HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 stu 2019, 17:14. Pogledaj neodgovorene postove
EP 2008
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 16:36
PostNaslov : EP 2008
Citiraj i odgovori

ovdje bi mogli komentirati utakmice,pripreme reprezentacija i kaj mislite ko su favoriti
moje miÅ”ljnje je da Ʀe ovo biti najneizvjesnije prvenstvo.koje bi moglo odluĆØivati trenutno raspoloženje pojedinca(ronaldo,toni,benzema,anelka,modriƦ,srna...)
favoriti su ko i uvijek,talijani,njemci,francuzi,nizozemci i portugalci,zanimljivo tri od njih igraju u istoj skupini(nizozemska,italija i francuska) i jedan favorit ispada veƦ u prvom krugu,ako ne i dva jel svi odbacuju rumunjsku u toj skupini a koja može sve iznenaditi,to Ʀe definitivno biti neuspijeh za bilo koju tu reprezentaciju,ne znam,meni u toj skupini francuzi izgledaju zreli za ispasti.
u naÅ”oj skupini neƦe biti iznenaĆ°enja te mi i njemci idemo dalje
grupa a Ʀe biti joÅ” jedna tijesna skupina,lagani favoriti su portugalci,a od svih drugih se može oĆØekivati lijepa igra,u dobroj su formi i ĆØesi i Å”vicarci koje Ʀe nositi i domaƦa publika,a turci su uvijek opasni iako mislim da su u najloÅ”ijem stanju te da Ʀe razoĆØarati
grupa d: tu Ʀe Å”panjolci glatko proƦi,iako oni nisu nikad bili momĆØad za velike domete,mislim da bi ove godine to mogli promjeniti, drugo mjesto koje vodi dalje Ʀe bit tijesno poznavajuƦi ruse i grke kako igraju,tu jedna sitnica može presuditi a Å”vede ne treba izbaciti iz te utrke,oni uvijek igraju dobro na prvenstvu
sve u svemu neizvjesno o samog kraja
dark horse bi mogli biti:mi,grci,rusi,rumunji pa ĆØak i Å”vicarci

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 17:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mogli bi napisat ovdje i svoje prognoze za Euro.

OĆØekujem da Ʀemo najveƦe iznenaĆ°enje biti mi, Rusi i Å panjolci. Nama predviĆ°am prvo mjesto u skupini i pobjedu u ĆØetvrtfinalu nad Portugalom ĆØiji glavni igraĆØi Ʀe biti premoreni od duge sezone. U polufinalu gubimo od Nijemaca koji na kraju osvajaju ĆØetvrti naslov prvaka. Å vicarci su odliĆØna ekipa, a pogotovo pred svojim navijaĆØima Ʀe letit kao nikada. Å panjolci Ʀe napokon odigrat turnir kak se spada, ali s obzirom na težak ždrijeb do finala (Talijani i Francuzi) teÅ”ko Ʀe sruÅ”it joÅ” i Nijemce koji imaju neusporedivo lakÅ”i ždrijeb i igraju praktiĆØki na domaƦem terenu. Ruski sport doživljava veliku ekspanziju (prvaci Europe u koÅ”arci i klupski i reprezentativni, svjetski prvaci u hokeju, osvajaĆØi Kupa Uefa, europski prvaci u pjevanju Very Happy ), imaju fenomenalnu mladu ekipu, joÅ” boljeg trenera i iznenadit Ʀe mnoge.

Ovako nekako ja to vidim:

Skupina A: Å vicarska, Portugal, ƈeÅ”ka, Turska
Skupina B: Hrvatska, NjemaĆØka, Austrija, Poljska
Skupina C: Italija, Francuska, Nizozemska, Rumunjska
Skupina D: Å panjolska, Rusija, GrĆØka, Å vedska

ƈetvrtfinale:
Å vicarska - NjemaĆØka
Hrvatska - Portugal
Italija- Rusija
Å panjolska - Francuska

Polufinale:
NjemaĆØka - Hrvatska
Italija - Å panjolska

Finale:
NjemaĆØka - Å panjolska

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ja bi o skupinama prije rekao

Skupina A: Portugal, ƈeÅ”ka, Å vicarska Turska

i ostalo kako si napisao za skupine Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej kako Ʀe HRvatska i NjemaĆØka igrat u polufinalu ako su u skupini zajedno?...
Ja mislim da se ponovno mogu susresti u finalu!?

