HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 20 lip 2019, 13:30. Pogledaj neodgovorene postove
biskup Hranic u Osijeku!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: ned 18 ruj 2005, 12:49
PostNaslov : biskup Hranic u Osijeku!
Citiraj i odgovori

eto, kako svi znamo biskup ce nam se doseliti u Strosiku u onaj dvorac kojega sada obnavljaju. Sto mislite hoce li i u cemu osjecka katolicka mladez imati koristi od tog dolaska?

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
majĆØika

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 18 ruj 2005, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako ƦeÅ” iskreno, samo Ʀemo mi vjerouĆØitelji morati joÅ” viÅ”e volontirati!
Jedino Å”to Ʀe biti velika pastoralna dvorana u Å trosiki, a to je veƦ neÅ”to...

Bog ne daje križ onome koji ga ne može nositi!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 18 ruj 2005, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa sto mislis oce li se moci organizirati neke npr. filmske projekcije i sl.
Znam da ce 'slavu pobrati' Pastoral za mlade, a i neka im... samo ako ce katolicka mladez grada osijeka imati koristi od toga...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
fratar

PostanoPostano: ned 18 ruj 2005, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja mislim da bi moglo biti jako dobro to Å”to Ʀe HraniƦ doƦi u Osijek i za mlade, kao i za sam Osijek. HraniƦ je dosta pristupaĆØan i mogla bi se s njim ostvariti krasna suradnja, Å”to se tiƦe toga da li Ʀe katoliĆØka mladež imati koristi od toga - ako idemo samo za koristi onda nam HraniƦ ni netreba, ali definitvno bi HraniƦev dolazak u Osijek mogao biti vrlo pozitivan po pitanju mladih u Osijeku.

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
majĆØika

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 21 ruj 2005, 18:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koliko poznam HraniƦa (a znam ga otkako je bio ưakon- dakle jaaaako dugo), bit Ʀe otvoren za sve projekte i svako dogaưanje bit Ʀe popraƦeno medijima.

Bog ne daje križ onome koji ga ne može nositi!
lega

PostanoPostano: pet 14 lis 2005, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo mene na ovom forumu nakon jako mnogo vremena i to sasvim sluĆØajno.i tako sluĆØajno sam i pogledao Å”ta ima u naÅ”oj biskupiji.
BuduƦi da sam vrlo dobro upuƦen u pitanje Å”trosike i tako nekih pitanja htio bi vam naglasiti da to da biskup i to Ɛuro dolazi nije informacija koja je potvrĆ°ena od naÅ”ih biskupa jer se na to vežu mnoga puno kompleksnija pitanja za koja je nadležna uska biskupijska vlast.
ToĆØna je informacija da Ʀe zgrada uskoro (pod time mislim naredne godine krenuti u obnovu,jer su potrebna straÅ”no velika sredstva s obzirom na stanje zgrade), tamo Ʀe biti biskupijski uredi i dvorana,a o tome da Ʀe doƦi biskup i ovdje stolovati nema govora veƦ Ʀe ovdje imati svoj apartman za primanje gostiju i uglednika (da to ne mora raditi po župama kao do sada),dakle to je za oba biskupa, e a to Å”to je biskup Ɛuro ĆØesto u Osijeku i dobro je upuƦen u lokalna zbivanja niÅ”ta ne znaĆØi.
Dakle jedino Å”to možemo jest ĆØekati da doĆ°e i naredna godina kada Ʀe i neke stvari biti jasnije.
A Ŕto se ti pastorala mladih, htjeli mi to priznati ili ne je pastoral koji trenutno u biskupiji najviŔe radi (vjerojatno zbog poleta mladih), iako bi bilo dobro da su svi pastorali tako aktivni.
JoÅ” jedna stvar koju sam saznao od ekipe iz pastorala mladih, je ta da Ʀe kroz tjedan ili dva na stranici biskupije osvanuti i link na stranicu pastorala mladih naÅ”e biskupije gdje Ʀe se pružati informacije o njihovom radu itd...
To je dokaz da oni neÅ”to pokreƦu, ali priĆØekajmo pa da vidimo.
Brat Luka

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 22:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da Ʀe nam to biti jedan veliki +

Hvaljen budi, Gospodine moj,
po onima koji praŔtaju iz ljubavi Tvoje
i podnose rado bijede života.
Blaženi koji sve podnose s mirom,
jer ƦeÅ” ih vjeĆØnom okruniti krunom.