HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 13 pro 2019, 11:51. Pogledaj neodgovorene postove
Susret hrvatske katolièke mladeži u ZADRU 2010.!!!
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
osjecanka

Spol: ensko
PostanoPostano: uto 04 svi 2010, 9:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mi smo u Ninu!

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
angelous

Spol: muko
PostanoPostano: uto 04 svi 2010, 21:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i tamo su naši iz biskupije Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i èist.''

Otk 19, 11,14
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: et 06 svi 2010, 23:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam u ??? 15 km od Zadra.
Danas æu znati nakon susreta sa kapelanom.
Inaæe kreæem u 6:15 što je prvi bus uz Zagreba za koji znam da kreæe tako rano i dolazimo u Zadar u 11 sati.
Forumaški je na jedan kod trajekta za Preko u 13 sati i drugi je u 15 sati na Višnjiku kod ulaza.
Bit æe fotke za sve koji neæe iæi.
Naravno da èemo molit za sve Vas.
P.S. dospio sam na naslovnicu blogova Križa života Smile .

U radu je spas.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pet 07 svi 2010, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na fejsu ima otvoren event za susret Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i èist.''

Otk 19, 11,14
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 10 svi 2010, 0:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro jutro svima.
Netko radi i u jutarnje sate.
Forumaški susret je održan i to jedan glavni i nekoliko sporednih.
Sve u svemu bilo je zanimljivo i zbilja daj Bože da se ponovi.
Slika tokom dana.

U radu je spas.
Felicita

Spol: ensko
PostanoPostano: pon 10 svi 2010, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako vam je bilo u Zadru? Di ste bili?

Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sub 15 svi 2010, 22:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo fotke sa forumaškog susreta.
Fale mnogi.
Svima VELIKI POZDRAV, MA GDJE BILI.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sub 15 svi 2010, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo moje reportaže. Ova verzija je za forum mladih HBK, i postoji nekoliko verzija koje su u biti iste.

Došao je i taj dan. Valjalo je poèi put Zadra na susret Hrvatske katolièke mladeži.
Vrijeme baš i nije obeèavalo. Tokom jutra padala je kiša kao da je to bio blagoslov pokojnog Zadarskog biskupa Preðe. Sam Zadar doèeo nas je raširenih ruku. Tako je bilo cijelo vrijeme boravka tamo a zatim je tako bilo i kod domaèina svih nas tj u 90 župa Zadarske biskupije koje su primile sudionike na poèinak i druženje drugod dana.
Mladi su u Zadar dolazili do oko 13 sati. Èak se i po koji zalutali autobus mogao naèi na poluotoku gdje su mladi imali priliku zavirit u Zadarske starine i upoznat se sa prošlošæu. Vrijeme se tokom dana proljepšavalo da bi u oèi same procesije zasjalo i sunce. To su neki iskoristili za prvo ovogodišnje kupanje u Zadarskom moru.
Procesija koja je išla od Kalelarge do sportskog centra na Višnjiku poèela oko 13:45. Križ i zastava susreta nosili su mladi. Zatim je sve to postavljeno na oltar. Kažu da je procesija trajala oko 4 sata jer ipak tu je bilo preko 40.000 sudionika.
Program je poèeo odmah po dolasku prve skupine da bi se nastavio molitvom krunice koju su predvodili mladi razlièitih biskupija kao i misa o kojoj je sve reèeno veè ranije. Što se tiæe glazbe to je bilo slabo jer je nastupio samo zbor mladih Zadarske biskupije. Za razliku od Varaždina gdje je glazbeni program ipak bio bogatiji.
Nakon mise mladi se nisu dali prema svojim autobusima koji su ih odvozili do njihovih domaèina u kako sam naveo preko 90 župa zadarske biskupije.
Kada su mladi stizali nisam doznao ali sam doznao da je ovaj susret protekao bez izgreda. Sve u dostojanstvu kako i sliæi ovakom susretu. Kola Hitne pomoæi imali su posla jer je nekoliko mladih krivo stalo ili su su nezgodno pali.
Drugi dan svaka župa domaèin imala je svoj program.
Na kraju u povratku svaki autobus imao je i izlet iznenaðenja. Tako je veèina Zagrebpèana i Sisèana završila na Rastokama, mada su autobusi samo za ovaj susret imali besplatanu vozarinu po autocesti.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.