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:

Iznenadit Ʀe te Å vicarci. Wink Oni su nevjerojatno ĆØvrsta ekipa, sjeti se da su pred 2 godine na SP-u bili prvi u skupini s Francuzima, Korejom i Togom, a ispali su sa prvenstva bez da su primili ijedan gol na cijelom turniru. A sad zamisli kakvi Ʀe bit na domaƦem terenu pred 50.000 svojih navijaĆØa u Baselu. Dvije godine nisu igrali službene utakmice i iÅ”ĆØekuju to otvaranje prvenstva. IƦi Ʀe 200% na svaku loptu, u svaki duel. Ne bih baÅ” bio ƈesima u koži sljedeƦe subote...

sv.Franjo legenda napisa:
Hej kako Ʀe HRvatska i NjemaĆØka igrat u polufinalu ako su u skupini zajedno?...
Ja mislim da se ponovno mogu susresti u finalu!?

I ja sam se zaĆØudio jer je to glup i pomalo nepravedan sistem, ali tako je.
http://en.euro2008.uefa.com/tournament/matches/index.html

Turnir je, kao u tenisu, zapravo podijeljen na gornji dio (grupe A i B) i donji (grupe C i D) tako da se s ovim ekipama iz donjeg dijela (Italija, Španjolska, Francuska) možemo susrest tek u finalu. Nije da nam to ne ide na ruku. Very Happy

Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
angelous napisa:

Iznenadit Ʀe te Å vicarci. Wink Oni su nevjerojatno ĆØvrsta ekipa, sjeti se da su pred 2 godine na SP-u bili prvi u skupini s Francuzima, Korejom i Togom, a ispali su sa prvenstva bez da su primili ijedan gol na cijelom turniru. A sad zamisli kakvi Ʀe bit na domaƦem terenu pred 50.000 svojih navijaĆØa u Baselu. Dvije godine nisu igrali službene utakmice i iÅ”ĆØekuju to otvaranje prvenstva. IƦi Ʀe 200% na svaku loptu, u svaki duel. Ne bih baÅ” bio ƈesima u koži sljedeƦe subote...

pa, bili su i englezi doma, i to im je bila kljuĆØna utakmica pa smo ih pojeli Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å vicarce ne trenira Steve McClaren. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da takav je sustav, iako ja mislim da bi nam bilo lakÅ”e i sa Talijanima i sa Å panjolcima nego sa Portugalcima, a Å”to se Francuza tiĆØe oni zaista možda neƦe proƦi skupinu. InaĆØe da i ja napiÅ”em svoja predviĆ°anja li to je viÅ”e želje jer su u biti moguƦe sve opcije.
skupina A tu se stvarno dvoumim, da se ne igra u Å vicarskoj stavio bih ƈehe i Portugalce ali teÅ”ko je vjerovati da nijedan domaƦin neƦe proƦi skupinu. Mislim da bi nama najteze bilo sa Portugalom, a ostale možemo pobijediti, s tim da je moguƦa opcija i da Portugal ne proĆ°e skupinu Wink
skupina B valjda Austrija neƦe proƦi a valjda Ʀe naÅ”i proƦi, dakle ostaju Poljaci i Nijemci, ja mislim da je Poljska jaĆØa nego Å”to mnogi to misle i nadam se da Ʀe to osjetiti Nijemci, a ne mi Hrvati Wink Ako utakmica sa Poljskom bude odluĆØujuƦa sve je moguƦe ne bih volio da doĆ°emo u takvu situaciju.
skupina C skupina smrti u kojoj je sve moguƦe, neka Talijani ispadnu ja Ʀu tako navijati, al se bojim da bi mogli Francuzi ispasti. Možda bi najljepÅ”e bilo da proĆ°u Rumunji i Nizozemci Wink
skupina D mislim da prolaze Rusi i Å vedi Wink
angelous

