HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 23 ruj 2017, 16:23. Pogledaj neodgovorene postove
Susreti i forumi zajednice Emanuel
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
ancha

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 21 ožu 2008, 22:08
PostNaslov : Ljetni forum za mlade u Paray-le-Monialu
Citiraj i odgovori

Spomenuo se tu letak koji se dijelio na PKP-u, mozda je nekog od prisutnih uspio i malo vise zainteresirati, za njih (a i one koje bi tek mogla zainteresirati) otvaram ovu temu...

Naime, radi se o Medjunarodnom forumu za mlade koji se svake godine odvija u Paray-le-Monialu (Francuska)

Paray-le-Monial malo je mjesto u Burgundiji (Francuska) poznato i kao mjesto Srca Isusova, odakle nam dolazi i poboznost prvih petaka. Smile
Ovdje se na Forumu mladih ljeti okuplja na tisuce mladih iz cijelog svijeta kako bi zajedno sest dana proveli slaveci Gospodina kroz molitvu pohvala, diskusije i predavanja, svjedocenja vrlo zanimljivih ljudi (ove godine gosti su Jean Vanier (osnivac Arke), franjevacka braca koja evangeliziraju na ulicama Bronxa (i to na vrlo zanimljiv i originalan nacin!) i jos mnogi drugi), svakodnevna euharistijska slavlja, vecernji program, cjelonocno klanjanje pred Presvetim i jos puno toga...

Ono sto je specificnost ovogodisnjeg susreta je da se odvija u isto vrijeme kad i Svjetski dan mladih u Sidneyu - od 15. do 20. srpnja
-to nije slucajno, Forum mladih biti ce povezan videozidom sa Sidneyem kako bi mladi koji ce mu pristustvovati mogli osjetiti bar dio atmosfere s druge strane Zemlje... Smile

cijena ovog programa je oko 200 eura i za to dobivate smjestaj, sve obroke i prijevoz... i naravno, jos puno toga sto se ne moze platiti, ali se moze dozivjeti i ostati kao jedna od najljepsih uspomena na ljeto 2008-e Very Happy

hm, ja sam se tu raspisala, a jos nisam ni dosla do svojih iskustava s ovakvih Foruma (a ima ih jer sam vec tri godine zaredom sudjelovala na Forumu)... no, o tome cu neki drugi dan da sad ne napisem previse toga...

za vise informacija mozete malo pogledati web stranicu http://www.paray.org/

mozete pogledati neke filmice sa ovog linka
http://www.sanctuaires-paray.com/spip.php?article237

a mozete se i javiti na ovu temu ako ste zainteresirani ili imate pitanja... ako jos nemate planova za ljeto, ako ste htjeli ici u Sidney ali bas nemate novaca za put do Australije (vecina Hrvata ipak nema), pridruzite nam se i vratite se 20. srpnja kuci raspjevani i sa velikim smjeskom na licu! veseo

Vidimo se!

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: sub 22 ožu 2008, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro. Sad da čujemo tvoje iskustvo Smile

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 23 ožu 2008, 18:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dali ima dobna granica za sudjelovanje na forumu?

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ancha

PostanoPostano: pon 24 ožu 2008, 14:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da cete biti jos malo strpljivi u cekanju tih mojih dojmova, kompjuter me odlucio zafrkavati pa lovim rijetke trenutke kad je dobre volje dok ga ne popravimo... Smile
Uskoro slijedi izvjestaj s proslogodisnjeg foruma, i onog godine prije toga, a probat cu i slike postavit na net pa da vidite kako to izgleda...
Sto se dobne granice tice, koliko ja znam nije postavljena neka striktna dobna granica (s nama je prosle godine isla gospodja od 50tak godina i uzivala u programu skupa s nama)... godine nisu limitirajuci faktor! Smile
Cujemo se opet uskoro!

Magali
mod team

PostanoPostano: pon 24 ožu 2008, 17:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo bi bio dobar uvod za ljeto?
do kad su prijave?
I u biti tko je organizator u RH?

