HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 22 ruj 2019, 2:17. Pogledaj neodgovorene postove
Forumaški ljetni kamp - Roè u Istri
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
fratar

Spol: muko
PostanoPostano: ned 21 lip 2009, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, ja se dogovorio sa svojima i ja dolazim iako neam pojma kako doæ do tamo... a pošto se ljeto veæ bliži bilo bi lijepo kad se napisalo ovdje malo više detalja o tom susretu Wink

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveæa je meðu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: ned 21 lip 2009, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Više detalja?...

Kako doæi do Roèa?! Vrlo je jednostavno.
1. mogucnost: privatnim helikopterom - spušta se na jedno od roèkih igrališta (no, ako niste presjednik ili nešto s njim u rodu - za pretpostavit je da æe vam u recesiji ovakav prijevoz biti preskup);
2. mogucnost: vlakom: linija Osijek - Rijeka; onda Rijeka - Lupoglav (zeljeznicki autobus vozi sa željeznièke stanice u Rijeci na željeznièku stanicu u Lupoglav). Tada moja malenkost dolazi po vas i vozi vas do Roèa. (najjeftinija opcija);
3. moguænost: autobusom: linija Zagreb - Umag preko Buzeta staje na autobusnoj stanici Roè;
4. moguænost: privatnim automobilom - upalite GPS i dodjete direktno u centar Roèa;
5. moguænost: biciklom: nikome ovo ne preporuèujem, nego ovdje stoji samo kao moguænost;

Poslije æu pisati malo i o programu. ne smijem sve od jednom, jer tko æe èitati duge postove... Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: teta Jeja, fratar
teta Jeja
mod team

Spol: ensko
PostanoPostano: pon 22 lip 2009, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osim detalja glede dolaska i plana programa (koje ostavljam organizatoru Wink), ajmo poèet sastavljat listu - crno na bijelo (odn. crveno na svijetlo plavo Laughing)

1. herr Coje
2. Magali (doðe na produženi vikend)
3. banana (skokne koji dan)
4. Sanders
5. fratar
6. teta Jeja
7. little_angel
8. Ycteris (ako se ''riješi'' Poljaka Laughing)
9. Pancho (ako skupi dost love)
10. vjernik (ako uspije uskladit)
11. Davor Seljan (vikend)

Svevišnji, dièni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, èvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
Specijalac

PostanoPostano: uto 23 lip 2009, 0:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam baš u to vrijeme u istri ali okolica rovinja. a èini mi se da je roè malo pre daleko. tako da od mene nikaj nažalost place

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
davorseljan

PostanoPostano: uto 23 lip 2009, 9:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Radim na tome da budem cijelo vrijeme u Roæu. Ipak se nešto pomiæe oko termina godišnjeg odmora na ranije. U krajnjem sluèaju uzimam bolovanje.

U radu je spas.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: teta Jeja
Pancho

PostanoPostano: sri 24 lip 2009, 7:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

od mene na žalost ništa

When someone ignores you, sing louder.
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sri 24 lip 2009, 10:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Specijalac napisa:
ja sam baš u to vrijeme u istri ali okolica rovinja. a èini mi se da je roè malo pre daleko. tako da od mene nikaj nažalost place

E onda æemo mi zajedno do Roèa autom, može? veseo
U kojem æeš mjestu/selu bit onda?

"Objavljeno ti je, èovjeèe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo èini pravicu,
milosrðe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Specijalac

PostanoPostano: sri 24 lip 2009, 15:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Specijalac napisa:

Trenutno neznam ni sam.

Idem kod frenda negdje di nema ni struje ni vode, a nisam još siguran kako se to naselje zove (èuo sam da ima nekih desetak vikendica), kad sve saznam još se javim.

Koliko bi ti dugo tamo ostao?

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
vjernik

PostanoPostano: sri 24 lip 2009, 16:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Specijalac napisa:
vjernik napisa:
Specijalac napisa:

Trenutno neznam ni sam.

Idem kod frenda negdje di nema ni struje ni vode, a nisam još siguran kako se to naselje zove (èuo sam da ima nekih desetak vikendica), kad sve saznam još se javim.

Koliko bi ti dugo tamo ostao?

pp Wink

što Jahve traži od tebe:
samo èini pravicu,
milosrðe ljubiti

Mihej 6, 8
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: et 25 lip 2009, 9:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bojim se da nažalost ipak ništa od mene. "Rješio" se jesam Poljaka (premjestili im godišnje nažalost) al ionak bi mogel na svega par dana jer odam idem na jedno drugo putovanje pa mi se ne isplati baš putovat jedan dan tam i nazad i jedan dan sam ostat. Tak da osim ak mi i ovo drugo ne otpadne (a kak je poèelo ne bi se èudil jako sretan) mislim ipak neæu moæ... tuzan

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: et 25 lip 2009, 9:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

partibrejkeri belji se

Po ovom æe svi znati da ste moji uèenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: smješko, teta Jeja
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: et 25 lip 2009, 11:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

onda brišemo Pancha tuzan i Ycterisa tuzan i dodajemo Specijalca jako sretan
ovak?