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Å vicarce ne trenira Steve McClaren. Smile

hehehe hehehe hehehe
i to Ŕta kažeŔ... Laughing Laughing

Otk 19, 11,14
Chico

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

skupina a : Å”vicarska i ĆØeÅ”ka(koler u životnoj formi) dalje,portugal najneugodnije iznenaĆ°enje prvenstva,proĆØitana knjiga,niti im ronaldo neƦe pomoƦi
skupina b : mi i njemci idemo dalje a poljaci imaju ekipu,možda mogu izvuƦ nulu sa nama ili njemcima ali niÅ”ta viÅ”e
skupina c : rumunji i talijani dalje,nekako mi nizozemci u zadnje vrijeme ne igraju baŔ na najviŔoj razini,kao i francuzi,ali kod te obje reprezentacije ima puno pojedinca koji jednim potezom mogu presuditi utakmicu
skupina d : najdosadnija skupina sa puno dosadnog nogometa i malo golova.dalje bi trebali proƦ Å”panjolci i rusi.iako n treba odbaciti niti jednu drugu repku zbog izjednaĆØenih ekipa

za dalje ne bih pogaưao,na ispadanje je onda sve moguƦe

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
coldplayer

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
skupina D mislim da prolaze Rusi i Å vedi Wink

Å to su ti se Å panjolci zamjerili? Very Happy

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 30 svi 2008, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe idemo dalje sa ĆØetvrt finalom, nadam se da bi naÅ”i proÅ”li i Å vicarce i ƈehe, dok bi s Portugalom imali grdnih problema ako bi proÅ”ao dalje, dok s druge strane ako bi Nijemci proÅ”li naÅ”u skupinu mislim da bi proÅ”li i Å vicarce i Portugalce jer su to Nijemci, ali mislim da bi ih ƈesi mogli izbaciti. A cold Å panjolci tradicionalno odigraju loÅ”e zato sam ih izbacio odmah, iako spadaju u reprezentacije koje igrraju lijepi nogomet, mislim da kod njih nije toliko izražen nacionalni naboj a i liga im je duga itd. A u tom dijelu ako Talijani proĆ°u skupinu prolaze i ĆØetvrt finale bez obzira na protivnika, jedino možda Rusi ako bi Hidink uzvratio za nepravedan poraz Australije na SP.
Lux

PostanoPostano: čet 05 lip 2008, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TeÅ”ko je stvarno prognozirati kako Ʀe proƦi EURO, tko Ʀe ga osvojiti, kako Ʀe koja repka igrati... Po meni najbitnije je kako se odrade pripreme. Mislim da se to moglo vidjeti na primjeru GrĆØke 2004., a i pripreme naÅ”e repke na posljednja tri natjecanja su bile loÅ”e, pa smo uvijek bili treƦi u skupini. Moram priznati da me i ĆØak sada malo strah, osobito nakon Å”to je BiliƦ prije par dana rekao kako ĆØeka igraĆØe da prorade.

Skupina A

Å vicarska
Å vicarci su bili vrlo dobri na SP 2006., cijelo natjecanje nisu primili gol(ispali na jedanaesterce od Ukrajine). DomaƦini su i vjerujem da Ʀe proƦi skupinu.
ƈeÅ”ka
ViÅ”e nema Nedveda, Rosicky je ozlijeĆ°en, BaroÅ” i Koller nisu u formi kao prije par godina. Mislim da Ʀe proƦi samo ako Cech bude branio nemoguƦe.
Portugal
Nisu jaki kao prije nekoliko godina. Jest da C.Ronaldo igra sjajno, ali kraj sezone je pokazao da je malo iscijeĆ°en, a joÅ” par reprezentativaca je imalo dugu sezonu.
Turska
Ne bih se kladio ni da Ʀe im fanatizam pomoƦi.

Skupina B

Austrija
DomaƦini su se najduže pripremali, i fiziĆØki su sigurno spremni. Imati Ʀe velike podrÅ”ku svojih navijaĆØa. Kvalitetom su najslabiji, ali neƦe biti lako, osobito Hrvatskoj u prvoj tekmi.
Hrvatska
Vjerujem da možemo puno, ali me i strah. Å imuniƦ mi je skoro zicer za klaĆ°enje da Ʀe dobiti crveni ili skriviti jedanaesterac. R.KovaĆØ nije blistao, ali mi se ĆØak ĆØini da je bolje kaj je tek krajem sezone igrao u klubu. Ostali so dobri. Vezni red Ʀe mislim biti dobar, a i vjerujem da Ʀe PetriƦ, KlasniƦ i Budan svojim snažnim udarcima probuÅ”iti suparnike.
NjemaĆØka
Jedina repka s tri naslova prvaka Europe. Biti Ʀe jaki. Favoriti.
Poljska
Izbornik im je odliĆØan motivator i psiholog, treƦi u grupi po snazi.