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
ancha

PostanoPostano: čet 27 ožu 2008, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sazeti moja iskustva s dosadasnjih Foruma na duzinu jednog posta definitivno nije lako, ali eto, pokusat cu pa ako je predug, ispricavam se, ali vjerujem da cete razumjeti ako na kraju odete u Francusku i vratite se odusevljeni kao nasa grupa prosle godine…

Ali krenimo redom, od Svjetskog dana mladih u Kőlnu… Sjecate se da se prije samog Svjetskog dana mladih islo u posjet nekim njemackim zupama na pripremne susrete. Nama se tada ponudila mogucnost da sa zajednicom Emanuel provedemo sest dana na njihovom Forumu mladih u Altoettingu u Bavarskoj, koji je prigodno pomaknut kako bi se s njega moglo produziti za Koeln. Moja ocekivanja nisu bila velika, vise sam ocekivala od samog Svjetskog dana mladih, a ovo mi je bilo tek usputni izlet, nista posebno… taj usputni izlet rezultirao je pravim odusevljenjem za nasu hrvatsku grupicu… tolikim odusevljenjem da nam je kasnije citav program u Koelnu djelovao nekako…bljedunjavo… Wink

U tih sest dana susreli smo se s molitvom pohvala, u kojoj kroz puno pjesme i spontane molitve jednostavno zahvaljujete Bogu za sve sto nam daje alelujaa pljesak , zanimljivim ljudima (father Stan, franjevac iz Bronxa, digao nas je na noge svojim koncertom i svjedocenjem), prekrasnim klanjanjima (najvise nas se dojmilo klanjanje u parku na koje se spontano krenulo nakon mjuzikla koji smo odgledali na glavnom trgu) i vecerima milosrda molitva , mnogim novim poznanstvima, razigranim euharistijskim slavljima i na kraju, kao kruna svega, proslavom blagdana Velike Gospe u marijanskom gradicu… zamislite procesiju sa svijecama oko male kapelice koja je centar glavnog trga i tisuce mladih kako pjevaju Mariji… samo ta slika bila mi je dovoljna da se odlucim opet vratiti iduce godine…bilo je to moje UPOZNAVANJE s Forumom. Smile

A iduce godine na put nas je krenulo jos vise, i jedva smo cekali opet vidjeti gradic koji nam je toliko prirastao srcu, kapelicu u kojoj smo izmolili toliko milosti crkva , i uzivati u programu koji je obecavao puno toga… I opet smo uzivali u molitvi pohvala, u pomaganju u kuhinji (hrvatska grupa se, vjerovali ili ne, doslovce otimala za mjesto na razvrstavanju otpada…jos uvijek mi nije jasno zasto je nekima to bilo tako super… Razz ), u novim ljudima koje smo upoznali (neki su nam postali prijatelji nakon sto smo ih malo nasanjkali animirajuci zabavni program, ali vjerujem da nam Vođa gorila nije zamjerio…), u klanjanjima kojima smo imali priliku pristustvovati u bilo koje doba (kapelica je bila otvorena cijelu noc, a danju je Presveto bilo izlozeno u parku), svjedocenjima (ove godine osvojio nas je bivsi protestantski pastor koji se obratio na katolicanstvo i svjedocio nam o svojem otkrivanju vjere i prihvacanju Marije kao svoje majke… trebali ste ga vidjeti, cijelo svjedocenje imao je zapisano na dugackom papiru koji je kako je procitao koji dio poderao i bacao iza sebe Laughing ), ispovijedima na kombinaciji engleskog, njemackog i hrvatskog (mozda jedna od najboljih ispovijedi u mom zivotu), mjuziklu `Ilija` koji su pripremili polaznici Akademije za evangelizaciju, koncertu koji nam je pripremio njihov bend bend svira , jos jednom koncertu koji nam je pripremio svecenicki bend nakon cega su nas clanovi benda i ostali prisutni svecenici blagoslovili svakog pojedinacno, a novost je ove godine bila i seminar za izljev Duha Svetog…iskustvo je stvarno bilo posebno, a opet je tesko opisati ga, jer ga je svatko od nas dozivio na svoj nacin… Smile brzo je proslo tih sest dana i mi smo se vec vracali kuci prepuni dojmova i s pjesmom koja je bila moto susreta `Nas Bog je ljubav, cini novo sve, znaj Bog je ljubav, obnavlja te…` ovdje je vec moje iskustvo s Forumom preslo sa upoznavanja na ODUSEVLJAVANJE, kako to vec ide… veseo

