HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 11 pro 2019, 1:34. Pogledaj neodgovorene postove
Iskustva s hodoèašæa
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
nata

Spol: ensko
PostanoPostano: ned 04 tra 2004, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima li tamo kakav smjestaj ako se zelis duze zadrzati?

Isto tako, ako je netko bio u Asizu, jako me zanima SVE. Ajmo framasi...

Ja sam s vama u sve dane - do svršetka svijeta!!!
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muko
PostanoPostano: pon 05 tra 2004, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nato,sto se Medjugorja i smjestaja u pansionima tice,preporucam ti da o tome pitas nasu vashu koja je najkompetentnija dati odgovor na to pitanje.
Postoje i smjestaji u vrecama,ali za to ti treba i mala vezica!!!

A Asiz..najljepsi grad na svijetu!!!Ako mislis na smjestaj,ja sam spavao u vrecama u skoli,hotelu,kod casnih..osim hotela,bilo je besplatno,a u hotelu(ako se to tako moze nazvat zgrada blizu porcijunkule),cijena je cca 40 Eura.
Inace o Asizu,mogao bih ti danima pricat,pa ako te poblize zanima mozes me cimnuti i na PP da ljde ne zamaramo
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pon 05 tra 2004, 15:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja mislim Majo da je jedna prednost organiziranog hodoèašæa preko crkve ta što imaš prilike upoznati druge ljude a i zbližiti s e s nekima koje si do sada poznavao/la samo površno ili iz viðenja.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 11:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,sad je sluzbeno pa mozemo objaviti

Hodocasce mladih u Medjugorje iz Rijeke na godisnjicu ukazanja

25. - 27. 06. 2004.

Cijena 400 kn
(Ukljucen prijevoz busom, 2 polupansiona 8nocenje, dorucak i vecera)

Prijave se do 5. svibnja primaju na telefone 098/900-2168(Daniel) i 098/562-058(Sinisa)

Pozvani su i svi oni koji se osjecaju mladima iz drugih gradova
sike

PostanoPostano: et 29 tra 2004, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,svi koji ovo citate,prijavite se sto prije za Medjugorje jervremena vise nema tako puno a i puno se ljudi vec prijavili,a za vas mlade uvijek dajemo prednost!
sike

PostanoPostano: pon 28 lip 2004, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vratili se iz Meðugorja..
Prvi put sam bio u organizaciji.Bilo je malo kušnji,ali na kraju-prekrasno!Nije ni moglo biti drugaèije.S nama je išlo 10-ak framaša,te ostali mladi i stariji koje prije nisam poznavao,ali na kraju smo se svi skompali,èak i oni kojima u poèetku nije bilo drago što smo dolje bili 3 dana,jer su htjeli vozikati se po BIH.
Pošto je 25.6.bila godišnjica Gospinih ukazanja dolje,na misi je bilo više od 100.000 ljudi.kakva atmosfera!U subotu naveèer,nakon klanjanja,ljudi se jednostavno nisu htjeli raziæi nego smo pjevali i pljeskali-slavili Gospodina!
Pozivam Šljunèicu,Daniela,Liki i Natty da i oni posvjedoèe!
A za sev vas smo molili i preporuèili vas u Gospine ruke!
majuska

PostanoPostano: uto 29 lip 2004, 16:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike-trsat napisa:
Pošto je 25.6.bila godišnjica Gospinih ukazanja dolje,na misi je bilo više od 100.000 ljudi.kakva atmosfera!U subotu naveèer,nakon klanjanja,ljudi se jednostavno nisu htjeli raziæi nego smo pjevali i pljeskali-slavili Gospodina!

Dok sam sad ovo èitala, totalno sam se najezila! Ful mi je zao sto nismo Putnik i ja mogle ic s vama. Dajte, ostali, posvjedocite kak vam je bilo! Neznam, necu duljit, sam cu rec da je Medjugorje za mene mjesto na kojem uvijek iznova napunim baterije i spoznam koliko je Bog velik, koliko nas ljubi i voli, te koliko je i Marija bitna "u cijeloj prici"! i uvijek se iz medjugorja vratim totalno preporodjena i vesela!
sike

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 13:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Veæ sad otvaramo priave za tamo ožujak-travanj 2005. pa tko hoæe,neka se javi!kad budemo odredili toèan datum,javim vam!
Znam da æe Kaptolaši u svojoj režiji tamo negdje krajem ožujka,ali mogu opet s nama ako hoæe!
jzekic

Spol: neodreen
PostanoPostano: et 01 srp 2004, 9:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ide li ko u Rim u 9 mjesec?

A u Meðugorju su ponovo susreti mladih krajem sedmog 29.7...

Ja sam glasnik Velikoga Kralja poslan na raskršæa života, gozbi da vjeènoj dovodim goste, da svijetu kažem što je ljepota.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Natty

PostanoPostano: pet 02 srp 2004, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je fantastièno! Nauèila sam brdo pjesama s vama FRAMAšima, stvarno ste super. Mislim, cijela ekipa je bila super. Slažem se s tobom Slike da je nakon klanjanja u subotu bilo prekrasno. Poseban je doživljaj bio i susret s narkomanima u komuni, deèki su fenomenalni, a meni osobno najljepše je bilo u samostanu Kraljice mira. Tamo bih najraðe ostala da si napunim baterije... Doista, svatko treba otiæi u Meðugorje. Dolje zrak drugaèije miriši, dolje se može opipati radost i ljubav! Ma ne znam kako da vam to opišem...

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
sike

PostanoPostano: pet 02 srp 2004, 14:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala ti Natty. zato što si ovo podjelila s nama, što si bila s nama dolje, što si dopustila da te sve to obuzme..
Daniel

PostanoPostano: uto 06 srp 2004, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odlazak u Meðugorje za mene je posebno duhovno iskustvo, mislim da nitko ne može ostati imun na onu duhovnu atmosferu i mir koji tamo vlada, tamo se stvarno osjeæa Gospina prisutnost na svakom koraku. Mislim da svatko tko je bio u Meðugorju ponese sa sobom dio Meðugorja i uvijek se poželi tamo vratiti. Možda se to najbolje osjeti kada se vratiš u surovu stvarnost ali onda je jedini naæin da i dalje živiš taj meðugorski duh širiti Gospinu poruku mira i ljubavi i predati se molitvi.
sike

PostanoPostano: pet 16 srp 2004, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada se samo ne smijemo uspavati i èuvati sve meðugorske darove samo na slikama i u pamæenju nego totreba održavati a to je jedino moguæe molitvom.
Do iduæeg hodoèašæa..
sike

PostanoPostano: sri 02 ou 2005, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad malo snijeg otopi i zima prodje, poèet æe i hodoèašæa pa svi vi koji skoknete u neko posebno mjesto, slobodno nas ovdje izvjetite malo kako je bilo.

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš rijeèi života vjeènoga!
zole

PostanoPostano: sri 02 ou 2005, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel netko od vas bio kada u Aljmasu??? Sami istok RH, preko Dunava se vidi Vojvodina... i srpska zastava! E tamo se smjestila nasa Gospa od Utocista!!!
Za Veliku Gospu idemo pjeske (30-ak km od Osijeka) A jedne smo se godine dogovorili i otisli totalno bez razloga! E to je bilo super! heheh
Tamo su me roditelji nosili dok sam bio jos u stomaku, kad sam se rodio... kad sam dobio vozacku dozvolu - do policijeske postaje je vozio tata, onda sam pokupio dozvolu i sjeo za volan i ravno za Aljmas! Joj... kad bi pisao sto sve to svetiste znaci za mene i moju obitelj (cak i siru)... ne bi bilo dosta pola foruma!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 6:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je najdraza Majka Bozja u Mariji Bistrici. Puno puta sam bio tamo Puno stvari sam dozivio tamo.
Bio sam tamo kad je Papa proglasio Alojzija Stepinca blazenim To je bio dozivljaj. Dan nakon toga isao sam opet na Bistricu i jos uvijek se osjecao onaj duh koji je bio prisutan tamo dan prije. Jadnostavno neopisiv dogadaj.
Bio sam u M. Bistrici za hodocasce mladih to je isto tako jedan osjecaj prijateljstva, sloge... Inace kad posjetim Bistricu uvijek odem do onog cudesnog crnog kipa Bogorodice i pomolim se i zahvalim na svim milostima koje sam dobio ili izmolio...

Tko je kao Bog?
arkandeo

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 7:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Smjesko me nagovara da idemo na hodocasce u Rim ako se odlucim dobit cete podrobno izvjesce iz vjecnoga grada Rima. Wink

Tko je kao Bog?
klara

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sanjam veæ 19.5. i Meðugorje...

uèiniti dobro, a zatim otiæi bez buke ...
Andy

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jedva èekam kraj 8. mjeseca...
tada æe naša župa u Rim ili u Lurd... još se nismo odluèili Rolling Eyes
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: et 03 ou 2005, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lurd!!!

Ja sam bio sa svojom župom ovo ljeto, to je jedno stvarno predivno mjesto i nezaboravan doživljaj! Dosad nigdje gdje sam bio nisam osjetio takav mir i spokoj, taj gradiæ ima jedan poseban ugoðaj, kao da je vrijeme stalo...

Ove godine idemo u Rim, kad se vratim javim ti gdje mi je bilo ljepše, ali veæ sad ti mogu reæi da teško da æe nadmašit Lurd (barem za mene).

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
klara

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 23:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eeeeh... dvije velike želje - Lurd i Santiago de Compostella... dat æe (valjda) Bog jednog dana i to... Jel možda netko (kojim sluèajem) bio u Santiago de Compostelli?

klara

PostanoPostano: et 03 ou 2005, 23:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Andy napisa:
jedva èekam kraj 8. mjeseca...
tada æe naša župa u Rim ili u Lurd... još se nismo odluèili Rolling Eyes

E, a koja župa organizira - sv. Antun ili bl. A. Stepinac? (možeš i na PP - zanima me kad se ide i tko organizira)

merkat

PostanoPostano: et 10 ou 2005, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam u Aljmasu i kad sam ugledao " raketni centar" znao sam da je to ustvari moderna crkva Laughing
Kraj je prelijep, one kuce i vikendice uz Dunav su kao u filmovima...

Moj san je Lurd !

Što æe mi život bez vjere ?
Što æe mi vjera bez života ?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: et 10 ou 2005, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Moj san je Lurd !

jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
Moj isto, koji se na moju veliku sreæu ostvario ovog ljeta!

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: et 10 ou 2005, 23:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... onaj raketni centar inace predstavlja labudicu! hehe... ma nisam ni ja ljubitelj modernih crkvi, no ima pokoja stvarno super!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.