HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:28. Pogledaj neodgovorene postove
EP 2008
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 11:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wink ma ne potcjenjujem ja njih... samo potcjenio bi naÅ”e kada bi vjerovao u moguƦnost njihove golijade protiv nas.. jako sretan

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NaÅ”i su imali sreƦe za onaj prekrÅ”aj i gola u 4 minuti.
Da nije bilo toga mio bi igrali 0:0.
Igrali smo negledljiv nogomet tj pravi užas.
Sada dolaze Njemci.
S ovakvom igrom ako ih proĆ°emo to Ʀe biti velika sreĆØa.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Dobro je, pobijedili smo, al uopƦe nisam zadovoljan sa onim Å”to smo prikazali. Bojim se da sa ovakvom igrom nemamo Å”to tražiti protiv Nijemaca.
Nijemci su u drugoj utakmici opravdali ulogu favorita, i stvarno Ʀe nam biti teÅ”ko protiv Poljaka, al eventualni bod sa Nijemcima puno bi znaĆØio za taj zadnji susret.

a ma pobijedit Ʀmo ih... Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 14:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ne bojim se ja tekme s Nijemcima. Hrvatska najbolje igra kada nije favorit, kada oĆØekivanja javnosti splasnu i kad nema prevelikog pritiska na pobjedu, a takva Ʀe upravo biti tekma s NjemaĆØkom. Sjetimo se meĆØa s Italijom u Japanu, Francuskom u Portugalu ili Brazilom u NjemaĆØkoj.

Imam osjeƦaj da su nam upravo Nijemci meĆØ lopta za ĆØetvrtfinale jer ako Ʀe se sve odluĆØivat s Poljacima u zadnjoj tekmi - ne bu dobro. Mediji Ʀe stvoriti atmosferu da smo apsolutni favoriti i natovarit naÅ”ima na leĆ°a pritisak kojeg oni nisu sposobni nosit.

Zato mislim da neƦemo izgubit od Nijemaca, a joÅ” da Austrija dobije Poljake (Å”to me ne bi iznenadilo) - na konju smo. Zanimljivo je da u sluĆØaju pobjede nad Nijemcima i austrijske pobjede nad Poljskom, osigurali smo ne samo ĆØetvrtfinale, veƦ i prvo mjesto u skupini, kolo prije kraja. veseo

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Lux

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam tekmu gledao na stadionu Very Happy , uspio kupiti kartu 45 minuta prije poĆØetka tekme. JuĆØer je u BeĆØu bilo fenomenalno. Sve za pet osim igre naÅ”e repke.
Mislim da su do sada Nijemci pokazali najviŔe, Portugal ok, a ostali slabo.
Imam dojam da su svim reprezentacijama te prve tekme tako teŔko pale.
Možda danas iskusnije reprezentacije pokažu bolju igru.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lux napisa:
Ja sam tekmu gledao na stadionu Very Happy , uspio kupiti kartu 45 minuta prije poĆØetka tekme. JuĆØer je u BeĆØu bilo fenomenalno. Sve za pet osim igre naÅ”e repke.

Bilo je zanimljivo juĆØer prije tekme vidjet na tv-u neka poznata lica... Wink eeehaa

Hrvatska je uzela 3 boda, to je najbitnije, mislim da Ʀu jedino to i pamtit iz te utakmice. Ali dosad me joÅ” nitko nije tako oduÅ”evio kao veĆØeras Nizozemci. OdliĆØna igra koja daleko može dogurat.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Bilo je zanimljivo juĆØer prije tekme vidjet na tv-u neka poznata lica... Wink eeehaa