I evo, vec smo na trecem Forumu, koji nas je i opet odusevio… necu vise spominjati puno pjesme i radosnog slavljenja Gospodina, koji su uistinu lajtmotiv ovih susreta (na tim susretima vam je doslovno `osmeh lajtmotiv`, nadam se da se sjor Djordje nece ljutit sto malo posudjujem njegove fraze Wink )… spomenuti cu neke momente koji su me dirnuli i koji su bili specificni… svjedocenja nekih nasih predavaca o nasem pozivu i nasim mogucnostima za mijenjanje svijeta na bolje uspjela su slomiti i rasplakati cak i nas najtvrdje…
imali smo priliku cuti zivotnu pricu Škota koji je s nekih dvadesetak godina poceo skupljati humanitarnu pomoc i voziti je kamionom u Bosnu za vrijeme rata… putem je upoznao i svoju zenu koja je sjela za upravljac drugog kamiona pa su sad dva kamiona redovito vozila pomoc u Bosnu… kad je rat zavrsio, oni su krenuli dalje humanitarno djelovati po Latinskoj Americi i Africi… pokrenuli su akciju `Mary`s Meals` koja osigurava svakom djetetu u zemljama Treceg svijeta jedan topli obrok dnevno, i posvetili svoje zivote prikupljanju sredstava za akciju… ispricao nam je sokantne price o zivotu djece kojoj pomazu i pokazao nam kako je malo potrebno da promijenite svijet makar malo na bolje… a i naziv predavanja bio je znakovit `Sa svojim Gospodinom preskacem zidove` Smile
Jos jedna vrlo zanimljiva zivotna prica bila je mozda jednog od najboljih pijanista svijeta, Jean Rodolphe Karsa, koji je rodjen u zidovskoj obitelji, a onda se obratio na katolicanstvo i danas je katolicki svecenik. Iako se kao pijanist povukao, za sudionike Foruma odrzao je koncert zidovskih tradicionalnih napjeva svira , a odrzao je i par predavanja o odnosima Zidova i krscana, o kojima on kao nekadasnji Zidov, a danas katolik ipak najbolje moze govoriti… velika je milost slusati ovakve zanimljive ljude, njihova iskustva nadahnjuju vas da i vi svjedocite Gospodina jos vise svojim zivotom…
Lijepo iskustvo bilo je i ono hodocasca u Heiligenstadt sport – hodajuci do tamo razmisljali smo o temama koje smo procitali, a na povratku smo u parovima razgovarali o njima, upoznavali se jos bolje medjusobno i upoznavali, na neki nacin, i sebe…
ima tu jos toga, ali ovo sam nekako zeljela izdvojiti… povratak s ovog Foruma bio je narocito veseo, autobusom su se orile pjesme naucene na Forumu, a najvise opet moto ovogodisnjeg Foruma, pjesma u kojoj smo prigodno spojili engleski, njemacki i hrvatski jezik – No risk, no fun! Wage dein Leben, zalozi zivot svoj!`… pljesak svi koji su nas docekali u Hrvatskoj nisu mogli shvatiti otkud nam nakon puta toliko energije da jos stojimo na parkiralistu i pjevamo… veseo

Vjerojatno sam zaboravila jos puno toga, a i opet sam previse napisala, mozda bi trebala i skratiti malo, a opet, tri susreta nije lako sazeti u neki kratak post… oni koji me znaju reci ce da sam bila i skrta s rijecima…

Ono sto bi htjela naglasiti je da cemo pokusati kroz nekoliko molitvenih bdijenja prikazati atmosferu klanjanja na Forumima, a na kraju bdijenja kroz nekoliko pohvalnih pjesama mozete otprilike si docarati i atmosferu na molitvama pohvala… naravno, u Francuskoj je puno veselija, ali i mi cemo se potruditi… stavljat cu obavijesti o molitvenim bdijenjima redovito ovdje tako da svi zainteresirani mogu doci i vidjeti iz prve ruke kako to izgleda…
Sto se prijava tice, jos nisu sluzbeno pocele, kad pocnu ovdje ce biti obavijest. Sam odlazak na Forum organizira zajednica Emanuel, koja i organizira ovakve forume u Fracuskoj, Njemackoj i Poljskoj vec godinama. Za vise informacija pogledajte http://hrv.emmanuel.info

Ako zelite vidjeti kako to izgleda, imate album sa slicicama s Foruma u Altoettingu 2006. godine, a uskoro ce biti postavljene i one iz 2007.
Link je http://picasaweb.google.com/anapopovi/Altoetting2006