Skupina C

Rumunjska
Ostavili u kvalifikacijama Nizozemce iza sebe. Igrali su odliĆØno. Contra, Mutu, Chivu, Marica mogu itekako zagorĆØati život velikanima u skupini.
Francuska
Nema viÅ”e Zidanea, ali neki novi klinci dolaze. Rekacija Domenecha mi se nije svidjela nakon Å”to su upali u skupinu smrti. Mislim da se straÅ”no boji i da nije siguran i tu vidim najveƦu manu Francuza.
Italija
Cannavaro je otpao, ali svjetski prvaci su favoriti zasigurno.
Nizozemska
Oni su mi straÅ”no nepredvidljivi. Kvalitetu sigurno imaju. Van der Saar je imao odliĆØnu sezonu, možda Ʀe im on biti kljuĆØan u ovakvoj skupini.

Skupina D

GrĆØka
Grci zadnjih godinu dana opet igraju kjako dobro, izbornik im je odliĆØan, vjere u sebe imaju, ako im zapuhne vjetar sreƦe jao si ga drugima.
Å vedska
Na zadnja tri natjecanja su prolazili grupu, a imali su vrlo jake protivnike. Nekako mi se ĆØini da ovaj put neƦe proƦi, jednostavno nisam vidio dugo neku njihovu kvalitetnu tekmu.
Å panjolska
Mislim da ovaj put prolaze grupu i da mogu daleko.
Rusija
Prvenstvo im je poĆØelo u ožujku, sada su taman u super formi, imaju odliĆØnog izbornika... Možda im fali iskustva. Mogu biti veliko iznenaĆ°enje. Sposobni su uprskati stvari.

Iz prve tri grupe prolaze Å vicarska, Portugal, Hrvatska, NjemaĆØka, Italija i Rumunjska i to zato jer Ʀe odnijeti pobjede u prvim tekmama, a iz grupe D idu dalje Å panjolska i Rusija.
Dalje je stvarno nemoguƦe prognozirati. Toliko mi je kombinacija proÅ”lo kroz glavu...
Uh, da naŔi budu prvi... Cijelo ljeto bi bio party!

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
coldplayer

PostanoPostano: sub 07 lip 2008, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OdliĆØan Portugal, ostali dosta slabi. ƈesi su potvrdili da su miljama daleko od one ƈeÅ”ke s Eura 2004. i pobijedili su praktiĆØki iz jedne jedine Å”anse. Realnije bi bilo nerijeÅ”eno. Ovako su Å vicarci u teÅ”koj situaciji, ali oĆØekujem od njih da dobiju Turke u drugom kolu i onda na sve ili niÅ”ta protiv Portugala koji bi tada trebao veƦ biti plasiran u ĆØetvrtfinale.

Ali sutra je dan koji se ĆØekao. zivio

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 07 lip 2008, 22:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da bilo bi realnije da je prva zavrÅ”ila nerijeÅ”eno. Mislim da bi nama najviÅ”e odgovarali ƈesi, ali vidjeti Ʀe mo Turska ili ƈeÅ”ka, meni je bolji dojam danas ostavila Turska, ali vidjeti Ʀe mo. Ni Å vicarce ne treba otpisati joÅ”.
coldplayer

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 0:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam na temelju ĆØega svi daju prednost Turskoj u odnosu na Å vicarce. Istina da ovi nisu niÅ”ta posebno pokazali, ali brate nije ni Turska. ak niÅ”ta drugo Å vica je bar pogodila preĆØku i imala nedosuĆ°en penal.

sutra oĆØekujem dobru igru naÅ”ih i minimalnu pobjedu. a u ovoj drugoj tekmi imam osjeƦaj da bi Poljska mogla biti razvaljena od strane Nijemaca. Smile

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å vicarci Ʀe se straÅ”no napalit na Turke! mislim da su prije 2 godine zbog nogometa ove zemlje skoro postale neprijateljske!!!
Onaj emre je straÅ”an igraĆØ al Turci imaju mentalitet koji nije pobjedniĆØki... Tako mi se juĆØer uĆØinilo.

e ja Ʀu veĆØeras zbog obveza gledat samo prvo poluvrijeme... tuzan
Nadam se da Ʀemo rijeÅ”it utakmicu u prvih 45min.
Najvažnije je ne primit gol u prvih 45min. ƈekati da se Austrija malo ispuÅ”e a onda Ʀe bit na pladnju!

md0711

PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 11:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam baÅ” u 10 na misi u BeĆØkoj katedrali, a kad sam izaÅ”ao - trg sv. Stjepana, ispred katedrale pun Hrvata u dresovima, takoĆ°er i glavna KoruÅ”ka ulica kojom sam iÅ”ao preko kuƦi. Ima ljudi iz svih krajeva Lijepe naÅ”e. Izgleda da opƦe ne bu Austrijanaca na tekmi. I na austrijskoj tv je Otto BariƦ rekao Austrijancima da je Å imuniƦ stvarno odliĆØan tehniĆØar kako je i sam rekao.

