HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 17 lis 2017, 22:19. Pogledaj neodgovorene postove
EP 2008
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 11:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wink ma ne potcjenjujem ja njih... samo potcjenio bi naše kada bi vjerovao u mogućnost njihove golijade protiv nas.. jako sretan

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naši su imali sreće za onaj prekršaj i gola u 4 minuti.
Da nije bilo toga mio bi igrali 0:0.
Igrali smo negledljiv nogomet tj pravi užas.
Sada dolaze Njemci.
S ovakvom igrom ako ih prođemo to će biti velika sreča.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Dobro je, pobijedili smo, al uopće nisam zadovoljan sa onim što smo prikazali. Bojim se da sa ovakvom igrom nemamo što tražiti protiv Nijemaca.
Nijemci su u drugoj utakmici opravdali ulogu favorita, i stvarno će nam biti teško protiv Poljaka, al eventualni bod sa Nijemcima puno bi značio za taj zadnji susret.

a ma pobijedit ćmo ih... Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 14:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ne bojim se ja tekme s Nijemcima. Hrvatska najbolje igra kada nije favorit, kada očekivanja javnosti splasnu i kad nema prevelikog pritiska na pobjedu, a takva će upravo biti tekma s Njemačkom. Sjetimo se meča s Italijom u Japanu, Francuskom u Portugalu ili Brazilom u Njemačkoj.

Imam osjećaj da su nam upravo Nijemci meč lopta za četvrtfinale jer ako će se sve odlučivat s Poljacima u zadnjoj tekmi - ne bu dobro. Mediji će stvoriti atmosferu da smo apsolutni favoriti i natovarit našima na leđa pritisak kojeg oni nisu sposobni nosit.

Zato mislim da nećemo izgubit od Nijemaca, a još da Austrija dobije Poljake (što me ne bi iznenadilo) - na konju smo. Zanimljivo je da u slučaju pobjede nad Nijemcima i austrijske pobjede nad Poljskom, osigurali smo ne samo četvrtfinale, već i prvo mjesto u skupini, kolo prije kraja. veseo

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Lux

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam tekmu gledao na stadionu Very Happy , uspio kupiti kartu 45 minuta prije početka tekme. Jučer je u Beču bilo fenomenalno. Sve za pet osim igre naše repke.
Mislim da su do sada Nijemci pokazali najviše, Portugal ok, a ostali slabo.
Imam dojam da su svim reprezentacijama te prve tekme tako teško pale.
Možda danas iskusnije reprezentacije pokažu bolju igru.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lux napisa:
Ja sam tekmu gledao na stadionu Very Happy , uspio kupiti kartu 45 minuta prije početka tekme. Jučer je u Beču bilo fenomenalno. Sve za pet osim igre naše repke.

Bilo je zanimljivo jučer prije tekme vidjet na tv-u neka poznata lica... Wink eeehaa

Hrvatska je uzela 3 boda, to je najbitnije, mislim da ću jedino to i pamtit iz te utakmice. Ali dosad me još nitko nije tako oduševio kao večeras Nizozemci. Odlična igra koja daleko može dogurat.

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Bilo je zanimljivo jučer prije tekme vidjet na tv-u neka poznata lica... Wink eeehaa

Haha. Pola Knežije tamo u Beču skakuće pred kamerama. hehehe

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se ja sa coldom da nam je s Njemačkom meč lopta. Uostalom mi nikad nismo izgubili drugu utakmicu na nekom natjecanju, sto ga valjda nećemo ni protiv Nijemaca;) Ali mislim da smo svi svjesni da smo loše odigrali i da sa ovakvom igrom nemamo što tražiti ovdje. Realno Austrija nikad ne bi bila na ovakvom natjecanju da nije domaćin Wink A što se treće utakmice tiče ajmo mi prvo završiti sa Nijemcima, i ne mora značiti da bi Poljacima trebala golijada protiv nas u slučaju naše pobjede, ali sam uvjeren da ako pobijedimo Nijemce da prolazimo grupu Wink
Ali zato smo večeras mislim mogli uživati u fantastičnom nogometu. Nizozemska je ostavila na mene jak dojam i odmah bi potpisao finale Portugal Nizozemska. Mislim da bi svi uživali.
coldplayer

PostanoPostano: pon 09 lip 2008, 23:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
odmah bi potpisao finale Portugal Nizozemska. Mislim da bi svi uživali.