Vidimo se! Smile

Zadnja promjena: ancha; ned 30 ožu 2008, 14:23; ukupno mijenjano 4 put/a.

davorseljan

PostanoPostano: čet 27 ožu 2008, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Razmišljam da idem.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Bubica

PostanoPostano: pet 28 ožu 2008, 0:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wow, moram priznati da sam se najezila...
obzirom da mi je spletom nesretnih okolnosti dugo iscekivani Sydney propao, vec sam nekako bila unaprijed razocarana nadolazecim ljetom...a sad mi se cini da mi Gospodin (opet) sprema nesto jos famoznije veseo
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
ancha

PostanoPostano: pet 28 ožu 2008, 9:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo linka za nove fotke s Foruma 2007.

http://picasaweb.google.hr/anapopovi/Altoetting2007

a evo i obavijesti:

prvo nase bdijenje za susret u Paray-le-Monialu odrzat ce se 4.4. (petak) iza mise, dakle oko 20 sati, u crkvi Sv. Anastazije u Samoboru

odlucili smo se za prvo bdijenje u Samoboru iz jednostavnog razloga - Bush je u to vrijeme u Zagrebu i po gradu ce biti ludnica, organizacijski bi bilo puno teze to izvesti... bdijenja cemo odrzati po nekoliko zupa u Zagrebu i okolici, bit cete redovito obavijesteni i mozete doci na bilo koje od tih bdijenja, pokupiti letak, raspitati se o detaljima, cuti jos neka svjedocenja (nadam se da ce se i ovdje javiti jos neki forumasi koji su bili na Forumu) Smile

Vidimo se na tim bdijenjima, a i kuckamo se na ovoj temi! Drago mi je vidjeti da ima zainteresiranih, veselimo se svakome tko nam se zeli pridruziti... veseo

vicky

PostanoPostano: pet 28 ožu 2008, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo mi je jako zanimljivo Smile
i ja bi htjela ići ako ću moći

molim te piši kad ćeš imati još kakvih novosti

Zgrćite sebi blago na nebu, gdje ga ni moljac ni rđa ne nagrizaju i gdje kradljivci ne potkapaju niti kradu. Doista, gdje ti je blago, ondje će ti biti i srce. (Matej 6:20-21)
ancha

PostanoPostano: pet 28 ožu 2008, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo mene opet, zaboravila sam to spomenuti - ako netko od vas misli da bi bilo zainteresiranih u njegovoj zupi, mozemo se cuti pa vam dodjemo jednu vecer u goste i odrzimo molitveno bdijenje s prezentacijom Foruma i kod vas Smile za sad je sigurno da ce molitvena bdijenja bit odrzana u Samoboru i Stenjevcu, s ostalim zupama tek dogovaramo termine pa se ubacite ako mislite da bi bilo interesa... Smile

na ovom linku mozete naci letak na engleskom, navedene su neke stavke iz programa pa bi vam moglo biti zanimljivo...

http://www.sanctuaires-paray.com/IMG/pdf/international_session_youth_2007.pdf

Cujemo se!

MatejD

PostanoPostano: pet 28 ožu 2008, 23:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je moj sastavak iz engleskog o Paray le Monialu Smile
Ne zamjerite...