Haha. Pola Knežije tamo u BeĆØu skakuƦe pred kamerama. hehehe

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se ja sa coldom da nam je s NjemaĆØkom meĆØ lopta. Uostalom mi nikad nismo izgubili drugu utakmicu na nekom natjecanju, sto ga valjda neƦemo ni protiv Nijemaca;) Ali mislim da smo svi svjesni da smo loÅ”e odigrali i da sa ovakvom igrom nemamo Å”to tražiti ovdje. Realno Austrija nikad ne bi bila na ovakvom natjecanju da nije domaƦin Wink A Å”to se treƦe utakmice tiĆØe ajmo mi prvo zavrÅ”iti sa Nijemcima, i ne mora znaĆØiti da bi Poljacima trebala golijada protiv nas u sluĆØaju naÅ”e pobjede, ali sam uvjeren da ako pobijedimo Nijemce da prolazimo grupu Wink
Ali zato smo veĆØeras mislim mogli uživati u fantastiĆØnom nogometu. Nizozemska je ostavila na mene jak dojam i odmah bi potpisao finale Portugal Nizozemska. Mislim da bi svi uživali.
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 23:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
odmah bi potpisao finale Portugal Nizozemska. Mislim da bi svi uživali.

Kao Ŕto smo uživali na zadnjem SP-u u susretu ovih ekipa. Mr. Green

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ne vjerujem da Ʀe Portugal ponovno zaigrati u finalu.
Nizozemci su rasturili Italiju juĆØer.
Zar je moguƦe da Ʀe nas svjetski prvaci napustit veƦ u ovom dijelu natjecanja? Shocked

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Lux

PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 10:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao mali sam tako volio Nizozemce, posebno Ronalda Koemana.
Ma može svaÅ”ta biti joÅ” na ovom prvenstvu. Nizozemci su imali gadne muke s Rumunjima u kvalifikacijama. BaÅ” me zanima danaÅ”nja skupina, kako Ʀe oni igrati jer nije da možemo biti previÅ”e oduÅ”evljeni dosadaÅ”njim tekmama.
Nizozemci su igrali daleko najpametnije, a druga dva gola su remekdjelo, jer prije nego Å”to su ih postigli su umalo primili golove. Ali brza kontra i eto veselja. Onaj Materazzi je užas. Italija ima kvalitetu, ali Donadoni je promaÅ”io s naĆØinom igre.

arkandeo

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 5:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobio juĆØer mailom...

1. Samo jedan od devet posljednjih domaƦina uspio je stiƦi do naslova prvaka Europe, Å”to automatski znaĆØi da Austrija i Å vicarska otpadaju.
2. Posljednjih osam pobjednika sudjelovalo je i na ranijim Europskim prvenstvima, Å”to znaĆØi da je i Poljska - out!
3. Nijedan europski prvak nije obranio titulu. GrĆØka otpada.
4. NjemaĆØka je jedina reprezentacija koja je nakon poraza u finalu uspjela veƦ na iduƦem Euru osvojiti naslov. Portugal, bye-bye.
5. Poraženi iz finala Svjetskog prvenstva nikad nije osvojio europsku titulu na prvenstvu koje je slijedilo nakon SP-a. Otpada i Francuska.
6. Samo jednom su poraženi polufinalisti na narednom Prvenstvu stigli do titule, Å”to eliminira ƈehe i Nizozemce.
7. Å panjolska je ne jednom imala možda i najbolju momĆØad, ali proÅ”le su 24 godine od posljednjeg polufinala 'furije'. ZnaĆØi, neƦe ni sada osvojiti!
8. Samo jednom je svjetski prvak postao i europski, Å”to znaĆØi da su Talijani - arrivederci.
9. Posljednjih Å”est pobjednika, gledano po engleskim nazivima, imaju poĆØetno slovo države u prvih osam slova abecede (France, Holland, Denmark, Germany, France, Greece). Rusija, Rumunjska, Å vedska i Turska otpadaju.
10. Samo se jednom dogodilo da reprezentacija koja nije bila prva u svojoj kvalifikacijskoj grupi nije i osvojila Euro. Bila je to Danska 1992. kada je na Euro stigla umjesto Jugoslavije. To pak znaĆØi da smo se rijeÅ”ili i NjemaĆØke (bila je druga).
Na kraju, samo jedna reprezentacija ostvaruje baÅ” sve statistiĆØke uvjete da postane europski prvak. HRVATSKA!