Kao što smo uživali na zadnjem SP-u u susretu ovih ekipa. Mr. Green

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ne vjerujem da će Portugal ponovno zaigrati u finalu.
Nizozemci su rasturili Italiju jučer.
Zar je moguće da će nas svjetski prvaci napustit već u ovom dijelu natjecanja? Shocked

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Lux

PostanoPostano: uto 10 lip 2008, 10:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao mali sam tako volio Nizozemce, posebno Ronalda Koemana.
Ma može svašta biti još na ovom prvenstvu. Nizozemci su imali gadne muke s Rumunjima u kvalifikacijama. Baš me zanima današnja skupina, kako će oni igrati jer nije da možemo biti previše oduševljeni dosadašnjim tekmama.
Nizozemci su igrali daleko najpametnije, a druga dva gola su remekdjelo, jer prije nego što su ih postigli su umalo primili golove. Ali brza kontra i eto veselja. Onaj Materazzi je užas. Italija ima kvalitetu, ali Donadoni je promašio s načinom igre.

arkandeo

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 5:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobio jučer mailom...

1. Samo jedan od devet posljednjih domaćina uspio je stići do naslova prvaka Europe, što automatski znači da Austrija i Švicarska otpadaju.
2. Posljednjih osam pobjednika sudjelovalo je i na ranijim Europskim prvenstvima, što znači da je i Poljska - out!
3. Nijedan europski prvak nije obranio titulu. Grčka otpada.
4. Njemačka je jedina reprezentacija koja je nakon poraza u finalu uspjela već na idućem Euru osvojiti naslov. Portugal, bye-bye.
5. Poraženi iz finala Svjetskog prvenstva nikad nije osvojio europsku titulu na prvenstvu koje je slijedilo nakon SP-a. Otpada i Francuska.
6. Samo jednom su poraženi polufinalisti na narednom Prvenstvu stigli do titule, što eliminira Čehe i Nizozemce.
7. Španjolska je ne jednom imala možda i najbolju momčad, ali prošle su 24 godine od posljednjeg polufinala 'furije'. Znači, neće ni sada osvojiti!
8. Samo jednom je svjetski prvak postao i europski, što znači da su Talijani - arrivederci.
9. Posljednjih šest pobjednika, gledano po engleskim nazivima, imaju početno slovo države u prvih osam slova abecede (France, Holland, Denmark, Germany, France, Greece). Rusija, Rumunjska, Švedska i Turska otpadaju.
10. Samo se jednom dogodilo da reprezentacija koja nije bila prva u svojoj kvalifikacijskoj grupi nije i osvojila Euro. Bila je to Danska 1992. kada je na Euro stigla umjesto Jugoslavije. To pak znači da smo se riješili i Njemačke (bila je druga).
Na kraju, samo jedna reprezentacija ostvaruje baš sve statističke uvjete da postane europski prvak. HRVATSKA!

nomgomet

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 8:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, zanimljivo, ali treba onda uzeti u obzir da otkad se igra početna utakmica domaćin je uvijek prošao dalje, osim Belgije 2000 ali te godine su Belgijanci dobili prvu utakmicu. Znači iz naše grupe idu dalje Austrijanci a mi i Nijemci i Poljaci se borimo za drugu poziciju Wink Opet se sve svodi da nam je najvažnija utakmica sa Nijemcima, al mi je drago da je i Bilić shvatio da smo loše igrali, pa i unatoč pobjedi sprema određene promjene, za razliku recimo od Cica na SP kad je bio tvrdoglav i nije priznao da je pogriješio ni nakon ispadanja. Wink
Grci su napokon izgubili jučer Very Happy
Danas počinje drugo kolo.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 9:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Takođe momčad koja nikada nije osvojila EP uglavnom ga nikada i nije osvojila jako sretan jako sretan pa onda možda nećemo ni mi Wink hehehe

Lux

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 10:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ta ti je dobra Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ma zanemarite ti, iako je vrlo zanimljivo.
To je nogomet, sve je moguće.
Jučer je bila super tekma između Španjolske i Rusije. Rusi su se pokopali vlastitim graškama, dok su talijani imali krivu taktiku, ali obje te reprezentacije imaju vrlo dobru kvalitetu. Šveđani su ipak razbili grčku obranu.
Bilo bi zanimljivo da danas dobiju Švicarci i Česi.

davorseljan

PostanoPostano: sri 11 lip 2008, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

arkandeo napisa:
Dobio jučer mailom...