Most Memorable Holidays

My beloved friend,

It has been a while since I have written you a letter. I felt the need to write the letter as I wanted to share an experience of the most memorable holidays of mine with you. The holidays, which are to be described, are for me a solemn gift of God's mercy. You probably would not believe me if I told you that I was not really delighted when I was given an opportunity to go on a pilgrimage to France for a week moreover free of any charge. I did not realize that I was going on a pilgrimage till the day I arrived in Paray le Monial the centre of pilgrimage. It is a sanctuary of the Sacred Heart of Jesus. Therefore, lots of people come there on a week sessions. I will try to describe my experience of being there although I think it is hard to describe something what is understandable only if it is gone through. Although the pilgrimage was in July I am still full of impressions and really do not know what to write about first. However, I have just remembered my first day.
On the first day, I was trying to find St. Claude De La Colombiere's chapel as I have read his biography, but I went astray... Suddenly, in front of my eyes there appeared a monastery of the sisters of Saint Clare. I entered the church and there were nuns praying behind the grate. A nun, who is allowed to go outside of the monastery, approached me. When she saw that I am a Croat she was really happy, what was a bit weird to me, and invited me into the monastery. Then she called a nun who spoke English. Finally, they explained to me why they were so happy. They were expecting three sisters from Croatia. And my task was to show the Croatian sisters the way to the monastery. The ticklish thing was that three buses came from Croatia and I did not know where the sisters were and how to find them as the camp where we stayed numbered about 2000 people, mostly French, but I gave them the promise that I will find the sisters. I came back to the camp and prayed to Saint Anthony of Padua to help me find the sisters; I did not even finish my prayer when the sisters appeared in front of me. I showed them the way to the monastery. I have found out later that the sister who is allowed to go out was praying to the angels to bring somebody from a session to show the Croatian sisters a way to the monastery and the angels brought me… It is also impossible to describe an experience of the whole night of adoration in a chapel where the Sacred Heart of Jesus gave his promises to the Saint Margarite Mary Alacoque. There were dozens of people spending all night in the apparition chapel (sometimes you could hear somebody snoring). And if you spent whole night in the adoration, in the morning you would be relaxed as if you were sleeping whole night… In this little town there are few sights where adoration of the Blessed Sacrament takes place during the whole day. Paray le Monial is the place which is full of God's mercies and where God calls many people to a devoted life. One day I have seen a three or four year old girl who came in front of the Blessed Sacrament and put a brunch of flowers in the base. It is impossible to describe to you that picture and the feelings which I had at that very moment. I have also met a French-maid and we were talking the whole afternoon. She told me many interesting things about French customs and tradition. Did you know that every French man and woman has four names?! The first one is their grandmother's or grandfather's name, the second one is their godparent's name, the third is their name, and every French woman is named after St Joseph and each woman after Our Lady. There are many things like that in their tradition. I have seen many beautiful French churches and shrines decorated with the most beautiful mosaics. Those are deeply spiritual places as almost every church I have visited has a body of a saint on the main altar. On the way back I have visited Ars, a little French town where Saint Curé D'Ars lived and acted. As I have read a biography of the Saint Curé D'Ars, the house where he lived and the church where he celebrated the mass left a deep impression on me.
Finally, I have tried to describe to you experiences too wonderful for words and understandable only to those who have experienced them. I have done my best and I hope I have succeeded and shared up with you at least the small part of what I have experienced. I was given many mercies there and I wish really hard to come there again.

Matej

Gdje se je moguće prijaviti?

Vječna je ljubav Njegova!
Lux

PostanoPostano: sri 02 tra 2008, 8:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U stvarno ste se raspisali. Razmišljati ću o ovome, iako mi je već sad ljeto prilično popunjeno.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
ancha

PostanoPostano: sri 02 tra 2008, 14:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Raspisali smo se, a ovo je tek pocetak...

Nego, za sve zainteresirane, skicnite malo http://hrv.emmanuel.info ima nekih novih obavijesti, odnosno letak je konacno preveden i na hrvatski... Smile
Uskoro pocinju i prijave, mislim da su kontakti vec navedeni na letku tako da ce svi zainteresirani imati priliku prijaviti se uskoro! veseo

Cujemo se!

bimmer

PostanoPostano: čet 03 tra 2008, 9:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam bio prošle godine u Altöttingu!!!
Preporuke svima zainteresiranim!!!
Idem i ove godine u Francusku...
odoh ja
Artep

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jučer u Samoboru na bdijenju je bilo lijepo (jako mi se je svidjela muzika) i donijela sam odluku koju sam s radošću rekla roditeljima - idem na susret u Paray-le-Monial!
Very Happy
ancha

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 20:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je lijepo na bdijenju u Samoboru, i Samoborci su nas lijepo primili - hvala vam zbog toga! Smile Nadam se da ce vas ici sto vise!

Iduce bdijenje bit ce u zupi Sv. Nikole biskupa - Stenjevec 2 u petak 11.04.2008. nakon mise u 19 sati, znaci oko 19:30. Misu cemo isto mi animirati pa preporucam da nam se vec na misi pridruzite.

Nakon klanjanja predstavit cemo vam Forum jednim kratkim skecom i filmicem kroz koji imate priliku osjetiti atmosferu Foruma!

