HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 17:04. Pogledaj neodgovorene postove
Zašto pjevam?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sunny

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 02 lip 2008, 18:41
PostNaslov : Zašto pjevam?
Citiraj i odgovori

Evo, ovu temu pokrećem jer često je sad duhovna glazba postala glazba iz đira i da se netko pokaže na razno raznim festivalima. Kako ovdje nema imena i prezimena iskreno možemo reći ZAŠTO PJEVAMO BOGU!

Evo... koliko god je primamljiva estrada, moje pjevanje ima drgi karakter. U pjesmama i stihova namjenjene Bogu, našla sam svoj mir, našla sam vjeru. Ta pjesma mi daje snage da se suočim sa životnim problemima. Bog je dao dar i dao mi je slobodu da odlučim kako ga iskoristiti. Zahvaljujući Njegovoj milosti krenula sam pravim poutem i moj glas i pjesma je jedno veliko HVALA za sve što mi je dao i što je uvijek uz mene...
˝... i kada lutam, kad se u tami izgubim
Ti me pronađeš sve mi oprostiš! ...˝

Trebam Te, Tvoju ljubav, da nad koracima mojim bdije... Tvoju svetost, da mi dušu ranama krije i da usne moje kažu riječi za kojima žude... Tvoje riječi Majko, Tvoje riječi- NEKA MI BUDE!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
ant_zg

Spol: muško
PostanoPostano: pon 02 lip 2008, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ha moj odg je slican tvom......evo pr.moja frama je bila na LA VERNI(Zumberku)na duhovnoj obnovi i dobili mi listic koji smo trebali ispunit, odmah i prvo sto nam padne na pamet kad procitamo napisat. i PRVO PITANJE*sto mislis zasto te Bog stvorio* i ja napisah *DA PJEVAM alelujaa *.

Pa ja mislim da je pjevanje definitivno jedan od mojih najvecih i najlijepsih darova koji mi je Bog podario.Pjevanje me cini jakkko sretnim veseo woohoo veseo woohoo veseo !!!!!!!Kroz duhovne pjesme ja jačam i gradim jos bolji odnos sa Bogom,nalazim se u pjesmama:svoje greske,propuste,svoje korake,svoje dane.....,jednostavno svaka pjesma me cini jacim, a najdraža pjesma mi je VJERUJEM.Cak ju je i SUNNY citirala!

VJERUJEM

Čuvaj me, kada me povrijede.
Otkupi me, kada me osude.
Budi tu, kada me ostave.
Spasi me, kad snove mi unište.

Trebam te, kad me zaborave.
Zaštiti me, kada me poraze.
Kad slomljena srca, pred križem
Tvojim suze sakrijem, Isuse dođi
…slab sam bez Tebe.

Vjerujem da si uvijek uz mene.
Vjerujem da me ljubiš Isuse.
I kada lutam, kad se u temi izgubim
Ti me pronađeš, sve mi oprostiš.

Trebam te, kad me zaborave.
Zaštiti me, kada me poraze.
Kad slomljena srca, pred križem
Tvojim suze sakrijem, Isuse dođi
…slab sam bez Tebe.

Vjerujem da si uvijek uz mene.
Vjerujem da me ljubiš Isuse.
Da me čuvaš kada me lažima utješe.
Kad zbog mojih grijeha
rane s Tvoga križa zabole.

Vjerujem da si uvijek uz mene
Vjerujem da me ljubiš, Isuse
I kada lutam, kad se u tami izgubim
Ti me pronađeš, sve mi oprostiš
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Bepo

Spol: muško
PostanoPostano: sub 21 lip 2008, 6:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nikada mi nije ni padalo na pamet da pjevam na estradi ili da se profesionalno bavim glazbom, te da od nje zarađujem. Moje bavljenje glazbom, i to uglavno duhovnom je hobi koji mi predstvalja iznimno zadovoljstvo Također ga doživljavam kao dar koji koristi cijeloj zajednici budući da sviram i pjevam u crkvi. Osim toga to mi je obaveza koju nikada ne peropuštam jer smatram da sam dužan to raditi iz razloga što sam ponosan da nedjeljna misa zvuči svečanije uz sviranje i pjevanje.

Usput možeš li mi poslati note ove pjesme VJERUJEM.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.