HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 22 stu 2017, 14:57. Pogledaj neodgovorene postove
Don Kaćunko
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
5rich
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 16 srp 2008, 18:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Pa iz ovih linkova se vidi što je autor tih tekstova htio vidjeti i sve aludira na to što cold piše al je pitanje jel zaista u knjizi piše npr ono što su novinari napisali da piše. Tada nisam znala da je Ripper na #######. To objašnjava oscilacije u njegovu ponašanju Jel to možda samo nadimak toga lika Dudu iz knjige.

baš sam sad tražila taj citat što je vodje boldan...nigdje ga nisam našla..i uopće se ne spominje ni R od Rippera..ne spominje se ni njegov bend...

Citat:

Treba imati u vidu da tu u pitanju nisu samo muž i žena, nego i malo dijete. Kako će na malu Luciju utjecati kad pročita onakve gadosti koje stoje u toj knjizi, što će joj govoriti druga djeca u školi kada pročitaju optužbe i navode da joj je tata drogeraš i ovisnik o #######, protusrpski šovinist i da mu se 16-godišnjakinja trljala o da ne kažem što?

citat iz knjjige : da prvo opišem sitaciju,nakon prekida sa stanovitim Dudom,dolazi joj prijateljica iz djeinjstva Ina:
Citat:
Isprva me ispitivala o mom životu,ljubavi,posebno se interesirajući za Dudu.Iznenadila se mojim prioznanjem da još nismo vodili ljubav i da je on taj koji me odgovara od čina uz opravdanje da sam prmlada i da još nisam spremna

dalje u knjizi se Dudo ne spominje kao protagonist,već Mina samo žali za njime...prvo silovanje koje je opisano j bilo ono nogometaša Šime,a isto tak,...niti jednom riječu ne piše da je taj Dudo drogeraš i ovisnik o #######, protusrpski šovinist i da mu se 16-godišnjakinja trljala o da ne kažem što

pročitaj knjigu...ne vjeruj baš svemu medijima

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: ivoo
Rainy

Spol: muško
PostanoPostano: sri 16 srp 2008, 23:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ripper se sa Nives ne povezuje u zadnjih nekoliko tjedana koliko traje fama oko knjige već u nazad nekoliko godina (3,4,5 godina)... ne znam točno, al to je fakat stara priča....

ali mene zapravo boli đon tko su likovi ove knjige, meni jednostavno ide na živce što se jedan katolički svećenik gura u ovakav krug ljudi i upotpunjava ovu medijsku sapunicu... a samo zato jer ima problema sa taštinom i želi biti viđen... sad će netko reći da je i Isusu otišao kod Zakeja i Marije Magdalene i bla, bla, bla.... kao prvo don Kaćunko nije Isus, a kao drugo način koji je odabrao sigurno nije jedini način na koji je mogao reagirati ako je zaista htio pomoći ili što je znam što je uopće htio pokazati pojavljivanjem sa Nives Drpić... mogao je lijepo Nives pozvati u crkvu pa porazgovarat s njom, ili doći na promociju svojim autom, a ne u limuzini s KULJIŠEM- kolumnistom Playboya i sa polugolom Nives u autu... i da je na kraju bar nešto pametno rekao i argumentirao svrhu svog pojavljivanja, već je jedva uspio sastaviti par polusuvislih rečenica u kojima nije rekao ništa pretjerano pametno...

kakvu on sliku opće šalju o svećenicima u ostatku društva!? kakvu on sliku šalje o vjernicima, odnosno, općenito o crkvenoj organizaciji!? što bi narod trebao misliti sad nakon ovoga, pogotovo oni neukiji koji u svećenicima vide idealtip i životni uzor!? da li je on uopće svjestan svoje funckije kao svećenika i uloge u današnjem bla-bla društvu!?
naravno, uvijek će biti onih koji će napadati Crkvu kakva god ona bila, ali ovakvi samo daju povod više za to... jeste gledali red carpet naku večer!? jeste čuli sprdanje onog pederka Delalea (il kak se već zove) i one glupačice kaj vode emisiju na račun don Kaćunka??? I KAJ MU TO ONDA TREBA U ŽIVOTU???? odnosno, KOME TO TREBA U ŽIVOTU (osim njemu samome)????

pa evo, već kruži priča da se Drpić razvodi od Nives, između ostalog i zbog njezine knjige... i kakvu to onda bračnu zajednicu Kaćunko propagira!?

stvarno sam razočaran ovakvim nastupom naših katoličkih svećenika pogotovo kad znam da zaista postoje ljudi sa duhovnim i inim potrebama o kojima nitko ne brine.... možete me probati razuvjeriti ali moje mišljenje je da don Kaćunko ne služi previše na čast hrvatskog svećenstva, mislim da nam takvi svećenici ne trebaju i da nemamo koristi od njih (mi "obični" vjernici).... ili budi pravi svećenik (želi to i radi s ljubavlju i razumom) ili nemoj biti svećenik ("skini se" i nađi sreću u poštenom građanskom životu)- ovo koketiranje na granici ne podnosim...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: coldplayer
El Pepe

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 5:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bi trebalo osuđivati nikoga kao osobu, vlč. Kaćunko ima kvalitete i ne bih rekao da bi on htio biti dio estrade no u ovom konkretnom slučaju je tako ispalo.
Mislim da bi klerici, općenito trebali biti više u medijima samo ne na ovakav način kako je to napravio don Kaćunko s Nives. Ne shvaćam one, koji pokušavaju braniti njegovo ponašanje u tom konkretnom slučaju, pogriješio je ali može se to ispraviti. Samo prvo treba priznati sebi da je pogrešil, a ne tvrditi da je črno belo i obrnuto.

Tak si ja to mislim
Mara

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 7:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni su i svi njegovi prijašnji nastupi bili na razini cirkusa. Osobno mi je žao što biskup ne reagira ni na koji način.

Ljubi i čini što hoćeš
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia
ivoo

PostanoPostano: pet 18 srp 2008, 16:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rainy napisa:

kakvu on sliku opće šalju o svećenicima u ostatku društva!?
pa evo, već kruži priča da se Drpić razvodi od Nives, između ostalog i zbog njezine knjige... i kakvu to onda bračnu zajednicu Kaćunko propagira!?

Pa šalje sliku da svećenici nisu roboti već je svaki osobnost, i svaki je čovjek za sebe i tako ih treba prihvatiti, isto kao i mi ostali ljudi ima nas sa različitim preferencijama. Al ono bitno je da su Kristovi i da smo Kristovi. Pustimo mi što priča Red Carpet i što piše 24 sata i index.hr Na njegovu blogu je meni njegovo objašnjenje sasvim ok pogotovo kad sam pročitao post od 5rich u kojem je iznijela što piše u knjizi a gdje se vidi da su novinari LAGALI kad su ono pisali. Lagali su jednostavno zato da se bolje proda novina. A samo djelovanje don Kaćunka i njegov izbor da sudjeluje na promociji hm to je stvar njegova izbora, isto tako njegove izjave o Severini i ostali medijski nastupi znaju biti od medija potencirani do krajnjih granica. E sad koliko je to pametno ili ne stvar je procjene a mislim da je u nadležnosti njegova biskupa.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich
El Pepe

PostanoPostano: pon 21 srp 2008, 5:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Rainy napisa:

kakvu on sliku opće šalju o svećenicima u ostatku društva!?

Pa šalje sliku da svećenici nisu roboti već je svaki osobnost, i svaki je čovjek za sebe i tako ih treba prihvatiti, isto kao i mi ostali ljudi ima nas sa različitim preferencijama. Al ono bitno je da su Kristovi i da smo Kristovi. Pustimo mi što priča Red Carpet i što piše 24 sata i index.hr Na njegovu blogu je meni njegovo objašnjenje sasvim ok pogotovo kad sam pročitao post od 5rich u kojem je iznijela što piše u knjizi a gdje se vidi da su novinari LAGALI kad su ono pisali. Lagali su jednostavno zato da se bolje proda novina. A samo djelovanje don Kaćunka i njegov izbor da sudjeluje na promociji hm to je stvar njegova izbora, isto tako njegove izjave o Severini i ostali medijski nastupi znaju biti od medija potencirani do krajnjih granica. E sad koliko je to pametno ili ne stvar je procjene a mislim da je u nadležnosti njegova biskupa.

Ne bih se složil z tobom. Ja kad velim da je krivo napravil ne mislim da je on loš svećenik niti čovek.
Sam da je krivo napravil kaj se pojavio tamo. Da je samo napisal u svom blogu ono kaj je napisal ne bi bil problem ali biti tam na onakev način. Izvesti Nives (udanu ženu) iz limuzine, da ju potom zaskoče nogometaši u uskim gaćicama i te lakrdije tam na promociji, mu nisu nekaj dostojno niti mu je te bile potrebne.
Mislim da njemu samom ne čine dobro oni kaj brane takvo ponašanje jer se on nemre ni popraviti ak mu se ne veli da je pogrešil.
Trebal bi ga biskup Jezerinec malo preslušati.