Da i za vrijeme mise vidio sam Juru RadiƦa kako je razgledavao katedralu jako sretan
emma

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 08 lip 2008, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aaa veseo woohoo navijacica jedna manje! unatoĆØ sucu rajcica

"Bog je tako velik da mu se isplati darovati ĆØitav jedan život." Sv. Terezija Avilska
gogo6ak

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 3:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja jucer nisam gledao tekmu naÅ”e repke jer sam bio na misi u katedrali, al sam gledao 2. polovrijeme njemaĆØka i poljska.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 8:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja nisam gledao drugo poluvrijeme jer sam svirao na misi... jako sretan
Bilo 200 ljudi... 9 muÅ”karaca! sa sveƦenikom 10 jako sretan

ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 8:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro je, pobijedili smo, al uopƦe nisam zadovoljan sa onim Å”to smo prikazali. Bojim se da sa ovakvom igrom nemamo Å”to tražiti protiv Nijemaca.
Nijemci su u drugoj utakmici opravdali ulogu favorita, i stvarno Ʀe nam biti teÅ”ko protiv Poljaka, al eventualni bod sa Nijemcima puno bi znaĆØio za taj zadnji susret.
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 9:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da Ʀe se naÅ”i rekuperirat do ĆØetvrtka. Ono juĆØer od 35. minute pa nadalje nije liĆØilo ni na Å”ta. Kao da gledam loÅ”u reprizu utakmice s Australijom ili Engleskom u Portugalu. A dok se sjetim koliko smo kritizirali Cicu i BariƦa zbog taktike na tim tekmama. ƈini se da je ipak problem u igraĆØima, a ne treneru. Oni ni psiholoÅ”ki ni fiziĆØki (Å”to je joÅ” tragiĆØnije) jednostavno ne mogu izdržat, a da kod naÅ”eg vodstva ne pobjegnu golmanu u krilo i ne stoje na 16 metara od gola (Å”to im Slaven sigurno nije rekao da rade), umjesto da izaĆ°u na 40 metara i visoko napadnu njihovu veznu liniju i zadnji red. Izgleda da je bolje za nas da ne povedemo prerano jer inaĆØe gledamo ono Å”to se ponavlja na zadnja tri velika natjecanja. Engleska nas je u Portugalu satrala nakon Å”to smo brzo poveli, Australija neÅ”to sliĆØno samo s manje golova, a Austrija je preslaba da bi to znala iskoristit.

Bod protiv Nijemaca k'o kuƦa. I po moguƦnosti nek Elf prvi povede.

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 10:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cold...
dobro si rekao.
Takodje je vazno napomenuti da mi protiv slabih isto tako i igramo.... Važno je da imamo 3 boda a protiv NjemaĆØke oĆØekujem odliĆØnu igru jer Ʀe se igraĆØi po obiĆØaju naložiti!
Pobjedom protiv njemaĆØke smo u ĆØetvrtfinalu jer Poljaci u tom sluĆØaju moraju praviti golijadu protiv nas a to niti mogu niti znaju!

ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold dobar post, s tim da je ipak ja mislim greÅ”ka kod trenera. BariƦ je forsirao njemaĆØku igru a protiv engleza je postavio taktiku ajme meni, Cico je odbio voditi Eduarda na prvenstvo i bio je pretvrdoglav nije htio priznati greÅ”ku. BiliƦ ima nesreƦu da se ozlijedio Eduardo, a on nam je zaista postao pola momĆØadi, sad stvara novu i vidjeti Ʀe mo. Ima jedna dobra stvar mi nikad na velikom natjecanju nismo izgubili drugu utakmicu u grupi Wink a Franjo ne bih ja baÅ” tako podcjenjivao Poljake, a kad sam veƦ spomenuo drugu utakmicu u grupi red je spomenuti i treƦu koju nikad nismo pobijedili, a Poljska je u kvalifikacijama bila ispred Portugala i Srbije.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.