1. herr Coje
2. Magali (doðe na produženi vikend)
3. banana (skokne koji dan)
4. Sanders
5. fratar
6. teta Jeja
7. little_angel
8. vjernik
9. Davor Seljan
10. Specijalac

daaaaljeeee!!!!!!

Svevišnji, dièni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, èvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: et 25 lip 2009, 12:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ev, da bude neke koristi od fejsbuka Laughing, kreiran je vezani dogaðaj i pozvani forumaši koji su bili uèlanjeni u forumašku grupu i još odreðen broj onih koji to nisu (uèlanite se u grupu!! Mad Laughing) Smile Pozovite i vi ostale forumaše koje znate, pogotovo one koji veæ dugo nisu bili u našoj "luci", ajmo se okupiti u velikom broju! jako sretan

(Iv 13, 35)
Žan
mod team leader

PostanoPostano: et 25 lip 2009, 19:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
pa mi se ne isplati baš putovat jedan dan tam i nazad i jedan dan sam ostat

Ma kak se ne bi isplatilo belji se Halo, pa biti na forumaškom, pa makar malo, je neprocjenjivo, za sve ostalo tu je MasterCard zeleni Laughing Ovisno o prijevozu, prvi dan gubiš na putovanje par sati (ak putuješ s forumašima, forumaški je veæ tad u tijeku pa niš ne gubiš Laughing), ostatak (veæinu) dana si s forumašima, a zadnji dan isto tak - veæinu dana si s forumašima, a ostatak od par sati potrošiš na putovanje Wink Sve izmeðu prvog i zadnjeg dana je èisti dobitak zeleni Kad tome pridodaš ovo zajednièko vrijeme prvog i zadnjeg dana, onda si na forumaškom puno više od samo jednog dana kak si isprva naivno pomislio da bi moglo biti Laughing Cool

(Iv 13, 35)
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: teta Jeja
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sub 27 lip 2009, 16:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma razmišljal sam na to i još me uvijek jako vuèe, al sam put košta a nisam baš s novcima u najboljoj situaciji sad i ovo kam idem bu mi možda malo knap tak ad mi je malo puno dat parsto kuna da se vozim sim - tam nažalost kolko god bi vas volio vidjet, previše je veæ prošlo od jednog konkretnijeg forumaškog da sam bil...

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 28 lip 2009, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja cu vj. doci na onaj vikend 24.-26.7 pa me zanima jel bi mozda netko isao s autom u petak popodne i vratio se u nedjelju...
jer ako bi netko isao s autom puno jeftinije ispadne jer je prosjecno povratna karta oko 300 kn za jednu osobu, a kad bi isli autom bi bilo puno isplativije...

ak tak ne prodje onda me zanima ova varijanta:
3. moguænost: autobusom: linija Zagreb - Umag preko Buzeta staje na autobusnoj stanici Roè;
(ali Coje ova stanica u voznom redu nije naznaèena Smile jel to treba žicat da tam stanu ili koja je procedura?)

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 28 lip 2009, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja dolazim.
S obzirom da po novome imam èak dvije šefice idem u pregovore, mada sumnjam jer kod jedne imam previše posla a druga traži da sam dežuran u drugoj polovici srpnja i u prvoj polovici kolovoza.
Na kraju æu doæi barem na zadnja 5 dana.

U radu je spas.
ancha

PostanoPostano: pon 29 lip 2009, 9:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Magali napisa:
Ja cu vj. doci na onaj vikend 24.-26.7 pa me zanima jel bi mozda netko isao s autom u petak popodne i vratio se u nedjelju...

Evo ja si razmisljam isto o dolasku samo na vikend, a ako odlucim ici sigurno idem autachem pa mi se mozes pridruziti... samo sto ti to mogu potvrditi tek kroz par dana...

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: Magali
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 30 lip 2009, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coje napisa:
Poslije æu pisati malo i o programu. ne smijem sve od jednom, jer tko æe èitati duge postove... Laughing Laughing Laughing

Coje, jel može sad poneka proširena natuknica i o programu? Wink Nekoga æe sigurno (dodatno) motivirati jako sretan Wink

(Iv 13, 35)
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: Magali, teta Jeja, fratar
Coje

PostanoPostano: pet 03 srp 2009, 9:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemojte misliti da ne pratim zbivanja, samo sam ovih dana u maloj guzvi... Vrlo brzo dobit cete siri opis programa.

Za one koji ce doci autobusom - zaista postoji stanica Roè, koja je na samoj cesti. No, postoji ugibalište i aubtobus može vrlo jednostavno stati. No, ako se ne može tako kupiti karta, sigurno æe vam šole svejedno zaustaviti.