nomgomet

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 8:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, zanimljivo, ali treba onda uzeti u obzir da otkad se igra poĆØetna utakmica domaƦin je uvijek proÅ”ao dalje, osim Belgije 2000 ali te godine su Belgijanci dobili prvu utakmicu. ZnaĆØi iz naÅ”e grupe idu dalje Austrijanci a mi i Nijemci i Poljaci se borimo za drugu poziciju Wink Opet se sve svodi da nam je najvažnija utakmica sa Nijemcima, al mi je drago da je i BiliƦ shvatio da smo loÅ”e igrali, pa i unatoĆØ pobjedi sprema odreĆ°ene promjene, za razliku recimo od Cica na SP kad je bio tvrdoglav i nije priznao da je pogrijeÅ”io ni nakon ispadanja. Wink
Grci su napokon izgubili juĆØer Very Happy
Danas poĆØinje drugo kolo.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 9:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TakoĆ°e momĆØad koja nikada nije osvojila EP uglavnom ga nikada i nije osvojila jako sretan jako sretan pa onda možda neƦemo ni mi Wink hehehe

Lux

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 10:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ta ti je dobra Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ma zanemarite ti, iako je vrlo zanimljivo.
To je nogomet, sve je moguƦe.
JuĆØer je bila super tekma izmeĆ°u Å panjolske i Rusije. Rusi su se pokopali vlastitim graÅ”kama, dok su talijani imali krivu taktiku, ali obje te reprezentacije imaju vrlo dobru kvalitetu. Å veĆ°ani su ipak razbili grĆØku obranu.
Bilo bi zanimljivo da danas dobiju Å vicarci i ƈesi.

davorseljan

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

arkandeo napisa:
Dobio juĆØer mailom...

1. Samo jedan od devet posljednjih domaƦina uspio je stiƦi do naslova prvaka Europe, Å”to automatski znaĆØi da Austrija i Å vicarska otpadaju.
2. Posljednjih osam pobjednika sudjelovalo je i na ranijim Europskim prvenstvima, Å”to znaĆØi da je i Poljska - out!
3. Nijedan europski prvak nije obranio titulu. GrĆØka otpada.
4. NjemaĆØka je jedina reprezentacija koja je nakon poraza u finalu uspjela veƦ na iduƦem Euru osvojiti naslov. Portugal, bye-bye.
5. Poraženi iz finala Svjetskog prvenstva nikad nije osvojio europsku titulu na prvenstvu koje je slijedilo nakon SP-a. Otpada i Francuska.
6. Samo jednom su poraženi polufinalisti na narednom Prvenstvu stigli do titule, Å”to eliminira ƈehe i Nizozemce.
7. Å panjolska je ne jednom imala možda i najbolju momĆØad, ali proÅ”le su 24 godine od posljednjeg polufinala 'furije'. ZnaĆØi, neƦe ni sada osvojiti!
8. Samo jednom je svjetski prvak postao i europski, Å”to znaĆØi da su Talijani - arrivederci.
9. Posljednjih Å”est pobjednika, gledano po engleskim nazivima, imaju poĆØetno slovo države u prvih osam slova abecede (France, Holland, Denmark, Germany, France, Greece). Rusija, Rumunjska, Å vedska i Turska otpadaju.
10. Samo se jednom dogodilo da reprezentacija koja nije bila prva u svojoj kvalifikacijskoj grupi nije i osvojila Euro. Bila je to Danska 1992. kada je na Euro stigla umjesto Jugoslavije. To pak znaĆØi da smo se rijeÅ”ili i NjemaĆØke (bila je druga).
Na kraju, samo jedna reprezentacija ostvaruje baÅ” sve statistiĆØke uvjete da postane europski prvak. HRVATSKA!

nomgomet

Ovo je zanimljivo. Nadan se i ostvarivo.

