ”e dva glavna vokala! NaÅ” ti je Toni duÅ”a sastava i uprav bez njega na molitvenim susretima to ne bi bilo to! jako sretan A da se ti nisi stvarno zaljubio u Lidiju Question Shocked
ZnaÅ”, ova ti je moja Å”efica (samo da me ne ĆØuje!) bila straÅ”no tužna Å”to na UF Rafaelu izvoĆ°aĆØi nisu zapljeskali, ona bi ti dala nagrade za jedan pljesak izvoĆ°aĆØa! Zato se ti spusti na zemlju i samo nastavi na slavu Božju pjevati STVORENI ZA NEBO!
I ne zaboravi: "Ne grijeŔi duŔu zbog malo zemnosti"
Vlatka

PostanoPostano: čet 10 lip 2004, 22:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SAMUEL napisa:
ZnaÅ”, ova ti je moja Å”efica (samo da me ne ĆØuje!) bila straÅ”no tužna Å”to na UF Rafaelu izvoĆ°aĆØi nisu zapljeskali, ona bi ti dala nagrade za jedan pljesak izvoĆ°aĆØa!

To uopƦe nije istina! Sve izvoĆ°aĆØe se pljeskom ispraƦalo na nastup ili kad bi se vratili s nastupa, pa tako i njih. Btw. gdje im je treƦi lead vokal (ne mogu se sjetiti imena, cura ima dugu plavu kosu i pjeva u Perlama)? Ona mi je zakon i kad ju vidiÅ” puno ju pozdravi od mene! Wink
igor

PostanoPostano: čet 10 lip 2004, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

@samuel

nismo se razumjeli. shvacam ja da su mladi iz rafaela molitelji i sve to. i meni je drago da postoji takva zajednica i da su se ti ljudi u tome pronasli. to je doista lijepo. meni bi bilo drago kad bih ja bio aktivan u slicnoj zajednici, pa i toj konkretno... Smile
ali moras priznati da lidija i nikolina su posebne. jednostavno, na neki nacin bas daju ono sto je rafaelu potrebno. ne znam, ali ja ne mogu trenutno zamisliti rafael bez njih dvije. mogu oni nastupati i bez njih dvije, i to je ok.. sigurno je lijepo i onda.. ali STVORENI ZA NEBO bez lidije, to nije to!!! moras i ti priznati..

shvacam da ne bi trebalo previse isticati lead vokale, da se ne bi zaboravilo zbog cega se sve to radi u tom VIS-u. ali mora se priznati da lidija ima stvarno predivan glas, koji je bitan u izvedbi pjesama. pa i nikolinin glas ne zaostaje mnogo. on je specifican na svoj nacin. i svidja mi se takodjer..

@vlatka
ta cura koja je pjevala u perlama, ima dugu plavu kosu... to je LIDIJA.. o njoj i pricamo. ali ona je 1. vodeci vokal. ona ti pjeva najvise.. i kao sto sam vec rekao, ima ANDJEOSKI GLAS:angel ... po meni, najljepsi glas na duhovnoj sceni!!! anĆ°eo
hop hop hop hop hop
igor

PostanoPostano: pet 11 lip 2004, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

apolone, ti si jako cudan tip... uostalom, to je tvoje pravo biti cudan...

dobio sam danas CD sa 7 pjesama.... svidjaju mi se... (koje iznenadjenje)

jos uvijek ZNAK POBJEDE i STVORENI ZA NEBO ostaju najbolje... ali i ostale su sasvim ok... IME TVOJE SLAVIM JA i U BOZJIM OCIMA su jako dobre isto...

sorry vlatka, ali tu curu ne znam...

BUDITE MI DOBRO>
veki

PostanoPostano: pet 11 lip 2004, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa nekom se svidjaju nekom se nesvidjaju njihove pisme. Recimo da mi Igor nije rekao za tu grupu nebih ni znao za njih a recimo meni se svidjaju njihove pisme.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Vlatka

PostanoPostano: sub 12 lip 2004, 22:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igor napisa:
IME TVOJE SLAVIM JA

To nije njihova pjesma, veƦ prepjev poznate protestantske pjesme. (Mislim da je pjesmu prvi prepjevao jedan baptistiĆØki bend mislim da se zovu "Adonai" - nalazi se na njihovom CD-u "ƈekam te")

igor napisa:
sorry vlatka, ali tu curu ne znam...

No frks, možda mi Samuel pomogne.... di je nestao? Shocked

igor napisa:
BUDITE MI DOBRO>

TakoĆ°er! Wink
SAMUEL

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lidija definitivno ima najbolji glas u Rafaelu, Nikolini najbolje pristaju meditativne pjesme tipa Danijele S.M.! Narod uživa kada ona pjeva npr. "Da te dotaknem" ili "ObriÅ”i moje suze", a Lidija "Silan Bog"! LipÅ”e ih je za ĆØut nego autorske! Marina o kojoj ti Vlatka govoriÅ” viÅ”e nije u Rafaelu i to bi bio po kvaliteti treƦi glas. Ona dijeli solo s Nikolinom u pjesmi "U Božjim oĆØima"! ZaÅ”to nije u grupi trebaÅ” pitati Dijanu! Pjesma Ime tvoje slavim jest baptistiĆØka (Rick Founds) ali u novoj obradi.PoÅ”to je oskudna tekstom Dijana je neÅ”to prevela a neÅ”to sama nadodala. Rafaelu je ta pjesma uz Znak pobjede inaĆØe najdraža! Emanuel je izveo na isti naĆØin u emisiji Sacro ritam!
U Rafaelu inaĆØe na molitvenom programu gotovo svi pjevaju solo: Toni, Darko, Hajdi, Tina, Darija, Josipa, Ivana i Luce!
Eto, ak vam treba joŔ Ŕta samo pitajte!
Vlatka

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 22:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Marina! Tako je!! Hvala ti!!! Laughing
BaÅ” mi je žao Å”to viÅ”e nije u Rafaelu place . Meni je ona imala najljepÅ”u boju glasa i mislim da je priliĆØno "potkovana" na glazbenom polju.... Ako ju ipak vidiÅ”, svakako ju pozdravi od mene! JoÅ” ako imaÅ” njen mob. da mi poÅ”aljeÅ” na PM.... Wink
heartsong

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 17 kol 2004, 22:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas sam psrvi put do kraja presluŔala CD Uskrsfesta te zastala na 17.pjesmi. Stvoren za tebe od vis rafaela...
pjesma je predivna, rijeĆØi su nevjerojatne, vokali su kvalitetni, aranžman takoĆ°er...
komercijala ili ne komercijala, sviĆ°aju mi se... no mi u hrvatskoj nemamo baÅ” neku komercijalu joÅ” kaj se tiĆØe duhovne glazbe tak da je to to.
želim im svu sreƦu, jer imaju potencijala. i samo neka nastave tako, jer ovo kaj sam ĆØula od njih ima "ono neÅ”to"...

Ispraznost cijelog svijeta
je kao snijeg usred ljeta,
a dijete po njem trĆØi boso.
Zar svejedno je?

Samo u Bogu je mir, duŔo moja,
Samo u njemu je sva nada srca mog.
Samo On je moja stijena, ufanje.
Bog mi je utjeha, hridina silna,
UtoĆØiÅ”te.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
heartsong

PostanoPostano: uto 17 kol 2004, 22:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ne rastvaraju se se samo u dvoglasje nego troglasje, koje odliĆØno zvuĆØi zbog kompatibilnosti boja glasa i naĆØina pjevanja vokala. sama pjevam te znam kako je to rijetko kad to netko dobro napravi.

Zar svejedno je?

UtoĆØiÅ”te.
igor

PostanoPostano: sri 18 kol 2004, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stvoreni za nebo mi je omiljena pjesma....

ali tu su jos i ZNAK POBJEDE, pobjednicka s uskrsfesta prosle godine... veoma lijepa pjesma..

a meni jos osobno draga je NA TRAGU VJERE... super aranzman, vokali uvijek klasicno dobri, a rijeci su super....

jos su nesto u studiju snimali, pa se moze uskoro ocekivati i album... ja jedva cekam...
Apolon

PostanoPostano: čet 19 kol 2004, 9:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heartsong napisa:
i ne rastvaraju se se samo u dvoglasje nego troglasje, koje odliĆØno zvuĆØi zbog kompatibilnosti boja glasa i naĆØina pjevanja vokala. sama pjevam te znam kako je to rijetko kad to netko dobro napravi.

Ajme -kako puno toga ispriĆØati a niÅ”ta ne kazati Cool Cool

Nego, Igore, promjenio si Avatar....

Šteta, a ja se navikao na onu životinju.

Kako je u subotici?

"Raffiniert ist Herr Got, aber bosshaft ist er nicht" - -Einstein, 1921.
heartsong

PostanoPostano: čet 19 kol 2004, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

apolone moj dragi, ako veƦ nisi skužio kaj sam napisala, onda to reci pa ti objasnim, nemotraÅ” odmah biti bezobrazan... Cool Cool Cool

Zar svejedno je?

UtoĆØiÅ”te.
igor

PostanoPostano: čet 19 kol 2004, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako, ne moras biti bas jako bezobrazan...

heartsong je jako lijepo to napisala...

a to sto se tebi ne svidja rafael, to je druga stvar... vi koji volite cedu, slusajte njega onda i uzivajte...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.