Za one koji dolaze iz Zagreba - nemojte zaboraviti da je vlak NAJJEFTINIJA verzija i da vam povratna karta dodje upola manja nego autobusna. Samo se u tom sluèaju gleda smjer ZAGREB - LUPOGLAV.

http://www.kumi.hr
Jopica

PostanoPostano: pet 03 srp 2009, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi ja se selim u Poreè, ovo vam je premijera ove info. nadam se da æu koji vikend doæi na forum, ali da li me na pm mogu kontaktirati Istrijani i Poreèani i poslati mi dobre info o župama, župnicima i tako to.
Ponavljam biti æu baš u Poreèu.

"Molitva" je poniznost èovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i velièinu Boga kojemu se obraæa i kojemu se klanja na naèin da sve oèekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: vjernik
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 03 srp 2009, 22:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jopica napisa:
Ljudi ja se selim u Poreè, ovo vam je premijera ove info. nadam se da æu koji vikend doæi na forum, ali da li me na pm mogu kontaktirati Istrijani i Poreèani i poslati mi dobre info o župama, župnicima i tako to.

Smile Ak se seliš prije 20.7. onda æeš sigurno doæi i na forumaški kamp, jel da? Wink Ipak se na ovoj temi javljaš pa je za pretpostaviti belji se Wink Skokne Coje po tebe, ak nema drugog naèina, jel tako Coje? Cool Wink

Coje napisa:
Za one koji dolaze iz Zagreba - nemojte zaboraviti da je vlak NAJJEFTINIJA verzija i da vam povratna karta dodje upola manja nego autobusna. Samo se u tom sluèaju gleda smjer ZAGREB - LUPOGLAV.

Ma mislim da je putovati vlakom na forumaški ne samo najjeftinija, nego možda èak i najzabavnija opcija ako ide više forumaša skupa Laughing Pogotovo ako æe vlak imat kupee, atmosfera može biti puno ležernija, nego u busu Wink
Što se tièe cijena, gledao sam malo na stranici HŽ-a - sustav ne prikazuje dobro vozni red za spomenutu relaciju pa sam kombinirao: povratna karta za relaciju Zagreb - Rijeka je 154,60 kn, a za relaciju Rijeka - Lupoglav 37,40 kn, pa bi sveukupno povratna karta Zagreb - Lupoglav trebala biti 192 kn. Ak se ide kao skupina mladih od najmanje 5 ljudi onda postoji popust od 20% pa cijena po osobi pada na oko 155 kn.

Kaj se tièe busa, nisam detaljno prouèavao, al kolko sam vidio izgleda da je samo u jednom smjeru tak neka cijena pa ono, ak nekome novci ne predstavljaju problem, neg izabere tu varijantu... ako mu/joj je gušt, ako nije - ne mora Laughing Wink

Molim, dakle, sve koji forumaše-kampere (Laughing) da se polako izjašnjavaju o naèinu prijevoza tako da se svi skupa organiziramo da nam bude što povoljnije i bolje jako sretan Wink

I pozivam ostale koji su još uvijek u nedoumici il možda nisu ni stigli ozbiljno razmisliti -
kad srce kaže ljeto, kaže AAJMOOOOOOOOOO zeleni hehehe pardon

(Iv 13, 35)
Zahvalu i podrku autoru ovog posta dali su: Magali
vjernik

PostanoPostano: sub 04 srp 2009, 7:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Jopica napisa:
Molim, dakle, sve koji forumaše-kampere (Laughing) da se polako izjašnjavaju o naèinu prijevoza tako da se svi skupa organiziramo da nam bude što povoljnije i bolje jako sretan Wink

Evo, ja æu povest Specijalca i Jopicu bubnja
Tko je još u Istri neka se javi Wink

što Jahve traži od tebe:
samo èini pravicu,
milosrðe ljubiti

Mihej 6, 8
fratar

PostanoPostano: sub 04 srp 2009, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Ak se ide kao skupina mladih od najmanje 5 ljudi onda postoji popust od 20% pa cijena po osobi pada na oko 155 kn.

Ti se šališ? Shocked Ja iz Osijeka plaèam povratnu oko 300 kn vlak, to je onak duplo, a vi imate puuuuno manje za putovat...

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveæa je meðu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sub 04 srp 2009, 20:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
Žan napisa:
Ak se ide kao skupina mladih od najmanje 5 ljudi onda postoji popust od 20% pa cijena po osobi pada na oko 155 kn.

Ti se šališ? Shocked Ja iz Osijeka plaèam povratnu oko 300 kn vlak, to je onak duplo, a vi imate puuuuno manje za putovat...

A eto, možda to neka HŽ-ova politika "popust na kolièinu" Wink Od Osijeka do Rijeke vlakom ima 501 km, a od Zagreba do Rijeke 229 km, kilometraža je otprilike dupla, a ak æemo usporedit koliko pojedinac plaæa po kilometru, iz Zagreba je 0,675 kn/km (odnosno 0,59 kn/km ak ide u skupini), a iz Osijeka 0,624 kn/km.

Zakljuèak:
1.) iz Osijeka su jeftiniji kilometri pa ak neko iz Zagreba želi uštediti nek ide s fratrom iz Osijeka zeleni hehehe
2.) iz Zagreba se isplati iæi u skupini Cool

(Iv 13, 35)
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.