U radu je spas.
ivoo

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 7:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe nakon penala za Austriju kojeg ne znam zaÅ”to je svirao i teoretski smo uÅ”li u ĆØetvrt finale kao prvi u grupi i ĆØekamo boljeg iz susreta ƈeÅ”ke i Turske.
Ja bih radije ƈehe, Turci bi mogli biti nezgodni, a Austrija i NjemaĆØka se bore za mjesto koje ih vodi na Portugal. Možda i Poljska ali ona ne ovisi samo o svojoj utakmici protiv nas ( koju usput budi reĆØeno mora pobijediti barem s 2 gola razlike da bi mogla ĆØekati pobjedu Austrije s golom razlike protiv Nijemaca). Ja bih volio da NjemaĆØka ispadne jer tako ih izbjegavamo u polufinalu ( teÅ”ko je oĆØekivati pobijediti Nijemce dvaput na istom turniru)
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 8:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja se nadam da Ʀemo na Portugal ako dospijemo u polufinale. Na Portugal Ʀe se bolje napalit igraĆØi a to je veƦ 51% pobjede Wink

Lux

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 9:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako proĆ°emo ĆØetvrtfinale i ja bih raĆ°e da igramo s Portugalom. Nikako neƦe biti lako, jer fino zabijaju svoje golove iz pasova. Ali u prekidima su loÅ”i, a taktiĆØki ih se da nadmudriti.
Turska - ƈeÅ”ka Ʀe biti zanimljiva tekma, bude li nerijeÅ”eno pucaju se jedanaesterci.

coldplayer

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne sviĆ°a mi se ovo naslaĆ°ivanje njemaĆØkim porazom i mogli bi nam se ovi silni "dojĆØland, dojĆØland, aufviderzeni" osvetiti u polufinalu kad se sastanemo opet s njima. Zato se takoĆ°er toplo nadam da Ʀe Portugal dobiti Nijemce iako i dalje stojim pri svom miÅ”ljenju reĆØenom prije poĆØetka turnira da Ʀe NjemaĆØka osvojiti Euro u finalu sa Å panjolskom. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 14 lip 2008, 15:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, pa ne bih ja baÅ” Portugal, ja bih volio u polufinalu Austriju ili Poljsku Wink
Portugal nam nikako ne leži, a Nijemci su nam muÅ”terije ali slažem se sa svima teÅ”ko je dvaput pobijediti Nijemce. To kad govorimo o željama, a ono Å”to sam dosad vidio finale je Portugal Nizozemska. Nizozemci su moji favoriti jedino ne ako budemo mi s njima u finalu onda žao mi je mi smo Hrvati bit Ʀe mo prvaci Wink
Lux

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako proĆ°emo u polufinale bit Ʀe teÅ”ko jer tko god da bude tamo opasan je, ali mislim da se Portugalcima može stvoriti puno problema u prekidima i nabacivanjima jer tekma s ƈeÅ”kom je pokazala da su tu loÅ”i. Kratka dodavanja ima super idu, ali uz klagenfurtsku igru naÅ”ih ne bi imali takve Å”anse. NjemaĆØka u polufinalu mi nikako nije draga stvar. Austrijanci ako doĆ°u onda super. Blago nama kada se ovako možemo zabavljati. Hvala Bogu da imamo ekipu koja razmiÅ”lja samo o slijedeƦoj tekmi koja dolazi jer samo takav pristup valja.

angelous

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajde, ajde..možemo protiv bilo koga, a to smo i dokazali....

moja procjena protiv poljske...recimo 3:1 za nas

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BiliƦ Ʀe odmarat igraĆØe sa žutim kartonom, i one koji su se puno umorili na tekmi protiv NjemaĆØke, tako da vjerojatno ni OliƦ ni ModriƦ ni Srna neƦe zaigrati protiv Poljske. Moja prognoza je 2:1 za Hrvatsku Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 15:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prognoza 1-1 za hrvatsku Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum: