HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:39. Pogledaj neodgovorene postove
Susreti i forumi zajednice Emanuel
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 14 lip 2009, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljeto je pred vama...
a još se niste odlučili gdje ćete...
Zajednica Emanuel vam daje jedinstvenu priliku provesti ljeto
u stjecanju novih prijatelja, molitvi, radosti, druženju, djeljenju, volontiranju...
Javite se i DODJITE...U ALTOETTING....

Sve dodatne obavijesti slijede, a tu je i stranica:
http://hrv.emmanuel.info/
http://en.emmanuel.info/
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
ancha

PostanoPostano: pon 29 lip 2009, 21:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja se pridruzujem pozivu na forum mladih u Altoettingu, ocekuje vas puno toga - radosna i spontana molitva pohvala veseo , divna svjedocenja, klanjanje u parku samostana koji je za mene jedno od najmirnijih mjesta na svijetu molitva , vecernji program (mjuzikl o Mariji Magdaleni u Isusovo vrijeme i danas, u moderno doba, koncertici IME benda bend , vecernja klanjanja i veceri milosrdja i ostalo) te, naravno, sveta misa svaki dan...

Sve skupa traje 6 dana (od 4. do 9.8.) i kosta samo 500 kuna, u to je ukljucen prijevoz autobusom, hrana i smjestaj. Smile

Kontakte za prijave imate na web stranici koju je Magali vec navela... o iskustvima iz Altoettinga imate na pocetku ove teme...

Nadam se da se vidimo i jos jednom od srca preporucam da se odvazite i dozivite nesto predivno! Smile

BVB

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Jopica, davorseljan
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 08 srp 2009, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki,
čekamo Vaše prijave i dalje...
Ovo je mogućnot za nevjerovatno duhovno iskustvo i stjecanje novih prijatelja...Smile

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 12 kol 2009, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji,
veseo molitva veseo molitva veseo molitva veseo
iskustvo foruma u Altottingu je neopisivo...
Svaki dan donosio je novu radost...
Vjerujem da će nam svima donijeti plodova za naš daljnji rast...
jer darovi će tek biti otkriveni kako će vrijeme prolaziti...
Bog blagoslovio sve koji su bili...
i hvala na svemu...
veseo molitva veseo molitva veseo molitva veseo

dulja verzija će uslijediti Smile

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Jopica

PostanoPostano: pon 17 kol 2009, 9:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto zaista nam je bilo predivno.
Drago mi je da sam donjela natrag u Hrvatsku sa sobom potrebu da molim i zahvaljujem svakodnevno, otvorenije srce Bogu, sebi samoj.

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, davorseljan
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: čet 20 kol 2009, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vjerujem da Vam je bilo dobro i da ste svi puni pozitivne energije.
To je dobro.
Moj punjač su Kamenita vrata na kojima sam svaki dan. Čak sam koje čudo uspio da i brat sada svaki dan odlazi tamo.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 31 kol 2009, 7:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1. PRVI PETAK OVE ŠKOLSKE/FAKULTETSKE GODINE

PRENOSIM:
Drage sestre i braćo!

Nadam se da ste se ovo ljeto uspjeli malo se odmoriti i da ste sada spremni za novu radnu ili ak. godinu. Također se nadam da ste se pozeljeli naših 'pastoralnih aktivnosti' i novih događanja..

Nakon duze pauze vracamo se na nase redovne aktivnosti tj. zajednicke evangelizacije u Tkalci.
Prva nasa slijedeca evangelizacija ce biti u petak 4. rujna u sv. Mariji na Dolcu:
19:30 molitva pohvala
20:00 pocetak mol. klanjanja
21:30 zavrsetak klanjanja

___

Nadam se da ćete doći u što većem broju da osjetite emanuelovski duh i ono što nas povezuje - sućutna ljubav, adoracija i evangelizacija...
BVB
M

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan, Bubica
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 29 ruj 2009, 6:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PRVI PETAK - 10 mjesec 2009.

Drage sestre i braćo!

Prva nasa slijedeca evangelizacija ce biti u petak 2. listopada u sv. Mariji na Dolcu:
19:30 molitva pohvala
20:00 pocetak molitvenog klanjanja
21:30 zavrsetak klanjanja
___

Dodjite i vidite, kako je lijepo dijeliti zajedništvo i jednostavno odazvati se Gospodinovom pozivu na razgovor...
BVB
M

biser

Spol: muško
PostanoPostano: uto 29 ruj 2009, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Magali napisa:
sv. Mariji na Dolcu

gdje to dođe točno Laughing ...nisam još baš 100% upoznat sa zg-om =)

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: uto 29 ruj 2009, 19:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

biser napisa:
Magali napisa:
sv. Mariji na Dolcu

gdje to dođe točno Laughing ...nisam još baš 100% upoznat sa zg-om =)

uđeš od Trga (Splavnice) u Tkalču i odma poslije nekoliko dućana na desno vidjet ćeš crkvu

Svevišnji, dični Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, čvrstu nadu i savršenu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvršim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 02 stu 2009, 15:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji u Kristu,
iz dubine moga malog srca saljem vam veseli poziv na jos jedan prvi petak.
Izadjite iz svoje svakodnevice, sakrijte se od hladnoce, kise;
ispunite svoj kraj radnog tjedna, pronadjite davno zaboravljeni san, molbu, zahvalu,
dodjite na susret, susret s Onim koji je otkupio svijet...

Na sve to Vas pozivam, ovaj petak - 6. 11. 2009. u 19:30 u crkvi sv. Marije na Dolcu.

Budite dio novih promjena, aktivni svjedoci Isusove ljubavi...
dodjite...
slavite Gospodina i budite ponizni pred Presvetim Oltarskim Sakramentom...

Od svega srca vas pozdravljam.
BVB
Magali

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica, teta Jeja
ancha

PostanoPostano: pet 13 stu 2009, 15:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji

u subotu 21. 11. odrzat ce se susret s Emanuelom u zupi Marije Kraljice apostola u Zapresicu (sa Crnomerca mozete do crkve autobusom broj 172 do zadnje stanice). Very Happy

Susret pocinje u 10 sati, a zavrsava s vecernjom svetom misom. Pridruzite nam se u veselom slavljenju Gospodina, euharistijskom klanjanju, svetoj misi, druzenju s prijateljima i jos puno toga... Smile

Radosno vas ocekujemo!

BVB

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 03 pro 2009, 15:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozivam vas i ovaj petak - 04. 12. 2009. u 19:30 u crkvi sv. Marije na Dolcu
na večer evangelizacije i molitve...

Gospodin je tu i čeka vas!

Od svega srca
BVB
Magali

Magali
mod team

PostanoPostano: uto 02 vel 2010, 14:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozivam vas na prvi petak u ovoj godini....
Dugo smo ga čekali, ali ovo će biti prava noć milosrđa -
05. 02. 2010. u crkvi sv. Marije na Dolcu

Raspored:
19:30 - molitva pohvala
20:00 - adoracija i evangelizacija...

Prijatelju,
Gospodin je tu da Ti otvori svoje srce koje je prepuno ljubavi samo za Tebe...! Dođi i poslušaj što govori...

Od svega srca
BVB
Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 02 ožu 2010, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji zajednice Emanuel,

pred nama je još jedan prvi petak i večer molitve i klanjanja.

Šaljemo vam poziv da nam se pridružite i ovaj put.

KADA: 5.3.2010. u 19:30 - molitva pohvala, 20:00 - adoracija

GDJE: CRKVA SV. MARIJE NA DOLCU/Tkalča

ZAŠTO: VEČER POHVALA, EVANGELIZACIJE I ADORACIJE...

Radujemo se vašem dolasku te vam želimo da i ovaj prvi petak bude poticaj za dublju duhovnu pripremu u ovoj korizmi, kako bi što spremnije dočekali najveći kršćanski blagdan Uskrs.

Pozovite i svoje prijatelje.
BVB

Magali
mod team

PostanoPostano: čet 10 lip 2010, 8:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ponovno ide aktivacija ovog foruma, a s time i poziv na susret/forum mladih sa Zajednicom Emanuel.
Eto kroz nekoliko budućih postova naići ćete na mnogobrojne informacije i duhovna iskustva vezano za ovaj forum:

Vrijeme početka: 6. kolovoz 2010 u 7:00
Vrijeme završetka: 11. kolovoz 2010 u 20:00

Dragi mladi!

I ove godine zajednica Emanuel organizira odlazak Hrvata na forum mladih u Altotting – Marijansko svetište u Bavarskoj (Njemačka).
Forum se održava pod geslom:
“Život u izobilju” (Iv 10, 10)

To je 6 dana ispunjenih kvalitetnim duhovnim i društvenim programom – molitvom pohvala, sv Misom, radionicama, odličnim predavanjima (predavači iz raznih zemalja), svjedočenjima, sportom, zabavnim sadržajem, stalnom mogućnošću molitve pred Presvetim (i tijekom noći), ispovijedi...
Sav program se prevodi na hrvatski jezik.

Nađite tijekom ljeta nekoliko dana za svoj unutarnji mir i susret s Gospodinom. Neka vam ovaj forum bude duhovno ispunjenje i snaga u Duhu Svetom za svakodnevnicu! Neka vam On kroz te dane podari izobilje života!

Forum - se održava od 06. – 11. Kolovoza 2010.

Cijena - 800 kn (uključen prijevoz autobusom, smještaj – vjerojatno u školama i hrana) Prijave – do 15.07.2010.
Ukoliko ste odlučili da idete (kao i neki vaš prijatelj) – javite nam što prije tako da možemo planirati veličinu autobusa i ostale detalje.

Za sva pitanja i kontakte slobodno nam se obratite na:
http://hrv.emmanuel.info/

Još detalja – na stranicama:
www.forum-altoetting.de (za one koji znaju njemački)

Pozovite prijatelje, osobe za koje mislite da bi bilo dobro da dožive ovo iskustvo.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.