Ovo je prilika za sve zainteresirane iz Zagreba da se bolje informiraju o Forumu i popricaju s nama koji smo vec bili par puta na Forumu o nasim iskustvima. Vjerujem da vam nece biti tesko potegnuti do Stenjevca za tako nesto! Smile

Vidimo se! Smile

Zadnja promjena: ancha; ned 06 tra 2008, 21:56; ukupno mijenjano 2 put/a.

smješko

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 22:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a kad će biti to iduće bdijenje???

LJUBAV UVIJEK POBJEĐUJE!!!!
ancha

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf, evo sad sam dodala to u svoj post, znala sam da sam nesto zaboravila... Embarassed

Dakle, vidimo se u Stenjevecu u PETAK, 11.04.2008. u 19 sati na misi, ili od 19:30 na samom bdijenju...
Smile

e da, ovi koje zanima muzika zajednice Emanuel, na stranici http://hrv.emmanuel.info imate nekih zgodnih isjecaka pod odjeljkom Glazba veseo

Zadnja promjena: ancha; ned 06 tra 2008, 21:58; ukupno mijenjano 2 put/a.

jaca

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 10:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji!

Vec puno ljudi mi je reklo sto cekam sa svojim dojmovima jer znaju da sam vec 3 puta bila na Forumu mladih (u Altottingu). miiir

E, pa onda, evo i od mene par rijeci: veseo
Vidim da vam je Ancha sve divno priblizila i opisala pa se ne bih upustala u sadrzaj foruma.

Ono sto zelim podijeliti s vama jest moj osobni dozivljaj. skace
Cijeli zivot sam vjernica i sudjelujem na brojinim aktivnostima i susretima za mlade bend navijacica alelujaa , no ovi forumi su mi donijeli nesto potpuno novo hop : donijeli su mi novu dimenziju mog krscanstva, dubinu koju do tada nisam spoznavala. Radost srca koju sam dobila kroz molitve pohvala, žeđ za Kristom koju sam primila kroz tisinu i osobni susret s Gospodinom u klanjanju - postali su sastavni dio mog zivota.

Sigurna sam da ce svatko tko trazi, tko ima pitanja i nerjesene stvari naci na forumu mjesto za sebe, trenutke u kojima ce Gospodin govortit bas njemu.

"Velik i svet si, hvaljen budi Ti, velik i jak si, Tebe slavimo, o njezni Boze, Tvoju ljubav i milosrde!"

veseo svira Veličaj sa mnom Gospoda, velik je Gospod naš, divna mi djela učini i tebi učinit će Bog! jupi cvjetic
davorseljan

PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 6:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim neku dobnu granicu.
Nije valjda i za to postoji dobna granica.
Ja sam u 36 godini.

U radu je spas.
ancha

PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 16:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moci ce ici i oni preko 35 godina, granice su postavljene okvirno. Koga zanimaju detalji, na letku koji je postavljen na web stranicu zajednice imate e-mail i broj mobitela pa zovite, pisite, pitajte sve sto vam nije jasno. A pitajte i ovdje, Jaca i ja rado cemo vam odgovoriti! Smile

katrin

PostanoPostano: sri 09 tra 2008, 16:46
PostNaslov : ...petak u stenjevcu...
Citiraj i odgovori

da se pridruzim pozitivnim iskustvima i poticajima na to da se odlucite krenuti s nama ovo ljeto u Paray... bila sam u altoettingu vec dva puta i ne mogu odrediti koji put mi je bilo ljepse, duhovno korisnije i zabavnije. neizmjerno sam uzivala svih 6 dana od trenutka kad smo usli u bus ispred crkve i krenuli pa dok se nismo vratili na isto mjesto i nastavili pjevati pjesme pohvala jer se nismo mogli razici. htjeli smo samo da taj duh nastavi zivjeti u nama. i jest. zato dodjite za pocetak k nama u petak, na klanjanje i predstavljanje poslije mise pa mozda i vi odlucite uci u nas veseli bus za Francusku. nadam se da se vidimo...
puseee pozdrav
davorseljan

PostanoPostano: čet 10 tra 2008, 6:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidimo se u Stenjevcu.
Medijski pokrovitelj susreta je Davorove novosti (davorovenovosti.blog.hr) Smile .

U radu je spas.
ancha

PostanoPostano: sub 12 tra 2008, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iduce bdijenje odrzat ce se u Sesvetskom Kraljevcu u utorak 15.04. od 19:30. Smile

Zadnja promjena: ancha; sub 12 tra 2008, 14:33; ukupno mijenjano 1 put.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.