1. Samo jedan od devet posljednjih domaćina uspio je stići do naslova prvaka Europe, što automatski znači da Austrija i Švicarska otpadaju.
2. Posljednjih osam pobjednika sudjelovalo je i na ranijim Europskim prvenstvima, što znači da je i Poljska - out!
3. Nijedan europski prvak nije obranio titulu. Grčka otpada.
4. Njemačka je jedina reprezentacija koja je nakon poraza u finalu uspjela već na idućem Euru osvojiti naslov. Portugal, bye-bye.
5. Poraženi iz finala Svjetskog prvenstva nikad nije osvojio europsku titulu na prvenstvu koje je slijedilo nakon SP-a. Otpada i Francuska.
6. Samo jednom su poraženi polufinalisti na narednom Prvenstvu stigli do titule, što eliminira Čehe i Nizozemce.
7. Španjolska je ne jednom imala možda i najbolju momčad, ali prošle su 24 godine od posljednjeg polufinala 'furije'. Znači, neće ni sada osvojiti!
8. Samo jednom je svjetski prvak postao i europski, što znači da su Talijani - arrivederci.
9. Posljednjih šest pobjednika, gledano po engleskim nazivima, imaju početno slovo države u prvih osam slova abecede (France, Holland, Denmark, Germany, France, Greece). Rusija, Rumunjska, Švedska i Turska otpadaju.
10. Samo se jednom dogodilo da reprezentacija koja nije bila prva u svojoj kvalifikacijskoj grupi nije i osvojila Euro. Bila je to Danska 1992. kada je na Euro stigla umjesto Jugoslavije. To pak znači da smo se riješili i Njemačke (bila je druga).
Na kraju, samo jedna reprezentacija ostvaruje baš sve statističke uvjete da postane europski prvak. HRVATSKA!

nomgomet

Ovo je zanimljivo. Nadan se i ostvarivo.

U radu je spas.
ivoo

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 7:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe nakon penala za Austriju kojeg ne znam zašto je svirao i teoretski smo ušli u četvrt finale kao prvi u grupi i čekamo boljeg iz susreta Češke i Turske.
Ja bih radije Čehe, Turci bi mogli biti nezgodni, a Austrija i Njemačka se bore za mjesto koje ih vodi na Portugal. Možda i Poljska ali ona ne ovisi samo o svojoj utakmici protiv nas ( koju usput budi rečeno mora pobijediti barem s 2 gola razlike da bi mogla čekati pobjedu Austrije s golom razlike protiv Nijemaca). Ja bih volio da Njemačka ispadne jer tako ih izbjegavamo u polufinalu ( teško je očekivati pobijediti Nijemce dvaput na istom turniru)
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 8:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja se nadam da ćemo na Portugal ako dospijemo u polufinale. Na Portugal će se bolje napalit igrači a to je već 51% pobjede Wink

Lux

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 9:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako prođemo četvrtfinale i ja bih rađe da igramo s Portugalom. Nikako neće biti lako, jer fino zabijaju svoje golove iz pasova. Ali u prekidima su loši, a taktički ih se da nadmudriti.
Turska - Češka će biti zanimljiva tekma, bude li neriješeno pucaju se jedanaesterci.

coldplayer

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne sviđa mi se ovo naslađivanje njemačkim porazom i mogli bi nam se ovi silni "dojčland, dojčland, aufviderzeni" osvetiti u polufinalu kad se sastanemo opet s njima. Zato se također toplo nadam da će Portugal dobiti Nijemce iako i dalje stojim pri svom mišljenju rečenom prije početka turnira da će Njemačka osvojiti Euro u finalu sa Španjolskom. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 14 lip 2008, 15:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, pa ne bih ja baš Portugal, ja bih volio u polufinalu Austriju ili Poljsku Wink
Portugal nam nikako ne leži, a Nijemci su nam mušterije ali slažem se sa svima teško je dvaput pobijediti Nijemce. To kad govorimo o željama, a ono što sam dosad vidio finale je Portugal Nizozemska. Nizozemci su moji favoriti jedino ne ako budemo mi s njima u finalu onda žao mi je mi smo Hrvati bit će mo prvaci Wink
Lux

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako prođemo u polufinale bit će teško jer tko god da bude tamo opasan je, ali mislim da se Portugalcima može stvoriti puno problema u prekidima i nabacivanjima jer tekma s Češkom je pokazala da su tu loši. Kratka dodavanja ima super idu, ali uz klagenfurtsku igru naših ne bi imali takve šanse. Njemačka u polufinalu mi nikako nije draga stvar. Austrijanci ako dođu onda super. Blago nama kada se ovako možemo zabavljati. Hvala Bogu da imamo ekipu koja razmišlja samo o slijedećoj tekmi koja dolazi jer samo takav pristup valja.

angelous

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajde, ajde..možemo protiv bilo koga, a to smo i dokazali....

moja procjena protiv poljske...recimo 3:1 za nas

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilić će odmarat igrače sa žutim kartonom, i one koji su se puno umorili na tekmi protiv Njemačke, tako da vjerojatno ni Olić ni Modrić ni Srna neće zaigrati protiv Poljske. Moja prognoza je 2:1 za Hrvatsku Wink

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 15:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prognoza 1-1 za hrvatsku Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum: