HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 stu 2019, 14:02. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] Autostop
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zara

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pet 27 sij 2006, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

draga moja zmaya,...

ma znam ja kako je to, i sad sam se podsjetila svojih srednjoÅ”kolskih dana. sad kad ih gledam, sve to izgleda kao jedno veeeeeeeeeeeeliko ƈUDO jer sam svaki dan po dva puta stopirala, uglavnom sama, razne ljude, i... ni jedno jedino loÅ”e iskustvo, najozbiljnije!!! i to sve ĆØetiri godine.
i dan danas znam dignuti palac ( ja sam valjda jedna od onih koji neƦe nikad položiti vozaĆØki, pa ni onda) i uvijek to bude lijepo iskustvo. Možda samo izazivam usud, ali...

vidit Ʀemo!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 27 sij 2006, 15:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljivo, ali ja nikad u životu nisam stopirao, ak mi bus zbriŔe, a nemam auto onda ak niŔ drugo, bar uvijek vozi cipel cug! sport

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Zmaya

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 27 sij 2006, 15:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zara napisa:
draga moja zmaya,...

ma znam ja kako je to, i sad sam se podsjetila svojih srednjoÅ”kolskih dana. sad kad ih gledam, sve to izgleda kao jedno veeeeeeeeeeeeliko ƈUDO jer sam svaki dan po dva puta stopirala, uglavnom sama, razne ljude, i... ni jedno jedino loÅ”e iskustvo, najozbiljnije!!! i to sve ĆØetiri godine.

Pa na sreƦu nemam ni ja loÅ”ih iskustava, ali jedne moje dvije frendice su jednom stopirale naveĆØer i stala su im sva deĆØka koji su ih odvezli nekud u Å”umu ali na sreƦu su se uspjele izvuƦi bez posljedica.
Samo hoƦu reƦi da to nije potpuno bezopasna stvar. Zato ipak viÅ”e volim stopirat u druÅ”tvu nego sama...

Yo man!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: pon 27 vel 2006, 22:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj,tko bi se usudio stopat na tako velike udaljenosti. Shocked
Da s nekim uĆ°eÅ” u auto i on te otme...brrrr,ježim se! Shocked

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daisy Adaire

PostanoPostano: uto 02 svi 2006, 22:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proÅ”le godine sam gledala neku emisiju o tipu koji je obiÅ”ao cijeli svijet autostopom... ta mi je ideja baÅ” brrrrr.... ne bih se usudila... joÅ” kad sam gledala sve one trilere kad te otme neki luĆ°ak pa te izmasakrira!!!

ufff!! Rolling Eyes

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Natty

PostanoPostano: sri 03 svi 2006, 7:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene i frendicu su u pubertetskim danima pokupila dva tipa iako nismo stopirale i tako su nas ispretraÅ”ili do kuƦe sa svim onim Å”to nam se može dogoditi da nam viÅ”e nikada u životu nije palo napamet sjesti s nekim u auto. Rolling Eyes

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.