Tak si ja to mislim
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia
ivoo

PostanoPostano: pon 21 srp 2008, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nigdje ja nisam napisao da ti misliš da je on loš čovjek ili svećenik, ja samo konstatiram da svi ljudi nisu isti, to što netko izlazi iz limuzine i pravi cirkus može čak biti i simpatično, bitna je poruka, bitno je ono što piše na blogu. Eh da to je moje mišljenje, tvoje je drugačije i to je ok, ne bi ni bilo u redu da svi imaju isto mišljenje, al u bitnome se svi slažemo Wink a to je njvažnije. Wink
U svakom slučaju biskup Jezerinac je taj koji mu je nadređeni i treba poštovati hijerarhiju. Kao što poštujemo kod npr pitanja Međugorja, tako i kod ovoga slučaja poštujmo. Mnogi davaju savjete biskupima a i svi imaju svoje mišljenje al biskupa se treba poštovati Wink Ako mu ima tko što reći to će mu biskup reći Wink
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: El Pepe
cromahalia

PostanoPostano: pet 25 srp 2008, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobno bih vjerovala u ispravne i Bogom nadahnute motive don Kaćunka da se pojavi na toj promociji, da se nije onako gurnuo u prvi plan dočekujući Nives Celzijus na vratima limuzine, pod blještavim svjetilima reflektora. Da je došao kao još jedan od gostiju, ionako bi izazvao dovoljno medijske pažnje, nije mu trebalo još i biti prvi pred limuzinom.

Čitam njegov blog i uglavnom se slažem s njim, piše smjelo i iskreno. Ali ovakvi njegovi izleti, s Tuđmanom, pa s registracijom auta, pa ovo sad... Ne znam... kaj je previše, ni s kruhom nije dobro.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cromahalia napisa:

Čitam njegov blog i uglavnom se slažem s njim, piše smjelo i iskreno.

E pa to je bitno, mi drugo i ne možemo, tj nije na nama da sudimo, nego da iznesemo svoje mišljenje, a iz onoga što piše na blogu ono je vrlo dobar blog.
A ono što si rekla o njegovim izletima, hm rekao bih treba čovjeka prihvatiti onakva kakav je, to je dio njegove osobe. A ne moramo se složiti nekad s načinom ili nekim mišljenjem, al tako je to kod svakog svećenika, nije on ništa posebno. Kod svakoga bi mogli naći nešto što nam se ne sviđa a opet nešto drugo što nam se sviđa. Bitno je da je u porukama na prvom mjestu Krist i Ljubav, a ne npr nametanje svoga mišljenja kao jedinoga ispravnoga.
cromahalia

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 15:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U načelu se slažem s tobom, ali ipak onaj dio da on nije ništa posebno ne stoji.

Don Kaćunko je samostalno i odgovorno odabrao biti medijska zvijezda, predmet sprdnje nevjernika i čuđenja vjernika. Vjerojatno je trenutno najeksponiranija osoba u Crkvi u Hrvata. Kao takav, svojim ponašanjem i potezima naravno da izaziva reakcije i ljudi u Crkvi i ljudi izvan nje.

Dakle, javno komentirati, odnosno kritizirati, poteze nekog svećenika koje on povlači kao dio svojih pastoralnih zadataka, obveza u biskupiji, u njegovom slučaju, djelovanja u Vojnom ordinarijatu, trebalo bi u idealnom slučaju ostaviti onima koji se u takve stvari razumiju.

S druge strane, kad u svoje slobodno vrijeme, pred mnoštvom kamera i na crvenom tepihu, dolazi ohrabrivati Nives Celzijus u prepričavanju svojeg seksualnog života i noćnog života grada Zagreba, onda dopusti da se, čak i poneka pobožna duša, ima pravo zapitati - je li don Kaćunko prešao granicu ukusa.

Bez obzira na sve, nadam se da mu je, daleko od novinara i znatiželjnih očiju javnosti, stigla očinska opomena biskupa i s njom otrežnjenje, i da ćemo i ti i ja i svi mi skupa još dugo čitati i slušati njegove trijezne i nadasve kršćanske analize suvremenog hrvatskog društva i njegovih anomalija.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Cordelia, Rainy
ivoo

PostanoPostano: sub 26 srp 2008, 16:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa ono da nije ništa posebno se više odnosilo na to da je svaki svećenik po nečemu poseban Wink Vidiš on je po tome da je takav kakav, ti si napisala po čemu je to posebno Wink Dakle u tom smislu nije ništa posebno, svaki ima neku svoju karakteristiku Wink Nigdje ja nisam zamjerio kritiziranje njegovih postupaka ili ako se netko zapita kako ti kažeš da li je on prešao granicu dobrog ukusa. Kao što on ima pravo iznijeti svoje mišljenje tako ga imaš pravo iznijeti i ti i ja i bilo tko. Ja sam samo iznio svoje mišljenje da iz onog što sam pročitao na njegovu blogu mi ne izgleda da je došao tu da bi ohrabrivao Nives Celzijus u prepričavanju svojeg seksualnog života i noćnog života grada Zagreba. Naravno i dobre namjere mogu kasnije završiti loše,a li samo objašnjenje je meni ok i ja ga podržavam, samo još jednom ponavljam nije na nama da osuđujemo a ako već treba nešto konkretno učiniti to će reći biskup pa i na način koji si ti navela;)
Bernard

PostanoPostano: sri 30 srp 2008, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rado čitam njegov blog jer zna biti vrlo lucidan i zdravo provokativan. Svakako je Kaćunko možda najbritkije katoličko pero u Hrvatskoj u ovom trenutku. Međutim, ovaj izlazak s Nives iz limuzine ispao je kao da želi biti primijećen u javnosti pod svaku cijenu. Ovisi o tomu osjeća li se on više kao novinar ili kao svećenik ili se htio stilizirati u kakvu kristovsku ulogu odlaska na večeru s carinicima i griješnicima. Nažalost, nisam tu baš vidio neko katoličko ozračje.

Bog se protivi oholima, a poniznima daje milost.
Rainy

PostanoPostano: pet 19 ruj 2008, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navodno:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/don-andzelko-kacunko-izbacen-iz-vojnog-ordinarijata.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/don-kacunko-iz-vojnog-ordinarijata-odlazi-na-velebit-ne-mogu-sutjeti/402800.aspx
El Pepe

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 13:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rainy napisa:
navodno:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/don-andzelko-kacunko-izbacen-iz-vojnog-ordinarijata.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/don-kacunko-iz-vojnog-ordinarijata-odlazi-na-velebit-ne-mogu-sutjeti/402800.aspx

Više nije navodno i on sam je priznao na blogu kako je napravio "promjenu "radne sredine" nakon previranja u koja sam upao sredinom ljeta."
http://angelo1.blog.hr/

Mene ipak zanima je li koji Crkveni medij javio o događanjima oko Don Kaćunka? Ako je netko takvo što pročitao, molim neka da linka ili napiše gdje se to nalazi.

Tak si ja to mislim
davorseljan

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Don Kačunko je uz patera Luku jedini blog svečenici koji imaju snage nešto pisat o vjeri.,
Ja ga podržavam i žao mi je što je otišao iz Zagreba.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, hvaljen Isus i Marija!!!

Ja sam fra Ivan Pintarić i dolazim iz Zg! Evo, tek sam se sada prikopčao na ovaj forum i to na nagovor prijatelja!! I iskreno jako mi se sviđa. Very Happy Pogotovo zato što ste vi, mladi, tako živi u shvaćanju okruženja u kojem živimo i što dotičete lijepe teme na koje dajete različita, ali zapravo vrlo dosljedna obrazloženja!!
otvorio sam ovo pitanje na forumu i počeo lagano čitati komentare. Nisam ih sve pročitao ali veliku većinu jesam!! Stoga, ne bih htio sada komentirati ničiji komentar već ću samo iznijeti što mislim o don Kaćunku.

Don Kaćunko ne bi bio toliko "važan" da nije dio onoga što bi trebao, i što nadam se predstavlja. A to je Crkva! Naime, danas je došlo vrijeme nažalost kada je sramota reći: Ja sam katolik! Ja idem u crkvu! Ja sam dio Crkve! itd... U tom se svjetlu na obrazu Crkve traži i najmanja sitnica prljavštine koja se onda nažalost protumači potpuno pogrešno. Zato smatram da don Kaćunkovo pojavljivanje u javnosti nije ništa glupo i zato se slažem s onim jednim komnetarom (ne sjećam se tko ga je napisao, sorry ) da je njegova nakana viša nego što se čini na prvi pogled! I to je u redu. Ali dao bih vam jednu usporedbu: sjećate li se kako je Pavao započeo svoj govor u Ateni?! On se prilagodio Atenjanima i zato su ga slušali. Iz ovoga slijedi da moramo shvatiti da iako mi imamo dobre nakane one ponekad takve ne ispadnu!! Moramo se prilagoditi! A to ponekad znači i šutiti. Na kraju svega ostaju djela!! A koja su djela ostala sad nakon ove cijele fame?!?!?!?! Pogledajte plodove...
Ne bih htio ništa više komentirati, hoću samo reći da ne moramo svoje "bisere bacati pred svinje"! One neće znati što će s njima! Držimo bisere koji su nam dani, jer malo smo stado i svako dobro nam je svima na izgradnju i bogatstvo u Duhu!!!

Hvala lijepa! (nadam se da nisam bio previše dugačak Razz )
ostanite mi dobro! Bog vas blagoslovio i čuvao!!

vozi se
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvaljen Isus i Marija i vama! Velečasni dobro nam došli !
nisam do kraja upoznat sa slučajem Kaćunka... samo bi rekao...
Danas je svakom svećeniku lako postati medijska zvijezda i biti stalno u novinama...
Mediji jedva dočekaju ljude kao don kaćunko i daju mu prostor u medijima...
glavno pitanje je zašto?
Zašto je njima on toliko zanimljiv? U kakvom ga se svjetlu predstavlja? dali ti istupi pridonose?
Opet ponavljam svećenicima je danas lako postati medijska zvijezda... O biskupima da i ne pričam...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo bih htio reći da sam ja bogoslov i da studiram, tj. počeo sam studirati! Smile I, "sv. Franjo legenda" ( Shocked ), slažem se s vama!!!

alelujaa
elninjo7

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je li istina da Kaćunko vozi skupa auta sa registaracijskim polčicama na koji piše Don Angelo?
Ne možemo ga osuditi, ali meni se cjelokupno njegovo djelovanje u medijima čini kontraporduktivno, bez obzira na njegove namjere.

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fra Bubi napisa:
Samo bih htio reći da sam ja bogoslov i da studiram, tj. počeo sam studirati! Smile I, "sv. Franjo legenda" ( Shocked ), slažem se s vama!!!

alelujaa

znači budući velečasni (akobogda) Wink
btw moj nick predstavlja moje mišljenje o sv.Franji jako sretan Wink

ne znam dali ih don Kaćunko ima al
to sa registracijskim pločicama je vrlo česta stvar u USA... kod nas je neobično...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Fra Bubi

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 19:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O tako, tako! Imaš pravo: Sv. Franjo je legenda!!!! Laughing

Ali ja mislim da kod nas nije "normalno" i zato bi se ipak trebalo malo pričekati sa tim "zapadnim trendom"! Btw, ljudi zbore da nam nije baš puno dobra došlo sa zapada?! Rolling Eyes
davorseljan

PostanoPostano: pet 17 lis 2008, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fra Bubi, dobro došao na ovaj forum.
S obzirom da puno toga znaš o KMNL-u preporučam Vam da se pridružite i toj raspravi.
Što se tiće don Kačunka, on je sada zvijezda u Lici.
Mnogi će odlazit kod njega bez obzira gdje djelovao.
Svojim postupcima je posao magnet za medije koji ga prate u stopu.
Ne vidim ništa loše u tome. Barem kada pišu o njemu ne pisšu ružno o KC.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Bernard

PostanoPostano: sri 19 stu 2008, 19:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odajem mu priznanje za hrabrost i za to što se ne krije iza novinarstva, nego jasno daje do znanja da je svećenik i ne boji se javno nastupiti. Međutim, mislim da mu ono s Nives nije trebalo. Možda je imao dobru namjeru, ali otišao je predaleko. Gesta, okruženje i ozračje niti najmanje nisu išli na ruku njegovoj izjavi da joj je htio dati potporu. Igrao je medijsku igru, i njegovo svećeništvo palo je u drugi i neozbiljan plan, a to se nije trebalo dogoditi. Mediji ga kao svećenika nikad neće prikazati u dobrom svjetlu, i kao takav nikad neće biti medijska zvijezda. MOžda samo ako se pokaže kao loš svećenik ili javno napadne Crkvu. Tad će im biti dobar.

Bog se protivi oholima, a poniznima daje milost.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda, Mara
Jeremy

PostanoPostano: čet 20 stu 2008, 15:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Što to znači da je Nives našla mir u braku? Samo treba čekaati razvod koji će nastupiti prije ili poslije. I kako uopće smirila se? Evo je, snima i dalje znamo kakve spotove. To što netko ima obitelj, uopće ne znači da je moralan, dobar ili svet, ona to jasno pokazuje.
Zna se koji su motivi bili iza te knjige, kao što se znaju i motivi one koju je najavila da će pisati.

Možeš zatvoriti sva vrata i prozore ali to neće spriječiti sv. Duha da napravi propuh.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: coldplayer
El Pepe

PostanoPostano: pon 24 stu 2008, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je pak nebumo sad o Nives tema je o don Kaćunku

Tak si ja to mislim
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema